Hanka Bielicka [*]

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Hanka Bielicka [*]

Post autor: pawell »

Onet pisze:ZmarÂła Hanka Bielicka
ZmarÂła Hanka Bielicka, aktorka teatralna i filmowa, nazywana "krĂłlowÂą estrady i kabaretu" oraz "mistrzyniÂą monologu". MiaÂła 90 lat - poinformowaÂła w czwartek PAP dyrektor szpitala przy ul. Banacha Ewa PeÂłszyĂąska.
Wielka, ogromna szkoda. ;( MiaÂła tyle lat, ale trzymaÂła siĂŞ Âświetnie... Nie mogĂŞ sobie wyobraziĂŚ jeszcze nie dawno byÂła na nagraniu SMS... ;(

[*] [*] [*]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie wyobraÂżam sobie bez niej Âświata. Kobieta peÂłna humoru, wydawaÂłoby siĂŞ, Âże zawsze Âżywa, niezaleÂżnei od wieku w Âświetnej formie. ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( CzujĂŞ pustkĂŞ.

[*]
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

Wielki smutek...niesamowita kobieta, ktĂłra mimo swoich 90 lat fantastycznie siĂŞ trzymaÂła.

Rewelacyjna kobieta, ktĂłrej bĂŞdzie nam wszystkim bardzoo brakowaÂło :( :(

Pustka, wielka pustka...
ZIMA
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Dla mnie Hanka Bielicka to niekoronowana królowa Polskiej komedii, pamietam J¹ jako mi³¹ starsz¹ pani¹, która jest zawsze uœmiechniêta, w kapeluszu i garœci¹ dowcipów. Nikt jej nie zast¹pi :( :(
Wróciłem!!
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

NiezwykÂła kobieta

Post autor: salladyn »

W³aœnie mia³em za³o¿yÌ temat ale cieszê siê ¿e ktoœ to zrobi³ przede mn¹.Sciê³o mnie z nóg jak siê o tym dowiedzia³em.Chocia¿ powinienem byÌ gotowy na to bo przecie¿ mia³a ponad 90 lat.Ale tak to jest z takimi ludŸmi ma siê wra¿enie ¿e bêd¹ ¿yli wiecznie i nie mo¿na sobie bez nich ¿ycia wyobraziÌ.Zapamiêtam j¹ jako niezwykle dowcipn¹, inteligent¹ i ciep³¹ kobietê.No i ten jej uœmiech.Wielka strata.

;(
Ostatnio zmieniony czwartek 09 mar 2006, 20:30 przez salladyn, łącznie zmieniany 2 razy.
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

WedÂług mnie jedna z najlepszych polskich aktorek, bĂŞdzie mi jej brakowaĂŚ. :cry: :cry: [*]
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Tasiu
Początkujący
Początkujący
Posty: 119
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 12:55
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Tasiu »

Z pewnoÂściÂą to bardzo smutne wydarzenie. W czwartek o 17:15 zamiast rozmĂłw w Toku bĂŞdzie wspomnienie Hanki Bielickiej. Ja mam pytanie, czy ktoÂś mĂłgÂłby tutaj daĂŚ materiaÂł z FaktĂłw Pana Sianeckiego na temat ÂŚmierci Pani Hanki? MyÂślĂŞ, Âże nie tylko dobrze zrobiony, ale po prostu dobrze byÂłoby go mieĂŚ na pamiÂątkĂŞ.
"Przyjaźń jest subtelną rozkoszą szlachetnych dusz..." - Safona
-------------
www.korek.end.pl
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Niedawno mogliÂśmy jÂą zobaczyĂŚ w programie "SMS", a dziÂś... nie Âżyje> Jak to powiedziaÂł Piotr Marciniak juÂż wtedy chciaÂł siĂŞ z nami poÂżegnaĂŚ "(...) szybciej dzieci bo babcia poleci".
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Tasiu pisze:(...)W czwartek o 17:15 zamiast rozmĂłw w Toku bĂŞdzie wspomnienie Hanki Bielickiej.(...)
JuÂż wiemy Âże specjalny program bedzie nosiÂł tytuÂł : "Szymon Majewski Show - wspomnienie o Hance Bielickiej".

Obrazek

Bardzo ³adnie ¿e tak TVN wspomni Hankê Bielick¹. S³ysza³em gdzie¿ ¿e maj¹ byÌ tam materia³y nie wyemitowane na antenie z SMS mo¿e te¿ to jak pani Hanka wychodzi³a ¿e studia, a publicznoœÌ po¿egna³a j¹ oklaskami na stoj¹co...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

pawell pisze:
Tasiu pisze:(...)W czwartek o 17:15 zamiast rozmĂłw w Toku bĂŞdzie wspomnienie Hanki Bielickiej.(...)

Bardzo Âładnie Âże tak TVN wspomni HankĂŞ BielickÂą. SÂłyszaÂłem gdzieÂż Âże majÂą byĂŚ tam materiaÂły nie wyemitowane na antenie z SMS/quote]
No i gag z "Mamy CiĂŞ z Jej udziaÂłenm

[ Dodano: Wto Mar 14, 2006 2:25 pm ]
pawell pisze:
Tasiu pisze:(...)W czwartek o 17:15 zamiast rozmĂłw w Toku bĂŞdzie wspomnienie Hanki Bielickiej.(...)

Bardzo Âładnie Âże tak TVN wspomni HankĂŞ BielickÂą. SÂłyszaÂłem gdzieÂż Âże majÂą byĂŚ tam materiaÂły nie wyemitowane na antenie z SMS/quote]
No i gag z "Mamy CiĂŞ z Jej udziaÂłenm
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Jak Ty napisaÂłes tego posta :?: :roll:
chandler pisze:(...)No i gag z "Mamy CiĂŞ z Jej udziaÂłem
No zobaczymy jak to bĂŞdzie bo raczej tego teÂż nikt nie potwierdzi. Ale dobrze by byÂło gdyby to dali pokazali by jak pani hanka zachowuje siĂŞ nie w telewizji (wkoĂącu to byÂło wszystko z ukrytych kamer). :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Dzisiaj na polsacie widzia³em reklame "JA WAM POKAZÊ" i by³ tam fragment z udzia³em sp . Hani Bielickiej nie moga zrobiæ innej reklamy !?
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

Tak, powstal z tego powodu pewien dym. Natomiast nie naleÂży za to chyba widziĂŚ Polsatu, a TVP1, bo to ktoÂś stamtÂąd bodaj przygotowuje te reklamĂłwki ...

[*]
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

"Szymon Majewski show" - wspomnienie o Hance Bielickiej. Taki tytuÂł ma mieĂŚ wspomnieniowy program o tej WspaniaÂłej Kobiecie. BĂŞdzie on nadany w czwartek o 17:15
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

http://film.onet.pl/N,26981,1,1,0,galeriao.html na tej stronie sÂą zdjecia ze studia "Szymon Majewski Show" z odcinka w ktĂłrym wystĂŞpowaÂła Âśp. Hanka Bielicka...
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości