Tomasz Lis w Polsacie

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Tomasz Lis w Polsacie

Post autor: doktorfaustus1 »

Jak donosi dzisiejszy Super express T. Lis zacz±³ dzia³aæ ju¿ dzia³aæ w POLSACIE i zaproponowa³ kilku dziennikarzom z FAKTÓW przej¶cie do innej stacji. Z propozycji podobno skorzyta³ juz Jakub Sobieniowski; wirtualnemedia.pl w¶ród potencjalnych kandytdatów na nowych dziennikarzy Polsatu wymieniaj± równie¿ Sekielskiego, Kunice, Kolende, Sianeckiego i Jêdrzejowskiego. Czy uda siê Rymanowskiemu utrzymaæ zespó³ FAKTÓW? Po¿yjemy zobaczymy ale ten wrze¶ieñ bêdzie gor±cy, kto wie mo¿e ju¿ nied³ugo jakie¶ nieoficjalne strony mi³o¶ników POLSATu powstan± :lol:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Tylu dobrych dziennikarzy? :shock: To ja przezucam sie na polsat :D .
Pozdrawiam, Filip
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Z tej ca³ej gromady szkoda mi tylko bêdzie p. Kasi Kolendy-Zalewskiej i no i tego Sobieniowskiego. Tylko, ¿e on ju¿ przeszed³ i automatycznie spad³a u mnie jego 'popularnoœÌ', a jak p. Katarzyna przejdzie to nic nie spadnie, bo uwa¿am j¹ za fajn¹ osobê :twisted:

SwojÂą drogÂą niech Polsat sobie Sianeckiego 'ukradnie' - Âżadna strata w mojej opinii dla FaktĂłw ;)

A to ci zÂłodzieje ten Polsat... przez tyle lat nie wyrobili swojej zadnej gwiazdy i odkupuja 'cudze dzieci'... szkoda gadaĂŚ.
:)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale raczej nie s¹dzê, aby K. Kolenda Zalewska przesz³a do POLSATU. Zbyt krótko pracuje w TVN24 (zaledwie rok) a jak na razie czuje siê tam dobrze - zawsze uœmiechniêta, robi to co chce, a ostatnio prowadzi³a nawet kilka programów - Ca³y ten œwiat ( w zastêpstwie Miecugowa) i Trójk¹t Europejski. Zreszt¹ mówi³a w jednym z wywaidów i¿ o wiele lepiej czuej siê w stacjii informacyjnej - tam zawsze siê coœ dzieje a przygotowywanie jednego ateria³u do wieczornego g³ównego programu juz j¹ nie bawi. Wiêc t¹ informacjê Superexpresu uwa¿am za wyssan¹ z palca. No ale mo¿e inni dziennikarze Faktów przejd¹ do Polsatu. Z drugiej strony ¿al mi ludzi z INFORMACJI - praktycznie ¿yj¹ teraz w wielkiej niepewnoœci - nie wiedz¹ czy od wrzeœnia bêd¹ mieli praÌ i czy Lis ich oszczêdzi.
Czarna_Mamba
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 01 lip 2004, 12:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Czarna_Mamba »

FAKTY - wasz koniec siê zbli¿a, jestem pewien, ¿e wiêkszoœÌ zespo³u pójdzie za Tomkiem. W wiêszoœci wywyaidów mówili o napiêtej atmosferze w redakcji i odczuwalnym braku Lisa, teraz chyba d³ugo nie bêd¹ siê zastanaiwaÌ - zwabienie propozycj¹ Lisa, chêcia uczestniczenia w ca³kowicie nowym przedsiêwziêciu - Fakty wasz koniec jest blisko PS to kiedy zmieniacie adres na http: ... l: :lol:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

¯aden koniec... Lis jest poporstu beszczelny... ¯eby kra¶æ reporterów FAKTÓw. Szczyt wszystkiego... Repoterzy Infoamcji tyle lat pracowali w POLSACIe, a tylko pojawi³ siê Lis ju¿ ich sytuacja jest niepewna. Jestem pewien, ¿e po³owa conajmniej straci prace... I co? Do Faktów odejda... Bez komentarza...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

kaseta89 pisze:¯aden koniec... Lis jest poporstu beszczelny... ¯eby kra¶æ reporterów FAKTÓw. Szczyt wszystkiego... Repoterzy Infoamcji tyle lat pracowali w POLSACIe, a tylko pojawi³ siê Lis ju¿ ich sytuacja jest niepewna. Jestem pewien, ¿e po³owa conajmniej straci prace... I co? Do Faktów odejda... Bez komentarza...
Masz racjĂŞ. Jak narazie progrmom informacyjnym Polsatu daleko do wysokiego poziomu FaktĂłw. Lis zostawil po sobie spadek w Faktach, a teraz chce go odebraĂŚ, bo myÂśli, Âże pieniÂądze zaÂłatwiÂą sprawe. Ciekawe ile Solorz bedzie musial stracic, Âżeby przejrzeĂŚ na oczy, Âże trzymanie Lisa uszczupla jego portfel.

Wstrzymajcie siĂŞ jeszcze z pogrzebem Faktow, bo jak narazie odszedl tylko jeden, ktory i tak nie byÂł dla FaktĂłw az tak waÂżnym czy kluczowym reporterem. Mam nadzieje, ze inni na to nie pĂłjdÂą i zostanÂą, po co majÂą byĂŚ znowu pachoÂłkami Lisa.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Post autor: szym »

Tomasz Lis niszczy teraz wÂłasne dzieÂło, jakim sÂą "Fakty"...

Myœa³em, ¿e on jest cz³owiekiem pe³nym pomys³ów. A widzê, ¿e szykuje siê nam nic innego jak drugie Fakty. Idzie na ³atwiznê koleœ.
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

A ja siĂŞ bardzo cieszĂŞ z tego powodu, Âże ludzie z TVN-u przechodzÂą do Polsatu. PrzecieÂż Oni pracowali w programie robionym przez Lista, czÂłowieka ktĂłrego jego stacja wyrzuciÂła. Za co wyrzuciÂła :?: Za nic :!:

Nie ma siĂŞ co dziwiĂŚ Tomkowi, Âże chce odbudowaĂŚ to co mu zabrano. ÂŻaÂłuje tylko, ze sam Tomek nie bĂŞdzie prowadziÂł tego programu, ale jeszcze moÂże coÂś siĂŞ zmieni.


Przyznam szczerze, ze nie paÂłaÂłem sympatiÂą do Tomka jeszcze jakis rok, temu, ale uwaÂżam, ze Tomkowi zrobiono ÂświĂąstwo pozbywajÂąc siĂŞ Go w taki sposĂłb i bĂŞdĂŞ siĂŞ cieszyÂł jeÂśli jego nowy program odniesie sukces. Jestem na 90% pewny, ze emisja bĂŞdzie o 19.00 i rozpocznie siĂŞ wojna miĂŞdzy programem Polsatu i TVN.
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Kto wygra te wojnĂŞ: oby FAKTY...
http://www.tvnfakty.pl - wszystkie fakty o TVN

BrzydUla - poniedziałek-piątek, godz. 17:55
(tvn) programowo najlepsza
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale z drugiej strony mo¿e to i lepiej. Przy ka¿dym wa¿nym wydarzeniu - politycznym czy spo³ecznym do walki o widza stawa³y tylko TVP i TVN, np podczas wyborów, pielgrzymek papie¿a, konfliktów zbrojnych. Polsat zawsze pozostawa³ w tyle - przez pewien czas wogóle nie podejmowa³ walki; z czasem postanowi³ zmieniæ swój wizerunek - okaza³o siê to jednak bardzo trudne. Lata lansowania discopolo zrobi³y swoje - bardzo trudno zerwaæ z etykiet± jarmarcznej stacji. Solorz liczy wiêc na pomoc Lisa. A same Fakty - có¿ na pewno nie padn±, nawet je¶li odejdzie z nich wiêkszo¶æ dotychczasowych gwiazd. TVN24 jest zbyt siln± stacj±, ma dobry sprzêt i ¶wietnie przygotowanych dziennikarzy, którzy bez trudu przygotuj± ciekawy serwis na 19.00 nawet bez Sekielskiego czy Sianeckiego, a mo¿e wyrosn± nam nowe gwiazdy, pozostaj±ce dotychcas w cieniu dziennikarzy FAKTÓW?
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Nowe fakty w "Fakcie" i "Faktach" i Toma

Post autor: szym »

Nowe fakty w "Fakcie" o "Faktach" i Tomaszu Lisie:

Wg. dzisiejszego Faktu Tomasz Lis z³ama³ warunki umowy z TVN, oficjalnie do 1 wrzesnia jest dziennikarzem w³asnie tej stacji, a proponuje dziennikarzom "Faktów" przejœcie do Polsatu. Tomasz Lis zaprzecza temu mówi¹c "Z nikim w TVNie nie prowadzi³em ¿adnych rozmów. I nie mam takich planów." Jakub Sobieniowski w swojej wypowiedzi wyraŸnie mówi, ¿e to w³asnie Lis proponowa³ "Dlaczego przyj¹³em propozycjê Lisa? Praca w Polsacie to dla mnie nowe wyzwanie" - powiedzia³. Inni dziennikarze nie powiedzieli czy dostali tak¹ propozycjê od Tomasza Lisa. Jednog³oœnie jednak twierz¹, ¿e zostaja w TVN. Katarzyna Kolenda-Zalewska powiedzia³a: "Zostajê w TVNie". "Ani myœlê siê gdziekolwiek przenosiÌ" mówi stanowczo Grzegorz Kajdanowicz, a wydawca "Faktów" Grzegorz Jêdrzejwski mówi: "Do nik¹d sie nie wybieram! I myœlê, ¿e ¿adnego exodusu z TVN nie bêdzie." Jak pisze "Fakt" dzia³ prawny TVN przygotowuje siê do oskr¿enia Lisa o z³amanie warunków umowy. Nie wydaje siê trudnym zadaniem udowodnienie mu winy zw³aszcza, gdy dziennikarze TVN potwierdz¹, ¿e otrzymali od Lisa tak¹ propozycjê przejœcia do stacji Solorza. Jeœli telewizja Mariusza Waltera udowodni winê Tomaszowi Lisowi, straci on gigantyczn¹ sumê pieniêdzy - zostanie on w tym wypadku zmuszony do oddania pensji za ostatnie piêÌ miesiêcy.

Na podstwie gazety codziennej "Fakt" z dnia 2 lipca;
tekst by szymcio9 ;)
Ostatnio zmieniony piątek 02 lip 2004, 17:13 przez szym, łącznie zmieniany 1 raz.
:)
ArO
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1413
Rejestracja: poniedziałek 24 maja 2004, 02:40

Post autor: ArO »

Heh ÂżaÂłosne posuniĂŞcie TVN-u. WidaĂŚ, Âże siĂŞ bojÂą. Na szczĂŞÂście niczego Tomkowi nie udowodniÂą bo przecieÂż nie ma nigdzie na piÂśmie, ze skÂładaÂł im propozycje(to byÂło by gÂłupie posuniĂŞcie). ZresztÂą wszyscy zaprzeczajÂą. :D
Ten podpis został ocenzurowany przez redakcję tvnfakty.pl :)
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

To wsztstko jest niesmaczne i powoduje Âże chyba zablokujĂŞ sobie wszystkie kanaÂły TVN a przestawiĂŞ siĂŞ na Tele5 czy inne badziewie. Bo obnecnie patrzac na wszelkie loga tvn przypomina mi sie caÂła ta szopka.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

By³o pewne, ¿e K. Kolenda Zalewska nie skorzyta z rzekomej oferty T. Lisa i nie przejdzie do Polsatu. W jednym z wywiadów podkreœla³a jak bardzo ceni Lisa oraz jak du¿a ³¹czy ich przyjaŸù ale np przez d³ugie lata pracowa³a w TVP, kiedy Lis by³ ju¿ w Faktach. W tym samym czasie dochodzi³o do otwartych bójek s³ownych miêdzy redakcj¹ Wiadomoœci a Faktów - np podczas gali rozdania TELEKAMER (w 2002 r.), kiedy to panowie Lis, Durczok i nie¿yj¹cy ju¿ niestety red. W. Milewicz k³ócili siê publicznie o miano najlepszego serwisu informacyjnego w Polsce. Tak wiêc i teraz bêdzie mog³a pracowaÌ w konkuruj¹cej z Lisem stacj¹ i przy okazji utrzymywaÌ z nim dobre stosunki. A Grzegorzowi Jêdrzejewskiemu po prostu nie ufam, jego s³owa s¹ moim zdaniem nic nie warte - mówi jedno, robi drugie. Pamiêtam ogromne d³ugi finansowe warszawskiego oœrodka TVP - WOT i przechwa³ki Jêdrzejowskiego o dobrej sytuacji finasowej WOTu w czasach kiedy by³ tam szefem. Pisa³a kiedys o tym POLITYKA.

A co do rzekomego sporu miĂŞdzy TVN a Lisem o podkupywanie gwiazd- moÂże to poprostu kolejna wojna miĂŞdzy Faktem a Super expresem.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości