Kawa na ławę

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Kawa na ławę

Post autor: ktos »

'Kawa na ławę' radzi sobie lepiej niż rok temu 8)
http://www.wirtualnemedia.pl/article/22 ... k_temu.htm
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kawa na ławę

Post autor: pop »

W nabliższą niedzielę specjalne wydanie "Kawy na ławę" z udziałem wyłącznie pań posłanek. Dziś pojawiły się reklamy w radiu; jestem ciekaw czy teraz będą emitowane na bieżąco tak, jak jest to w przypadku "Teraz My!" i "Superwziajera"... :roll:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kawa na ławę

Post autor: pop »

Dziś ponownie specjalne wydanie "Kawy na ławę", znów z Trójmiasta i znów z premierem Tuskiem.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kawa na ławę

Post autor: pop »

Jutro "Kawa na ławę" prosto z Cieszyna. Gościem programu będzie prezydent Lech Kaczyński.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: Kawa na ławę

Post autor: corner »

Hihi, to od nas :). Ciekawe co u nas Prezydent obieca :).
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kawa na ławę

Post autor: pop »

Mija rok rządów Donalda Tuska. Z tej okazji premier - zamiast wygłosić orędzie - udzieli jutro specjalnego wywiadu w TVP1, który przeprowadzi Hanna Lis i Piotr Kraśko. Wcześniej Tusk pojawi się w specjalnym wydaniu "Kawy na ławę" prosto z Sopotu.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Kawa na ławę

Post autor: pop »

medialink.pl pisze:"Kawa na ławę" przyciągnęła w październikowe i listopadowe niedzielne poranki przed telewizory 1,22 mln osób, a udział w rynku wyniósł średnio 14,52 proc. Był to trzeci wynik w tym paśmie - liderem była TVP2 z 23,04 proc. udziału w rynku i Polsat, który zainteresował 16,18 proc. widowni.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
fajny
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 58
Rejestracja: piątek 13 mar 2009, 11:51

Re: Kawa na ławę

Post autor: fajny »

W dzisiejszej "Kawie na ławę" obchodzona była trzecia rocznica pojawienia się programu na antenie TVN I TVN24. Z tej okazji pokazano filmik podsumowujący zabawne, a czasem niestety żałosne zachowania niektórych polityków pojawiających się przez te trzy lata w niedzielne przedpołudnia w programie publicystycznym Bogdana Rymanowskiego, któremu po raz kolejny składam gratulację za profesjonalizm i poczucie humoru, życząc równocześnie kolejnych jubileuszy.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kawa na ławę

Post autor: sybic »

A mnie ten program nie przypadł do gustu.
Ci sami politycy, którzy mówią wiecznie to samo. Gadające głowy lub mówiąc prostym językiem - mowa trawa.
Zdecydowanie lepszym programem jest Skaner Polityczny, gdzie można posłuchać rzeczowej oceny bieżących
wydarzeń politycznych, a nie propagandy poszczególnych ugrupowań politycznych.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Kawa na ławę

Post autor: piotrek888 »

A mi całkiem odwrotnie. Lubię go oglądać. I bez przesady nie cały czas ci sami politycy. Dosyć często się zmieniają, zwłaszcza ostatnio. Jedynym minusem jest chyba to, że Rymanowski nie zapraszam tam kobiet polityków. Program jest utrzymany w fajnej atmosferze. Czasami nawet rozmawiają o tematach całkowicie niezwiązanych z polityką.
TVN24maniak
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 102
Rejestracja: poniedziałek 04 maja 2009, 10:05

Re: Kawa na ławę

Post autor: TVN24maniak »

"Kawa na ławę" miała tyle samo widzów w TVN24 ale straciła ich w TVN.
W sezonie 2008/2009 widownia programu Bogdana Rymanowskiego "Kawa na ławę" w TVN była niższa niż rok wcześniej, dając stacji dopiero czwarte miejsce w rynku telewizyjnym. Bez zmian pozostała oglądalność w TVN 24.

Z danych AGB Nielsen Media Research przygotowanych na zlecenie Wirtualnemedia.pl wynika, że w okresie od września 2008 roku do połowy czerwca br. "Kawa na ławę" przyciągała średnio 1,26 mln widzów na antenie TVN (udział stacji wyniósł 13,58 proc.) i ok. 320 tys. w TVN 24 (3,40 proc.). W poprzednim sezonie (2007/2008) oglądalność programu w TVN 24 była niemal identyczna (choć udział był wyższy i wyniósł 3,65 proc.), ale na głównej antenie magazyn cieszył się wtedy większą widownią - przyciągał bowiem tam średnio 1,4 mln widzów, dając stacji 15,79 proc. udziału.

W czasie nadawania "Kawy na ławę" (niedziele godz. 10.55) TVN była stacją czwartego wyboru. Liderem pasma była TVP 2 z udziałem wynoszącym 20,44 proc. Lepiej od TVN wypadały także TVP 1 (16,34 proc.) i Polsat (14,87 proc.) Gdyby jednak dodać udziały TVN i TVN 24, to wtedy w paśmie emisji "Kawy" byłby one wyższe od udziału Polsatu.

Program najchętniej oglądały kobiety, widzowie w wieku od 30 do 34 lat oraz powyżej pięćdziesiątki, mieszkańcy małych i dużych miast oraz osoby z wykształceniem średnim i wyższym. Wpływy reklamowe TVN z wszystkich odcinków magazynu wyniosły 9 mln zł (dane cennikowe bez rabatów), czyli o 3 proc. więcej niż w sezonie 2007/2008.

Kolejne odcinki "Kawy na ławę" mają się pojawić w jesiennej ramówce TVN.
źródło wirtualnemedia.
http://www.sendspace.pl/file/0a4ec04cbe622c542222a39. Moje radio internetowe. Zapraszam serdecznie codziennie od 18 do 20
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Kawa na ławę

Post autor: kamilkomentuje »

Niestety, ale w najliższa niedzielą 3-go stycznia nie zobaczymy kolejnego odcinka programu Kawa na ławę. Powodem jest dłuższą emisja programu ddTVN. Jednak nie ma powodów do obaw: już 10 stycznia, kolejne, nowe odcinki programu ;)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Re: Kawa na ławę

Post autor: Faktomaniak »

Ostatni program publicystyczny TVN-u "Kawa na ławę" też wypada z ramówki.
Z ramówki stacji zniknie także niedzielny program Bogdana Rymanowskiego "Kawa na ławę".
Dzisiaj Rzeczpospolita informuje, że z ramówki TVN zniknie także niedzielny program
Bogdana Rymanowskiego - "Kawa na ławę". Sam dziennikarz nie chce komentować
decyzji swoich szefów. Ma jednak nadzieje, że to nie koniec programu. Prawdopodobnie nadal pozostanie w ramówce TVN24.

Według obecnych planów publicystyka z anteny TVN ma zniknąć do czerwca 2010 roku, jednak w przypadku gorącej kampanii wyborczej termin ten może zostać przeniesiony o kilka miesięcy.
Źródło: Media 2
NOWA ERA W TVN
KeepingUpAppearances
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 02 lut 2010, 12:42

Re: Kawa na ławę

Post autor: KeepingUpAppearances »

Już od niemal trzech miesięcy trwa kampania prezydencka. Czy to przypadek, że TVN rezygnuje z publicystyki właśnie teraz?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Kawa na ławę

Post autor: Adrian ;P »

Jeżeli kampania wyborcza będzie gorąca, to programy publicystyczne zostaną jeszcze na jesień.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości