radio BIS

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

wms
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 17:25

radio BIS

Post autor: wms »

co sadzicie o tej stacji i czy w ogole lubicie sluchac radia?

Od moderatora: Skoro zaczynasz temat to mĂłgÂłbyÂś sam podaĂŚ wÂłasnÂą opiniĂŞ, dotyczÂącÂą tegoÂż radia. 1 zdanie, ktĂłre na razie do Âżycia forum nie wnosi absolutnie nic. Warn.
Ostatnio zmieniony wtorek 04 kwie 2006, 17:30 przez wms, łącznie zmieniany 1 raz.
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Brat sÂłucha tego radia a ja takiej muzyki nielubie
wms
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 17:25

Post autor: wms »

Oki, juz naprawiam swoj blad. Ja lubie radio Bis, jest fajne, nawet bardzo fajne. Graja fajna muzyyyke i w ogole sa fajni prowadzacy. Polecam. Pozdrawiam jednego z nich, Doktora Wilczura. ;)
eRZet

Post autor: eRZet »

no wreszcie jakis fajny watek! bo te pozostale to zenada...moze jest jeszcze jakas nadzieja dla telewizji, choc nie wiem czy akurat dla tvn :xx: ... ja bym chcial sie spytac moderatora, dlaczego czepia sie wms? radio bis jest okej!!!
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

BIS

Post autor: michal641 »

Ja nie przepadam za muzyk¹ jak¹ gra radio BIS - praktycznie nie lubiê takiej muzyki, jednak radio BIS ma jedn¹ fajn¹ wg mnie audycje Tomasza kosiorka "Zostaw wiadomoœÌ", codziennie od 23 do 00. Czasami na tygodniu s¹ fajne tematy i ka¿dy mo¿e wzi¹Ì w niej udzia³. Niestety, jak ju¿ napisa³em nie lubiê muzyki jak¹ to radio gra, a program przerywany jest kilka razy uttworami muzycznymi - wtedy zawsze prze³¹czam siê na RMF...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 75 gości