Paweł Łukasik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

PaweÂł ÂŁukasik

Post autor: Funckyrella »

Na razie tak tylko zatytu³owa³am w¹tek, bo chcê jakiœ super tytu³ wymyœliÌ, a na razie pomys³ów brak, bo pozostajê ca³y czas pod wielkim wra¿eniem :P

:rydzyk: :rydzyk:
Moje modÂły zostaÂły wysÂłuchane :rydzyk:
CzyÂżby Justyna Pochanke czytaÂła forum i speÂłniÂła moje marzenie :> :devil:
Zawsze sÂądziÂłam, Âże to bĂŞdzie na zawsze sfera marzeĂą. Wprawdzie przychodziÂły mi do gÂłowy myÂśli, Âże moÂże PaweÂł zostanie nastĂŞpnym prezenterem, ale od razu nachodziÂła mnie inna myÂśl, Âże tylu juÂż reporterĂłw awansowaÂło, to miejsca dla jeszcze jednego juÂż nie ma ......
A jednak znalazÂło siĂŞ dla niego miejsce :tanczy:

W pierwszym serwisie trema wziĂŞÂła jednak gĂłrĂŞ, ale z serwisu na serwis byÂł ... jest coraz, coraz lepszy :D
Dykcja super – wyzbyÂł siĂŞ nawet tego piÂłkarskiego akcentu :D MĂłwiÂł wyraÂźnie i doœÌ wolno :D
Prezencja super :D MĂłgÂłby siĂŞ jednak tak nie garbiĂŚ :>
Ciekawe, kiedy znowu bĂŞdzie :roll: Pewnie nieprĂŞdko :roll: A moÂże jutro? :D
ByÂłby wspaniaÂły weekend :D
Tylko dlaczego PaweÂł dzieliÂł siĂŞ serwisami z MagdÂą Sakowska?
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Zgadzam siĂŞ z powyÂższym, caÂłkiem udany debiut tego pana, a pewnie bĂŞdzie jeszcze lepiej mu szÂło wraz z kolejnymi serwisami :brawa:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

He, he :D ÂŁukasik wydostaÂł siĂŞ z szarej strefy reporterskiej, to moÂże czegoÂś wiĂŞcej siĂŞ o nim dowiesz :D Ile ma lat, czy ma ÂżonĂŞ, dzieci, jaki jest jego stan majÂątkowy ... itd. :devil: ÂŻyczĂŞ Ci tego :smile:
Tak jak juÂż pisaÂłem w tamtym wÂątku o ''nowych'' w tvn24, debiut uwaÂżam za bardzo udany, przez wielu bardzo wyczekiwany :D
UmiejĂŞtnoÂści reporterskie przydaÂły mu siĂŞ np. w rozmowie z Markiem BuĂŚko - dobra i rzeczowa rozmowa :]
MoÂże zapowiadanie pogody z udziaÂłem Agi GĂłrniakowskiej trochĂŞ go peszyÂło ;) :lol:
Szkoda, Âże po 15-stej byÂł juÂż JacoĂą, bo wtedy byÂło juÂż dwoje goÂści :/ Ciekawe jak z takÂą sytuacjÂą by sobie poradziÂł? Ale moÂże niedÂługo siĂŞ przekonamy :D
Tylko mĂłgÂł sobie PaweÂłek jakiÂś bardziej nowoczesny krawacik zaÂłoÂżyĂŚ ;) Ten to juÂż chyba leciwy? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

MuszĂŞ powiedzieĂŚ, Âże debiut ÂŁukasika to chyba jeden z najleprzyc reporterskich ale nie tylko debiutĂłw w TVN24, napewno leprzy niÂż pierwsze serwisy Sakowskiej, Grassa czy Jaconia, oni siĂŞ juÂż rozkrĂŞcili jeÂżeli PaweÂł ÂŁukasik jest taki na poczÂątku to ciekawe jak bĂŞdzie potem, czyÂżby z ÂŁukaszem Grassem miaÂł robiĂŚ mĂŞskÂą konkurenmcje na stanowisko gwiazdy TVN24 dla Anity Werner i Justyny Pochanke? PoÂżyjemy zobaczymy.
Wróciłem!!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Œwietnie siê sk³ada, ¿e Pawe³ zbiera tak pochlebne opinie :D No có¿, by³ naprawdê dobry jak na pierwszy raz :P
Zanosi siĂŞ na to, Âże moÂże bĂŞdzie po poÂłudniu miaÂł dyÂżur :D
ÂŁukasik wydostaÂł siĂŞ z szarej strefy reporterskiej, to moÂże czegoÂś wiĂŞcej siĂŞ o nim dowiesz Ile ma lat, czy ma ÂżonĂŞ, dzieci, jaki jest jego stan majÂątkowy ... itd. :devil: ÂŻyczĂŞ Ci tego
AleÂż ja PawÂła nie traktuje w tych kategoriach co ty AnitĂŞ I aÂż takie detale z jego Âżycia prywatnego mnie nie interesujÂą ...... przynajmniej nie spĂŞdzajÂą snu z powiek :devil:

A ja, kiedy te transfery reporterskie siĂŞ zaczynaÂły, byÂłam lekkÂą sceptyczkÂą, nie chciaÂłam tak do koĂąca by PaweÂł zostaÂł prezenterem, tak jak szereg jego redakcyjnych kolegĂłw i koleÂżanek, bo wtedy legÂłaby w gruzach jego kariera reporterska – a reporterem moim zdaniem jest rĂłwnieÂż dobrym. Tyle Âże kiedyÂś byÂło moÂżna znacznie czĂŞÂściej widzieĂŚ go na wizji – teraz sporadycznie :? ZwÂłaszcza od momentu, kiedy zacz¹³ wspó³pracĂŞ ze Studiem Europa, pojawiaÂł siĂŞ jak na lekarstwo, wyjeÂżdÂża teraz do ró¿nych krajĂłw UE, tylko po to by zrobiĂŚ kilkuminutowy materiaÂł, wiĂŞc informacja o tym, Âże zostaÂł dodatkowo prezenterem mogÂła mnie juÂż tylko ucieszyĂŚ :D
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

No i masz go dziÂś :D

Ale jakiÂś spiĂŞty - bardziej niÂż wczoraj :mhm:

I znowu ma beznadziejny krawat :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Black, czepiasz siĂŞ :evil:
Nie od razu KrakĂłw zbudowano i nie wymagaj od razu od PawÂła, Âże bĂŞdzie hulaÂł jak doÂświadczony prezenter.
Poza tym on taki trochĂŞ nerwowe triki to raczej ma na staÂłe.
Ale zauwaÂż, Âże po trzecim serwisie juÂż byÂł wyluzowany na maksa :D
ZwrĂłciÂł siĂŞ nawet bezpoÂśrednio do widzĂłw, kiedy omawiaÂł wypowiedÂź Leppera: ,,(..)choĂŚ z koĂącĂłwki wypowiedzi mogÂą PaĂąstwo wywnioskowaĂŚ coÂś zupeÂłnie innego’’ :D
W tym samym serwisie PaweÂł zdradziÂł widzom, Âże nie jest wielkim znawcÂą piÂłki noÂżnej – coraz wiĂŞcej o nim wiem :smile:
ZapowiedziaÂł konferencjĂŞ premiera, a po konferencji w kilku krĂłtkich zdaniach jÂą streÂściÂł – nie ma jak to szkoÂła reporterska :D RobiÂł teÂż uniki od promptera, podczas cytowania czyjejÂś wypowiedzi zamiast z promptera czytaÂł z kartki :D On czuje to, co robi :)
A wiecie do ktĂłrej dzisiaj sÂą serwisy? DomyÂślam siĂŞ, Âże program wyglÂąda inaczej niÂż w dzieĂą powszedni, nie wiem tego, bo nigdy nie musialam sprawdzaĂŚ ;)
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Kowal
Bywalec
Bywalec
Posty: 953
Rejestracja: poniedziałek 27 gru 2004, 17:37
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Kowal »

Black Jack '62 pisze: I znowu ma beznadziejny krawat :devil:
Przyznaje, ¿e z krawatem to móg³ by coœ zrobiÌ, ale mam nadzieje, ¿e nie bêdzie siê radzi³ Rymanowskiego bo On ma czasami takie ró¿owe :devil:
Wróciłem!!
Funckyrella
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1281
Rejestracja: niedziela 30 maja 2004, 10:34

Post autor: Funckyrella »

Jak sam nie zmieni krawata, to ja mu kupiê i wyœlê poczt¹ i na pewno nie bêdzie on ró¿owy :devil:

A dzisiaj znalazÂłam info na medialinku:
TVN24 ma kolejnego prezentera informacji. Jest nim reporter stacji PaweÂł ÂŁukasik, ktĂłry w nowej roli zadebiutowaÂł w sobotĂŞ rano. Jak mĂłwi nam, autorem pomysÂłu prowadzenia przez niego serwisĂłw byÂł prezes stacji, Adam PieczyĂąski. Na razie nie wiadomo, ktĂłre wydania docelowo bĂŞdzie prowadziÂł.
Sobotnie poranne i popoÂłudniowe serwisy w TVN24 inaczej niÂż zazwyczaj w weekendy, prowadzone byÂły na przemian przez 2 osoby, podobnie jak ma to miejsce w paÂśmie dzieĂą na Âżywo. Informacje o peÂłnych godzinach podawaÂła Magda Sakowska, zaÂś po³ówki godzin naleÂżaÂły do debiutanta – PawÂła ÂŁukasika.

PaweÂł ÂŁukasik do TVN24 trafiÂł na poczÂątku 2004r. z Radia ZET, gdzie pracowaÂł jako reporter. W kanale informacyjnym przygotowuje materiaÂły dotyczÂące g³ównie polityki i spraw spoÂłecznych. Wspó³pracuje takÂże z programem „Studio Europa” – jako reporter tego magazynu nadaje relacje z ró¿nych europejskich paĂąstw.
:tanczy: PaweÂł coraz popularniejszy siĂŞ staje :tanczy:
Kiedyœ to by³o nie do pomyœlenia znaleŸÌ o nim tak¹ informacjê.

ps od kiedy PieczyĂąski jest prezesem TVN24 :rozglada:
Im driving home for christmas :lol2: Oh, I cant wait to see those faces..... :tanczy:
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Funckyrella pisze:ps od kiedy PieczyĂąski jest prezesem TVN24 :rozglada:
BodajÂże od wrzeÂśnia, kiedy Maciej Sojka zrezygnowaÂł.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
A.I.W.L.I.S.
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 166
Rejestracja: niedziela 18 gru 2005, 19:15
Kontakt:

Post autor: A.I.W.L.I.S. »

WidziaÂłam wtedy ten debiut. BĂŞdzie z niego Âświetny prezenter - rozluÂżni siĂŞ i bĂŞdzie wszystko super.

A macie duÂżego capsa ÂŁukasika?
Kosik :D
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 187
Rejestracja: niedziela 24 lip 2005, 15:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Kosik :D »

moim zdaniem PaweÂł Âłukasik z czasem siĂŞ wyrobi. JuÂż widzieliÂśmy to na naszych oczach, myÂślĂŞ tu o innych reporterach, ktĂłryz zostali prezentaremai serwisĂłw informacyjnych ;) bÂądÂź co bÂądÂź trzymam za niege kciuki :)
~*~ :) Anna Kalczyńska i Marta Kuligowska TVN24 :) ~*~

Co Wy ode mnie chceta? :D:D:D
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

A.I.W.L.I.S. pisze:A macie duÂżego capsa ÂŁukasika?
S¹, ¿e siê tak wyra¿ê du¿e capsy Paw³a £ukasika, ale umieszczone na konkurencyjnym forum, wiêc pewnie linka nie mogê zapodaÌ :rozglada: Ale na pewno domyœlicie siê, o jakie forum biega ;)
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
Monster
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 72
Rejestracja: sobota 22 kwie 2006, 14:14
Lokalizacja: ze Stolicy

Post autor: Monster »

DziÂś PaweÂł ÂŁukasik prowadziÂł Serwisy w Dniu na Âżywo.
Bardzo dobrze wypadÂł, ale lepiej radzi sobie jako zwykÂły reporter... :roll:
Black Jack '62
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2774
Rejestracja: piątek 14 maja 2004, 12:03
Lokalizacja: RP Obojga Narodów

Post autor: Black Jack '62 »

OgĂłlnie byÂło w porzÂądku, wyluzowaÂł siĂŞ troszkĂŞ - piszĂŞ o raporcie, bo serwisĂłw nie widziaÂłem - nawet dowcipkowaÂł, uÂśmiechaÂł siĂŞ :D

:> Ale nie przepadam za jego harcerskim akcentem :/
MĂłwi wszystko na Czuj czuj, czuwaj, czuj czuj czuwaj, czuwaj, czuwaj, czuwaj!!!. :? :devil:
(...) powściągliwość dopiero dzięki obiektywizacji nabiera znaczenia pełnowartościowej cnoty.
... ostatnie chwile na forum?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: AdsBot [Google], Semrush [Bot] i 28 gości