Maciej Woroch

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Maciej Woroch przechodzi do Polsatu

Post autor: Przemek »

WirtualneMedia.pl:



Jak dowiedziaÂł siĂŞ portal Wirtualnemedia.pl kolejny dziennikarz opuszcza "Fakty" i przenosi siĂŞ do Polsatu. Po Jakubie Sobieniowskim, Tomaszu Machale, tym razem z Grupy TVN odchodzi Maciej Woroch, reporter "FaktĂłw", ktĂłry ostatnio przekazywaÂł m.in. relacje z Iraku.

- Do Âśrody wszyscy dziennikarze TVN Fakty mieli podpisaĂŚ nowe umowy, ktĂłre oznaczajÂą Âże od 1 paÂździernika stajÂą siĂŞ pracownikami TVN24. Tylko Maciej Woroch zdecydowaÂł siĂŞ nie podpisywaĂŚ umowy - powiedziaÂł nam jeden z pracownikĂłw Grupy TVN.

Woroch, wraz z innymi byÂłymi dziennikarzami znanymi m.in. z "FaktĂłw" bĂŞdzie pracowaÂł w nowym serwisie informacyjnym Polsatu "Wydarzenia", ktĂłry startuje 11 paÂździernika.

Gospodarzem g³ównego wydania programu "Wydarzenia", który ma byÌ emitowany o 18.30, bêdzie Hanna Smoktunowicz a weekendowe poprowadzi Jaros³aw Guga³a.

Obecnie nad nowym programem informacyjnym Polsatu trwaj¹ intensywne prace, którymi kieruje Tomasz Lis. Ma pojawiÌ siê nowe studio, nowa czo³ówka i nowy zespó³ stworzony z po³¹czonej ekipy "Informacji" i "Dziennika" oraz dziennikarzy znanych z innych telewizji.



Ten skur.......el Lis to naprawde przesadziÂł M. Woroch byÂł jedny z moich ulubionych dziennikarzy w TVN-e!!!!!!!!!!
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Rozumiem Wasz bĂłl, ale moÂże wiĂŞcej luzu i dystansu? Owszem Lis to pajac i patafian, ktĂłrego nikt nie lubi, ale on tylko proponuje, nikomu nie rozkazuje etc. To sami dziennikarze TVN decysujÂą sie na przejÂście do T. L.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Fakty schodza na dno...i to od dawna

i sie nie dziwie. dziÂś Faktami steruje praktycznie TVN24 poza 4-5 dziennikarzami. EFEKT FUZJI.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Fuckty schodzÂą na dno i bardzo dobrze ze Woroch sie z tamtÂąd wynosi :)
Zawsze bardzo go lubi³am i w pe³ni popieram jego decyzje...Czekam tylko kiedy Sekielski z Sianeckim te¿ to zrobi¹ .... Niestety jest i z³a wiadomoœÌ bo to znaczy ze ANitka te¿ to ustrijstwo podpisa³a a szkoda...
- Do Âśrody wszyscy dziennikarze TVN Fakty mieli podpisaĂŚ nowe umowy, ktĂłre oznaczajÂą Âże od 1 paÂździernika stajÂą siĂŞ pracownikami TVN24. Tylko Maciej Woroch zdecydowaÂł siĂŞ nie podpisywaĂŚ umowy - powiedziaÂł nam jeden z pracownikĂłw Grupy TVN.
to by oznaczao ze Fakty przesta³y istnieÌ praktycznie... no có¿ od niedawna i tak to ju¿ nie Fakty tylko Fuckty wiêc chyba nie ma siê co przejmowac a szkoda bo to by³ dobry program i na poziomie...
Android <3
Robin
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 67
Rejestracja: niedziela 09 maja 2004, 18:19
Lokalizacja: Katowice :-)
Kontakt:

Post autor: Robin »

kamuii pisze:Niestety jest i z³a wiadomoœÌ bo to znaczy ze ANitka te¿ to ustrijstwo podpisa³a a szkoda...
Anita przecieÂż byÂła pracownicÂą TVN24 od dawna, to nie musiaÂła podpisywaĂŚ tej umowy.
Anita Werner jest the best!!!
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

sÂłuszna uwaga. ale jak zwykle trzeba byÂło z niej zrobiĂŚ gwiazde i namieszaĂŚ.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

A moÂże oni wszyscy na nowo podpisywali umowy :?:
TVN i te caÂłe fakty to jest jeden wielki syf i nie dziwie siĂŞ ludziom, Âże z tamtÂąd odchodzÂą.

FaktĂłw juÂż nie ma fakty zginĂŞÂły. :twisted: :twisted: :twisted:
MoÂże bez docinkĂłw do Anity.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Anita przecieÂż byÂła pracownicÂą TVN24 od dawna, to nie musiaÂła podpisywaĂŚ tej umowy.
wie¿ mi ja to doskonale wiem :):) Nie pos¹dzaj mnie o nie œwiadomoœÌ czegoœ co ma zwi¹zek z Anitka wkoùcu utzrymuje kontakt z michosem :):) to nie moge nie wiedzieÌ :):)
chodziÂło mi o to ze to znaczy ze ona tej umowy nie zerwaÂła a poza tym ona jest teÂż w Fucktach :)
zresztÂą woroch w tvn zostaje wiĂŞc nie ma co siem denerwowac
Android <3
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A JEDNAK WOROCH ZOSTAJE :arrow:
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

I to jest bardzo dobra wiadomoœÌ!!!
ania.s
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2006, 21:41

Maciej Woroch

Post autor: ania.s »

A co sÂądzicie o tym dziennikarzu. Bo wÂątku o nim na forum nie znalazÂłam.
Ja osobiÂście lubiĂŞ i podziwiam trochĂŞ za odwagĂŞ dot. wyjazdĂłw w niebezpieczne miejsca.
Pozdrawiam serdecznie
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

DokÂładnie tak ! Pan Maciej idealnie nadaje siĂŞ do funkcji tzw. komentatora wojennego. On w tej roli jest Âświetny pod kaÂżdym wzglĂŞdem.

Natomiast w dzisiejszych Faktach byÂł wÂłaÂśnie nawet chyba jako nr 1 materiaÂła M.Worocha bodaj o maÂłej rewolucji w Watykanie i on tam mi wcale nie pasowaÂł :?

Gratulacje i :brawa: dla Pana Macieja za odwagĂŞ i chĂŞĂŚ pokazania nam takich miejsc gdzie wielu z nas obawiaÂłoby siĂŞ pojechaĂŚ. Oby tak dalej :D
ZIMA
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Maciej Woroch jest moim zdaniem jednym z najlepszych reporterów w Polsce - jak nie najlepszym. 8) Kiedyœ Jacek Pa³asiùski gdy goœci³ z Maciejem w programie "Dzieù Dobry TVN" powiedzia³, ¿e Woroch jest 3 najlepszym reporterem w Europie, a z 6 na œwiecie - coœ takiego. :roll: I na racjê :D jest profesjonalny ma bardzo du¿o ciekawych pomys³ów, które wykorzystuje póŸniej w swoich materia³ach jest bardzo odwa¿ny, bo tak jak TVN_FAN mówi³ wiele osób nie pojecha³oby tam gdzie on jeŸdzi (trzeba dodaÌ ¿e ma bardzo dobr¹ ekipê - ona te¿ musi z nim podró¿owaÌ). :) Jest poprostu œwietny... :lol2: 8) :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Poza tym lubi ró¿owe koszule :lol:

w ogĂłle zazwyczaj ma styl
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
ania.s
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: niedziela 23 kwie 2006, 21:41

Post autor: ania.s »

WÂłaÂśnie za tÂą jego odwagĂŞ w patrzeniu w nieznane pozwoliÂłam sobie zaÂłoÂżyĂŚ ten wÂątek.
Dla mnie tez Maciej Woroch jest Âświetnym dziennikarzem i sprawdza siĂŞ zawsze.Co do ostatniego materiaÂłu w niedzielnych Faktach to mnie siĂŞ podobaÂł,fajna odmiana,ciekawe co woli sam zaintersesowany,mnie siĂŞ wydaje Âże fascynuje go nieznane i wyzwanie jakim sÂą wyjazdy.

Ps. A tak poza tym trochĂŞ odpoczynku od wojen i katastrof kaÂżdemu siĂŞ przyda.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 115 gości