Appartamento - czyli prawdopodobnie nowy program TVN.

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Appartamento - czyli prawdopodobnie nowy program TVN.

Post autor: khornik »

Co sÂądzice o tym nowym programie? Ja osobiÂście Cozzy nie znosze ale ciekawe co z tego wyjdzie. Mysle Âże to bedzie taka "niegrzeczna" wersja "Europy da siĂŞ lubiĂŚ".
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Ja tam do Cozzy nic nie mam, odbieram go nawet caÂłkiem pozytywnie. A co do samego programu to trudno sie narazie wypowiadaĂŚ. Poczekamy, zobaczymy co to jest i wtedy oceniĂŞ, badÂż wyciagnĂŞ jakÂąs konstruktywna krytykĂŞ.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Narazie nie oceniam tego programu, bo po 1 nie wiadomo czy w ogĂłle bĂŞdzie, a po 2 jeszcze go nie widziaÂłem. :] No ale juÂż wiem, Âże prowadzÂący jest beznadziejny. :x WolaÂłbym w tej roli zobaczyĂŚ juÂż jakiegoÂś Polaka... :roll: I naszczĂŞÂście - jak pisze pewna strona - nie bĂŞdzie tam innych osĂłb z programu "Europa da siĂŞ lubiĂŚ". :D :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

có¿ czy ja wiem, mnie siê ten pomys³ jak narazie nie podoba. Trzeba coœ samemu wymyslic a nie, ze tak powiem "z¿ynaÌ" od innych telewizji. ChoÌ zapewne TVN-owski program bedzie lepszy. Tak wiêc, mówie zobaczymy co z tego wyjdzie ale narazie nie jestem przekonana...
....w świecie Faktów....
alexander89
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 49
Rejestracja: niedziela 30 kwie 2006, 22:48

Post autor: alexander89 »

Nie wró¿e TVNowi dobrych notowaù za ten program, wypowiedz Niny Terentiew w "Dzienniku" by³a moim zdaniem pewnego rodzaju przepowiednia która mo¿e siê sprawdziÌ: "Myœle ,¿e tego typu program ju¿ siê wypali³ ale ¿ycze jak najlepuiej TVNowi", heh tak naprawde pomyœlala: A miejcie straty!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Nie sÂądzĂŞ, Âże TVN wyemituje ten program, po tym jak EDSL zaczĂŞÂło tak traciĂŚ widzĂłw, ostatnie odcinki oglÂądaÂło podobno 2,5 miliona ludzi. MoÂże byĂŚ to ciekawszeod propozycji TVP, lecz nawet gdyby stacja to wyemitowaÂła to mam nadziejĂŞ, Âże nie w niedzielĂŞ o 20, bo bĂŞdĂŞ zmuszony oglÂądaĂŚ Ranczo :roll:
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

kubasz pisze:ostatnie odcinki oglÂądaÂło podobno 2,5 miliona ludzi
Gdyby nie "Taniec..." oglÂądaÂłoby 5 milionĂłw.
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ale w "Europa ..." skoùczy³y siê ju¿ pomys³y do rozmów, wiêkszoœÌ najlepszych osób poodchodzi³a, nie by³o juz tego polotu po tylu latach emisji. Ja kiedyœ ogl¹da³em, ale po pewnym czasie mia³em dosyÌ juz mi sie to przejad³o, myœlê ze Polakom tez.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Onet.pl napisaÂł:
Po "TaĂącu z gwiazdami" zostaje w TVN



Paolo Cozza, znany z programĂłw "Europa da siĂŞ lubiĂŚ" oraz "Taniec z gwiazdami", poprowadzi nowy show TVN-u - "Apartamento".

Bohaterami programu prowadzonego przez CozzĂŞ bĂŞdÂą zagraniczni goÂście, ktĂłrzy opowiedzÂą o tym, jak postrzegajÂą PolakĂłw. W pierwszym odcinku wystÂąpi rĂłwnieÂż Krzysztof Skiba, lider zespoÂłu Big Cyc. Muzyk odpowie na pytania zadawane przez tuzin obcokrajowcĂłw, na staÂłe mieszkajÂących w Polsce. Wszystkie wypowiedzi komentowaĂŚ bĂŞdÂą PaweÂł "Konjo" Konnak, Krzysztof Daukszewicz i MirosÂław Karas.

ReÂżyserem programu jest Wojciech IwaĂąski, ktĂłry z WÂłochem spotkaÂł siĂŞ przy okazji trzeciej edycji "TaĂąca z gwiazdami". Przypomnijmy, Âże Cozza razem z KamilÂą Drezno odpadli jako pierwsi z rywalizacji o KrysztaÂłowÂą KulĂŞ.

Jak na razie nieznana jest data emisji pierwszego odcinka "Apartamento". Decyzja o premierze zapadnie w przeciÂągu najbliÂższych kilkunastu dni
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

ByÌ mo¿e ten program bedzie jeszcze przed wakacjami. TVN sie pogr¹¿a...
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

khornik pisze:ByĂŚ moÂże ten program bedzie jeszcze przed wakacjami.
SkÂąd wiesz :?: :?: niektĂłre serwisy pisza, ze nie jest znana data emisji 1 odcinka... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

W ogĂłle nie wiadomo czy ten program puszczÂą, moÂże czytajÂą fora jak nasze i widzÂą nieprzychylne opinie .JeÂśli miaÂłby byĂŚ zamiast TzG w niedzielĂŞ wolaÂłbym juz oglÂądaĂŚ Riket.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

kubasz pisze:JeÂśli miaÂłby byĂŚ zamiast TzG w niedzielĂŞ wolaÂłbym juz oglÂądaĂŚ Riket.
Chyba sam nie wiesz, co mówisz - jeœli chcesz usn¹Ì przed telewizorem to polecam w³aœnie "Królestwo"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

podmark pisze:
kubasz pisze:JeÂśli miaÂłby byĂŚ zamiast TzG w niedzielĂŞ wolaÂłbym juz oglÂądaĂŚ Riket.
Chyba sam nie wiesz, co mówisz - jeœli chcesz usn¹Ì przed telewizorem to polecam w³aœnie "Królestwo"...
Lepsze to niÂż oglÂądanie Cozzy -wielkiej gwiazdy
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

kubasz pisze: Lepsze to niÂż oglÂądanie Cozzy -wielkiej gwiazdy
Ja siĂŞ przychylam do tej opini. WedÂług mnie prĂŞdzej obejrzy siĂŞ Riket niÂż Appartamento czy TzG.
TVN - i wszystko jasne
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości