[TVP1] Przebojowe Polki

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVP1] Przebojowe Polki

Post autor: pawell »

Rano o tym programie, ktĂłry pojawi siĂŞ jesieniÂą pisaÂł Onet.pl na podstawie artykuÂłu z "Dziennika":
TVP1 jesieniÂą zaproponuje widzom nowe show realizowane z duÂżym rozmachem i za duÂże pieniÂądze.
Program "Przebojowe Polki" wymyÂśliÂł byÂły reÂżyser "Europa da siĂŞ lubiĂŚ" i jeden z najbardziej wziĂŞtych producentĂłw TVP Leszek KumaĂąski.

W "Przebojowych Polkach" konkurowaÌ ze sob¹ bêd¹ zwyk³e kobiety. "Szukamy energicznych i b³yskotliwych paù. To maj¹ byÌ zupe³nie œwie¿e twarze w mediach" - mówi gazecie Kumaùski. W ka¿dym odcinku nadawanym na ¿ywo kobiety bêd¹ rywalizowa³y w ró¿nych konkurencjach. Maj¹ one sprawdzaÌ ich inteligencjê i spryt.

Po kaÂżdym odcinku widzowie wybiorÂą PrzebojowÂą PolkĂŞ Tygodnia, potem PrzebojowÂą PolkĂŞ MiesiÂąca, aÂż do wielkiego finaÂłu, w ktĂłrym zostanie wybrana Polka Roku. Do programu bĂŞdÂą zapraszane znane osoby, ktĂłre oceniÂą poczynania uczestniczek. Ich gÂłos bĂŞdzie miaÂł jednak tylko doradczy charakter.

Castingi do "Przebojowych Polek" rozpocznÂą siĂŞ w czerwcu i zostanÂą przeprowadzone w oÂśmiu miastach Polski.

Z informacji gazety wynika, ¿e nowe show bêdzie nadawane w weekendy. W ten sposób TVP1 chce w³¹czyÌ siê do konkurencji o palmê pierwszeùstwa w telewizyjnej rozrywce, która tej wiosny nale¿y do TVN ("Taniec z gwiazdami") - czytamy w "Dzienniku".
No to TVN bĂŞdzie musiaÂł daĂŚ jakieÂś fajne gwiazdy, aby wygraĂŚ z tym programem, bo wiele takich show-Ăłw w TVP jest popularnych i ma spora widowniĂŞ i czasem siĂŞ temu dziwiĂŞ...

ReÂżyser od "Europa da siĂŞ lubiĂŚ" - oj to jakoÂś nie brzmi dobrze. :roll: W tym programie byÂło wiele gÂłupich akcji pewnie w tym teÂż bĂŞdzie. :/

Sam pomysÂł na program jest dobry. :roll: OczywiÂście znĂłw siĂŞ nie obeszÂło od znanych osĂłb - :devil: hehe jak widzĂŞ jakie gwiazdy zapraszajÂą do innych swoich programĂłw to ÂśmiaĂŚ mi siĂŞ chce. :devil: No zobaczymy czy to bedzie hit jak "Taniac z gwiazdami" czy kit na miarĂŞ "Miasta marzeĂą" - bo ten program teÂż robili z rozmachem i wydali sporo kasy. :devil: :devil:

Co o tym myÂślicie :?: Zapraszam do dyskusji. :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Mysle Âże ten program moÂże stanowiĂŚ zagroÂżenie dla "TaĂąca". Bedzie to coÂś nowego na naszym rynku wiec moÂże przyciagnac widzow. Jedynym sposobem TVN na obrone ogladalnosci sa naprawde wielkie gwiazdy. Teraz teÂż wiemy skÂąd taka zgryÂźliwa wypowiedÂź Leszka KumaĂąskiego w "Dzienniku". JeÂżeli program bedzie relalizowany z naprawde duÂżym rozmachem i zupelnie inaczej niÂż "Europa..." to ma szanse na sukces.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Dla mnie ten program nie jest interesujÂącÂą pozycjÂą, raczej nie bĂŞdĂŞ go oglÂądaÂł
ratraciak
Początkujący
Początkujący
Posty: 75
Rejestracja: niedziela 29 sty 2006, 17:32

Post autor: ratraciak »

TVP zapowiada kolejny show tak jak naprzykÂład "Miasto MarzeĂą", a potem wychodzi z tego klapa i nikt tego nie oglÂąda. MyÂślĂŞ jednak, Âże ten program nie ma szans zagroziĂŚ "TaĂącowi".
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

No i co w koĂącu z tym programem,istnieje,jest coÂś takiego?? :hmm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Wcale mnie to nie zachĂŞciÂło do oglÂądani - znĂłw bedzie duzy rozmach a potem klapa :P
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

yyy...czy to znaczy,Âże ten program zostaÂł przereklamowany i okazaÂł siĂŞ klapÂą i Âże juÂż go nie emitujÂą? :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Znowy jkakaœ TVP- owska durnota zamiast siê skupiÌ nma nowych filmach to taki cóœ robi¹
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości