Jesień 2006 w TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

JesieĂą 2006 w TVN

Post autor: Kuba »

Temat dotyczÂący jesiennych programĂłw TVN startuje byĂŚ moÂże trochĂŞ za wczeÂśnie, lecz mamy juz sporo informacji dotyczÂących jesiennych programĂłw; postanowiÂłem rozpisaĂŚ juÂż informacje dotyczÂące nowych pozycji oraz tych , ktĂłre juÂż goszczÂą w naszych telewizorach :

1. Hela w opaÂłach.
Jak ju¿ wczeœniej informowaliœmy, wkrótce na antenie TVN pojawi siê nowy serial komediowy. Dziœ w "Faktach" stacja ujawni³a kolejne szczegó³y. Serial nazywa³ siê bêdzie "Hela w opa³ach", dziœ w warszawskim "Studiu Start" rozpocz¹³ siê casting. Producenci poszukuj¹ dziewczynki w wieku 6 - 7 lat i nieco starszego ch³opca.
Nie widzĂŞ na razie godziny dla tego serialu- jedynÂą mojÂą propozycjÂą jest zmniejszenie czĂŞstotliwoÂści 'DetektywĂłw'- ta pora wydaje sie odpowiednia dla serialu familijnego

2. Urwis.

O reality-show z niesfornymi dzieĂŚmi informowaliÂśmy jako pierwsi juÂż na poczÂątku roku. Teraz pojawiÂły siĂŞ kolejne doniesienia, dotyczÂące programu. Jak dowiedziaÂł siĂŞ "Dziennik", nagrywane wÂłaÂśnie reality-show emitowane bĂŞdzie jesieniÂą i nazywaĂŚ siĂŞ bĂŞdzie "Urwis". W rolĂŞ terapeuty wcieli siĂŞ najprawdopodobniej Dorota Zawadzka.

Program polega³ bêdzie na terapii psychologicznej, której zostan¹ poddane ma³e rozrabiaki. W ci¹gu wyznaczonego okresu czasu, terapeuta bêdzie musia³ tak wp³yn¹Ì na dziecko, by radykalnie zmieni³o swoje zachowanie.

BĂŞdzie to psycholog z Uniwersytetu Warszawskiego, Dorota Zawadzka. Widzom TVN znana jest juÂż z takich programĂłw, jak: "Klub mÂłodej mamy", "DzieĂą Dobry TVN", czy "Miasto kobiet". W audycji odwiedzaĂŚ bĂŞdzie wychowywane przez siebie dzieci w szkole, obserwowaĂŚ ich zabawĂŞ, rozmawiaĂŚ z rodzeĂąstwem, rodzicami, nauczycielami. Widzowie na antenie TVN obserwowaĂŚ bĂŞdÂą proces wychowywania dziecka od poczÂątku do koĂąca, ktĂłry nastÂąpi, gdy urwis przeistoczy siĂŞ w "anioÂłka".

Jak pisze "Dziennik", program wzbudza emocje na caÂłym Âświecie. Program emitowano m.in. w USA, Niemczech i Wielkiej Brytanii. WedÂług gazety, TVN jest przekonana o tym, iÂż w Polsce program rĂłwnieÂż odniesie sukces.
Program z pewnoÂściÂą bĂŞdzie bardzo dobry i myÂślĂŞ, ze odpowiedniÂą dla niego godzinÂą bĂŞdzie 21. 30 w czwartek, o ile nie bĂŞdzie w tym czasie 'Wielkich ucieczek'

3. III sezon Magdy M. oraz Niani
Telewizja TVN podjĂŞÂła decyzjĂŞ o kontynuacji produkcji serialu komediowego „Niania” oraz obyczajowej opowieÂści „Magda M.”. We wrzeÂśniu na antenie stacji pojawiÂą siĂŞ kolejne serie odcinkowych filmĂłw.
Komercyjna stacja jest zadowolona z wynikĂłw oglÂądalnoÂści seriali. Obie produkcje gromadzÂą wiĂŞkszÂą widowniĂŞ niÂż w poprzednim telewizyjnym sezonie. Pierwsze cztery nowe odcinki „Magdy M” obejrzaÂło Âśrednio 3 mln widzĂłw. Z kolei przygody Frani Maj pozwalajÂą uzyskaĂŚ TVN w sobotni wieczĂłr 9,3 punktĂłw raitingowych (w poprzednim sezonie 8,5).

„Magda M.” to wzruszajÂąco-zabawna historia o wspó³czesnych kobietach i mĂŞÂżczyznach. OpowieœÌ o poszukiwaniu swojego miejsca, strachu przed prawdziwÂą bliskoÂściÂą, prĂłbach przeÂłamania samotnoÂści i o tym, Âże kaÂżdy z nas ma prawo do miÂłoÂści.

„Niania” to opowieœÌ o pannie z z warszawskiej Pragi - Frania Maj, ktĂłra po utracie pracy i rozstaniu z narzeczonym, przypadkiem obejmuje posadĂŞ niani w domu majĂŞtnego producenta telewizyjnego. PeÂłna humoru i energii Frania zaprowadza nowe porzÂądki w nieco przesadnie uporzÂądkowanym domu Skalskich.
To jest wiadomoœÌ bardzo dobra, chyba wszyscy siê z tym zgodz¹- nawet Magda M. mia³a ostatnio coraz wy¿sze wyniki. Niania te¿ zawy¿a wyniki w porównaniu do 'Ciao Darwin'

4. III sezon Szymon Majewski Show.
W poniedziaÂłek telewizja TVN zakoĂączyÂła emisjĂŞ drugiej serii programu rozrywkowego Szymon Majewski Show. AudycjĂŞ Majewskiego oglÂądaÂło Âśrednio 3,24 mln widzĂłw, co daÂło stacji 23,94 proc. udziaÂłu w rynku. Program powrĂłci na antenĂŞ stacji jesieniÂą.
Pierwszy odcinek drugiej serii programu 6 marca oglÂądaÂło 3,28 mln widzĂłw (23,15 proc. udziaÂłu w rynku). NajwiĂŞcej widzĂłw zgromadziÂł przed telewizorami odcinek Szymon Majewski Show wyemitowany 27 marca. Program oglÂądaÂło wtedy 3,86 mln widzĂłw (27,35 proc. udziaÂłu w rynku). NajmniejszÂą widownie miaÂła audycja Szymona Majewskiego 17 kwietnia (2,23 mln widzĂłw, 24,77 proc. udziaÂłu w rynku)

W czasie emisji Szymon Majewski Show w TVN (poniedziaÂłek, godz. 21.30 – 22.35) TVP1 emitowaÂła g³ównie firmy fabularne, ktĂłre oglÂądaÂło Âśrednio 1,81 mln widzĂłw (udziaÂł 13,32 proc.). Telewizyjna DwĂłjka nadawaÂła w tym czasie m.in. serial U fryzjera, telenowelĂŞ Kochaj mnie oraz PanoramĂŞ, co daÂło stacji widowniĂŞ na poziomie 2,28 mln (udziaÂł 16,77 proc.). NajwiĂŞcej widzĂłw zgromadziÂł Polsat – 3,98 mln widzĂłw (udziaÂł 29,32 proc.). Na antenie stacji, gdy TVN emitowaÂł Szymon Majewski Show, pojawiaÂły siĂŞ filmy fabularne.
Tutaj chyba nie ma wÂątpliwoÂści dotyczÂących tego programu- jest po prostu kapitalny!

6. V sezon Kryminalnych.

Wyniki dobre, lecz ¿adnych potwierdzonych informacji. Wszyscy s¹ prawie pewni, i¿ zobaczymy kolejne przygody komisarza Zawady i przyjació³. Nawet treœÌ ostatniego odcinka wskazuje na nastêpn¹ seriê.

7. IV edycja TzG.
SÂą juÂż reklamĂłwki i castingi dla tancerzy. Katarzyna Skrzynecka teÂż to potwierdziÂła. Czy 4 edycje to czasem nie za duÂżo?

Teraz czas na informacje niepewne:
8. DzieĂą Dobry TVN codziennie.
MĂłwiÂło siĂŞ o tym juÂż od jakiegoÂś czasu - o rozszerzeniu emisji popularnego programu "DzieĂą dobry TVN" poza weekendowe poranki. A jak siĂŞ dziÂś okazuje TVN zamierza wkrĂłtce przeegzaminowaĂŚ widzĂłw oraz ekipĂŞ programu i w przedostatnim tygodniu czerwca rozpocznie testowÂą, codziennÂą emisjĂŞ swojego porannego pasma 'na Âżywo'.

Pog³oski o emisji "Dzieù Dobry TVN" nie tylko w weekendy - je¿eli program odniós³by sukces - kr¹¿y³y ju¿ od jakiegoœ czasu. Wydaje siê, ¿e wyniki ogl¹dalnoœci s¹ zadowalaj¹ce dla stacji, bowiem ju¿ 19 czerwca po raz pierwszy "Dzieù dobry TVN" zostanie nadany w poniedzia³kowy poranek. I tak bêdzie przez kolejne szeœÌ dni, kiedy to rozpocznie siê próbna emisja programu, maj¹ca na celu sprawdzenie ogl¹dalnoœci w dni powszednie, a tak¿e przetestowanie ekipy realizuj¹cej i przygotowuj¹cej program.

Pomiêdzy 19, a 23 czerwca magazyn bêdzie goœci³ na antenie od 7:30 przez nieca³e pó³torej godziny. W sobotê i niedzielê - bez zmian. ByÌ mo¿e dziêki tej próbie magazyn "Dzieù dobry TVN" wpisze siê na trwa³e w porann¹ ramówkê TVN - nie tylko t¹ weekendow¹.

Do tej pory tylko dwie ogĂłlnodostĂŞpne stacje telewizyjne zdecydowaÂły siĂŞ na emisjĂŞ programu Âśniadaniowego od poniedziaÂłku do piÂątku - TVP1 ("Kawa czy herbata") i TVP2 ("Pytanie na Âśniadanie"). Przez pewien okres czasu takÂże telewizja TVN Siedem retransmitowaÂła obraz TVN24 w porannym paÂśmie. "ÂŚwiat na dzieĂą dobry".
Tutaj wszystko zaleÂży od wynikĂłw oglÂądalnoÂści miĂŞdzy 19 i 26 czerwca. DzieĂą Dobry odnosi dobre wyniki w weekendy wiĂŞc myÂślĂŞ, ze przyjmie siĂŞ teÂż w tygodniu.

9. OdwrĂłceni.
Telewizja TVN rozpoczê³a nagrywanie nowego 13-odcinkowego serialu sensacyjnego pt. "Odwróceni". W rolach g³ównych nowej produkcji wyst¹pi¹: Artur ¯mijewski, Ma³gorzata Foremniak i Robert Wiêckiewicz. Zdjêcia do serialu zakoùczyÌ siê maj¹ jesieni¹, nie jest jeszcze jednak znana data telewizyjnej premiery programu.

- Zdecydowaliœmy siê na taki tytu³, bo mo¿na go odczytywaÌ na wiele sposobów. Poza tym okreœla on sytuacjê, w której gangster lub policjant, daje siê zwerbowaÌ. Jednak kto, komu i dlaczego da siê podkupiÌ, nie zdradzê - powiedzia³ dla "¯ycia Warszawy" Artur Kowalewski, wspó³scenarzysta i jeden z producentów serialu.

G³ównymi bohaterami nowej serii maj¹ byÌ gangster, w którego wcieli siê Robert Wiêckiewicz, jego ¿ona - Ma³gorzata Foremniak oraz policjant, którego zagra Artur ¯mijewski. Ponadto w serialu zagraj¹: Andrzej Grabowski, który wcieli siê w rolê mafiosa, Marian Dziêdziel, Krzysztof Globisz, Danuta Stenka, Jan Frycz i Anna Dymna. Jak donosi "¯ycie Warszawy", aktorzy, którzy zagraj¹ w "Odwróconych" nabêd¹ nowy wizerunek, który oprócz scenariusza wykreuje równie¿ nowa charakteryzacja.

Producentami nowego serialu TVN sÂą oprĂłcz Kowalewskiego: Jacek Filipiak, Jarek Sypniewski i MichaÂł Gazda. Tomasz Augustynek bĂŞdzie pracowaÂł natomiast nad jego oprawÂą wizualnÂą.
Emisja serialu jest pewna tylko nie wiemy czy wystartuje juz jesieniÂą. Gwiazdy serialu sÂą wielkie , lecz przereklamowane. Czy sprawdzÂą siĂŞ w serialu krminalnalnym?- bĂŞdzie ich juÂż w TVN bardzo duÂżo :roll:

10. Appartamento.
Paolo Cozza, znany z programĂłw "Europa da siĂŞ lubiĂŚ" oraz "Taniec z gwiazdami", poprowadzi nowy show TVN-u - "Apartamento".

Bohaterami programu prowadzonego przez CozzĂŞ bĂŞdÂą zagraniczni goÂście, ktĂłrzy opowiedzÂą o tym, jak postrzegajÂą PolakĂłw. W pierwszym odcinku wystÂąpi rĂłwnieÂż Krzysztof Skiba, lider zespoÂłu Big Cyc. Muzyk odpowie na pytania zadawane przez tuzin obcokrajowcĂłw, na staÂłe mieszkajÂących w Polsce. Wszystkie wypowiedzi komentowaĂŚ bĂŞdÂą PaweÂł "Konjo" Konnak, Krzysztof Daukszewicz i MirosÂław Karas.

ReÂżyserem programu jest Wojciech IwaĂąski, ktĂłry z WÂłochem spotkaÂł siĂŞ przy okazji trzeciej edycji "TaĂąca z gwiazdami". Przypomnijmy, Âże Cozza razem z KamilÂą Drezno odpadli jako pierwsi z rywalizacji o KrysztaÂłowÂą KulĂŞ.

Jak na razie nieznana jest data emisji pierwszego odcinka "Apartamento". Decyzja o premierze zapadnie w przeciÂągu najbliÂższych kilkunastu dni
Decyzja o premierze nie zapadÂła, wiĂŞc mamy nikÂłe szanse na zobaczenie tej kalki na antenie TVN.

11. KrĂłlestwo.

Co do tego programu zapadÂła juÂż chyba negatywna decyzja, spowodowana zÂłymi wynikami Riket w innych krajach


Na koniec informacje z innej beczki, o ktĂłrej wiemy juÂż dosyĂŚ dÂługo i nie jest do koĂąca zwiÂązana z ramĂłwkÂą TVNu, tylko nowoÂściami wprowadzonymi przez ITI:

12. Platforma ITI, TVN Sport oraz TVN Med.
Grupa ITI, w³aœciciel m.in. TVN S.A, TVN24 i innych kana³ów tematycznych uruchamia w³asn¹ platformê cyfrow¹ nowej generacji. W jej ofercie pojawi siê wiêkszoœÌ osi¹galnych na polskim rynku kana³ów telewizyjnych oraz zupe³nie nowe propozycje. Platforma bêdzie dostêpna od jesieni.

DostĂŞp do platformy bĂŞdzie oparty o rozwiÂązania satelitarno- internetowe - podaje komunikat ITI. Produkt ma byĂŚ skierowany do masowego widza, bĂŞdzie wiĂŞc Âłatwy w obsÂłudze i przystĂŞpny cenowo.
W sk³ad platformy wejd¹ zapewne wszystkie stacje grupy ITI oraz nowotworzone kana³y tematyczne. W bie¿¹cym roku zapowiadane jest uruchomienie dwóch kana³ów tematycznych, w tym TVN Med. Wczoraj, szefostwo ITI zapowiedzia³o z³o¿enie do KRRiT wniosku o koncesjê dla nowego kana³u, jednak nie ujawniono o jaki kana³ chodzi. Grupa ITI niedawno wygra³a przetarg na prawa do rozgrywek Ligi Mistrzów na lata 2006 - 2009 i zgodnie z umow¹ musi transmitowaÌ je w telewizji kodowanej. Prawdopodobnie powstanie kana³ sportowy, w którym obejrzymy zmagania pi³karzy.
No có¿, z pewnoœci¹ wielu z nas zaopatrzy siê w tê platformê, nawet moi rodzice niechêtni do takich wynalazków przy niskiej cenie s¹ do tego przychylni.

13. TVN Lingua.
Wczoraj do KRRiT wp³yn¹³ wniosek o przyznanie koncesji na now¹ stacjê tematyczn¹ Grupy ITI - TVN Lingua. Bêdzie to pierwszy w Polsce kana³ jêzykowy. Dziêki niemu jego odbiorcy bêd¹ siê mogli uczyÌ jêzyków obcych oraz utrwalaÌ zdobyte ju¿ wiadomoœci. Oferta stacji ma byÌ po³¹czeniem rozrywki z edukacj¹.

Programy TVN Lingua adresowane bĂŞdÂą do osĂłb aktywnych i ambitnych, ktĂłrzy dziĂŞki nowej telewizji bĂŞdÂą mogli nauczyĂŚ siĂŞ nowych jĂŞzykĂłw oraz utrwaliĂŚ dotychczas nabyte zdolnoÂści jĂŞzykowe. TVN Lingua zaproponowaĂŚ ma telewidzom zarĂłwno programy zagraniczne, jak i produkcji wÂłasnej.
Malo jeszcze wiemy o tym kanale, lecz czujĂŞ, ze to bĂŞdzie wielki sukces ITI.

Jeœli s¹ tutaj jakieœ b³êdy to proszê o poprawianie, jeœli wiecie o czymœ jeszcze dopisujcie pod tym tematem.

JeÂśli chodzi o artykuÂły nie szukaÂłem daleko:
http://www.tvn.tivi.pl
http://www.medialink.pl
http://www.onet.pl
Ania_18
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: czwartek 04 maja 2006, 10:21

Post autor: Ania_18 »

CieszĂŞ siĂŞ Âże powstanie nowy serial z moimi ulubionymi bohaterami Arturem i MaÂłgosiÂą jestem za zdjĂŞciem DetektywĂłw i na tÂą godzinĂŞ lub na 20 obstawiaÂłabym ten serial, cieszĂŞ siĂŞ rĂłwnieÂż z Magdy M uwielbiam ten serial i jego godzinĂŞ proponowaÂłabym na 21 a Na wspĂłlnej na 17... cieszĂŞ siĂŞ zĂŞ rĂłwnieÂż bĂŞdzie Niania no i.. Kryminalni oczywiÂście moim zdaniem najelpszy serial!!!!No i Hela w opaÂłach zapowiada sie Âświetnie i Urwis teÂż!!!

ZdjĂŞcie moim zadniem obejmje takie programy jak w11 i detektywi, wydaje mi sie ze oni tylko zaniÂżajÂą poziom tej stacji!!!!
Serial NA DOBRE I NA ZłE najlepszym polskim serialem we wszytskich dziedzinach sztuki!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Ania_18 pisze:CieszĂŞ siĂŞ Âże powstanie nowy serial z moimi ulubionymi bohaterami Arturem i MaÂłgosiÂą jestem za zdjĂŞciem DetektywĂłw i na tÂą godzinĂŞ lub na 20 obstawiaÂłabym ten serial, cieszĂŞ siĂŞ rĂłwnieÂż z Magdy M uwielbiam ten serial i jego godzinĂŞ proponowaÂłabym na 21 a Na wspĂłlnej na 17... cieszĂŞ siĂŞ zĂŞ rĂłwnieÂż bĂŞdzie Niania no i.. Kryminalni oczywiÂście moim zdaniem najelpszy serial!!!!No i Hela w opaÂłach zapowiada sie Âświetnie i Urwis teÂż!!!

ZdjĂŞcie moim zadniem obejmje takie programy jak w11 i detektywi, wydaje mi sie ze oni tylko zaniÂżajÂą poziom tej stacji!!!!
Twoim, i moim zreszt¹ te¿ , zdaniem te seriale obni¿aj¹ poziom, ale ponosz¹ s³upki w górê. le tylko bêdzie jeœli TVN zacznie siê patrzeÌ tylko na s³upki i bêdzie to wielkim krokiem do pozostawienia samych programów podnosz¹cych ogl¹dalnoœÌ. No có¿, takimi prawami rz¹dzi siê telewizja- patrz przyk³ad TVP 2- Nina Terentiew obni¿y³a poziom stacji niezbyt gornolotnymi balladami i spotkaniami w Kopyd³owie, wiejskimi 'Z³otopolskimi', biesiadn¹ 'Szans¹ na sukces' oraz kiczowatym 'Za³ó¿ siê'- ale przy takich programach ogl¹dalnoœÌ roœnie. :roll:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

NaprawdĂŞ trzeba byÂło tworzyĂŚ nowy temat :?: :> Jest wÂątek o jesiennej ramĂłwce >>> http://www.tvn.tivi.pl/forum/viewtopic. ... &start=180 i raczej moÂżna byÂłoby siĂŞ trzymaĂŚ jednego, a nie tworzyĂŚ 10 o tej samej idei. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
nightking
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: wtorek 02 maja 2006, 11:32

Post autor: nightking »

KawaÂł doobrej roboty.
JuÂż siĂŞ nie mogĂŞ doczekaĂŚ na te nowoÂści :P
TVN - i wszystko jasne
zagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 13:44

Post autor: zagubiony »

a jaki bedzie serial(telenowela)????po da cor do pecado(barwy grzechu)
FuX
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: piątek 07 lip 2006, 18:19

Jesien w TVN

Post autor: FuX »

Mi sie wydaje, ze ramowka w tym roku bedzie bardzo a to bardzo udana! Wszystkie programy(nie liczac Apartamento) sa ciekawe i powinny widza przyciagnac.
Mam jeszcze nadzieje, ze filmy w Superkinie beda nowe i popularne, a nie jakies badziewia z 1990 roku! :)
koko
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: sobota 12 lut 2005, 17:03

Post autor: koko »

zagubiony pisze:a jaki bedzie serial(telenowela)????po da cor do pecado(barwy grzechu)
najprawdopodobniej Rubi z TELEVISY
zagubiony
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: sobota 03 cze 2006, 13:44

Post autor: zagubiony »

ooooooooooo.to dobrze.swietnie ze TELEVISA ::d:d:d:d:chwala tvn ze zmienil zdanie na televise.i oby tak bylo dalej.A rubi to tez swietna tela.
majkel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: poniedziałek 10 lip 2006, 14:30

Post autor: majkel »

a co 4 seriÂą "Tajemnic z Smallville" ??????????????????????? tylko nie dajcie czekaĂŚ znowu tak dÂługo
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

oo fajnie to ktoÂś pozbieraÂł w kupĂŞ heheheh ciekawe czy bĂŞdzie serial bez Âśladu
i czy znowu wystartuje w11 i detektywi. jak dla mie te dwa ostatnie sie uz wypaliÂły
TVN innowacja i nowoczesność...
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Ja wolê "Dowody zbrodni". Zda³em sobie sprawê ¿e ogl¹dam ten serial przedewszystkim ze wzglêdu na g³ówn¹ aktorkê ... tak¹ ¿onê to móg³bym mieÌ ;)
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Onet.pl dziÂś przedstawia nam jakie programy bĂŞdÂą na jesieni w TVN >>> http://film.onet.pl/0,0,1354703,wiadomosci.html

Nic nowego poza tym akapitem:

ByĂŚ moÂże na antenĂŞ trafi nowy program z udziaÂłem Aleksandry KwaÂśniewskiej. TVN nie chce jednak udzielaĂŚ Âżadnych informacji na ten temat.
SÂłyszaÂłem cos o tym, ale mĂłwiono, Âże miaÂłoby byĂŚ to w TVN Style. :roll:

I takÂże ten artukuÂł potwierdza, Âże nie bĂŞdzie "Appartamento" (gdyby byÂł to by o tym napisali), "Hela w opaÂłach" (ciekawe dlaczego nie Helena :> ) dopiero od wrzeÂśnia bĂŞdzie nagrywana wiĂŞc moÂże dadzÂą jÂą w zimĂŞ? :D Dobrze by byÂło... :> :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

pawell pisze:Onet.pl dziÂś przedstawia nam jakie programy bĂŞdÂą na jesieni w TVN >>> http://film.onet.pl/0,0,1354703,wiadomosci.html

Nic nowego poza tym akapitem:

ByĂŚ moÂże na antenĂŞ trafi nowy program z udziaÂłem Aleksandry KwaÂśniewskiej. TVN nie chce jednak udzielaĂŚ Âżadnych informacji na ten temat.
SÂłyszaÂłem cos o tym, ale mĂłwiono, Âże miaÂłoby byĂŚ to w TVN Style. :roll:

I takÂże ten artukuÂł potwierdza, Âże nie bĂŞdzie "Appartamento" (gdyby byÂł to by o tym napisali), "Hela w opaÂłach" (ciekawe dlaczego nie Helena :> ) dopiero od wrzeÂśnia bĂŞdzie nagrywana wiĂŞc moÂże dadzÂą jÂą w zimĂŞ? :D Dobrze by byÂło... :> :)
1. W "Dzienniku" pisa³o dok³adnie : TVN chce zd¹¿yÌ z produkcj¹ do wrzeœnia, czyli albo Onet przekrêca , albo ma lepsze informacje.
2. Dlaczego w arykule nic nie pisze o kontynuacji Kryminalnych- przeoczenie, czy informujÂą nas o koĂącu serialu?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

kubasz pisze:1. W "Dzienniku" pisa³o dok³adnie : TVN chce zd¹¿yÌ z produkcj¹ do wrzeœnia, czyli albo Onet przekrêca , albo ma lepsze informacje.
Myœlê, ¿e Onet na lepsze informacje. :roll: Wkoùcu to jest czeœÌ Grupy TVN. :>
kubasz pisze:2. Dlaczego w arykule nic nie pisze o kontynuacji Kryminalnych- przeoczenie, czy informujÂą nas o koĂącu serialu?
Wydaje mi sie, ¿e poprostu tego nie napisali. :] Na pocz¹tku mo¿emy przeczytaÌ, ¿e to tylko czêœÌ niespodzianek, które szykuje dla nas telewizja TVN... :roll: Zreszt¹ Onet wczeœniej informowa³ o nowych odcinkach "Kryminalnych" po wakacjach. :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości