Waaaaaakacje :)

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Waaaaaakacje :)

Post autor: pawell »

:tanczy: Ju¿ za chwileczke ju¿ za momencik... Wakacje :!: :lol2: Niektórzy maj¹ dziœ zakoùczenie tak jak Marcineq, a pewnie wiêkszosÌ planowo czyli jutro w tym ja. :/ Ale odrazu mozna iœÌ z³o¿yc papiery do szkó³ ponadgimnazjalnych. :P

Cieszycie siĂŞ, prawda :?: :>

Macie jakieÂś plany :?: :>

Jak wam up³yn¹³ ten rok szkolny :?: :>

WiĂŞc ja siĂŞ bardzo cieszĂŞ choĂŚ mam juÂż wakacje od ok. 2 tygodni. :lol2: PrzyczynÂą tego byÂły nudy w sql i bardzo maÂła liczba uczniĂłw ledwo przekraczajÂąca 5 osĂłb na klasĂŞ. :D I muszĂŞ przyznaĂŚ, Âże to sÂą pierwsze takie wakacje na ktĂłre czekaÂłem z wielkÂą niecierpliwoÂściÂą - jak nigdy. :roll:

Co do planów to jak zwykle nie mam. :D Prawdopodobnie jak co roku bêd¹ to parodniowe wypady za miasto i spotkania z przyjació³mi aby po wspominaÌ 3 ubieg³e lata w gimnazjum :D oraz oczywiœcie bêdê pisa³ i pisa³. :D Cieszycie siê no nie? :devil: :devil:

Natomiast rok szkolny mi min¹³ doœÌ szybko, ale na bardzo ciê¿kiej pracy - szczególnie w II semestrze. :D W I sobie trochê wszystko ola³em co widaÌ po ocenach - na koniec s¹ one znacznie lepsze. :D

Zapraszam do wypowiadania siĂŞ... 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Re: Waaaaaakacje :)

Post autor: Łukasz »

pawell pisze:Zapraszam do wypowiadania siĂŞ... 8)
To ja siĂŞ wypowiem, Âżeby CiĂŞ wkurzyĂŚ, Âże moje wakacje w tym roku trwajÂą ponad 4 miesiÂące. :lol: Bo zaczĂŞÂły siĂŞ 25 maja, a skoĂączÂą ostatniego dnia wrzeÂśnia. :lol: :devil:
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

:> :D Eee tym mnie nie wkurzyÂłeÂś - no moÂże trochĂŞ Ci zazdroszczĂŞ, Âże aÂż tyle masz wolnego, ale za 3 lata (jak dobrze pĂłjdzie) ja bĂŞdĂŞ miaÂł tak samo dÂługie wakacje. :P A wtedy Ty (jak pĂłjdziesz na studia) bĂŞdziesz miaÂł sesje, egzaminy, wykÂłady itp. aÂż do gorÂącego, upalnego lipca. :devil: Potem poprawki we wrzeÂśniu i troche innych spraw. :lol: :twisted: MĂłwiÂą, Âże studenci nie majÂą wakacji... :twisted: :devil:

P.S. myÂślaÂłem, ze bedzie wiĂŞkszy ruch w temacie. :uhh:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

Post autor: salladyn »

Dobrze, ¿eby by³ ruch w temacie ;) Ja ten tydzieù robie sobie wolny. Potem musze siê powa¿nie zaj¹Ì moj¹ stron¹ WWW, a potem musze powtórzyÌ s³ownictwo i gramatykê francusk¹ (to dopiero rozrywka :/ ) i angielski bo w tym roku mia³em sam francuski :roll: No ale to najwy¿ej dwie godzinki dziennie a reszta to b³ogie lenistwo 8) No i zapomnia³em dodaÌ ¿e bêdê mia³ teraz du¿o wiêcej czasu na pisanie na forum :D
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A wiêc... wakacje czas zacz¹Ì! :D :D

Co do moich dwĂłch miesiĂŞcy wolnoÂści od nauki, to w planach mam wyjazd na "last minute" gdzieÂś daleko z rodzicielami, a poÂźniej, miĂŞdzy 17 a 27 sierpnia bĂŞdĂŞ w GÂłuchoÂłazach na kursie pianistycznym :D .
Podczas wakacji mam zamiar zacz¹Ì uczyÌ siê graÌ na gitarze i przed zmian¹ szko³y podszkoliÌ siê z niemieckiego .
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Ja tam najbardziej zazdroszczĂŞ opierniczania siĂŞ nauczycielom za pieniĂŞdze :devil: CaÂły czas nie mogĂŞ siĂŞ pogodziĂŚ z takÂą niesprawiedliwoÂściÂą :devil:
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

:: Kamil pisze:Ja tam najbardziej zazdroszczĂŞ opierniczania siĂŞ nauczycielom za pieniĂŞdze :devil: CaÂły czas nie mogĂŞ siĂŞ pogodziĂŚ z takÂą niesprawiedliwoÂściÂą :devil:
Jak zostaniesz nauczycielem to inaczej zaÂśpiewasz . . . :twisted:
khornik
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 407
Rejestracja: niedziela 19 mar 2006, 11:04
Lokalizacja: Toruń/Moherowo City

Post autor: khornik »

Ja wyjeÂżdÂżam juÂż jutro na obĂłz jĂŞzykowy dwa tygodnie do Zakopanego. Potem tydzieĂą w domu i znowu na dwa tygodnie do rodziny w Borach Tucholskich. Jeszcze miĂŞdzy 15 a 25 czerwca jadĂŞ na Hel. W ostatnim tygodniu sierpnia zacznÂą siĂŞ juÂż zajĂŞcia przygotowujÂące do egzaminu..wrrr...:/ i to mi niestety przypomina o dziesiĂŞciu miesiÂącach ciĂŞÂżkiej pracy.
dziękuję wszystko dobrze w przeciwieństwie do niektórych na tym "forum"...
Rogal
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 16
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:03

Post autor: Rogal »

ja w tym roku wyjazdzam z dziewczyna na wszasy nad morze do oÂśrodka wypoczynkowego w Juracie... .. potem sunrise... a sierpiern niestety pracuje ... no i wrzesien .. i sql .. :/
(E)kwador Ever
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

i juÂż powoli siĂŞ wakacje koĂączÂą ehhh ale lipa !!!!!!!!!!!!!! i zostaje mi ostatni rok lo :)[/b]
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

a ja mam jeszcze pó³tora miesi¹ca wakacji :tanczy:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Waaaakacje, waaaaakacje i po wakacjach. :( :( Qrcze bardzo szybko to zleciaÂło - przynajmniej mi. :roll: To juÂż ostatnie minuty ostatniego dnia odpoczynku, a jutro powrĂłt do smutnych i przygnĂŞbiajÂących zajĂŞĂŚ w szkole. No jeszcze jutro nie, ale we wtorek. :( :( Ale nie martwmy siĂŞ za 10 miesiĂŞcy znĂłw waaaakacje. :devil: Ja jestem tylko ciekawy czy Giertych do nich DO - TRWA(M). :devil: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

sory,znam wasz bĂłl,ale muszĂŞ to napisaĂŚ!
Ja mam jeszcze wakacji YES!YES!YES! - miesiÂąc :tanczy:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ojej jak pomysle ze jutro pierwszy dzieĂą w szkole.... :evil: Masakra....czemu te 2 miechy tak szybko leca a nastepne 10 juz tak wolno... moÂże giertych przedÂłuzy wakacje jeszcze z miesiÂąc... :devil: :devil:
TVN_FAN
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1572
Rejestracja: piątek 11 mar 2005, 19:12
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: TVN_FAN »

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
onet.pl pisze:Policja w Wieluniu zatrzymaÂła 22-letniego mĂŞÂżczyznĂŞ, ktĂłry zadaÂł Âśmiertelne ciosy noÂżem swojej sympatii. Do tragedii doszÂło na szkolnym korytarzu w jednym z wieluĂąskich liceĂłw.
Jak poinformowaÂła w poniedziaÂłek PAP rzecznik Komendy WojewĂłdzkiej Policji w ÂŁodzi Magdalena ZieliĂąska, 18-letnia dziewczyna przyszÂła do liceum na inauguracjĂŞ roku szkolnego. W szkole pojawiÂł siĂŞ teÂż o cztery lata starszy chÂłopak, prawdopodobnie jej sympatia. MĂŞÂżczyzna miaÂł ze sobÂą bukiet kwiatĂłw.

"Oboje zaczêli rozmawiaÌ ze sob¹, ale w pewnej chwili dosz³o miêdzy nimi do k³ótni. Mê¿czyzna wyci¹gn¹³ nó¿, zada³ dziewczynie kilka ciosów i uciek³. Pomimo natychmiastowej pomocy ranna zmar³a" - powiedzia³a Zieliùska. Po pewnym czasie mê¿czyzna zatelefonowa³ na policjê i przyzna³, ¿e to on uderzy³ swoj¹ kole¿ankê. Zosta³ zatrzymany.
Brak s³ów...
ZIMA
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 85 gości