RTL 7

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

ja swoj¹ kartê kupi³em za mniej wiêcej 220 z³ (+/- 10 z³) AverMedia 303. Dobry zakup nawet i mo¿na Video pod³¹czyÌ
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

No to MichaÂł pokombinuj... :D

PS. CzyÂżby ten temat juÂż zamarÂł czy to cisza przed burzÂą. PrzecieÂż RTL7 to nie stacja, ktĂłra nic nie wprowadziÂła na rynek Polski. MĂłwta coÂś
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

karstar pisze:No to MichaÂł pokombinuj... :D

PS. CzyÂżby ten temat juÂż zamarÂł czy to cisza przed burzÂą. PrzecieÂż RTL7 to nie stacja, ktĂłra nic nie wprowadziÂła na rynek Polski. MĂłwta coÂś
Nie lubiÂłem tak bardzo tej stacji jak Polonii 1, ale coÂś tam oglÂądaÂłem. PamiĂŞtacie, Âże teleturniej "Podaj Dalej" byÂł emitowany na raty. ByÂł na poczÂątku emisji, potem spory czas przerwy i nastĂŞpnie powrĂłciÂł, ale juÂż z nowym prowadzÂącym, ktĂłrym byÂł czÂłonek kabaretu O.T.T.O.

Pytanie: kto byÂł pierwszym prowadzÂącym, bo mi umknĂŞÂło...
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Ja tam pamiĂŞtam, Âże prowadziÂł tylko ten z OTTO, no ale jak ty ekpert mĂłwisz, Âże byÂł ktoÂś jeszcze.... jak zwykle nie wiem :?

Obrazek
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

Abe pisze:Ja tam pamiĂŞtam, Âże prowadziÂł tylko ten z OTTO, no ale jak ty ekpert mĂłwisz, Âże byÂł ktoÂś jeszcze.... jak zwykle nie wiem :?
Powy¿sza reklama to ju¿ ta druga emisja (wznowienie) tego teleturnieju w oprawie "W³¹cz siódmy zmys³". Wczeœniejsza seria nie by³a jakoœ bardzo reklamowana.
lord BaSzA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 22 lip 2004, 00:37

Post autor: lord BaSzA »

To co za facet w koĂącu prowadziÂł ZOOMa ?? , bo napewno nie jest to Artur Kaczmarski, jak widaĂŚ na tym filmie co jest do ÂściÂągniĂŞcia.
Abe
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 155
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 16:23
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Abe »

Jeszcze jeden filmik z Zoom'a:

http://www.bungy.pl/archiwum/video/bungy_zoom.avi

tym razem prowadzony prze kobietĂŞ i z innÂą grafikÂą (chyba..)
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

NIeoficjalnie dowiedziaÂłem siĂŞ Âże moÂżliwe Âże nazwisko prowadzÂącego Zoom to: SokoÂłowski
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

karstar pisze:NIeoficjalnie dowiedziaÂłem siĂŞ Âże moÂżliwe Âże nazwisko prowadzÂącego Zoom to: SokoÂłowski
Tak, Artur SokoÂłowski prowadziÂł Zooma. Ale czy to ten sam co poniÂższych na zdjĂŞciach czy tylko zbieÂżnoÂśc nazwisk?
http://www.vipnews.pl/!__octopus_front/ ... rticle=229

ÂŚrodkowe zdjĂŞcie u doÂłu lub w grupowym.
Karol
Początkujący
Początkujący
Posty: 62
Rejestracja: wtorek 08 cze 2004, 22:55

Post autor: Karol »

michal pisze:Ale czy to ten sam co poniÂższych na zdjĂŞciach czy tylko zbieÂżnoÂśc nazwisk?
Tak napewno to on!!
Trzeba przyznaĂŚ Âże siĂŞ chÂłopak zmieniÂł troche... :)
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

karstar pisze: Tak napewno to on!!
Trzeba przyznaĂŚ Âże siĂŞ chÂłopak zmieniÂł troche... :)
Niesamowite. Miniony czas nie potraktowaÂł go zbyt Âłaskawie. To jest odstĂŞp zaledwie ok. 5 lat. Gdyby nie Twoja informacja, to bym nie skojarzyÂł.
Majkell
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 22:44
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: Majkell »

O teleturnieju "Podaj dalej":
michal pisze:Pytanie: kto byÂł pierwszym prowadzÂącym, bo mi umknĂŞÂło...
Nie pamiêtam dok³adnie, ale chyba nazywa³ siê Piotr Wiszniowski (albo podobnie). Wiem jedno - póŸniej przez pewien czas pracowa³ w Super 1 - to by³o tu¿ po starcie tego kana³u w nowej formule (2000 rok). Zapowiada³ tam programy razem z dwiema prezenterkami. Jedna z nich póŸneij ponownie pracowa³a dla Fincastu - ale ju¿ w Tele 5. Znów skleroza nie pozwala mi przypomnieÌ, jak siê nazywa³a. Ale bodaj¿e mia³a na imiê Ula albo Iza... :co:

WÂłasnie wyczytaÂłem, Âże szef redakcji "WiadomoÂści" - Piotr SÂławiĂąski byÂł... dyrektorem stacji Polonii 1 w Poznaniu - TV ES. Jak zatem widaĂŚ, profesjonalistĂłw w Polonii 1 nie brakowaÂło. :)
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ale SÂławiĂąski nie jest juz szefem redakcji WiadomoÂści od kwietnia 2004r, aÂż tak wielkim profesjonalista nie jest - poczytaj sobie opiniĂŞ dziennikarzy pracujÂących ze SÂławiĂąskim :evil:
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
michal
Bywalec
Bywalec
Posty: 651
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 00:19
Lokalizacja: Katowice

Post autor: michal »

O teleturnieju "Podaj dalej":
michal pisze:Pytanie: kto byÂł pierwszym prowadzÂącym, bo mi umknĂŞÂło...
Majkell pisze: Nie pamiêtam dok³adnie, ale chyba nazywa³ siê Piotr Wiszniowski (albo podobnie). Wiem jedno - póŸniej przez pewien czas pracowa³ w Super 1 - to by³o tu¿ po starcie tego kana³u w nowej formule (2000 rok). Zapowiada³ tam programy razem z dwiema prezenterkami. Jedna z nich póŸneij ponownie pracowa³a dla Fincastu - ale ju¿ w Tele 5. Znów skleroza nie pozwala mi przypomnieÌ, jak siê nazywa³a. Ale bodaj¿e mia³a na imiê Ula albo Iza... :co:
Dziêki. Rzeczywiœcie tak nazywa siê ten facet, od razu mi siê przypomnia³ (bo nawet twarz ledwo kojarzy³em) jak zobaczy³em jego zdjêcie. http://www.gudejko.pl/html_pl/Wiszniowski_Piotr.html Ma nawet wpisany ten program w biografiê. Nic nie ma natomiast o programie z Super1. Mo¿e chodzi³o o Wizjê Jeden i program Szo³biz Info? Tam by³y te¿ wspó³prowadz¹ce kobiety - jedna z nich Ela Jêdrzejewska, która jest obecnie w co drugiej reklamie i w prawie ka¿dym polskim tasiemcu. Prowadzi³a te¿ wiele programów. Teraz gra zdaje siê w "Na Wspólnej" albo "Samym ¯yciu". Niez³ego ma mened¿era. A drug¹ prowadz¹c¹ Szo³biz by³a chyba Katarzyna Laskowska.
Majkell pisze: WÂłasnie wyczytaÂłem, Âże szef redakcji "WiadomoÂści" - Piotr SÂławiĂąski byÂł... dyrektorem stacji Polonii 1 w Poznaniu - TV ES. Jak zatem widaĂŚ, profesjonalistĂłw w Polonii 1 nie brakowaÂło. :)
A ja zacz¹³em ogl¹daÌ swoje nagrane "Zwariowane Kamery" i natrafi³em na koùcówkê "Zooma" z Arturem Soko³owskim. Wydawc¹ tego magazynu by³ Adam Pieczyùski. :)

ZnalazÂłem jeszcze jeden filmik z fragmentem Zooma, tym razem z MagdÂą MoÂłek. Http://www.garbomania2.neostrada.pl/garbozlot2000.wmv
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

a co do SÂławiĂąskiego to przez dÂługi okres czasu prowadziÂł TVN Fakty ÂŁĂłdÂź, w tym sÂłynne "Fakty z dzwonkiem" :arrow:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości