TV Puls

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Re: TV Puls

Post autor: Greg Haus »

Ostatnio w "Czy jesteś mądrzejszy do 5-klasisty", pytania dla faceta, który studiuje turystykę i rekreację: Czy Polska graniczy ze Słowenią. Facet zastanawiał się przez 3 min. Jak Rogalska prosiła go py powiedział z kim graniczy na południu Polska, to jego odpowiedź brzmiała: AUSTRIA, Czechy, Słowacja :roll: :lol2:
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Re: TV Puls

Post autor: corner »

Bardzo chcę wierzyć, że to było wyreżyserowane. :rydzyk:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: pop »

nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Ostatnie wydanie ''Wydarzeń'' TV Puls:
cz.1 :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=ETDGPU14I ... re=related
cz.2 :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=QrTpM0WxC ... re=related
cz.3 :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=rzC0sDF5y ... re=related
cz.4 :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=KhOgmDykd ... re=related

W ostatniej części jest m.in: Piotr Michalak (ob. Polsat), Bogdan Rymanowski (ob. TVN24), Agnieszka Milczarz (ob. Polsat), Robert Stanilewicz (ob. TVN CNBC), Leszek Kabłak (ob. TVN24), Artur Zakrzewski (ob. TVN24), Rafał Patyra (ob. TVP), Michał Adamczyk (ob. TVP), Rafał Poniatowski (ob. TVN24), Jarosław Kuś (ob. TVP) i Renata Kijowska (ob. TVN). ;)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: pop »

W ostatniej części widać też kilka razy Beatę Tadlę. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: TV Puls

Post autor: mks »

Murdoch opuścił Puls.
Wszyscy zapewne jesteśmy pogrązeni w żałobie i ogromnym zalu, ze nawet światowy potentat nie jest w stanie zrobić z tej stacji czegoś co przykuje uwagę widzów.

Jak myślicie co teraz? Upadłość czy nowy udziałowiec? Jaki? Polsat? Tvn?
Osobiscie uważam, ze jedyną szansą teraz dla stacji jest Agora. Dysponuje niesamowitymi mozliwosciami marketingowymi (Metro, Gaezta Wyborcza, AMS, Radia..) taką silą daloby się wypromować markę telewizji.
Ace
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: sobota 08 lis 2008, 23:54

Re: TV Puls

Post autor: Ace »

Witam po dłuższej przerwie. :D Niby @Ace, ale tak naprawdę ja to @DJ Ice. Piszę z konta zastępczego - tak drogą wyjaśnienia. ;)

* * *

Post skopiowałem z innego Forum, ale doskonale odzwierciedla to, co chcę przekazać. :)

* * *

OO Franciszkanie mają co chcieli. Przecież nie od dziś wiadomo, że nie potrafią dopuścić żadnego inwestora do głosu w sprawach programowych i organizacyjnych stacji. CUDOWNIE! Na to czekałem. :D
I niech ktoś mi jeszcze powie, że z Pulsu coś wyjdzie i, że to fajny, alternatywny kanał. A gó*no prawda.

Kolejne osoby zostaną zwolnione a produkcje ''FOX-owe'' zostaną zawieszone - co chyba w tej sytuacji jest logiczne.

Ogromnie się cieszę. Niech tylko jeszcze znikną z rynku telewizyjnego - a myślę, że to stanie się niebawem.

Szkoda Pulsu? Dobry żart. Podobnie dobry do ''spektakularnego sukcesu stacji''.

* * *
Osobiscie uważam, ze jedyną szansą teraz dla stacji jest Agora.
Agora i Franciszkanie? To zupełnie dwie inne ideologie i poglądy. Odpada.

Powiem tyle, że ta stacja chyli się ku upadkowi coraz bardziej. Żaden poważny udziałowiec nie będzie chciał ładować pieniędzy w ten szajs bo i pieniędzy szkoda i trudno wytrzymać ze świadomością jak Franciszkanie wydają czyjeś pieniądze w taak idiotyczny i nieprzemyślany sposób.
Ace = DJ ICE
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Murdoch liczył, że za stosunkowo niewielkie pieniądze szybko osiągnie sukces na polskim rynku. :neutral: Ale już od początku byli skazani na porażkę - zabrakło im mocnego wejścia, które mogłoby wstrząsnąć polskim rynkiem telewizyjnym. Jak dla mnie, stacja już się pogrzebała w lipcu. :rozglada: Teraz już, po raz kolejny, zostanie przybity gwóźdź do trumny, bo - wg informacji z ich strony - nie zobaczymy już m.in. ''Wydarzeń dnia'', ''Wydarzeń tygodnia'' i ''Simpsonów''. :roll: Pozostaje znowu czekać na być może kolejne wejście, tym razem albo pod szyldem Agory, albo Polsatu, albo TVN-u. A stawka jest dość wysoka, bo TV Puls ma miejsce na pierwszym multipleksie naziemnej telewizji cyfrowej. :spiewa: Osobiście znów stawiam na Polsat. :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: TV Puls

Post autor: mks »

Zaangażowanie ze strony TVN czy Polsatu zawsze będzie ograniczone, przeciez nie chcą szkodzić swoim głównym antenom. Pomocne byłoby zaplecze Agory.. problem jest czysto ideologiczny, czy lewicowce dogadają się z Franciszkanami?
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dlaczego typuję Polsat? Bo nieoficjalnie coraz częściej mówi się o przekształceniu Polsat2 w Polsat International - kanał wyłącznie dla Polonii i pomyśle Solorza na nowy kanał ogólnotematyczny - Polsat 2. A Puls mógłby być dobrym zalążkiem nowej stacji.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Historia lubi się powtarzać. :neutral:
Jak wynika z nieoficjalnych doniesień, pracownicy Telewizji Puls otrzymali dziś wiadomość o planowanych grupowych zwolnieniach w spółce. Obecnie trwają negocjacje warunków płac.

Według nieoficjalnych informacji, w Telewizji Puls planowane są ponowne zwolnienia grupowe. Pracownicy spółki najprawdopodobniej otrzymali dziś e-maile z informacją o najbliższych planach firmy. Obecnie trwają rozmowy z kierownictwem, podczas których renegocjowane są warunki płacy. Przy produkcji programów w najbliższym czasie pracować będą tylko pracownicy etatowi (spora część zespołu pracuje na podstawie umowy o dzieło).

Przypomnijmy, niedawno z finansowania Pulsu wycofał się medialny koncern News Corp., należący do Ruperta Murdocha. Większość udziałów - 51 proc. - przejęli Franciszkanie. Pozostałe 49 proc. należy obecnie do Dariusza Dąbskiego.

Telewizja Puls zwolniła już grupowo 118 pracowników stacji. W lipcu tego roku, po likwidacji działu informacyjnego, pracę stracili m.in. dziennikarze, wydawcy, operatorzy. Jak zapewniał zarząd Pulsu, zwolnienia te odbyły się po wypracowaniu porozumienia z pracownikami o warunkach odejścia.
http://media2.pl/media/43472-grupowe-zw ... -puls.html
Już widzę Puls News i Puls Rozrywkę. Chociaż wycofanie się ze stacji Murdocha, była chyba równoznaczne z rezygnacją z tych projektów.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: TV Puls

Post autor: pop »

Jeśli znajdzie się inny, równie duży inwestor, to nie można tego wykluczyć.

Ale dopóki w Polsce nie nastąpi cyfryzacja telewizji to żaden zagraniczny inwestor nie zechce tu robić interesów. Rupert Murdoch nie był pierwszym, który stracił kasę w tym zacofanym kraju.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TV Puls

Post autor: r_r16 »

dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: TV Puls

Post autor: dude007 »

Słyszeliście aktualną oprawe muzyczną pulsu (świąteczną) ?? Wg. mnie jest okropna. :stop:
TVP - totalna video porażka
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: TV Puls

Post autor: mfdtv4 »

Spodziewałeś się czegoś lepszego po TV Puls? Bo ja nie... Już dawno pogrzebałem nadzieję...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości