Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: r_r16 »

Object - skoro chcesz pokazać ludziom swoje "dzieła" to musisz być nastawiony na krytykę. Jestem pełen podziwu, że potrafisz coś takiego zrobić, ale Twoje grafiki są niedopracowane, bez jakiegokolwiek pomysłu. Pani z Ulead Video Studio też niezbyt posuje do TVNu... Oprawa TVNu nie jest idealna, ale na pewno lepsza. Tak jak napisał pawell - to nie my jesteśmy fanatykami TVNu tylko Ty swoich prac. I jeśli ktoś Cię skrytykuje od razu musi być potępiony... I jak byś nie zauważył "fanatycy TVN" wcale nie uważają obecnej oprawy za "najlepszą na rynku" - jeśli coś piszesz warto mieć na to stosowne argumenty (patrz: Telewizja TVN >>> Oprawa graficzna). I proszę Cię - jeśli nie masz nic ciekawego do pokazania, lub jeśli nie jesteś nastawiony na krytykę nie wrzucaj tu swoich projektów. :stop: My wyrażamy tylko swoje zdania, ale skoro nie obchodzą Cię zdania fanatyków po co wciąż zaśmiecasz wątek swoimi projektami???
object pisze:biała plansza bez żadnych kiczowatych efekcików jest 1000 000 X lepsza od obecnej oprawy tvn
To może zastąpmy oprawę TVN samymi białymi planszami z napisami "reklama", "tvn poleca"??? :lol: :lol: :lol:
A jeśli już o kiczowatych efekcikach: co do TVNu mają paski i jakieś budynki w tle???
object pisze:kolor
object pisze:biała plansza bez żadnych kiczowatych efekcików
Zaprzeczasz sam sobie - raz piszesz o białej planszy, a raz o kolorze...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: pawell »

object pisze:gdyby miało chodzić w tv.
Na szczęście nigdzie nie będzie chodzić, bo nikt by takiej szmiry nie chciał.

Przejścia w oprawie TVN oczywiście są, ale czy efektowne to zależy - mi nawet się podobają [szczególnie takie :arrow: http://pl.youtube.com/watch?v=LGUEMfGF1Sg ]. Natomiast w Twoim projekcie nie ma żadnych przejść. Chyba, że wg Ciebie jest to Pani chodząca w tył i w przód, poruszające się kreski, pojawiające się na sekundę kropki z literami t v n. I wydaje mi się, że złe logo wziąłeś, ale nie jestem pewny, bo rzeczywiście na YouTube jest słaba jakość.

Poza tym pojawiające się 'info' także nijak pasuje do TVN. Nie bardzo rozumiem po co ciągle jest strzałka. Chyba po to żeby szybko z boku kliknąć na inny film i nie oglądać tego. :twisted:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

Ale Wy się od razu spodziewacie dopracowanego na maxa identa? to jest tylko PROJEKT- wstępna wersja, zarys. I naprawdę to wszystko JEST przemyślane:
A tak na marginesie to tych scenek było by więcej, gdyby miało chodzić w tv. Np. jakiś gość na deskorolce, facet na spacerze z psem, bizneswoman w biurze, dziecko podczas zabawy itd. Motyw przewodni: szczęście, radość z życia, ze zwykłych czynności, kolor :D
tylko, że nie będę ich produkował ani wydawał pieniędzy na aktorów (life-action), bo ten biznes jest już ,,opanowany" i liczą się kontakty i protekcja.
A ten mój program też jest cienki. Mało efektów i mnóstwo ograniczeń. I nie obraźcie się ale Wy jesteście strasznie stronniczy. Wiecie, że sympatyzuję z polsatem i TYLKO dla tego jedziecie moje projekty z góry na dół. Podczas kiedy z sukcesem sprzedaje je małym telewizjom. Np. (pochwalę się :D ) nie dawno zrobiłem czołówkę do programu informacyjnego i niektóre jego elementy graficzne TV Mysłowice (wiosną będzie dostępna w ofercie platformy TOYA- zasięg kanału to ponad 50 tys. domostw). Wiem, że to nie TVN czy Polsat, ale gdyby projekty nie były dobre to by ich nie wzięli, zwłaszcza że duża, profesjonalna firma z dużym budżetem też rywalizowała o wykonanie im czołówki. Więc chyba moje grafiki nie są takie straszne i kiepskie? :tanczy:
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: r_r16 »

Ty za wszelką cenę chcesz usłyszeć, że Twoje projekty są dobre. Ale niestety z moich ust nie usłyszysz nic dobrego na temat tego projektu. Inne, np. te z Wydarzeń są całkiem ciekawe.

Ty naprawdę myślisz, że skoro jesteś fanem Polsatu, my będziemy po Tobie jeździć i po Twoich pracach??? Zwyczajnie nie mam pytań. :stop: Według Ciebie jesteśmy tak fanatycznymi zwolennikami TVNu, że spalimy na stosie każdego, kto woli inną stację? :brawa: Po prostu wmawiasz sobie, że dlatego źle oceniamy Twój projekt. A może jest on po prostu kiepski? Wiem, że to może być trudne, ale dopuść to do swojej świadomości.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

Inne, np. te z Wydarzeń są całkiem ciekawe.
zauważ, że projekty które ,,są ciekawe" w ogóle na tym forum nie są komentowane. Przypadek? Nie sądzę. Bądź chociaż szczery wobec samego siebie! :klamca:
Według Ciebie jesteśmy tak fanatycznymi zwolennikami TVNu, że spalimy na stosie każdego, kto woli inną stację? :brawa:
niestety miałem do czynienia np z użytkownikiem POpieram i wszystko było cacy gdy na gg napisałem mu że zamierzam oglądać ,,Ekipę" w polsacie. To on mi odpisał, że nie będzie do mnie więcej pisać bo wolę polsat i że jestem głupim gnojem itd. itd. Wyobrażacie sobie coś takiego? :ech:
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: pawell »

object pisze:Np. (pochwalę się :D ) nie dawno zrobiłem czołówkę do programu informacyjnego i niektóre jego elementy graficzne TV Mysłowice (wiosną będzie dostępna w ofercie platformy TOYA- zasięg kanału to ponad 50 tys. domostw). Wiem, że to nie TVN czy Polsat, ale gdyby projekty nie były dobre to by ich nie wzięli, zwłaszcza że duża, profesjonalna firma z dużym budżetem też rywalizowała o wykonanie im czołówki. Więc chyba moje grafiki nie są takie straszne i kiepskie? :tanczy:
Szczerze wątpię, że wygrałeś z jakąś dużą profesjonalną firmą (może jeszcze w przetargu startowałeś? Obrazek ). :D A to dlatego, że takie firmy pewnie sporo sobie życzą za wykonanie oprawy graficznej. A raczej lokalnej telewizji w 75 tysięcznym mieście nie byłoby na to stać. :] Po prostu myślę, że ściemniasz.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: r_r16 »

Zauważ, że na tym forum oprócz POpierama jest wielu innych użytkowników. A relację między Tobą, a POpieramem mnie nie obchodzą. Poprosiłeś o opinię na temat Twojego projektu, a ja oraz inni userzy ją wyrazili. Tobie się te opinie nie spodobały i próbujesz nam wmówić, że jest inaczej niż myślimy. Pisanie na forum nie polega na narzucaniu swojego zdania innym. Poprosiłeś o opinię - ją ją wyraziłem i powinniśmy na tym skończyć. :stop:
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

Mogę ci nawet podać adres tej firmy.
http://www.caputastudio.com/

A firma zdeklarowała się że zrobi czołówkę za darmo (tylko za reklamę na stronie telewizji i w lokalnym tygodniku, które Mysłowice wydają).
Ja wygrałem i reklama w tygodniku i na stronie jest moja :tanczy: Hi, hi!
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: prze_kw »

objectskończ Wać Pan, wstydu oszczędź... Każde miejsce gdzie jesteś, pod różnymi nickami zaśmiecasz swoim 'pomysłami'. I bardzo proszę... Nie pisz że narzekam, a sam nic nie pokazuje. Nie pokazuje, bo nie umiem robić opraw graficznych. Ty też nie umiesz, ale nie potrafisz się z tym pogodzić. Przykre :/

BTW. Co będziesz reklamował? Swój profil na YouTube? :twisted:
Liczą się tylko Fakty.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: pawell »

object pisze:Mogę ci nawet podać adres tej firmy.
Lepiej byłoby gdybyś pokazał mi jakiś artykuł na stronie tej telewizji czy też w gazecie (skan lub zdjęcie) o tym konkursie/przetargu na grafikę dla TV Mysłowice. 8)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

Jak tylko ruszy telewizja to zamieszczę odpowiednie skany. Nawet poproszę założycieli aby umieścili napisy końcowe ich serwisu na YouTube :)
, bo nie umiem robić opraw graficznych. Ty też nie umiesz
ale mam po raz setny powtarzać, że robie identy i czołówki do tv? Nie może to do ciebie dotrzeć? Nie czytasz postów, czy co? :mhm:
Co będziesz reklamował? Swój profil na YouTube? :twisted:
chyba raczej nazwisko lub stronę która być może wkrótce powstanie
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: qmate »

No to krótko mówiąc 'identy i czołówki do tv' tez Ci nie wychodzą.
//////////
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: prze_kw »

object pisze:
, bo nie umiem robić opraw graficznych. Ty też nie umiesz
ale mam po raz setny powtarzać, że robie identy i czołówki do tv? Nie może to do ciebie dotrzeć? Nie czytasz postów, czy co? :mhm:
Ident i czołówka to wchodzi w skład oprawy graficznej :twisted: . Żadne krzyki i płacze nie przekonają mnie (i zapewne większości z Nas) że Twoje prace są marne i nie warto ich umieszczać. Robisz sobie tylko przysłowiową "wiochę" :hmm: :stop: No ale wątpię żeby coś trafiło do niespełnionego grafika komputerowego... :twisted: *

Tak, wiem. Jestem ironiczny i złośliwy, ale cóż taka moja natura :twisted:
Liczą się tylko Fakty.
object
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 198
Rejestracja: wtorek 28 sie 2007, 20:39

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: object »

Żadne krzyki i płacze nie przekonają mnie że Twoje prace są marne i nie warto ich umieszczać.
aha, czyli jednak uważasz że są dobre. OK rozumiem
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Re: Propozycje nowych grafik dla polskich telewizji

Post autor: D00 »

object pisze:
Żadne krzyki i płacze nie przekonają mnie że Twoje prace są marne i nie warto ich umieszczać.
aha, czyli jednak uważasz że są dobre. OK rozumiem
Heh, no kolega się machnął... :D Ale te prace i tak są marne i nic nie ma do tego to, że jesteś fanem Polsatu, bo nam (a przynajmniej mnie) to wisi. Po prostu TO JEST SŁABE. A co do twojej odpowiedzi na mój poprzedni post:
object pisze:Burdel? Gdzie ty tam widzisz burdel? Chyba patrząc na kobitki myślisz tylko o jednym :tanczy: Oj nieładnie, nieładnie :lol:
No wiesz, jak tobie się ta oprawa kojarzy z (ekhem...), to powinieneś skontaktować się z psychologiem. :)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości