Kuba Wojewódzki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Kuba WojewĂłdzki

Post autor: michaek »

WÂłaÂśnie przed chwilÂą na konferencji prasowej kochany pan dyrektor Miszczak oÂświadczyÂł, Âże po TaĂącu z Gwiazdami swĂłj program w telewizji TVN bĂŞdzie miaÂł juÂż byÂły Showman sÂłonecznej telewizji-Kuba WojewĂłdzki.
Tym samym staÂł siĂŞ on pracownikiem stacji z Wiertniczej.
To teraz ja o tej decyzji. Powiem delikatnie, jest to dla mnie coÂś niezrozumiaÂłego. JuÂż sama postaĂŚ agoranckiego i czĂŞsto beszczelnego Kuby WojewĂłdzkiego jest dla mnie czymÂś nie do zaakceoptowania. MoÂżna jeszcze tylko poczekaĂŚ jaki bĂŞdzie to program, choĂŚ patrzÂąc na prowadzacego raczej to nie beĂŞdzie program ublicystyczny. :twisted:
Ruchem tym[ÂściÂągniĂŞciem WojewĂłdzkiego] TVN udowodniÂł, Âże zmierza niestety w zÂłym kierunku, w kieunku tabloizacji i obniÂżenia poziomu swoich programĂłw. :x
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

A ja zrobiÂłbym przeszeregowanie i DwururkĂŞ prowadziÂłaby Szczuka z WojewĂłdzkim, a Jagielski miaÂł swĂłj talk- show po TzG. Brawa dla TVN za pozyskanie WojewĂłdzkiego! :brawa:

Aha, i jeden temat jest do usuniĂŞcia, bo sÂą dwa o Kubie :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

A ja spodziewalam sie takiego ruchu ze strony TVN-u predzej czy pozniej. Wojewodzki to niezaprzeczalnie jedna z wiekszych i przyciagajacyh gwiazd mediow wiec nie dziwne ze TVN go przechwycila 8) I tez przyszedl mi do glowy ten pomysl by prowadzil program wspolnie ze Szczuka :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
fipi
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 21 maja 2006, 00:00

Post autor: fipi »

Jak by prowadziÂł program ze Szczuka to TVN by zbankrutowaÂł, jak co tydzien dostaÂł by milion kary :twisted:
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

WojewĂłdzki w TVNie- to chyba najlepsza niespodzianka na jesieĂą tego roku (mam nadziejĂŞ, Âże nie tylko na ten jeden sezon) - jego show byÂł jednym z nielicznych programĂłw oglÂądanych przeze mnie w Polsacie, teraz z przyjemnoÂściÂą bĂŞdĂŞ go oglÂądac pod nowym logiem :D A Âże bezczelny, arogancki zapatrzony w siebie bufon??- ten typ tak ma i za to go lubiĂŞ, on sprzedaje siebie w taki sposĂłb, Âże ja to w ciemno kupujĂŞ. Adios Kuba za 2 tygodnie !!
emil_komentator
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: czwartek 17 sie 2006, 13:25
Lokalizacja: Kraina Oz

Post autor: emil_komentator »

nika pisze: A Âże bezczelny, arogancki zapatrzony w siebie bufon??- ten typ tak ma i za to go lubiĂŞ, on sprzedaje siebie w taki sposĂłb
Chyba macie ze sobÂą coÂś wspĂłlnego :) tylko nie wiemco czy jesteÂście aroganccy ? czy jesteÂście buffonami ale nic nie waÂżne... Ciesze siĂŞ Âże go widzĂŞ w TVN !
Emil...

Trabanty Rulez !
NuNa_89
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: poniedziałek 26 cze 2006, 12:08

Post autor: NuNa_89 »

Czyli TVN po wakacyjnej klêsce inwestuje i powoli ma zamiar siê podnosiÌ :) Tylko siê cieszyÌ! Ja oczywiœcie strasznie siê cieszê, ¿e Kuba Wojewódzki do³¹czy do TVNowskiej "paczki" :D Teraz mo¿e byÌ ju¿ tylko lepiej... :) :) :) :) :) :)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

BÂłagam tylko nie on :twisted:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Ten pajac w TVN.Tiaa..No dobra,jak TVN chce byÌ the best.Ciekawe ile musieli za niego 'zabuliÌ'.Wojewódzki mia³ prowadziÌ koncert Top Trêêdy,ale z powodów rodzinnych nie móg³ pojawiÌ sie w Operze Leœnej.Jak nie wiadomo o co chodzi,to idzie o kasê...Woj.próbuje robiÌ z siebie kretyna,infantylnego i aroganckiego 40letniego wiecznego dzieciaka.W rzeczywistoœci przyczepiaj¹c sobie metkê pajacuj¹cego prowadz¹cego,udaje mu siê uzyskaÌ wiêcej odpowiedzi na swoje pytania,dziêki stylowi 'pó³-¿artem-pó³-serio'.Przebieg³y z niego lis. :twisted: Osobiœcie nie podoba mi siê jego show,kiedy przegina i jest,¿e siê wyra¿ê wprost:upierdliwy i tym samym mêcz¹cy i nudny.Nikt inny z showmanów nie ma tak sarkastycznego i cynicznego stylu prowadzenia,¿e przyjemnie ogl¹daÌ COŒ INNEGO.
PodobaÂło mi siĂŞ jak zostaÂł potraktowany przez DodĂŞ.NaleÂżaÂło mu siĂŞ za gombrowiczowskie - upupianie i robienie gĂŞby :devil:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

ano ciekawe co to bĂŞdzie za "show"
powstrzymam siĂŞ od komentarza... poczekajmy na efekty
zadra
Bywalec
Bywalec
Posty: 649
Rejestracja: czwartek 25 lis 2004, 23:58
Lokalizacja: w-wa

Post autor: zadra »

aveo pisze:Ten pajac w TVN.Tiaa..No dobra,jak TVN chce byĂŚ the best.Ciekawe ile musieli za niego 'zabuliĂŚ'.WojewĂłdzki miaÂł prowadziĂŚ koncert Top TrĂŞĂŞdy,ale z powodĂłw rodzinnych nie mĂłgÂł pojawiĂŚ sie w Operze LeÂśnej.Jak nie wiadomo o co chodzi,to idzie o kasĂŞ...
z powodĂłw rodzinnych? :shock: Przeciez WojewĂłdzki mĂłwiÂł, Âże nie wystapil, bo mu zabroniono zartowac z PiS-u. Skoro Polsat zaczal go juz cenzurowac, nic dziwnego, ze poszukal sobie innej stacji.
Będę z wami szczera
Najlepsza jest Kazimiera
Alchemik
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1314
Rejestracja: czwartek 03 sie 2006, 11:21
Lokalizacja: Sopoćkowo ul.Jedna

Post autor: Alchemik »

Ten transfer owszem przysporzy TVN widowni, ale nie podniesie i tak juÂż niskiego poziomu rozrywki.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ten czÂłowiek absolutnie nie pasuje do tvn-Majewskiemu konkurencji nie przyspoÂży .
Majewski to mistrz w swojej klasie a ten -brakuje mi s³ów :nie: :nie: :nie:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

zadra pisze:z powodĂłw rodzinnych? :shock: Przeciez WojewĂłdzki mĂłwiÂł, Âże nie wystapil, bo mu zabroniono zartowac z PiS-u.
ByÌ mo¿e póŸniej wyjaœni³,jaki by³ prawdziwy powód jego nieobecnoœci na TT.Ogl¹da³em Trêdowatych,pokazali Woj.na tle jakiegoœ drzewa,gdzie mówi³,¿e z powodów rodzinnych nie wyst¹pi. :>
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Dla mnie wogĂłle mogli by niepokazywaĂŚ tego czÂłowieka.ByÂło by coÂś jakby miaÂł sÂądowy zakaz pokazywania siĂŞ w mediach :spiewa:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 101 gości