Kuba Wojewódzki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Âświetny ruch TVN'u :brawa:
Âżeby tylko nic nie straciÂł ze swojego ciĂŞtego jĂŞzyczka
Siostra_Duckett
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: niedziela 20 sie 2006, 13:30

Post autor: Siostra_Duckett »

ciekawe, czy program siĂŞ mocno zmieni po zmianie stacji.
mam nadziejĂŞ, Âże nie
jorg1975
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 16:06

Post autor: jorg1975 »

adam pisze:Dla mnie wogĂłle mogli by niepokazywaĂŚ tego czÂłowieka.ByÂło by coÂś jakby miaÂł sÂądowy zakaz pokazywania siĂŞ w mediach :spiewa:
A kolega to z pewnej toruùskiej telewizji. Bo dla nich wszystko, co wybiega poza pewne kanony to haùba i nale¿y ukaraÌ. Podejrzewam, ¿e chcia³byœ Resich- Modliùsk¹ albo Schymallê. GoœÌ poprostu ma swój styl, charyzmê i chwa³a mu za to.
A to,ze wpada w samozachwyt. Przynajmniej ceni swojÂą wartoÂśc, wiĂŞc moÂże nauczy nas tego samego, ten zakompleksiony narĂłd, ktĂłry ÂświĂŞtuje tylko klĂŞski.
Luk@sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 27
Rejestracja: sobota 20 maja 2006, 00:04
Lokalizacja: Wagrowiec

Post autor: Luk@sz »

Program swietny ale stacja w ktorej bedzie emitowany to niestety kanal!!!
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Pewnie, Âże kanaÂł! I to jaki kanaÂł - telewizyjny!

RozwalileÂś mnie tym tekstem :)
Pozdrawiam, Filip
mikael
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: poniedziałek 14 sie 2006, 00:24

Post autor: mikael »

jorg1975 pisze:
A kolega to z pewnej toruùskiej telewizji. Bo dla nich wszystko, co wybiega poza pewne kanony to haùba i nale¿y ukaraÌ. Podejrzewam, ¿e chcia³byœ Resich- Modliùsk¹ albo Schymallê. GoœÌ poprostu ma swój styl, charyzmê i chwa³a mu za to.
A to,ze wpada w samozachwyt. Przynajmniej ceni swojÂą wartoÂśc, wiĂŞc moÂże nauczy nas tego samego, ten zakompleksiony narĂłd, ktĂłry ÂświĂŞtuje tylko klĂŞski.
:shock: Ja nie jestem z telewizji z Torunia, a uwa¿am ¿e program który prowadzi Jakub Wojewódzki jest beznadziejny. Nic merytorycznego on nie wnosi, a gadka Wojewódzkiego o wnoszeniu wœród spo³eczeùstwa dystansu do samego siebie, czy te¿ ¿e jego program ma byÌ antidotum na dzisiejsz¹ rzeczywistoœÌ to puste slogany. Prawda jest taka, ¿e ów pan zarabia kolosalne pieni¹dze za wyg³upianie siê przed telewidzami, co trudn¹ sztuk¹ nie jest... Nie s¹dzê zatem, ¿eby móg³by to byÌ dobry nauczyciel czegokolwiek, mo¿e poza umiejêtnoœci¹ sprzedania samego siebie masowej widowni, kimœ a'la Wiœniewski, z którego tak ów pan szydzi³.

To tyle com chciaÂł rzec.

PS - Chcecie fajne ciuchy firmy smis ?
- To se kupcie hehehehe :shock: :shock:

- Kto biÂł brawo ? Pan Edek dopilnuje byÂś wyszedÂł bez prezentĂłw

:shock:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JORG 1975 bardzo mnie obraziÂłeÂś nazywajÂąc mnie miÂłoÂśnikiem rydzyka-jesli wszystko przypomina ci tv trwam to twĂłj problem i twojego psychologa.Przypominam ci Âże to jest forum na temat tvn a nie problemu radia maryja.Jednak widzĂŞ zwiÂązek miĂŞdzy obu panami ,jak ich nie widzĂŞ to jestem szczĂŞÂśliwszy.ChcĂŞ ÂżebyÂś wiedziaÂł Âże WojewĂłdzki obniÂży poziom TVN do poziomu tv trwam.Przekonaj mnie Âże ten czÂłowiek wniesie coÂś ciekawego do tvn poza gÂłupimi komentaÂżami.
jorg1975
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: piątek 18 sie 2006, 16:06

Post autor: jorg1975 »

Jeœli Ciê tymi s³owami urazi³em. to przepraszam. Nie by³o to moim zamiarem, na koùcu tego zdania mia³ byÌ znak zapytania, przoczenie. A co do powodów. Mo¿na mieÌ o tym cz³owieku w³asne zdanie, jednak tworzenie zakazów wypowiadania swoich myœli i pogl¹dów, mam nadziejê,¿e odesz³o wraz z upadkiem pewnej epoki w naszych dziejach, no mo¿e oprócz og³nie przyjêtych, typu ksenofobii, antysemityzmu,itp. Mam nadziejê,¿e dozyliœmy czasów,i¿ o byciu b¹dŸ nie jakiejœ pozycji w ofercie stacji, tym bardziej prywatnej,bêdzie decydowaÌ ogl¹dalnoœÌ i ewentualne zyski dla nadawcy-no mo¿e oprócz TVP, ale oni dla mnie s¹ jeszcze w innej epoce, albo takie mam wra¿enie.Mi te¿ siê nie podobaj¹ np. reality show, ale jest w tym kraju na tego typu produkcje zapotrzebowanie.I kropka. Nie wszystko, co ogl¹damy ma uczyÌ,ale tak¿e bawiÌ. Ja akurat odnosz¹c siê do programy Wojewódzkiego, nie ograniczam siê tylko do jego osoby.Ciekawi¹ mnie pogl¹dy innych osób,staram siê im przys³uchiwaÌ, de facto dla tych goœci go ogl¹dam. Dlatego te¿ ogl¹dam np.Inny punkt widzenia red. Miecugowa. A to,jak mo¿e s³usznie zauwa¿y³ kolega Mikael zarabia kolosalne pieni¹dze za wyg³upianie siê- poprostu umia³ siê sprzedaÌ. Prawdopodobnie wszyscy jak tutaj piszemy, tego byœmy chyba nie potrafili
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

w najnowszym TeleÂświecie wywiad z WojewĂłdzkim :hyh: Obrazek
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Hehe dziêki nika za skana. :hyh: No proszê jakich ciekawych rzeczy dowiadujemy siê z tego wywiadu. ChoÌ ja wiedzia³em ju¿ trochê wczeœniej, (z "Co za tydzieù") ¿e Kuba zgodzi³ siê przejœÌ do TVN-u za przyjaŸù Kamila Durczoka i romans z Anit¹ Werner. :D No i teraz Kamil to jego kolega ze stacji, a Anita kole¿anka - pewnie z tym romansem ¿artowa³. :P I fajna ta fota Kuby i Kamila... :lol2:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Mam tylko nadziejĂŞ, Âże Durczok nie zaproponuje mu bycia reporterem "FaktĂłw". :devil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

albo i prowadzÂącym ;) .........

Woj.odzwierciedla w swoich s³owach kondycjê teraŸniejszego modus vivendi,nic dziwnego,¿e u¿ywa takich s³ów jak 'dziwki' z po³¹czeniem wyrazu oznaczaj¹cego molocha kapitalistycznej pró¿noœci - 'supermarketem'.Chcia³em zacz¹Ì moj¹ wypowiedŸ:'Woj. jest ¿a³osny(...)',ale doszed³em do wniosku,¿e my sami go takim stworzyliœmy,takiego bohatera naszych czasów... :/
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

aveo pisze:Woj.odzwierciedla w swoich s³owach kondycjê teraŸniejszego modus vivendi,nic dziwnego,¿e u¿ywa takich s³ów jak 'dziwki' z po³¹czeniem wyrazu oznaczaj¹cego molocha kapitalistycznej pró¿noœci - 'supermarketem'.
Chyba coÂś ci siĂŞ pomyliÂło, bo WojewĂłdzki nie powiedziaÂł sÂłowa 'dziwki' tylko 'dziwak'... :> :devil: :lol:

[ Dodano: Nie Wrz 03, 2006 11:52 am ]
Lec¹ ju¿ reklamy "Kuby Wojewódzkiego" na TVN. :D WiêkszoœÌ spotu to zdjêcia z Kuby i fragmenty flagi tego kraju. :> Na koùcu pojawia sie twarz Wojewódzkiego i napis (dok³adnie nie wiem co tam jest napisane) Kuba Wojewódzki od 17 wrzeœnia w TVN. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

Kontrowersyjna i slawna postac wiec w TVNie zabraknac jej nie moglo :D TVN musi miec po prostu to co najlepsze. Jak dla mnie genialny ruch
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

Moim zdaniem trochĂŞ ryzykowny.... Âżeby tylko TVN nie zszedÂł na psy
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Kacper3100 i 101 gości