Kuba Wojewódzki

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Sun
Początkujący
Początkujący
Posty: 135
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2006, 11:11
Lokalizacja: Znienacka :P

Post autor: Sun »

TVN na pewno nie spadnie na psy przez jednego pajaca :D
W innym mieście patrząc w tą samą witrynę Zderzą się odbicia spojrzeń na tą jedną chwilę Idąc na spotkanie z inną, wychodząc z bramy Wiem że kiedyś się spotkamy...
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

KubuÂś jest najlepszy :):) teraz byle do wrzeÂśnia :)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Oglądaliście "Testosteron"? :D Nawet nie wiedziałem, że Kuba w nim zagrał, dopiero teraz oglądam ten film w Canal+. Całkiem nieźle mu poszło - po prostu był sobą... tylko studio jakieś takie inne. :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Kuba był dziś gościem ''Dzień dobry TVN''. Ciężko ten cyrk, który odbył się w studio nazwać rozmową :]
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Tomasz2555
Bywalec
Bywalec
Posty: 717
Rejestracja: poniedziałek 14 lut 2011, 15:35

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: Tomasz2555 »

Kuba Wojewódzki atakuje Rafała Olbrychskiego.

http://www.se.pl/rozrywka/plotki/kuba-w ... 94534.html

Obrazek4

Moim zdaniem trafna uwaga. Mi nazwisko Olbrychski kojarzy się tylko i wyłącznie z seniorem czyli Panem Danielem ;-)
TheXF
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 227
Rejestracja: wtorek 04 gru 2012, 13:49

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: TheXF »

Kuba został oblany kwasem przed siedzibą radia Eska Rock przez zamaskowanego sprawcę ... Trafił do szpitala. Podobno ma poparzoną szyję i część twarzy.

Wpis zamieszczony przez Kuźniara na prośbę Kuby:
Dziś rano pod radiem Eska Rock, elegancko zamaskowany i ewidentnie pozbawiony poczucia humoru mężczyzna, zaatakował mnie niezidentyfikowanym płynem żrącym o brunatnej barwie, co jest dosyć symptomatyczne. Niestety nie chciał umotywować swego czynu, to co wykrzykiwał na razie zachowam dla siebie, bo prawa strona ma już dziś wystarczająco dużo kłopotów.

Może odnajdę się z nim na Skypie, ulubionym ostatnio komunikatorze ludzi o wyrazistych poglądach na nie. Poważnie rzecz biorąc, czuję się doceniony jako dziennikarz - dodaje. Doceniam także fakt, do jakiego momentu doszedł dyskurs polsko - polski. Brunatnym terrorystom gratuluję, że zrobili ze mnie męczennika.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: prze_kw »

Straszne, cytując Karolinę Korwin-Piotrowską: "Atak na dziennikarza jest atakiem na wolność słowa i poglądów. Na to, o co walczono i oczym marzono przez tyle lat..."
Liczą się tylko Fakty.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: sybic »

czerk pisze:Straszne, cytując Karolinę Korwin-Piotrowską: "Atak na dziennikarza jest atakiem na wolność słowa i poglądów. Na to, o co walczono i oczym marzono przez tyle lat..."
Wszystko się zgadza z tym, że Wojewódzki nie jest dziennikarzem, a stronniczym dziennikarzyną, który od dawna przestał odróżniać krytyki od obrażania.
Cytując klasyka "Kto od miecza wojuje, ten od miecza ginie".
Jeśli to prawda, bo ja stawiam, że sam się oblał, bo oglądalność spada... tym bardziej, że nic mu sienie stało.
Można sparafrazować innego klasyka : jaki dziennikarzyna, taki zamach, bo to nie trafić z tak bliskiej odległości
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: matik »

sybic pisze:Jeśli to prawda, bo ja stawiam, że sam się oblał, bo oglądalność spada...
Skoro na bieżąco czytasz wirtualnemedia.pl komentując każdy news o TVN z wielką dozą nienawiści, to powinieneś wiedzieć, że akurat program Kuby zyskał w tym sezonie widzów. Ale co tam, jak Wojewódzki nie jest obiektywny, to po co sybic ma być obiektywny?
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: sybic »

A czy ja tu gdzieś napisałem, że komentuje każdy news o TVN w wirtualnemedia.pl w dodatku z wielką dozą nienawiści?
Twoja ocena mojej osoby jest na poziomie Wojewódzkiego i TVN (Ocena na podstawie wymyślonych informacji).
To po pierwsze, a po drugie to obiektywną opinie o Wojewódzkim wyrobiłem sobie po ilości kar, które musiał zapłacić. On lub jego pracodawca (TVN, Eska Rock).
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: matik »

sybic pisze:A czy ja tu gdzieś napisałem, że komentuje każdy news o TVN w wirtualnemedia.pl w dodatku z wielką dozą nienawiści?
Twoja ocena mojej osoby jest na poziomie Wojewódzkiego i TVN (Ocena na podstawie wymyślonych informacji).
Wystarczy, że takie same opinie słowo w słowo są publikowane na wirtualnychmediach, media2 i tu na forum. Sądzisz, że ktoś się pod Ciebie podszywa? Bo ja w to wątpię.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: sybic »

Przeceniasz mnie...
Na tym forum wypowiadam się niezmiennie rzadko. To przecież można sprawdzić. Raz na 2, 3 tygodnie po kilka postów, tak jak teraz.
Media2 nie znam i nigdy tam nie byłem. W wirtualnychmediach może coś wpisałem, ale ostatni raz ze 3 miesiace temu.
Kiepski z ciebie Sherlock Holmes :)

Może pora przyjąć do wiadomości, że coś jest na rzeczy i że przeciwników TVN jest coraz więcej?
Przy "śledztwie" warto też zwrócić uwagę, że wielu uczestników forum zwyczajnie kopiuje czyjeś wypowiedzi, we fragmentach lub w całości.
Jeśli są trafne.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: prze_kw »

Tak, tak, @sybic*, oczywiście. Twoje wypowiedzi są niezwykle trafne, dlatego też są kopiowane na wszystkich forach : ) A jeżeli oparzenia szyi i twarzy (okej, nie wiemy jak bardzo rozległe, ale jednak) to "nic się nie stało" to ja Tobie z całego serca gratuluję. Jak również słów "sam się oblał, bo oglądalność spada" - już pędzę to kopiować na inne fora! Nie ważne jakie poglądy ma i co sobą reprezentuje Wojewódzki. Dokonano zamachu na człowieka - takiego jak Ty i ja. I to jest najgorsze, bo kto wie, czy za kilka lat strach będzie wyjść na ulice, żeby ktoś kwasem mnie nie oblał.

*A może "Donald amber bąk"?
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: matik »

sybic pisze:Na tym forum wypowiadam się niezmiennie rzadko. To przecież można sprawdzić. Raz na 2, 3 tygodnie po kilka postów, tak jak teraz.
I dziwnym trafem za każdym razem posty o takiej samej treści pojawiają się w komentarzach na innych portalach bardzo krótkim odstępie czasu. Nie jesteś to Ty - ok, zwracam honor. Może za to Ty te trafne opinie kopiujesz, jeśli są słuszne? Nie wnikam. Zostaw to dla siebie. Ty już swoją etykietkę tu zostawiłeś, każdy może to ocenić. Nie zmienia to faktu, że jest to bardzo dziwne, jeżeli na kilku portalach w krótkim odstępie czasu pojawiają się takie same wypowiedzi. I nie powiesz mi, że nie wygląda to podejrzanie.
sybic pisze:Może pora przyjąć do wiadomości, że coś jest na rzeczy i że przeciwników TVN jest coraz więcej?
Każde media mają swoich przeciwników - dla mnie to żadna nowość. A czy TVN ma ich coraz więcej to nie wiem. W przeciwieństwie do Ciebie nie zajmuję się profesjonalnym badaniem tego zjawiska. To mogą być co najwyżej odczucia, patrząc na komentarze na różnych portalach. Tylko warto pamiętać, że na niektórych portalach można sprawdzić IP komentującego o czym niektórzy zapominają - ilość komentarzy nie świadczy o ilości osób dyskutujących, bo czasem jak to łatwo sprawdzić te same osoby piszą różne rzeczy pod różnymi pseudonimami.
sybic pisze:Przy "śledztwie" warto też zwrócić uwagę, że wielu uczestników forum zwyczajnie kopiuje czyjeś wypowiedzi, we fragmentach lub w całości.
Jeśli są trafne.
A Twoje są? :> Z Twojej perspektywy pewnie tak, bo każdy Twój post jest nacechowany dużą ilością jadu, bo tylko w takich sytuacjach pojawiasz się tu na forum. Ale czy każdy Twój post ma słuszne argumenty? O ile z kilkoma rzeczami mogę się zgodzić, to nie ze wszystkimi jednak. Nikt Ci nie każe lubić TVN, nikt Ci nie każe ich nienawidzić, ale warto we wszystkim zachowywać umiar i w miarę możliwości obiektywizm. Wiem, że to może być trudne, ale nie jest to niewykonalne.
Dziennikarzy za brak obiektywizmu się karci. Rozumiem, że czujesz się na tyle anonimowo, że nie warto Ci na to zwracać uwagę? Masz rację - jesteś niereformowalny. Nikt Ci nie zabrania krytyki. Uzasadnionej krytyki, bo u Ciebie czasem trudno to odróżnić od bezsensownego hejtu. Nie musisz wysilać się ze swoimi sentencjami - nie będziesz w ten sposób bardziej fajny, ani nie będzie to wyglądało profesjonalnie. Internet nie znosi próżni. Łatwo zweryfikować to co piszesz ze stanem faktycznym. Ale rób co chcesz, etykietkę przylepiasz sam sobie. A to co jest napisane na tej etykiecie zależy już od każdego z nas.
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Re: Kuba Wojewódzki

Post autor: sybic »

matik pisze:
sybic pisze:Na tym forum wypowiadam się niezmiennie rzadko. To przecież można sprawdzić. Raz na 2, 3 tygodnie po kilka postów, tak jak teraz.
I dziwnym trafem za każdym razem posty o takiej samej treści pojawiają się w komentarzach na innych portalach bardzo krótkim odstępie czasu. Nie jesteś to Ty - ok, zwracam honor. Może za to Ty te trafne opinie kopiujesz, jeśli są słuszne? Nie wnikam. Zostaw to dla siebie. Ty już swoją etykietkę tu zostawiłeś, każdy może to ocenić. Nie zmienia to faktu, że jest to bardzo dziwne, jeżeli na kilku portalach w krótkim odstępie czasu pojawiają się takie same wypowiedzi. I nie powiesz mi, że nie wygląda to podejrzanie.
Kopiują jedni od drugich. A moja wypowiedź w tym temacie tu na tym forum, to była dziś pierwsza, a dowiedziałem się o tym oglądając Fakty.
Przypomniałeś mi teraz o wirualnemedia.pl. Wszedłem tam i co widzę – post o tym, że oglądalność wzrośnie. Znaczy ktoś pomyślał dokładnie jak ja :)
Oczywiście nie musisz mi wierzyć, ale dla mnie to zabawne. Z pozostałą częścią Twej wypowiedzi się zgadzam.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości