Jakub Sobieniowski

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Jakub Sobieniowski

Post autor: Kajetan »

Tego bym siĂŞ nie spodziewaÂł, ale staÂło siĂŞ - Jakub Sobieniowski, przez blisko 2 lata jeden z czoÂłowych reporterĂłw "WydarzeĂą", wraca do "FaktĂłw", programu informacyjnego z ktĂłrego odszedÂł by z Lisem tworzyĂŚ nowy dziennik Polsatu.

Ciekawe dlaczego odchodzi, wszak tak chciaÂł pracowaĂŚ z jednym z twĂłrcĂłw "FaktĂłw" w Polsacie.. (jako jedyny odszedÂł w sierpniu 2004 do nowej redakcji, propozycjĂŞ od Lisa mieli dostaĂŚ teÂż Sekielski czy Kasia Kolenda -Zaleska). Kuby nigdy specjalnie nie lubiÂłem, mimo wszystko cieszĂŞ siĂŞ, Âże wraca na "19." - "Fakty" siĂŞ jeszcze bardziej wzmocniÂą, a "Wydarzenia" osÂłabnÂą.. :devil: MoÂże rzadziej bĂŞdziemy oglÂądaĂŚ "gwiazdki" pokroju ÂŁapiĂąski czy ÂŚwierczek..
A. Karasiùska pisze:TVN Fakty potrzebuj¹ wzmocnienia zespo³u a Jakub Sobieniowski przyj¹³ ich propozycjê (...) Ruch kadrowy to normalna sytuacja w ka¿dej redakcji, a te przejœcia to dla nas sygna³ ¿e mamy œwietnych ludzi
Pani Olu, proszê nie ¿artowaÌ :lol: Odejœcie Sobieniowskiego to rzeczywiœcie normalna sytuacja, a "Wydarzenia" maj¹ siê znakomicie, znacznie lepiej ni¿ "Fakty"... P³uska, Kajdanowicz, Sianecki (mo¿naby dalej wymieniaÌ , ale po co?!) nie mog¹ siê nawet równaÌ z Grabarczyk, Mosór i Michalakiem :devil: Ogl¹dalnoœÌ "roœnie", Hanka jest najlepsz¹ prezenterk¹ dzienników w Polsce. Oby tak dalej :!:

ÂŁukasz siĂŞ ucieszy :D
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

A kiedy bĂŞdzie pierwszy reportaÂż Sobieniowskiego ??

Mijaja dwa dni od powrotu i NIC !!!
NOWA ERA W TVN
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Naprawde J. S. wrĂłciÂł do Tvn ?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No tak... :> PisaÂły o tym wortale/strony o mediach. I m.in. na tvn.tivi.pl teÂż byÂło. :) Ale chyba jeszcze nie wiadomo kiedy bĂŞdzie miaÂł pierwszy materiaÂł. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Thomas
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: czwartek 24 sie 2006, 11:26

Post autor: Thomas »

Nio dobrze Âże wrĂłciÂł , widaĂŚ w Polsacie mu niewyszÂło :D , moÂże kiedyÂś Lis wrĂłci , Olejnik juÂż wrĂłciÂła :evil:
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ma ktoÂś jego fotkĂŞ,bo goÂścia w ogĂłle nie kojarzĂŞ! :hmm:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
michaek
Bywalec
Bywalec
Posty: 524
Rejestracja: środa 24 sie 2005, 10:44
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: michaek »

Prosze bardzo. :D Troche mala, ale coz..
Obrazek

Tu jest wywiad z Jakubem
Kończ waść wstydu oszczędź, Faktów nie niszcz...
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

DziÂś w Faktach mieliÂśmy relacje Jakuba Sobieniowskiego !!!!

Jakub powrĂłciÂł do flagowego programu TVN-u po 2 letniej przerwie , gdyÂż byÂł reporterem konkurujÂącego z Faktami ( mysle Âże Wydarzenia nie umywajÂą siĂŞ w tej chwili do FaktĂłw ) dziennika Polsatu - Wydarzenia

Dla mnie osobiscie jest to rewelacyjna wiadomoœÌo jego powrocie. Ceniê Jakuba za jego profesjonalizm i choÌ zdarza³o mi sie ogladaÌ jego relacje w wydarzeniach to myslê ze miejsce dla niego jest tylko w Faktach

Dzis nadaÂł relacjĂŞ z GdaĂąska. Niewiem czy bĂŞdzie teraz repotrerem FaktĂłw z gdaĂąska czy Janek BÂłaszkowski miaÂł dzisiaj wolne.
ChoĂŚ informacja o tym ze Jakub wraca byÂła znana juz od koĂąca sierpnia to jednak do koĂąca nie byÂło wiadoma , kiedy Sobieniowski w Faktach "zadebiutuje" .

Moim zdaniem szefowie dali mu troche czasu na odpoczynek i ponowna aklimatyzacjĂŞ w Faktach

Jeszcze raz serdecznie witamy Jakuba o !9 00 !!!!!!!!!!!!!
NOWA ERA W TVN
marcela5
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 41
Rejestracja: niedziela 07 maja 2006, 21:24
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcela5 »

Sobieniowski powrĂłciÂł do FaktĂłw i dobrze siĂŞ miewa. Taki transwer podniĂłsÂł go do rangi reportera w centrali, gdyÂż wczeÂśniej byÂł na Krakowie. Transakcja mu siĂŞ udaÂła. Ale i tak jest kiepski w porĂłwnaniu z Worochem czy PÂłuskÂą :P. Ci faceci sÂą nie zniszczalni :)

Jednak duÂżo sie nauczyÂł w Polsacie...............
Marcela

Maciek CRAZY :) :)

Pozdrawiam :)
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

ale Ziobro zjecha³ Sobieniowskiego,chyba w M24h,chocia¿ nie jestem pewny!w ka¿dym razie zarzuci³ mu,¿e zna jego styl materia³ów i przekrêca informacje,¿eby wysz³o tak jak on chce.mowa by³a o nieobiektywnym zmontowaniu materia³u dot.konferencji PiSu etc.,a¿ w Szkle Kontaktowym to skomentowano :spiewa:
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Dzisiejszego wieczoru Jakub nadaje relacji ze sztabu LiD-u
Obrazek Obrazek
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jakub Sobieniowski

Post autor: pop »

Dziś znów mówi o tym, 'co przyniesie dzień':
Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Ksero
Bywalec
Bywalec
Posty: 712
Rejestracja: czwartek 05 kwie 2012, 19:00

Re: Jakub Sobieniowski

Post autor: Ksero »

Obrazek
KKK
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Jakub Sobieniowski

Post autor: matik »

Obrazek
Janek Kowalski
Początkujący
Początkujący
Posty: 52
Rejestracja: poniedziałek 01 wrz 2014, 09:19
Lokalizacja: Toruń

Re: Jakub Sobieniowski

Post autor: Janek Kowalski »

Nie lubie Sobieniowskiego.
W faktach są lepsi np. Skurzyński czy Płuska.
Liczą się tylko fakty
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 106 gości