Discovery Historia

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

slade
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 16:38

Post autor: slade »

Zak³adaj¹c, ¿e faktycznie TVN bêdzie wspó³pracowa³ z Discovery to prawdopodobnie dojdzie tu do fuzji z Discovery Civilization a nie z Discoery g³ównym. Moim zdaniem Discovery bêdzie chcia³o pozbyÌ siê swojego podkana³u a czerpaÌ zyski ze wspó³pracy z TVN. Pamiêtajmy, ¿e jakiœ czas temu poszed³ news, ¿e Discovery g³ówne bêdzie chcia³o zmieniÌ profil i prawdopodobnie nic "historycznego" ju¿ tam nie zobaczymy. Powsta³¹ lukê wype³ni w³aœcie TVN Discovery. Wspó³praca z takim gigantem na 100% przynios³aby du¿o korzyœci.
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

Discovery Historia - tak bĂŞdzie nazywaÂł siĂŞ wspĂłlny projekt kanaÂłu Discovery i TVN :arrow:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Na prezentacjach nowego kanaÂłu jest wÂłasnie Discovery juz z napisem HD wiĂŞc watpie by rzeczywiÂście coÂś grzebali w tym kanale .. . Raczej cos zrobia wÂłasnie z Historia..
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Jest przecie¿ DISCOVERY Historia- by³o na prezentacji z trochê niewydarzonym logiem :lol:- pó³ TVNu i pó³ Discovery
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Discovery w HD to zupeÂłnie inny kanaÂł i Discovery Historia TVN to teÂż inny kanaÂł. :> Ten pierwszy naleÂży w caÂłoÂści do Discovery, a ten drugi tworzony jest razem z TVN. Na prezentacji ten Pan to powiedziaÂł wiĂŞc nie wiem w czym problem. :rozglada:

A logo reczywiœcie dziwne szczególnie nie podoba mi siê czeœÌ TVN. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

MoglibyÂście wrzycic zdjecie Discovery Historia bo na stronace tvn.tivi jest tylko Discavery HD? :P
redaktor
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 182
Rejestracja: środa 25 sty 2006, 21:30

Post autor: redaktor »

Greg Haus pisze:MoglibyÂście wrzycic zdjecie Discovery Historia bo na stronace tvn.tivi jest tylko Discavery HD? :P
proszĂŞ bardzo:

Obrazek
slade
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 16:38

Post autor: slade »

Faktycznie nie wygl¹da to ciekawie, za du¿o naÌkali na zbyt ma³ym obszarze. Mam nadziejê, ¿e to logo siê zmieni, a jeœli nie to oprawa i zawartoœÌ programu bêdzie nadrabia³a.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Dzieki za foto - rzeczywiÂście nie zaciekawre logo :?
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

szczerze mowiac to logo discovery historia to zadna nowoœÌ - identycznie (tylko bez tvn) wyglada logo Discovery Geschichte
Awatar użytkownika
Kubs
Bywalec
Bywalec
Posty: 773
Rejestracja: wtorek 06 lip 2004, 14:16
Lokalizacja: królewskie miasto;)

Post autor: Kubs »

Boziu droga, a czego siê spodziewaliœcie? Widocznie jest to wzór u¿ywany przez Discovery dla ujednolicenia brandu i jako, ¿e TVN jest koproducentem tego kana³u i s¹dzê, ¿e nie wniesie tam swojej produkcji, która wype³ni ca³¹ ramówkê, jest zobowi¹zana opraw¹ i logiem.
Poza tym, czy doszliœmy na forum ju¿ do paranoi pod tytu³em: okreœlanie poziomu kana³u na podstawie loga?! Dzieci, poczekajcie, a¿ zobaczycie zawartoœÌ kana³u i oceniajcie go. Logo to naprawdê drugorzêdna sprawa. Dlaczego w takim razie g³ównego TVNu nie mieszacie z b³otem za u¿ywanie od X lat tej samej kó³eczkowej oprawy, podczas gdy Polsat zmieni³ j¹ kilkukrotnie, a TVP1 zmienia j¹ co sezon...
MAKEPOVERTYHISTORY
slade
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wtorek 19 wrz 2006, 16:38

Post autor: slade »

Nikt nie miesza z bÂłotem loga tvn, Âże od lat jest niezmienne z jednej prostej przyczyny. TVN wyrobiÂł nim sobie markĂŞ ktĂłra jest teraz cholernie cenna, a logo polsatu czy publicznej nawet do tej ceny siĂŞ nie umywa. Dlatego oni mogÂą sobie swoje loga bez problemu zmieniaĂŚ nawet co tydzieĂą a TVN nie.

Co do paranoi, to jedyna "paranoiczna" wypowiedÂź w tym wÂątku naleÂży do Ciebie. Z tego co widzĂŞ to kaÂżdy staraÂł siĂŞ w spokojny sposĂłb powiedzieĂŚ, Âże logo mu nie odpowiada, a Ty drogi kolego rzuciÂłeÂś siĂŞ na polowanie na czarownice ktĂłrych tu nie ma...wyluzuj trochĂŞ.

Nie spodziewa³em siê te¿, ¿e kogokolwiek na tym forum bêdzie trzeba przekonywaÌ o tym, ¿e logo jest bardzo wa¿ne. Polecam ksi¹¿kê Naomi Klein - No logo.
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

RuszyÂła strona internetowa DTH :arrow: http://www.discoveryhistoria.pl
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

najwyÂższy czas :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Discovery Historia sfilmuje pamiątki znalezione na strychu

Post autor: pop »

"Dziennik": Discovery Historia wraz z Muzeum Powstania Warszawskiego przygotowują niecodzienną akcję, w której główną rolę odegrają wojenne pamiątki warszawiaków. Pamiątki warszawiaków z czasów wojny ocenią fachowcy, a całość zostanie sfilmowana przez Discovery TVN Historia.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 35 gości