Jeszcze tylko jedna reklama

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

kris16
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 24 paź 2006, 21:27
Kontakt:

Jeszcze tylko jedna reklama

Post autor: kris16 »

witam, mam pytanko moÂżecie mi powiedzieĂŚ co oznacza spot "Jeszcze tylko jedna reklama"?
Pojawia siê to bodaj¿e przed reklama telewizji nowej generacji póŸniej znowu taki spot i reklammmy??
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

Na mĂłj gust jest to jakiÂś kolejny sposĂłb na reklamĂŞ. :roll:
TVN-programowo najlepszy:D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Nie wiem o co chodzi w tym napisie "tylko jedna reklama". Ale zawsze pojawia siĂŞ przed i po reklamie telewizji nowej generacji. Pewnie ma to coÂś z tym zwiÂązane.
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

total;na beznadzieja...
pojawia sie napis TYLKO JEDNA REKLAMA po cym leci jedna reklama koniec i za chwile normalne pasmo reklamowe ... wrrr :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: co to ma znaczyc ?
Lexander
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: niedziela 30 lip 2006, 17:10
Lokalizacja: Slask

Post autor: Lexander »

Ja, kiedy pierwszy raz zobaczy³em reklamê, chcia³em prze³¹czyÌ kana³, no ale skoro pisa³o "Tylko jedna reklama" to z ciekawoœci zostawi³em, oczywiœcie by³a to reklamówka platformy "n". No dobra, czekam na dalsz¹ czêœÌ serialu, a tu nie tyle reklamy, co zapowiedzi pozycji stacji. No dobra... czekam, a tu bach. Normalne pasmo reklamowe. :lol: Myœlê, ¿e w³aœnie oto chodzi, no ale wiêkszoœÌ widzów ju¿ "wie_oco_chodzi". :)
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

Lexander pisze:Ja, kiedy pierwszy raz zobaczy³em reklamê, chcia³em prze³¹czyÌ kana³, no ale skoro pisa³o "Tylko jedna reklama" to z ciekawoœci zostawi³em, oczywiœcie by³a to reklamówka platformy "n". No dobra, czekam na dalsz¹ czêœÌ serialu, a tu nie tyle reklamy, co zapowiedzi pozycji stacji. No dobra... czekam, a tu bach. Normalne pasmo reklamowe. :lol: Myœlê, ¿e w³aœnie oto chodzi, no ale wiêkszoœÌ widzów ju¿ "wie_oco_chodzi". :)
I to caÂły chwyt :D TeÂż myÂślaÂłem, ze bĂŞdzie tylko jedna,ale byÂłem zniesmaczony, gdy zobaczyÂłem kolejne. mogliby chociaÂż daĂŚ miĂŞdzy to zapowiedzi :?
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

gdy pierwszy raz zobaczy³em TYLKO JEDNA REKLAMA pomyœla³em, ¿e bed¹ informowali ile puszcz¹ reklam ale widaÌ przeliczy³em siê. No có¿ po TYLKO JEDNA REKLAMA by³y nadal reklamy :hmm:
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Re: Jeszcze tylko jedna reklama

Post autor: PaŁka »

kris16 pisze:witam, mam pytanko moÂżecie mi powiedzieĂŚ co oznacza spot "Jeszcze tylko jedna reklama"?
Pojawia siê to bodaj¿e przed reklama telewizji nowej generacji póŸniej znowu taki spot i reklammmy??
uprzedziÂłes mnie z tematem :devil:

czy ktoÂś to moÂże wyjaÂśniĂŚ ? :roll:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Poprostu jest to sposĂłb na reklame n'ki - jak czÂłowiek widzi napis ze tylko jedna reklama jest to mysli ze po niej bedzie dalszy ciÂąg programu . Widzi wiĂŞc reklame n'ki, nie chcÂąc przegapiĂŚ programu - a tu bach!! i kolejna lawina reklamiatek :devil:
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

ale ja widziaÂłam tÂą reklame nie tylko z reklamÂą "n"
byÂły rĂłzne perfumy , masÂło i Verdin na watrobe .. przerĂłzniaste.... tylko jedna - koniec i dalej juz normlanie leca. :devil: :devil: :devil:
MASAKRA
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

spryciarze od marketingu! :lol:
nordlysjenta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: środa 29 lis 2006, 11:29

Post autor: nordlysjenta »

A nastepnie w czasie trwania "tylko jednej reklamy" dojdzie odlczanie na dole ekranu, hehe ;)
Kadman
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 30
Rejestracja: poniedziałek 20 mar 2006, 18:30
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: Kadman »

teraz juÂż to zmienili na
reklama specjalna
:lol:
tomas40
Początkujący
Początkujący
Posty: 78
Rejestracja: wtorek 30 sie 2005, 19:38
Lokalizacja: 3miasto

Re: Jeszcze tylko jedna reklama

Post autor: tomas40 »

kris16 pisze:witam, mam pytanko moÂżecie mi powiedzieĂŚ co oznacza spot "Jeszcze tylko jedna reklama"?
Pojawia siê to bodaj¿e przed reklama telewizji nowej generacji póŸniej znowu taki spot i reklammmy??



Jak to co; JednÂą reklamÂą jest caÂły spot reklamowy.

Nie jest tak jak na tvn w czasie normalnego programuczy teÂż filmu; reklama - zapowiedÂź programowa - reklama i tak wkoÂło Macieju.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości