Arkadiusz Wierzuk

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

OglÂądaÂłem wszystkie relacje na Âżywo -niezle siĂŞ ubawiÂłem .
ta dziewczyna wogĂłle nie byÂła kontaktowa-ale Arek znakomicie wyszedÂł z sytuacji.
Ciekawe jak czuje siĂŞ ta dziewczyna dzisiaj :spiewa: :spiewa:
obieżyświat
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2469
Rejestracja: środa 22 lut 2006, 12:54
Lokalizacja: stamtąd :)

Post autor: obieżyświat »

..czuje siĂŞ jak gwiazda jednego wieczoru :lol:
..a wÂłaÂściwie to relacji :devil:
D¿astina pisze:Sytuacja z Arkiem by³a najzabawniejsza :lol: On nadawa³ relacjê, a wko³o niego pl¹sa³a jakaœ niewiasta :mhm: on chyba te¿ taùczy³, ale to wygl¹da³o te¿ tak jakby próbowa³ przebiÌ siê przed tê dziewczynê, ¿eby móc nadaÌ relacjê :lol: dziewczê strasznie par³o na kamerê :lol: Szkoda, ¿e nie widzia³am tego na ¿ywo :uhh: ciekawa jestem co Arek mówi³, w raporcie nie by³o s³ychaÌ, bo dali jak¹œ muzyczkê :uhh: A mo¿e ktoœ to widzia³, jeœli tak to proszê o szczegó³owy opis, a mo¿e ktoœ ma filmik :rozglada:
:mhm: Ciekawe z jakÂą reakcjÂą, drugiej poÂłowy ;) spotkaÂł siĂŞ Arek po powrocie do domu z tego sylwestrowego szaleĂąstwa :rozglada:
..hehe :devil:
..dziewczyna byÂła zdeterminowana a Arek najwyraÂźniej wpadÂł jej w oko :devil:
..bo po tym jak zÂłoÂżyÂł jej Âżyczenia noworoczne ktĂłrymi chciaÂł siĂŞ z niÂą poÂżegnaĂŚ ona powiedziaÂła: ale ja pana jeszcze nie opuszczam :lol: :lol: :lol: :lol:
..radość :jupi:
..radość z powodu istnienia i obecności Agatki :jupi:
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Arka nie widaĂŚ czyli jego Âżona teÂż widziaÂła to w tvn24 :spiewa: :spiewa:
oczywiÂście nic nie chcĂŞ spekulowaĂŚ :spiewa: :spiewa:
Ale Arka nie ma :spiewa: :spiewa:
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

WidziaÂłam tĂŞ relacjĂŞ wczoraj w szkle :lol: nie mogĂŞ uwierzyĂŚ, Âże ta dziewczyna tak do Arka powiedziaÂła :lol: no, ale nie dziwiĂŞ siĂŞ, Âże wpadÂł jej w oko ;)
adam pisze:Arka nie widaĂŚ czyli jego Âżona teÂż widziaÂła to w tvn24 :spiewa: :spiewa:
oczywiÂście nic nie chcĂŞ spekulowaĂŚ :spiewa: :spiewa:
Ale Arka nie ma :spiewa: :spiewa:
Hej, a moÂże to dziewczĂŞ caÂły czas Arka nie opuszcza :rozglada:
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

ÂŻeby nie trafiÂła za nim do telewizji na staÂłe :spiewa:
Ale i tak miaÂła sporo szczescia,byÂła we wÂłasciwym miejscu o wÂłasciwej porze :aniol:
Ma parcie na szkÂło....kontaktowe 8)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Pewnie Arek polubi³ jak dziewczeta wykonuj¹ taùce godowe przed nim i nie mo¿e znale¿Ì czasu na pracê :spiewa: :spiewa:
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

:lol: KtoÂś powie jeszcze, Âże Sylwester w pracy moÂże byĂŚ nieudanym? :hahaha: Arek na pewno nie i oczywiÂście wszycy, ktĂłrzy widzieli popis ''sylwestrowej damy'', ktĂłra wyraÂźnie pozostawaÂła pod wpÂływem... pod wpÂływem uroku osobistego Arka :lol:
Trudno siĂŞ jej dziwiĂŚ ;) Ale za to dziwiĂŞ siĂŞ, Âże panowie w Szkle kontaktowym tak zbyli ten przekomiczny fragment :uhh: Podejrzewam, Âże gdyby w programie byÂł pan Miecugow, sylwestrowe szaleĂąstwa z udziaÂłem reporterĂłw spotkaÂłyby siĂŞ z wiĂŞkszym aplauzem :)
To juÂż nie waÂżne, najwaÂżniejsze, Âże ja jestem bardzo zadowolona z faktu, iÂż mogÂłam zobaczyĂŚ Arka radzÂącego sobie w podbramkowej sytuacji :lol: Teraz mogĂŞ ÂśmiaÂło napisaĂŚ, Âże ilekroĂŚ go widzĂŞ, wydaje mi siĂŞ byĂŚ jeszcze sympatyczniejszy :)
A co do jego ¿ony i jej reakcji na ca³¹ sprawê... có¿, ró¿nie mog³o byÌ :lol: Ale wydaje mi siê, ¿e o ¿adnym niekorzystnym wp³ywie na ma³¿eùstwo nie mo¿e byÌ mowy - przynajmniej mam nadziejê :D
Pewnie Arek polubi³ jak dziewczeta wykonuj¹ taùce godowe przed nim i nie mo¿e znale¿Ì czasu na pracê
ZnalzÂł go dziÂś.
Najpierw jako spec od NBP i nowego kandydata na stanowisko prezesa - trzymajÂą siĂŞ go tematy biznesowe, czyÂżby to jego ulubiona dziennikarska dziedzina?
A teraz przerzucono go do sprawy arcybiskupa StanisÂława Wielgusa.

Mam jeszcze pytanie odnoœnie zmiany tytu³u w¹tku. Chcia³abym go zmieniÌ, poniewa¿ aktualnie brzmi nie tak jak powinien, nie powinno byÌw nim nawiasów, które ca³kowicie i na niekorzyœÌ zmieniaj¹ sens, który chcia³am, jak siê okaza³o - nieudolnie, przekazaÌ.
Powinno byĂŚ w tytule: Arkadiusz Wierzuk - profesjonalny, dlaczego tylko reporter?

WÂłaÂściwie, to nie wiem, czy tak jest dobrze :mhm: JĂŞzyk polski i ta interpunkcja sÂą zabĂłjczo zawiÂłe :/
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Lois Lane swoim tytuÂłem zachĂŞciÂłaÂś mnie abym interesowaÂł siĂŞ wÂątkiem Arka -jest dobry i kaÂżdy nie ma wÂątpliwoÂści o co tobie chodziÂło

Nie czêsto mo¿na spotkaÌ Arka w Warszawie ostatnio du¿o mia³ relacji z zagranicy,wiêc nieco mnie zdziwi³a jego obecnoœÌ przy NBP-raczej mile zaskoczy³a
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

adam pisze:Lois Lane swoim tytuÂłem zachĂŞciÂłaÂś mnie abym interesowaÂł siĂŞ wÂątkiem Arka
ZupeÂłnie nieÂświadomie zatem staÂłam siĂŞ jego menadÂżerkÂą. MiÂło mi :) Mam nadziejĂŞ, Âże wiĂŞcej pozytywĂłw zdziaÂłam ;)
-jest dobry i kaÂżdy nie ma wÂątpliwoÂści o co tobie chodziÂło
Problem w tym, Âże ja dzisiaj, a wÂłaÂściwie wczoraj doszÂłam do wniosku, Âże tytuÂł brzmi co najmniej dwuznacznie :? ZwÂłaszcza w sytuacji, kiedy sÂłowo ''dlaczego'' jest wziĂŞte w nawias :? Dlatego wolaÂłabym, Âżeby nawias opuÂściĂŚ i wstawiĂŚ przecinek :)
Nie czêsto mo¿na spotkaÌ Arka w Warszawie ostatnio du¿o mia³ relacji z zagranicy,wiêc nieco mnie zdziwi³a jego obecnoœÌ przy NBP-raczej mile zaskoczy³a
Ale juÂż przed tymi wyjazdami zagranicznymi zdarzaÂło mu siĂŞ wystawaĂŚ przed gmachem NBP :) Dla mnie wiĂŞc Âżadnym zaskoczeniem jego tam i ekipy rozlokowanie nie byÂło ;)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

JeÂśli chcesz zmieniĂŚ tytuÂł to pewnie ktĂłryÂś z ModeretorĂłw Tobie pomorze-ja siĂŞ na tym nie znam
Bardziej Arek utkwiÂł mi w pamiĂŞci jako ekspert od spraw uni europejskiej i wizyt papieskich .
MuszĂŞ czĂŞÂściej zwracaĂŚ uwagĂŞ na poczynania Arka w kraju-ale to przez co bĂŞdzie dÂługo pamiĂŞtany to niewÂątpliwie sylwester
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

adam pisze:JeÂśli chcesz zmieniĂŚ tytuÂł to pewnie ktĂłryÂś z ModeretorĂłw Tobie pomorze-ja siĂŞ na tym nie znam
NapisaÂłam list do Administratora z proÂśbÂą o zmianĂŞ interpunkcji w tytule :) Teraz czekam na odpowiedÂź :)
Bardziej Arek utkwiÂł mi w pamiĂŞci jako ekspert od spraw uni europejskiej i wizyt papieskich .
Arek zna siĂŞ na wielu sprawach i dziedzinach Âżycia spoÂłecznego tu w kraju i za granicÂą :) Co najwaÂżniejsze, wywiÂązuje siĂŞ bardzo rzetelnie z powierzonego zadania :)
MuszĂŞ czĂŞÂściej zwracaĂŚ uwagĂŞ na poczynania Arka w kraju-ale to przez co bĂŞdzie dÂługo pamiĂŞtany to niewÂątpliwie sylwester
Wszystkim nam na dÂługo pozostanie w pamiĂŞci obraz do tego stopnia uÂśmiechniĂŞtego od ucha do ucha, ubawionego i roztaĂączonego Arka :) To niecodzienny, acz bardzo uroczy widok :) ChoĂŚ i na co dzieĂą Arek ma bardzo promienny i taki optymistyczny wyraz twarzy :)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Ale Polska polityka nie leÂży zbytno na sercu Arka.
Nie mogĂŞ zrozumieĂŚ dlaczego Arek nie wystepuje jako prezenter .Ma wszystkie cechy jakie powinien mieĂŚ prezenter a mimo wszystko jest reporterem-co z zapowiedziami szefĂłw tvn24 Âże kazdy reporter powinien zasiadaĂŚ od czasu do czasu za stoÂłem prezenterskim.
Lois Lane
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: poniedziałek 20 lis 2006, 10:17

Post autor: Lois Lane »

Zmiana tytuÂłu wÂątku nastÂąpiÂła i od razu brzmi lepiej :)
Ale Polska polityka nie leÂży zbytno na sercu Arka.
Za to polska ''polityka'' lustracyjna tak :) WÂłaÂśnie przed chwilÂą w raporcie wieczornym nadali materiaÂł Arka o Niezabitowskiej i jej dzisiejszym ''oczyszczeniu'' z podejrzeĂą. Bardzo krĂłtki jednak byÂł to materiaÂł. Jak na kogoÂś, kto dawno nie widziaÂł Arka, mogĂŞ stwierdziĂŚ, Âże nie nasyciÂł mnie on ;)
Nie mogĂŞ zrozumieĂŚ dlaczego Arek nie wystepuje jako prezenter .Ma wszystkie cechy jakie powinien mieĂŚ prezenter a mimo wszystko jest reporterem-co z zapowiedziami szefĂłw tvn24 Âże kazdy reporter powinien zasiadaĂŚ od czasu do czasu za stoÂłem prezenterskim.
Chyba nie nam to wyrokowaĂŚ ;) Ale popieram TwojÂą opiniĂŞ, Âże Âżeby byÂło sprawiedliwie kaÂżdy reporter powinien byĂŚ, a przynajmniej powinien sprĂłbowaĂŚ, prezenterem od czasu do czasu ;)
Mówić, mówić, mówić... dużo, sensownie i długo :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Za to polska ''polityka'' lustracyjna tak :) WÂłaÂśnie przed chwilÂą w raporcie wieczornym nadali materiaÂł Arka o Niezabitowskiej i jej dzisiejszym ''oczyszczeniu'' z podejrzeĂą. Bardzo krĂłtki jednak byÂł to materiaÂł. Jak na kogoÂś, kto dawno nie widziaÂł Arka, mogĂŞ stwierdziĂŚ, Âże nie nasyciÂł mnie on ;)
Ale jego temat to by³a wiadomoœÌ dnia i w taj sprawie napewno docenili Arka.
Dżastina
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1036
Rejestracja: poniedziałek 30 paź 2006, 20:02

Post autor: Dżastina »

DziÂś teÂż waÂżnym tematem siĂŞ zajmuje :D a dokÂładniej problemami w PZPN :mhm: Wczoraj teÂż miaÂł jakieÂś relacje :mhm: z paniÂą prezydent Warszawy zwiÂązane ;)
Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz. One przyjdą same. :lol2:
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 108 gości