Magdalena Hykawy

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Magdalena Hykawy

Post autor: mewho »

Witajcie. Chcia³em Wam, drodzy forumowicze, zaproponowaÌ w¹tek o Madzi, reporterce z Warszawy. Myœlê ¿e wielu z Was widuje j¹ w TVN24, nawet trochê zaskoczony jestem, ¿e nikt nie pokusi³ siê do tej pory o stworzenie tego tematu. Ze swojej strony uwa¿am, ¿e Magda, mimo ¿e zdarzaj¹ jej siê drobne wpadki i lapsusy jêzykowe, z nawi¹zk¹ nadrabia je swoim urokiem osobistym :D (opieram siê tylko na tym, co s³yszê i widzê na ekranie ;) ). Liczê wiêc, ¿e bêdzie siê rozwijaÌ warsztatowo i ¿e bêdzie czêstym goœciem jednego z najchêtniej ogl¹danych przeze mnie kana³ów (oczywiœcie pakiet Discovery rulez! :lol: ). Zapraszam do dzielenia siê waszymi uwagami i przemyœleniami :D .
aveo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1341
Rejestracja: wtorek 11 lip 2006, 01:56
Lokalizacja: Danzig

Post autor: aveo »

Madzia spoko jest.hm,co mogĂŞ napisaĂŚ.trudno coÂś wiĂŞcej,bo rzeczywiÂście pojawia siĂŞ bardzo rzadko,ostatnio moÂże jakby jakoÂś wiĂŞcej.sympatyczna,miÂła buzia,ciepÂła osoba.hm.

nie byÂło dotychczas wÂątku o niej,bo nie byÂło pasjonata,a skoro pasjonat siĂŞ znalazÂł.... :)
work work work
gdzie są te wakacje??!!
жду тебя...
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Madzia ma Âładny gÂłos i czĂŞÂściej udziela swojego gÂłosu w felietonach niÂż wizerĂłnku.jest przesympatyczna.Aveo napisaÂł o joasi kryĂąskiej Âże dajÂą jej podrzĂŞdne tematy i nie braÂła udziaÂłu w wyborach-Madzia braÂła i miaÂła najlepszy temat ze wszystkich-nachlanÂą przewodniczÂącÂą komisji wyborczej :mhm: :mhm:
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

adam pisze:...Madzia braÂła i miaÂła najlepszy temat ze wszystkich-nachlanÂą przewodniczÂącÂą komisji wyborczej :mhm: :mhm:
co fakt, to fakt, w sumie wybory w Wawie trochĂŞ to postawiÂło na gÂłowie, godzinĂŞ podniecenia w oczekiwaniu na wyniki dÂłuÂżej ;) ; oczywiÂście staraÂłem siĂŞ ÂśledziĂŚ live'y Madzi :D , jeÂśli tylko czas mi na to pozwalaÂł (na szczĂŞÂście niedziela to raczej luÂźny dla mnie dzieĂą :aniol:

pozdrowienia dla fanĂłw Kryni, to rĂłwnieÂż i moja ulubienica :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Jako fan KryĂąki przyjmujĂŞ pozdrowienia i rĂłwnieÂż pozdrawiam :* :* :*
WracajÂąc do Madzi to pewnie boki zrywaÂła jak zbieraÂła informacje na ten temat :plus: :uwaga: :ban: :gafa: :hahaha: :hahaha:
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Madzia nadawaÂła dziÂś rano spod Kancelarii Prezesa :tanczy: uroczo wyglÂądaÂła, jak zwykle zresztÂą, szkoda tylko, Âże miaÂła tylko krĂłtkie wejÂście w Poranku... w ogĂłle sceneria byÂła taka magiczna, ciepÂła, pastelowa, sÂłoneczna... no i mowa byÂła o naszych "Sreberkach" :D mam nadziejĂŞ, Âże Âśniadanie z Prezesem im wyjdzie na zdrowie ;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

''KartofelkĂłw'' raczej nie jedli :spiewa: :spiewa:
Ale to nie znaczy ze ktoÂś zamachu na MadziĂŞ nie mĂłgÂłby przeprowadziĂŚ-stosunek KaczorkĂłw do tvn,to wszystko jest moÂżliwe :mhm:
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Mmm... miodzio... Madzia na lotnisku czekajÂąca na powrĂłt naszej medalowej ekipy pÂływakĂłw. MiÂło byĂŚ witanym takim uÂśmiechem. Ciekawe, jaki sport sama uprawia, no wiadomo, prĂłcz biegania z mikrofonem po Warszawie ;)
SÂłoĂące za oknem + widok Magdy = to musi byĂŚ udany dzieĂą :D

P.S. Sympatycy pani Hykawy, uaktywnijcie sw¹ obecnoœÌ w tym w¹tku; mam nadziejê, ¿e nie jestem jedyny ;)
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

czeka i udaÂło mi siĂŞ zrobiĂŚ jednego capsa

Obrazek

Magdalena to dobra reporterka ciekawe dlaczego tak Âżadko jÂą pokazujÂą
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

adam pisze:(...) Magdalena to dobra reporterka ciekawe dlaczego tak Âżadko jÂą pokazujÂą
ZauwaÂżyÂłem, Âże czasem w wejÂściach na Âżywo miewa zaciĂŞcia sÂłowne w trakcie relacjonowania - ale czy to jest powodem - trudno mi powiedzieĂŚ :mhm: .
O ile dobrze kojarzĂŞ, to juÂż od kilku lat zwiÂązana jest z TVN/TVN24 - pamiĂŞtam, Âże widywaÂłem jÂą, moÂże jakieÂś 2-3 lata temu na ekranie, potem przydzielano jej gÂłownie felietony. JeÂśli siĂŞ mylĂŞ, to proszĂŞ o sprostowanie, w miarĂŞ posiadanej wiedzy, tudzieÂż inne informacje.

My tu sobie z adamem gadu gadu, ale taki dialog nie jest zbyt barwny, gdy ktoÂś inny nie chce dorzuciĂŚ swoich piĂŞciu groszy (a moÂżecie nawet wiĂŞcej :lol2:). W kaÂżdym razie serdeczne dziĂŞki adam, Âże chociaÂż Ty - pozdrawiam CiĂŞ :)), a forumowiczĂłw zapraszam w miarĂŞ chĂŞci i moÂżliwoÂści do dzielenia siĂŞ uwagami, obserwacjami i przemyÂśleniami.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

O Magdalenie absolutnie nic nie wiadomo. Na goglu wyswietliÂło siĂŞ piĂŞĂŚ stron w tym dwie z naszego forum.
Bardzo dÂługo pracuje w tvn24 a nie ma o niej jakiejkolwiek wzmianki-bardzo dziwne :mhm: :mhm:
Reynevan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: wtorek 12 gru 2006, 17:30

Post autor: Reynevan »

(...)pamiĂŞtam, Âże widywaÂłem jÂą, moÂże jakieÂś 2-3 lata temu na ekranie, potem przydzielano jej gÂłownie felietony. JeÂśli siĂŞ mylĂŞ, to proszĂŞ o sprostowanie, w miarĂŞ posiadanej wiedzy, tudzieÂż inne informacje.(..)

Nigdy na ekranie nie byÂła. Druga linia frontu - m.in. Kalejdoskop Tygodnia. Reporterke zaczĂŞÂła na poczÂątku roku.
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Praca reporterki w terenie caÂłkiem dobrze jej idzie ,widaĂŚ Âże jest obyta wÂśrĂłd ludzi ,pytania zadaje pÂłynnie i sensownie .
MyÂślĂŞ Âże szefowie w koĂącu jÂą doceniÂą :rydzyk:
mewho
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 43
Rejestracja: poniedziałek 27 lis 2006, 09:56

Post autor: mewho »

Z pamiĂŞtnika fana:

(...)kosmyk z jej grzywki figlarnie opadÂł na rzĂŞsy i poruszaÂł siĂŞ w ich takt, gdy mrugaÂła powiekami. Gdy to zauwaÂżyÂła, uczyniÂła zgrabny, niemal niezauwaÂżalny ruch gÂłowÂą i niesforne wÂłosy grzecznie powĂŞdrowaÂły tam, gdzie ich miejsce, a ona, niezraÂżona, kontynuowaÂła swojÂą relacjĂŞ(...)

...uœmiechn¹³em siê ciep³o, gdy to zobaczy³em dzisiejszego popo³udnia. Oby czêœciej, Magdaleno :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

Mewho zrobiÂłem capsy twojej ulubienicy

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 88 gości