ITVN / ITVN Extra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Na ITVNowym forum napisali, ¿e strona siê "robi".
i ju¿ siê zrobi³a.. http://itvn.pl/
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Niewiem czy g³osowaæ na tak czy na nie, niewidzia³em tej stacji nawet jak mia³em Cyfre+. Mogli to zrobiæ jak TVP Polonia gdzie dostêpna jest w POlsce i zagranic¹
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

bardzo ³adna i fajna ta nowa strona ITVN ciekawe czy bêdzie aktualizowana czy sie tak zatrzyma jak strona TVN Meteo :)
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Tylko ja t¹ stronê mam jedynie pod adresem itvn.pl. Pod oficjalnym adresem http://www.itvn.pl jest nadal wersja stara. Na forum pani Iwonka te¿ nic nie oznajmia, ¿e jest ju¿ nowa strona, a na samej stronie s¹ b³êdy, chocia¿by nie wczytuj¹ siê niektĂłre loga programĂłw, czy nie dzia³aj¹ linki. Myœlê, ¿e ta strona oficjalnie jeszcze nie wystartowa³a, tylko trwaj¹ jakieœ testy, a Wasze og³oszenie jest przedwczesne. :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

jesli to narazie jakiœ test a tak bêdzie wygl¹da³a strona ITVN to bêdzie fajnie 8) :D
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Marcin pisze:Tylko ja t¹ stronê mam jedynie pod adresem itvn.pl. Pod oficjalnym adresem http://www.itvn.pl jest nadal wersja stara. Na forum pani Iwonka te¿ nic nie oznajmia, ¿e jest ju¿ nowa strona, a na samej stronie s¹ b³êdy, chocia¿by nie wczytuj¹ siê niektĂłre loga programĂłw, czy nie dzia³aj¹ linki. Myœlê, ¿e ta strona oficjalnie jeszcze nie wystartowa³a, tylko trwaj¹ jakieœ testy, a Wasze og³oszenie jest przedwczesne. :)
ju¿ wszystko dzia³a i nic nie jest przedwczesne :]
pawell pisze:przepraszam za 2 posty pod rz¹d ale nie wiedzia³em ze ten 1 sie wyswa³ niestety coœ mi sie z kompem dzieje :x :cry:
nie z kompem tylko z Internetem :]
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

medialink pisze:Wed³ug naszych niepotwierdzonych informacji, spó³ka TVN S.A. planuje zwiêkszyÌ zasiêg swojego kana³u dla polonii mieszkaj¹cej zagranic¹. TVN International prócz Niemiec i Stanów Zjednoczonych mia³by obj¹Ì zasiêgiem kolejne kraje, w których skupiona jest du¿a iloœÌ Polaków.Nadawca nie przedstawi³ jeszcze konkretnych planów rozwoju iTVN. Wiadomo na razie, ¿e poszukuje on ludzi, którzy pomogliby zbadaÌ zagraniczne rynki telewizyjne, bazuj¹c na wielkoœci grup pos³uguj¹cych siê jêzykiem polskim. Prawie rok temu zapowiedziano, ¿e iTVN bêdzie stara³ siê o dotarcie do Polaków zamieszkuj¹cych w Kanadzie i Australii.
Moze zamiast ITVN zaczeliby juz wchodzic na inne rynki z TVN np dopiero zaczac od rynkow europejskich pozniej na inne kontynenty wchodzic :) Jak w polsce TVN jest tak popularny to w innych krajach moze tez by byl :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Medialink podaÂł zupeÂłne dyrdymaÂły! PiszÂą, Âże ITVN chce oprĂłcz USA i Niemiec wkorczyĂŚ teÂż m.in. do Australii. JeÂśli Panowie z ML nie wiedzÂą gdzie aktualnie jest ITVN to neich o tym newsa nie piszÂą, bo ITVN odbieraĂŚ moÂżna w Australii juÂż od ponad miesiÂąca! Brawo Medialink, brawo!
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Odnoœnie Medialinka to red. MaÌka tam wci¹¿ nie ma. Po ostatnich newsach nie wiadomo tylko, czy to dla niego dobrze, czy Ÿle. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

MaÂła ciekawostka: w studiu TVN24 na trzecim monitorze od lewej na samym dole za plecami Grassa nadawany jest ITVN. :D
Monster

Post autor: Monster »

Dopiero dziÂś Marcinie to zauwaÂżyÂłeÂś?
Dziwne, ja widziaÂłem to juÂż 2 tygodnie temu :]
michal641
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: poniedziałek 10 sty 2005, 20:42
Lokalizacja: Kielce
Kontakt:

Post autor: michal641 »

Monster pisze:Dopiero dziÂś Marcinie to zauwaÂżyÂłeÂś?
Dziwne, ja widziaÂłem to juÂż 2 tygodnie temu :]

Ale nie powiedziaÂłeÂś nam o tym, wiĂŞc siĂŞ nie czepiaj Marcina
Monster

Post autor: Monster »

Nie powiedziaÂłem Wam o tym, a raczej nie napisaÂłem, bo myÂślaÂłem, Âże takie rzeczy to Wy wiecie.
Jak widaĂŚ siĂŞ myliÂłem.
salladyn
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1229
Rejestracja: poniedziałek 09 maja 2005, 17:51

itvn

Post autor: salladyn »

Marcin pisze:MaÂła ciekawostka: w studiu TVN24 na trzecim monitorze od lewej na samym dole za plecami Grassa nadawany jest ITVN. :D
Nie tylko ty to zauwaÂżyÂłeÂś.Wczoraj okoÂło 2:30 na ITVN szÂło "NAJSÂŁABSZE OGNIWO"
Płyńcież Rodacy do Narodu swego ! Płyńcież wy do Narodu Waszego św. chyba przeklętego. Płyńcież wy do Stwora tegoż Św.Ciemnego,co od wieków zdycha,a zdechnąć nie może!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wczesniej na tvn.tivi.pl pisa³o ze równie¿ ko³o loga ITVN jest wst¹¿eczka wiêc czy a ktoœ mo¿e kapsa lub zdjêcie ?? :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości