Wielki Jubileusz 10-lecia TVN-u !!!

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Wielki Jubileusz 10-lecia TVN-u !!!

Post autor: Faktomaniak »

ZakÂładam taki temat bo myÂślĂŞ ze tak wielkie wydarzenie jak przypadajaca w tym roku
okrÂągÂła rocznica powstania stacji WalterĂłw - TVN , powinna miec swĂłj osobisty temat.

10 lat to kawaÂł czasu w historii stacji - wiele swietnych produkcji i caÂły proces tworzenia sie najlepszej telewizji w Polsce.

Zapraszam wszystkim forumowiczĂłw do szerokiej dyskusji .
NOWA ERA W TVN
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

pamiĂŞtacie Big Brothera? pamiĂŞtacie Agenta? pamiĂŞtacie MilionerĂłw? Tak, to juÂż 3 paÂździernika mija 10 lat :) No Âładnie! PogratulowaĂŚ stacji Waltera.
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
italianaa
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 224
Rejestracja: poniedziałek 31 lip 2006, 19:54
Lokalizacja: W-wa

Post autor: italianaa »

O mater jak ja lubiÂłam Agenta! :tanczy:
Milionerzy teÂż niczego sobie :lol:
Buon Natale e felice Anno Nuovo 2007!
Maciejj
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 358
Rejestracja: poniedziałek 04 wrz 2006, 20:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Maciejj »

A ja jeszcze do dziÂś pamiĂŞtam pierwszy program dla mÂłodzieÂży "TwĂłj Problem, Nasza GÂłowa" i tamtejsze "ihaha". :)
TVN-programowo najlepszy:D
redix
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: środa 04 maja 2005, 22:02
Lokalizacja: Niepołomice

Post autor: redix »

Jak ten czas szybko leci, to juÂż 3 paÂździernika minie 10 lat. DodaÂł bym jeszcze WyprawĂŞ Robinson.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

o tak szybko zleciaÂło te 10 lat TVN napewno te 10 lat zapisze na wielki ,,+" i jako najlepsza tv bo zawsze byÂła lepsza od innych (np. polsatu :P )

tak, robinson , bigbrother, agent, milionerzy...to wspaniaÂła historia TVN

...a ja jeszcze pamiêtam 'mini playback show' ogl¹da³am jak jeszcze by³am ma³¹ dziwczynk¹..ach :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Ciekawe co tvn przygotuje z okazji swych urodzin - ja obsatwiam nowa oprawe i sopot jak juz mĂłwiÂłem :P - MoÂże cos sie zmini w faktach - to program, ktĂłry teÂż skoĂączy 10 lat rĂłwno z tvn'em :P
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

W innym temacie jest mowa, Âże zmieniÂą w tym roku oprawĂŞ graficznÂą i logo. WÂłaÂśnie z okazji tej rocznicy.
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

mam nadzieje, ze loga nie zmieni¹ wg. powinno zostaÌ i kolory niebiesko-¿ó³te

ale niech odœwierz¹ i zmieni¹ troche oprawe graficzna bo szczerze jest kiepsk¹ jak na tak¹ tv nie chodzi o te kó³eczka itd. ale unowoczêsniÌ 8)
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

'10 lat minĂŞÂło jak jedeĂą dzieĂą'
mimo tego, iÂż nie mam zbyt wiele lat, pamiĂŞtam TVN od poczÂątku - jak z zapartym tchem ÂśledziÂłam 'Twoj problem, nasza gÂłowa' , kreskĂłwki codzieĂą rano, 'MilionerĂłw' 'Esmeralde' 'Big Brothera' itd. itp.
Gratuluje i ÂżyczĂŞ dalszych sukcesĂłw :) { za rok mam nadzieje powtĂłrka z telekamer, juÂż my siĂŞ o to postaramy ;D}
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ja rĂłwnieÂż pamiĂŞtam TVN od poczÂątku. :)

:arrow: Najpierw by³a 'Esmeralda' - wszyscy szaleli na punkcie tej telenoweli. Ogl¹dalnoœÌ by³a tak imponuj¹ca, ¿e TVN zaprosi³a do Polski odtwórczyniê g³ownej roli.
:arrow: Pierwszym waÂżnym wydarzeniem w TVN byÂła transmisja Âślubu Krzysztofa Ibisza. PamiĂŞtam jak z zapartym tchem oglÂądaÂłem tÂą ceremoniĂŞ. Po kilku latach TVN transmitowaÂła takÂże Âślub MichaÂła WiÂśniewskiego.
:arrow: 'Milonerzy' to byÂł teleturniej wszechczasĂłw. Gdy TVN zaczĂŞÂła emitowaĂŚ 'MilonerĂłw' caÂła moja rodzina codziennie o 19.30 siadaÂła przed telewizorem. Tak teÂż zaczĂŞÂło siĂŞ oglÂądanie 'FaktĂłw', bo do tej pory o 19.30 oglÂądaliÂśmy 'WiadomoÂści', ale przerzuciliÂśmy siĂŞ na 'Fakty' ze wzglĂŞdu na 'MilonerĂłw'. Hubert UrbaĂąski byÂł wtedy najpopularniejszym prezenterem telewizyjnym w Polsce.
:arrow: 'Big Brother' pokaza³ Polakom zupe³nie coœ nowego. Fina³ I edycji ogl¹da³o 10 mln widzów. Kolejne cieszy³y siê równie du¿¹ popularnoœci¹.
:arrow: 'Bajkowe Kino' - najlepsze bajki. Rano o 8 premiera, a po poÂłudniu powtĂłrka. Do dzisiaj pamiĂŞtam, jak na wakacjach wstawaÂłem rano i razem z kuzynami oglÂądaliÂśmy TVN.

To tylko kilka moich wspomnien... :)
Od razu widaĂŚ jak TVN zmieniÂła siĂŞ przez te 10 lat. Czy wyobraÂżacie sobie, Âże dziÂś TVN nadaje specjalne wydanie 'FaktĂłw' poÂświĂŞcone podpisaniu umowy koalicyjnej. No wÂłaÂśnie... kiedyÂś, gdy dziaÂło siĂŞ nawet coÂś maÂło istotnego w TVN nadawano 'Fakty'. Czy wyobraÂżacie sobie dzisiaj w TVN transmisjĂŞ Âślubu jakieÂś znanej pary? Raczej nie... No wiĂŞc wÂłaÂśnie.
TVN nie jest juÂż tÂą samÂą telewizjÂą, ktĂłrÂą byÂła 10 lat temu...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

bo chyba i spoÂłeczeĂąstwo i kraj sie troche zmieniÂł <lol> no i w koncu telewizji najbradziej szkodzi monotonia .....
TVN innowacja i nowoczesność...
Marysia
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sobota 17 lut 2007, 23:45

Post autor: Marysia »

POpieram pisze:Ja rĂłwnieÂż pamiĂŞtam TVN od poczÂątku. :)

:arrow: Najpierw by³a 'Esmeralda' - wszyscy szaleli na punkcie tej telenoweli. Ogl¹dalnoœÌ by³a tak imponuj¹ca, ¿e TVN zaprosi³a do Polski odtwórczyniê g³ownej roli.
:arrow: Pierwszym waÂżnym wydarzeniem w TVN byÂła transmisja Âślubu Krzysztofa Ibisza. PamiĂŞtam jak z zapartym tchem oglÂądaÂłem tÂą ceremoniĂŞ. Po kilku latach TVN transmitowaÂła takÂże Âślub MichaÂła WiÂśniewskiego.
:arrow: 'Milonerzy' to byÂł teleturniej wszechczasĂłw. Gdy TVN zaczĂŞÂła emitowaĂŚ 'MilonerĂłw' caÂła moja rodzina codziennie o 19.30 siadaÂła przed telewizorem. Tak teÂż zaczĂŞÂło siĂŞ oglÂądanie 'FaktĂłw', bo do tej pory o 19.30 oglÂądaliÂśmy 'WiadomoÂści', ale przerzuciliÂśmy siĂŞ na 'Fakty' ze wzglĂŞdu na 'MilonerĂłw'. Hubert UrbaĂąski byÂł wtedy najpopularniejszym prezenterem telewizyjnym w Polsce.
:arrow: 'Big Brother' pokaza³ Polakom zupe³nie coœ nowego. Fina³ I edycji ogl¹da³o 10 mln widzów. Kolejne cieszy³y siê równie du¿¹ popularnoœci¹.
:arrow: 'Bajkowe Kino' - najlepsze bajki. Rano o 8 premiera, a po poÂłudniu powtĂłrka. Do dzisiaj pamiĂŞtam, jak na wakacjach wstawaÂłem rano i razem z kuzynami oglÂądaliÂśmy TVN.

To tylko kilka moich wspomnien... :)
Od razu widaĂŚ jak TVN zmieniÂła siĂŞ przez te 10 lat. Czy wyobraÂżacie sobie, Âże dziÂś TVN nadaje specjalne wydanie 'FaktĂłw' poÂświĂŞcone podpisaniu umowy koalicyjnej. No wÂłaÂśnie... kiedyÂś, gdy dziaÂło siĂŞ nawet coÂś maÂło istotnego w TVN nadawano 'Fakty'. Czy wyobraÂżacie sobie dzisiaj w TVN transmisjĂŞ Âślubu jakieÂś znanej pary? Raczej nie... No wiĂŞc wÂłaÂśnie.
TVN nie jest juÂż tÂą samÂą telewizjÂą, ktĂłrÂą byÂła 10 lat temu...
dokÂładnie :) ahh te wspomnienia ;D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Prawdopodobnie w wakacje TVN wyemituje pojedyncze odcinki dawnych pragramów, takich jak np. 'Studio Tramwaj', 'Ananasy z mojej klasy', 'Co Ty wiesz o gotowaniu', DD Reporter', 'Mini Playback Show', a tak¿e 'Dom pe³en pomys³ów' czy nawet 'Milionerów'. Ma to byÌ pewnego rodzaju 'przygotowanie' do 10-lecia stacji. Zaznaczam, ¿e jest to jeszcze nie potwierdzona informacja. ;)
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

to byÂło by fajne przypomnienie tego wszystkiego co kiedyÂś puszczali na antenie :D

mam nadzieje , Âże tak zrobiÂą muszÂą oprĂłcz nowoÂści w ramĂłwce .. zrobiĂŚ cos wiĂŞcej :D
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości