Pensje dziennikarzy

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Wynagrodzenia...

Post autor: Mocne_ogniwo »

bardzo interesuje mnie jakie sa zarobki dziennikarezy i prezenterow tvn-u czy ktos z was ma jakies informacje na ten temat, wiem ze w gre wchodza tutaj tylko i wylacznie nieoficjalne dane, ale czesto takie pokrywaja sie z rzeczywistoscia....i jescez jedno pyatnie ile uczesticy i bochaterowie programu rozmowy w toku dostaja kasy za opowiedzenie swojej historii w programie, czekam na wasze odpowiedzi
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Dziennikarze to gdzieÂś pewnie ok. 10.000. Nie pamiĂŞtam tylko w jakiej gazecie byÂła ta informacja, ale z czatu z J. Pochanke na portalu Gazeta.pl moÂżna siĂŞ dowiedzieĂŚ, Âże ona na zarobki nie narzeka i sÂą one wiĂŞksze niÂż przeciĂŞtne.
Mocne_ogniwo
Bywalec
Bywalec
Posty: 672
Rejestracja: niedziela 22 sie 2004, 00:43
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Mocne_ogniwo »

hehehe, wedlug sredniej krajowej przecietne zarobki to ok 2 tys zl heheheh domuyyslam sie wiec ze sa wyzsze heheh :lol: :lol: :lol: :lol:
W ekscytacji czwartym sezonem... w oczekiwaniu na...piaty...szosty...siódmy
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Lis w swojej ksi¹¿ce pisa³, ¿e dobry reporter Faktów (gwiazda programu) zarabia oko³o 10 tys. Jeœli ponadto prowadzi programy to jeszcze wiêcej. Ile zarabiaj¹ najlepsi prowadz¹cy dziennik, to chyba wszyscy wiemy.
Maciek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1411
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 20:48

Post autor: Maciek »

Hubert UrbaĂąski w "Milionerach" zarabiaÂł 40.000 miesiĂŞcznie. WiĂŞcej zarabiaÂł tylko Tomasz Lis. A w ciÂągu trzech lat trwania programu pan Hubert zarobiÂł (bagatela!) 1.800.000.
Stawka miesiĂŞczna w "Jestem, jaki jestem" byÂła o poÂłowĂŞ wyÂższa niÂż ta w "Milionerach": 60.000 zÂłotych! :o
Ile zarabiaÂł w "Dla Ciebie wszystko", ile teraz zarabia - nie wiadomo. PÂłace to jedne z najbardziej skrywanych tajemnic TVN-u... :roll:
MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

a w poityce pisali ze reporter tvn24 na wstepie dostaje 1500 a prezenter 7000 :? :?
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

Kuraœ 7 tyœ z³. za co?. Ja te¿ mogê iœÌ na Gie³de lub do studia i chrzaniÌ co godzine to samo i brac za to 3 tys.z³, a nie 7 :D On zdecydowanie za duzo inkasuje jego praca nie jest tego warta . Ale ja jako prezes Gie³dy bêdê wyci¹gaÌ 6- cio krotnoœÌ œrednniej pensji krajowej, czyli 2370 x 6 :D , tyle ¿e ja bêdê na to ciê¿ko pracowaÌ, sprawiê, ¿e 20 mln. POlaków bêdzie graÌ na GPW.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

tez jestem marzycielem :lol: :lol:
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

baryla pisze:tez jestem marzycielem :lol: :lol:
:D :D :D :D :D
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

W tygodniku "Newsweek" napisali, ¿e ka¿dy z reporerów ma podpisan¹ umowê na kilka lat a zarobki siêgaj¹ ponad 10000 z³. Oprócz tego maj¹ laptopy, s³u¿bowe komórki i leczenie w prywatnej klinice dla siebie i ca³ej rodziny. Poza tym reporterom musieli zapewniÌ dobre zarobki bo inaczej mogliby siê przenieœÌ do konkurencji. Pisali tam te¿, ¿e jakby po odejœciu lisa zadzwoni³ Dworak to by siê zjawili drugiego dnia w "Wiadomoœciach" ca³¹ ekip¹.
MĂłwiÂł to jeden z czoÂłowych reporterĂłw tvn czyli Sekielski, Kunica lub Sianecki.

A tak mĂłwiÂąc ogĂłlnie to napewno dziennkarze tvn-u najlepiej zarabiajÂą ze wszystkich stacji ale to dobrze bo sÂą tam akurat najlepsi.

Pewnie inni np. z Polsatu mogÂą im tylko pozazdroÂściĂŚ.
JakiÂś dziennkarz polsatu mĂłwiÂł, Âże majÂą tam robiĂŚ (w polsacie) agencje informacyjnÂą i powiedziaÂł, Âże najpierw mieliÂśmy burdel a teraz bĂŞdzie agencja. :lol: No to rzeczywiÂście zmiana ogromna szczegĂłlnie w terminologii ale nazwa agencja to tak mniej wulgarnie od burdelu. :lol:
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

baryla pisze:tez jestem marzycielem :lol: :lol:
A ja realistk¹ :D i ciê¿k¹ prac¹ postram siê zajœÌ wysoko. :wink:

Nic dziwenwgo, Âże Solorz tym swoim pÂłaci maÂło, musi oszczĂŞdzaĂŚ na Lisa, bo nie wiadomo na co wpadnie, a poza tym jak na ich reporterĂłw to nie powinny to byĂŚ ogromne pieniÂądze, nie wyhodowali jeszcze takich gwiazd jak w Faktach.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To prawda najpierw trzeba sobie zasÂłuÂżyĂŚ na takie pieniÂądze.
Reporterzy faktĂłw zrobili karierĂŞ na wzĂłr amerykaĂąski gdzie reporter jest bardzo waÂżny i to z nich skÂłada siĂŞ program i z tego co majÂą do powiedzenia.
A Polsat chyba takich nie wychowa bo po prostu ich nie ma. Nie moÂżna zrobiĂŚ coÂś z niczego. TVN jet takim odkurzaczem co zebraÂło najlepszych i przede wszystkim potrafiÂła ich na tych najlepszych wychowaĂŚ.

Teraz nie wiem czy Sobieniowski trochĂŞ nie ÂżaÂłuje, Âże odszedÂł do polsatu ale i takl nie byÂł on na miarĂŞ Sekilskiego czy Kunicy.
Sylwia
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 479
Rejestracja: niedziela 16 maja 2004, 19:22
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Sylwia »

michos pisze:Teraz nie wiem czy Sobieniowski trochĂŞ nie ÂżaÂłuje, Âże odszedÂł do polsatu ale i takl nie byÂł on na miarĂŞ Sekilskiego czy Kunicy.
MÂądry Polak po szkodzie :D . Lepiej straciĂŚ Sobieniowskiego niÂż ktĂłregoÂś z tych najlepszych, kilku Sobieniowskich nie jest warte tyle co jeden Sekielski.
Masz racjĂŞ, w Polsacie reporter to tylko ktoÂś kto ma zapeÂłnic 20 min. obojĂŞtnie czym, a w TVN to wygÂąda zupeÂłnie inaczej.
Na Gieldzie drzewa nie rosną do nieba. =D
Co by to było za życie, gdyby nie było Bilansu?
oraz Firmy i Portfela.
http://www.gpw.pl
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Nie zgadzam sie. PrzecieÂż Sekielski czy Kunica sÂą tacy dobrzy tylko dziĂŞki ciĂŞzkiej pracy, a w Polsacie juÂż hoduja sie gwiazdy jak np.Agnieszka MosĂłr czy Piotr Michalak, no i Ale niestety w lipcu zmarÂł Witold CyboĂą. Swoja droga to byÂło zero informavcji o jego Âśmierci w WM czy tym podobnych stronkach.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

OczywiÂście, Âże lepiej mieĂŚ jednego Sekielskiego niÂż nawet 3 Sobieniowskich. PrzecieÂż ci reporterzy to po czĂŞÂści sÂą ikonÂą tego programu i jakby nie oni to Âżaden Lis faktĂłw by nie stworzyÂł.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości