[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: pop »

W jutrzejszym programie Katarzynę Cichopek zastąpi Joanna Liszowska. :stop: :hmm:
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Jak wiadomo, w zeszłym tygodniu Jolanta Fraszyńska zrezygnowała z udziału w JOŚ ze względu na swoją chorobę. Nowym uczestnikiem został Jacek Poniedziałek.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

Wygrał Artur Chamski :) W tej edycji obejrzałem tylko ten jeden odcinek finałowy. Na koniec powiedzieli, ze w marcu 5 edycja :? Moim zdaniem już powinni skończyć... Wyniki są coraz niższe... Na wiosnę nie będzie ''Mam Talent'' więc zobaczymy czy oglądalność się podniesie. Inną sprawą jest to że Polsat jakoś ''poskracał'' programy :roll: W finale Joś były aż 4 gwiazdy, a w Fabryce Gwiazd 5 uczestników (Nie wiem czy tak jest w oryginale też). Gdyby Polsat chciał pociągnąć te programy finały mogłyby być dopiero za 2 tygodnie - 19 i 20 grudnia :?
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: mfdtv4 »

Ja myślę, że powinni pociągnąć jeszcze ten program. Spójrzmy na Taniec z Gwiazdami. 5 edycja to tylko 4,9 mln a już 6 edycja miała 5,3. Podobnie może być z JOŚ. Na pewno zrobić 5 edycję - to już wiemy, ale nie spodziewajmy się, że na tym koniec ;) Myślę, że jeżeli oglądalność 5 edycji będzie choćby na poziomie tej 4 edycji to może będzie i 6 edycja.
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: mks »

Program miał od początku mieć 13 odcinków, po prostu w międzyczasie zrezygnowała Jolanta Fraszyńska, a za nią wszedł Poniedziałek i.. powrócił Dziemidok.

"Jak Oni spiewają" utrzymuje przyzwoite wyniki oglądalności. Jeśli stacja na wiosnę ściąnie jakieś przyjemniejsze gwiazdy to jest szansa na wzrost do 3,5mln.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Fakt: Katarzyna Cichopek nie poprowadzi V edycji ''Jak Oni Śpiewają''.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Pełna lista uczestników V edycji ''Jak oni śpiewają'' :arrow: http://www.jakonispiewaja.pl/Aktualnosc ... index.html
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: piotrek888 »

DANIEL WIELEBA - od września 2007 prezenter Studia Lotto - to już się robi żałosne :shock:
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Nie tylko prezenter Lotto, ale także aktor ''Fali Zbrodni''

Nie chcę dużo mówić, ale pomysł z jego wystąpieniem jest w sumie dobry. :D Ale wiem, że nawet jeśli uczestnicy w JOŚ będą znani tylko z ekranu Polsatu czy też po prostu nie będą ''zajeb*ście znani'' to ten program będzie skreślony . :D No cóż. Ale chyba nie muszę przypominać jakie gwiazdy czasami możemy podziwiać w innych tego typu programach.

Przyznam jednak, że ten sezon jest nieco pod tym względem kulawy. Ale tak jest właśnie w show Polsatu - raz atakują znanymi twarzami, za drugim razem - jest słabiej. Jednak mimo wszystko uważam, że ta edycja będzie dobrze oglądana.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: mks »

Wieleba jest aktorem epizodycznym, pojawił się m.in w "Niani" "Fali zbrodni" "Agentkach" "Ekipie" czy "Pierwszej miłości" więc nie można mówić, że jest tylko facetem od Lotto..

Skład ten jest według mnie nie powalający, ale ciekawy ;D
Wieleba może być największym showmanem tej edycji, możemy też liczyć na poczucie humoru Bercika..

Póki co moimi faworytami są Aleksandra Zienkiewicz i Marcin Kwaśny.
TinkiWinki
Początkujący
Początkujący
Posty: 123
Rejestracja: piątek 15 cze 2007, 16:03

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: TinkiWinki »

piotrek888 pisze:DANIEL WIELEBA - od września 2007 prezenter Studia Lotto - to już się robi żałosne :shock:
A tak w dwóch, trzech zdaniach, co robi się żałosne?
Za idiotę robię tutaj JA! ... :lol2:
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: piotrek888 »

Jak widać nie mają już kogo zapraszać to się nawet pokuszą o jakiegoś prezentera z lotto. Ten program był fajny w 1 no i może 2 edycji. Ale nie teraz ile można katować ludzi, ok ja nikomu nie bronię oglądać tego programu. To moje odczucie. Nie każdy musi się z num zgadzać.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Katować ludzi? Myślisz, że te 3,5 mln widzów, czuje się katowane?
piotrek888 pisze:nawet pokuszą o jakiegoś prezentera z lotto
A kto przed programem znał Artura Chamskiego, Karolinę Nowakowską czy Patricię Kazadi? Bardzo wąska garstka osób, a nie przeszkodziło im to stanąć na podium. To nie jest program dla samych gwiazd, ten program daje również szanse na zaistnienie. Jak widać, skuteczne...
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

Jak widać nie mają już kogo zapraszać to się nawet pokuszą o jakiegoś prezentera z lotto.
Rozumiem, że prezenterzy ''Lotto'' są gorsi... No tak.... To przykre. A tak serio - ''Jak Oni Śpiewają'' już dawno zmienił strategię i uczestnikami są również prezenterzy. Także sportowcy. Tutaj zasada ''śpiewający aktor'' już dawno przestała istnieć.
Ten program był fajny w 1 no i może 2 edycji. Ale nie teraz ile można katować ludzi,
Aha, czyli Polsat będzie słuchał jednego widza, czyli Ciebie? Heh, śmieszne. :D Widzowie oglądają to się program produkuje. I całkowicie w tej kwestii popieram kolegę Camillo. Idąc Twoim tokiem myślenia mógłbym zadać sobie pytanie ''ile można katować ciągle tym Tańcem z Gwiazdami''. Ja tego nie oglądam, ale inni tak. Dlatego w produkcji będzie kolejna edycja. Nie rozumiem skąd taki ton.

I na koniec:
A kto przed programem znał Artura Chamskiego, Karolinę Nowakowską czy Patricię Kazadi? Bardzo wąska garstka osób, a nie przeszkodziło im to stanąć na podium. To nie jest program dla samych gwiazd, ten program daje również szanse na zaistnienie. Jak widać, skuteczne...
Słuszne stwierdzenie. I podejście.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości