[Polsat] Jak oni śpiewają

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

http://www.plejada.pl/17,22262,news,1,1 ... tykul.html

No i Edzia zostaje. Zobaczymy jak wyjdzie z Tańcem z gwiazdami.
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: DJ Ice »

To było do przewidzenia. :) Edyta prawdopodobnie również będzie miała w Polsacie swój wielki koncert z okazji piętnastolecia pracy artystycznej.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Adrian ;P »

Oglądałem wczoraj urywkami program i muszę przyznać, że było naprawdę nudno. Nie oglądam regularnie tego programu (Wybieram Nianię i Mam Talent), ale z ciekawości chciałem zobaczeć jak poradzą sobie gwiazdy poprzednich edycji. Było rzeczywiście marnie. Wolałbym już zobaczyć całkiem nowe gwiazdy, byłoby dużo ciekawiej. Potem w ostatnich odcinkach na pewno będzie większa rywalizacja niż teraz, no i śpiewać będą lepiej (Bo wczoraj np. Agnieszka Włodarczyk się nie popisała).
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: kamilkomentuje »

W ostatnim odcinku programu odpadła Joasia Jabłczyńska ( :rozglada: ) a nominowane są: Agnieszka i Joanna :grozi: :rydzyk:
Ponadto do histori programu przejdzie podwójne przkeazanie bry;antowaego Jokera (w tym odcinku danego po raz ostatni). Mianowicie gdy przegrana - Joasia dała go Robertowi Kudelskiemu, Robert wręczył go Patrycji Kazadi. Robert automatycznie został w kegu gwiazd bez Jokera. Będąc pewien przegranej, zdziwił go fakt, uratowania go przez widzów. Powiem jednak, że się cieszę że show od wiosny znika z anteny Polsatu. Prawdopodobnie zastapi go nowe muzyczne show - The X Faktor :D Spekuluje się że prowadzacą ma zostać... Edyta Górniak :ONaprawdę ciekaw jestem jak wyjdzie polsatowi reazlizacja tego widowiska. Będzie ciekawie, bo bo w TVN startuje YCD V a w polsacie prawdobnie X Faktor.
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Lisza zagrożona :shock: Jestem w szoku.
Przecież to najlepiej śpiewająca aktorka w tym programie. Odnajduje się niemal w każdym repertuarze. Na dodatek, obok Krzyśka Respondka, wydaje się tam jedyna normalna. Gdy coś nie wyjdzie, to powie trudno i idzie do przodu, a nie stroi fochy, chowa się za kulisami i wymyśla jakieś, typowe dla tego programu, scenki. Zresztą co ma nie wychodzić, jak wczorajsze wykonania były fenomenalne. Na dodatek Włodarczyk ledwo co pozbierała się po nieudanym falstarcie, a tu taka niespodzianka.
Nie wiem, czym kierują się wobec tego widzowie i czy to tylko od zdania widzów zależy, kto będzie zagrożony. Bo zarówno Kudelski, jak i Samojłowicz, byli wczoraj cieniutcy. :>
kamilkomentuje pisze:Spekuluje się że prowadzacą ma zostać... Edyta Górniak
Polska edycja The X Factor? Jak najbardziej. Ale nie z Edzią w roli prowadzącej. I nie z Rockiem.
Pemol
Początkujący
Początkujący
Posty: 76
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 17:59

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Pemol »

Dobrze by było, gdyby X-Factor się pojawił. Brakuje "Idola". Edyta prowadzącą? Nie. Ale w jury, jak najbardziej. Ona przynajmniej ma coś do powiedzenia, w porównaniu z taką Kayah w "Fabryce Gwiazd", o Tede nie wspominając. A co do zagrożonej Liszowskiej. Najlepiej śpiewająca? Bez przesady, ona się wydziera niż śpiewa. O wiele bardziej wolę Laurę Samojłowicz i Patrycję Khazadi.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Są gusta i guściki, dlatego do wydzierania się nie ustosunkuję. Liszowska jest na pewno wulkanem energii, na dodatek jej postawa świadczy o tym, że jest spośród wszystkich uczestników najbardziej dojrzała. Samojłowicz i Kazadi też fajnie śpiewają, ale Kazadi ma coś takiego w sobie, co odpycha. Samojłowicz tak nie do końca potrafi się sprzedać, na dodatek ma swoje fochy.
Też nie mam nic przeciwko, żeby Edzia zasiadała w jury nowego programu muzycznego, bez względu jaki by on nie był. Ostatnio zachowuje się trochę mniej dziecinnie.
kamilkomentuje
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 541
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2009, 11:31
Lokalizacja: woj. podkarpackie
Kontakt:

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: kamilkomentuje »

A propo edyty Górniak - w dzisiejszym wydaniu DDtvn byłą gosciem razem z Rynkie Royensem (reżyserem Jak Oni Śpiewają oraz własnielem Rochstaru). Jej 20-lecie pracy artystycznej w Polsacie mialo się odbyć w tym roku. Jednakże po pewnym momencie uświadomiła sobie, że jubleusz przypada nie w tym roku, a w następnym. I tak się składa że może sie on odbyć w programie Divy, o którym rozmawiali. Pamiętam, że na początku pomysłu programu, miało wystąpic 4 gwiazdy: Rodowicz, Górniak, Doda i Steczkowska. Steczkowska zrezygnowała z powodu obecności Dody :evil: :P . I to własnie dlatego prawdopodobnie wystąpi w nim o jedną gwiazdę mniej. Program ma się odbyć w formie koncertu. Poprzez rozmowe w programie, śmiem przypuszczać że show wystartuje jesienią 2010, z powodu własnie jubileuszu Górniak który przpomnę wypada jesienią. Co do prowadzenia programu X Facotr przez Edzię: gdzieś o tym przeczytałem dlatego pisze. Chciałbym jednak żeby X Factor w Polsce odbył się z tak wielkim rozmachem, jak VI edycja programu w Anglii. (nowy sposób wyboru uczestników live w "Bootcamp" czyli tak jak u nas 2 etap MT ale realizowany w studio, oraz nowe, olbrzymie studio odcinków finałowych). Format jest fantastyczny a czołówka genialna. :D
Zapraszam na moje skromne konto YouTube (nieedytowane ;/) tam wielę filmików X Factor z zagranicy :)
http://www.youtube.com/user/kamilfilmuje
:)
tvn - wiosną programowo najlepszy.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wczoraj odbył się półfinał programu. Odpadła moja faworytka - Aśka Liszowska. Rozłożyła ją opera. Gdyby nie to, to jestem pewny, że zostałaby w programie, bo ogólnie ma dużo lepszy głos od Włodarczykowej. No, ale cóż - nie jej bajka. Balladę na pożegnanie zaśpiewała tak, że aż mi ciary przeszły. :ech:
Generalnie, odcinek był strasznie smętny, bo zaczęli od tych nieszczęsnych oper, później uczestnicy dziękowali różnym osobom, a na sam koniec zaśpiewali ballady.
Za tydzień ostatnie wydanie programu. Będzie więc pewnie coś wyjątkowego na pożegnanie, a zwycięży któryś z facetów.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wczorajszy odcinek zupełnie przeciętny, jakoś nie odczułem, że to już koniec. A szkoda, bo nawet wybrałem się na widownię.
Trudno było wskazać zwycięzcę, a to, że został nim Respondek, to chyba niedobrze dla tego programu. On nie zaistnieje na scenie muzycznej, bo brakuje mu pomysłu na siebie, a głos ma całkiem przeciętny.Jako jedyny w finale zaśpiewał pod dźwiękiem. Na dodatek, zaraz po ogłoszeniu werdyktu, raczej nikt nie szalał z radości. Nie mniej jednak podobała mi się jego przemowa, bo stwierdził, że ta nagroda należy się wszystkim. I było to szczere.
Szkoda, że w mistrzowskiej edycji udziału nie wzięli wszyscy finaliści, bo gdyby zaśpiewał jeszcze Polk i Urbańska, a na dodatek nie zrezygnowała Samojłowicz, to być może na podium stanęłyby zupełnie inne osoby. A nawet z tych co zostali, to ostateczny pojedynek powinien rozegrać się między Liszą a Chamskim. Widzowie kierowali się jednak głosem serca, a nie głosem rozumu i wybrali osobę, którą najbardziej lubią, a nie która najlepiej śpiewa.
Nie mniej jednak, program był dla mnie naprawdę fantastyczny i żałuję, że to już koniec. Owszem, czasem bywał przesłodzony i sztuczny, zawsze jednak oceny były wyolbrzymiane przez bulwarówki. I jestem pewny, że od przyszłego tygodnia będzie jakaś tam pustka, bo przez ostatnie 3 lata zdążyłem się przyzwyczaić, że w soboty o 20.00 włączam Polsat. A jak nie było JOSIA, to oglądałem ''Nianię''. Teraz to pozostanie już tylko strzelanie po kanałach.
Polsat Cafe lub Polsat2 powinny się zdecydować wkrótce na powtórki wszystkich edycji.
Liczę, że Polsat na jesieni 2010 zrobi nowy, podobny show muzyczny. Można wziąć nawet tą samą załogę, ewentualnie Cichopek wymienić na Liszę.
W tym programie pojawiali się ludzie, którzy mieli naprawdę coś do zaoferowania.
Bone
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: sobota 21 lis 2009, 11:18

Re:

Post autor: Bone »

Camilo pisze:Teraz to pozostanie już tylko strzelanie po kanałach.
Może powinieneś przełączyć na "Mam Talent".To show jest raczej bardziej ambitne. Bo mnie jakoś JOŚ nie będzie zbytnio brakować i po ich gwiazdkach (szczególnie po Ibiszu - co on teraz będzie robił...).
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: mfdtv4 »

Włodarczyk miała nadzieję, że wygra.

A tak mówi o wygranej Krzyśka:

"Jakby chociaż 1 dziecko odzyskało dzięki temu słuch, byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie! I tylko dlatego było mi przykro, że Respondek mógł zrobić tyle pomysłowych rzeczy, a poleciał do Rzymu! Gdzie latają tanie linie za 300 zł! :("

źródło: Oficjalne Konto Agnieszki Włodarczyk Na Nasza Klasa Pl
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Marcin »

Mogłaby sobie darować takie komentarze...
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: podmark »

Marcinie - darować ?! Przecież nie napisała nic złego. Już w trakcie trwania finału, jej matka powiedziała, że Agnieszka ma ciekawy pomysł na nagrodę i to wcale nie dla niej ma być ta nagroda. W wywiadzie dla Plejady powiedziała, że bardzo żałuje, że nagroda przepadła. I nie miała wcale na myśli tego, że jej przeszła koło nosa, tylko po prostu chciała widocznie przekonać sponsora do wymiany wycieczki na rzecz darowizny dla fundacji (zapewne Fundacji Polsat) i finansowanie implantów ślimakowych dla dzieci niedosłyszących.

Ale faktycznie, mieć do dyspozycji prywatny samolot i lecieć do Rzymu, to jakaś farsa. Jest tyle pięknych miejsc na świecie: Mauritius, Malezja, Tajlandia, Meksyk, a lecą do Rzymu - na taką wycieczkę nie trzeba wydać mnóstwa pieniędzy... Ale to już nie nasza sprawa, a zwycięzcy.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Jak oni śpiewają

Post autor: Marcin »

Ale to już nie nasza sprawa, a zwycięzcy.
Dokładnie o to mi chodziło. :}
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości