Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

pawell pisze: Drugi Macieja Worocha chyba z Sri Lanki. :roll:
Maciek Woroch ostatnio sporo podró¿uje, to Ekwador w trakcie mundialu teraz Sri Lanka, a reporta¿e robi bardzo ciekawe i jak zwykle ³adnie dzis spuentowa³ :) A co do obchodów rocznicy czerwca'56 dajemy Faktom szansê jutro siê wykazaÌ! :aniol:
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

nika pisze:W zwiÂązku z obchodami 50-tej rocznicy czerwca'56 Fakty siĂŞ nie popisaÂły, z tego co pamiĂŞtam to chyba dziÂś Âżaden materiaÂł nie byÂł temu poÂświĂŞcony.
Te¿ mnie trochê to zdenerwowa³o, podobnie jak pominiêcie faktu, ¿e Marcinkiewicz znowu "zaprasza" Gilowsk¹ do rz¹du.. Wszystko jest "Faktom" wybaczy³em, przy "Wydarzeniach" bowiem wypad³y bardzo dobrze :D Haneczka od 50 -tej rocznicy ani s³owem nie wspomnia³a, n.t zaproszenia Zyty pokaza³a tylko wypowiedŸ Kazia :lol: , poza tym by³ sonda¿. Dziennik prowadzony przez Hankê nie mia³ odpowiednika materia³u Kajdanowicza u siebie, Grabarczyk mówi³a o rezygnacji prezesa PKO (kojarzonego z SLD). ResZta tematów to wakacje, wakacje, wakacje! Najpierw burze, potem ciê¿arówki, baseny w Polsce, m³odzi Polacy pracuj¹cy w okres letni, materia³, ¿e wolimy Polskê niz zagranicê (wszak Polaków nie staÌ na wiêcej), porady jak iœÌ w góry . Zagranicy zero.

Na razie "Faktom" w tym tygodniu dobrze idzie, oby tak dalej, ja czekam jednak na powrĂłt StyÂśki :P
terraX
Bywalec
Bywalec
Posty: 831
Rejestracja: niedziela 25 wrz 2005, 18:28
Lokalizacja: to tu, to tam

Post autor: terraX »

nika pisze:W zwiÂązku z obchodami 50-tej rocznicy czerwca'56 Fakty siĂŞ nie popisaÂły, z tego co pamiĂŞtam to chyba dziÂś Âżaden materiaÂł nie byÂł temu poÂświĂŞcony, albo mi to umknĂŞÂło. Z kolei we WiadomoÂściach mĂłwili dosyĂŚ obszernie o tym.
Ale spokojnie, rocznica dopiero dziÂś, na pewno coÂś bĂŞdzie. Nie wierzĂŞ, Âżeby pominĂŞli. Co do WiadmoÂści, to oglÂądaÂłam dokÂładnie i trochĂŞ mnie znudziÂły te trzy albo nawet 4 materiaÂły o tym samym. RozdĂŞli ten temat do przesady. Co im zostanie na dziÂś? bĂŞdÂą siĂŞ tylko powtarzaĂŚ.
Wczoraj w Faktach za to, rozbudowany blok miĂŞdzynarodowy. I ciekawy w dodatku :D
"Ten, kto się śmieje ostatni, przeważnie nie ma jednego zęba na przedzie" :)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

No i zwracam honor dzisiaj Faktom. Pierwsze dwa materiaÂły byÂły poÂświĂŞcone powstaniu poznaĂąskiemu'56 , drugi materiaÂł rewelacyjnie przygotowany przez Tomka Sianeckiego, przekrojowo ukazana historia obalania komunizmu zapoczÂątkowana strajkiem w czerwcu'56. Pierwszy materiaÂł teÂż niezÂły- przygotowany przez Prosieckiego, chociaz juz nie tak powalajÂący jak ten Sianeckiego, ano i Prosiecki ustawiÂł siĂŞ w miejscu najgorszym z moÂżliwych, byÂł zagÂłuszany przez prĂłbĂŞ teatru odbywajÂącÂą siĂŞ na placu Mickiewicza.
Co do reszty materia³ów, to Maciek Woroch znowu sie przemieœci³ i nadawa³ relacje ze Strefy Gazy, ale z kolei znowu zabrak³o mi jednego tematu, chocia¿by krótkiej wzmianki o konferencji Ziobro na temat korupcji w futbolu polskim, jak dla mnie to poza obchodami czerwca'56 by³ to chyba jeden z gorêtszych tematów dzisiaj, w koùcu nasza prokuratura zaczê³a siê porz¹dnie dobieraÌ do ty³ków dzia³aczy PZPN i warto by³oby to wszem i wobec nag³oœniÌ, zanim co niektórzy zamiota ca³¹ sprawe pod dywan.
wojtek-poznan
Początkujący
Początkujący
Posty: 66
Rejestracja: czwartek 22 cze 2006, 11:54

Post autor: wojtek-poznan »

nika pisze:
pawell pisze: Drugi Macieja Worocha chyba z Sri Lanki. :roll:
Maciek Woroch ostatnio sporo podró¿uje, to Ekwador w trakcie mundialu teraz Sri Lanka, a reporta¿e robi bardzo ciekawe i jak zwykle ³adnie dzis spuentowa³ :) A co do obchodów rocznicy czerwca'56 dajemy Faktom szansê jutro siê wykazaÌ! :aniol:

Swoja droga wiesz nika, ze woroch pochodzi z Poznania?:)
niech zyja redakcje lokalne:)
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

wojtek-poznan pisze:

Swoja droga wiesz nika, ze woroch pochodzi z Poznania?:)[/quote]
Nie wiedziaÂłam, za to teraz juÂż tak :D Z tego co kojarze to chyba ÂŁukasz Grass teÂż
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Widze ¿e me argumenty które przedstawi³em o Lisie jego ewentualnym powrocie do Faktów przesz³a bez echa . G³ównie chodzi³o mi o reakcje moderatora ale tak¿e wasza coz mo¿e bêdzie lepiej


A tak z ostatnich FaktĂłw jak dla mnie sÂą dobre choĂŚ troche maÂło dynamiczne.ZauwaÂżyÂłem Âże durczok drugi dzieĂą z rzĂŞdu nie zostaÂł wykorzystany trĂłjprojekcyjney monitor do omĂłwienia jakiegokolwiek tematu

Co do dynamicznoœÌi ,jak bymby³ na miejscu Durczoka da³bym now¹ œÌie¿kê d¿wiekow¹ która by oddziela³a materia³y ze œwiata Polki i europy , gdyz na razie leci materia³ za materia³em
NOWA ERA W TVN
Łukasz
Administrator
Administrator
Posty: 3036
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 15:37
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

Faktomaniak pisze:Widze ¿e me argumenty które przedstawi³em o Lisie jego ewentualnym powrocie do Faktów przesz³a bez echa . G³ównie chodzi³o mi o reakcje moderatora ale tak¿e wasza coz mo¿e bêdzie lepiej
No to przedstaw jeszcze raz w skrĂłcie, bo nie chce mi siĂŞ grzebaĂŚ w starych postach i chĂŞtnie z TobÂą ten wÂątek podejmĂŞ. :D
tvnfakty.pl | Włochy: Rzym
Kajetan
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 462
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:18
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Kajetan »

Faktomaniak pisze:Widze ¿e me argumenty które przedstawi³em o Lisie jego ewentualnym powrocie do Faktów przesz³a bez echa . G³ównie chodzi³o mi o reakcje moderatora ale tak¿e wasza coz mo¿e bêdzie lepiej
Jak dla mnie powrót Lisa do TVNu mo¿liwy nie jest. "Fakty" maj¹ ju¿ dwie (za) silne osobowoœci (Pochanke i Durczok), które i tak za sob¹ podobno nie przepadaj¹, trzecia - LIS - to by³oby zdecydowanie za du¿o. Nawet "przepraszam" Walterów za zwolnienie Lisiaka z "Faktów" - programu, który przecie¿ stworzy³ - nie wystarczy³oby (jak podobnie zwolnienie go z Polsatu). W krytykowanej tak przez siebie TVP pracowaÌ by pewnie nie chcia³, z telewizji wiêc zapewne by siê odsun¹³.

Ale koniec gdybania, teraz o tym co byÂło w "Faktach" w tygodniu ostatnim :D Jak krytykowaĂŚ to wszyscy krytykujecie, a pochwaliĂŚ to juÂż nie Âłaska? :P
Ostatni tydzieĂą dla dziennika z 19. byÂł bardzo udanym, codziennie pojawiaÂła siĂŞ brakujÂąca tak wielu widzom zagranica! (jak nie live'y Worocha, ktĂłry siĂŞ przemieszczaÂł, to bloczki CzerwiĂąskiej czy Grochota). Rewelacyjna - jak to czĂŞsto bywa - Katarzyna SÂławiĂąska z przylÂądka Canaveral dla "FaktĂłw" swoje relacje nadawaÂła w sobotĂŞ i niedzielĂŞ :D Poza tym w weekend nie zajmowali siĂŞ bzdurami (prowadziÂł Kajdanowicz, bardzo fajnie) ;-)

Œwietna relacja Grochota wczoraj! Jak dla mnie to œmia³o móg³by zostaÌ korespondentem "Faktów" (tylko teraz pytanie gdzie, skoro USA i Rosja zajête, a we Francji czy chocia¿by W³oszech marnowa³by siê), to nie pierwszy jego taki "wyjazd" za granicê - kilka tygodnii temu - przypomnê - mia³ obszerny materia³ o Polaku, który wygra³ program "Amerykaùski odkrywca" ABC (z jakim zaciekawieniem siê ogl¹da³o). Niech jeŸdzi, podró¿uje dalej, brawo!
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Ja tak do koĂąca Kajetanie powrotu Lisa do TVN-u bym nie zamykaÂł .
Jak dla mnie jest pozostawiona w moim przekonaniu i to wcale nie wirtualna - furtka do powrotu Lisa do FaktĂłw.

Ze spraw bieÂżacych zgadzam siĂŞ z opinia Kajetana oÂświetym tygodniu FaktĂłw.

Dla mnie w tym tygodniu waÂżnym wydarzeniem jest trzecia pielgrzymka Benedykta XVI. MyÂśle Âże Fakty z Walencji w niedzielĂŞ byÂłyby strzaÂłem w 10 i podtrzymaniem FaktĂłw wyjazdowych.

A wy jak myÂślicie ???
NOWA ERA W TVN
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

A kto w tym tygodniu prowadzi Fakty? :arrow:
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

"Fakty" z Walencji? Nie, to byÂłaby przesada. Wystarczy jeÂśli normalnie powiedzÂą o tej sprawie, na miejsce na pewno wyÂślÂą reportera (moÂże i dwĂłch, kto wie). BĂŞdÂą pewnie materiaÂły, live'y i wydaje mi siĂŞ, Âże to wszystko. Tym bardziej, Âże nie bĂŞdzie to taka typowa pielgrzymk, a wyjazd na V ÂŚwiatowe Spotkanie Rodzin. Czyli coÂś jak w tamtym roku w Niemczech. :> "Fakty" wyjazdowe powinny byĂŚ organizowane tylko na prawdĂŞ w trakcie wydarzeĂą wyjÂątkowych, najwaÂżniejszych, Âżeby podkreÂśliĂŚ, Âże jest to coÂś megawaÂżnego. A wizyta Benedykta XVI w Hiszpanii dla Polski taka raczej nie bĂŞdzie, co najwyÂżej po prostu waÂżna.

"Fakty" w tym tygodniu ma Durczok, a od piÂątku Marciniak.
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Marcinie nie stawiaÂłbym FaktĂłw z Walencji na straconej pozycji.
A gdyby we wrzesniu byÂły Fakty z Niemiec gdy papiez bĂŞdzie w swojej OjczyÂżnie? Czy nie jest to bardzo istone wydarzenie?

Moim zdaniem Fakty wyjazdowej powinny byc dwutorowe jak do tej pory !
Po pierwsze prezenter na miejscu i drugi w studiu do FaktĂłw z Polski.

A ty Marcine kiedy i z jakiego miejsca widziaÂłbyÂś wyjazdowe wydanie FaktĂłw ?

A wy jak myslicie ??
NOWA ERA W TVN
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Wydarzenia takie jak superkatastrofy, superataki terrorystĂłw, papieÂż w Polsce (!), ÂśmierĂŚ papieÂża i konklawe.
Przy okazji takich wydarzeĂą robi siĂŞ wyjazdowe programy informacyjne. No na pewno waÂżniejsza juÂż bĂŞdzie pielgrzymka Benedykta XVI do Niemiec, niÂż weekendowy wyjazd do Walencji... Teraz zarzucisz mi, Âże nieobiektywny jestem? :?
Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Superkatastrofy ,superataki terrorystĂłw !!!
Ja nie pamietam FaktĂłw wyjazdowych o takiej tematyce -wyjatkiem byÂły Fakty w 1 rocznicĂŞ ataku na WTCi chyba tyle o jesli sie nie myle.
Ale nie odpowiedziaÂłeÂś mi kiedy w najblizszym czasie bys widziaÂł Fakty wyjazdowe !

A moje watpliwosci co do tego czy jestes obiektywny wyraÂżaÂły sie w twoim stosunku do Lisa !
WiĂŞc proszĂŞ czytac uwaÂżniej moje posty !!
NOWA ERA W TVN
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość