Materiały w głównym wydaniu "Faktów"

Rozmowy na temat Faktów TVN i wszystkiego co jest z nimi zwiazane.

Moderator: Łukasz

doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Michos mylisz siĂŞ. wiadomoÂści mĂłwiÂły o ostatnich kÂłopotach praÂłata Jankowskiego - nawet wczoraj ukazaÂł siĂŞ obszerny materiaÂł informujÂący o przeniesieniu sprawy z prkutatury w GdaĂąsku do ElbÂąga.
Owszem, masz racjĂŞ - nie trzeba robiĂŚ materiaÂłu do kaÂżdego przypadku pedofilii.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

1. Owszem bylo wczoraj na onecie dlatego zwrĂłciÂłam na to uwagĂŞ prz faktach :)
2.Czy ja kiedyÂś coÂś zÂłego na AnitĂŞ powiedziaÂłam :lol: :wink: ?

ja wiem Âże ona jako jedyna to poruszyÂła daltego zaraz powiedziaÂłam jak to zobaczyÂłam Âże bije sobie u mnie kolejne plusy.tylko Âże ja uwaÂżam Âże poprostu siĂŞ pozamieniali miejscami przedtem cos powiedziÂły wiadomosci a milczaÂły fakty teraz na odwrĂłt.

Nie wywoÂłuje strachu tyko zwracam na pewne zjawiska uwagĂŞ.Sami zobaczcie jak rozdmuchujÂą sprawĂŞ Jankowskiego i tego Psychologa ja nie twierdzĂŞ Âże to Âźle tylko czemu jak dotyczy to dzinnikarza to nagle nie majÂą z czego newsa robic ?

Pozatym
Dziennkarz nie by³ znany wiêksze iloœci osób i nie by³o potrzeby robienia takiego szumu jak wokó³
Andrzeja S. Przecie¿ jak zaczniemy mówiÌ o wszystkich przypadkach molestowania i bêdziemy robiÌ materia³y o nich to pewnego dnia cz³owiek bêdzie siê ba³ wyjœÌ na ulicê boj¹c siê tego, ¿e ktoœ mo¿e siê do niego dobraÌ.
Moim skromny zdaniem wczoraj byÂło kilka waÂżniejszych newsĂłw, a takÂą informacjĂŞ moÂżna byÂło podaĂŚ w formie kilku zdaĂą. Wszak JarosÂław G. nie jest osobÂą ze Âświecznika etc.
to znaczy ze jak ktoÂś jest znany to robimy szum a szary czÂłowiek moÂże gwaÂłciĂŚ ?? i nie trzeba roic szumu bo niemedialny ???
Android <3
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

O dziennikarzu JarosÂławie G. informacje pojawiaÂły siĂŞ juÂż od paru miesiĂŞcy. Z tego co wiem to wspominaÂła o tym Polityka i zdaje siĂŞ Newsweek. A sam dziennikarz pracowaÂł w ktĂłrymÂś z 2 dziennikĂłw: Gazecie Wyborczej czy Rzeczpospolitej. W pewnym momencie temat pojawiÂł siĂŞ teÂż w LoÂży Prasowej w TVN 24.
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

ja mia³em tylko na myœli wtedy kiedy fakty powiedzieli to jako pierwsz¹ wiadomoœÌ a wiadomoœci z tego co pamiêtam to albo powiedzeli o tym gdzieœ w 15 minucie albo wogóle. Dok³adnie to nie pamiêtam ale wiem, ¿e by³ to pi¹tek.
Tak kamuii duszukuje siĂŞ wszĂŞdzie spiskĂłw dziejowych. Nie rozdzielajmy caÂły czas wÂłosa na czworo. Trzeba do wszystkiego pochodziĂŚ z rozwagÂą.
Uwa¿m, ¿e problem pedofilii jest wyolbrzymiany i powstaje atmosfera jakby pedofili by³o niewiadomo ile. Owszem warto mówiÌ o g³œnych sprawach i sprawach w których uczestnikami s¹ znane osoby publiczne ale nie róbmy z tego pierwszorzêdnego problemu. Wed³ug badaù ponad 90% osób nie mia³o stycznoœci z pedofili¹ a tylko u³amek zosta³ ofiar¹ pedofili.

Ja sobie naprawde nie wyobraÂżam jakby ten materiaÂł miaÂł wyglÂądaĂŚ.
Aresztowano znanego dziennkarza i zrobiono by zdjĂŞcie zasÂłoniĂŞtej twarzy tegoÂż dziennkarza. Dalej by przytoczyli poprzednie przypadki pedofili i reporter na koniec by dodaÂł, Âże problem pedofili jest powaÂżny i nie moÂżna byĂŚ gÂłuchym na tego typu zjawiska.

Informacja aby byÂła wiarygodna musi mieĂŚ mocne oparcie w dowodach.
Sam wiem ile istnieje przeró¿nych teorii spiskowych. Moja babcia a ostatnio te¿ mój wujek ca³y czas dostarczaj¹ mi nowych rewelacji.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

Do tej pory nie moge skojarzyc co to za dziennikarz :?: Jeden przyszedÂł mi na mysl ale jestm na 99% pewny Âże to nie on!
Żartowałem.
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Owszem, to jest waÂżna informacja, ale jeszcze waÂżnieszÂą siĂŞ stanie, kiedy pedofilia zostanie udowodniona, lub rozpocznie siĂŞ proces.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

to znaczy ze jak ktoÂś jest znany to robimy szum a szary czÂłowiek moÂże gwaÂłciĂŚ ?? i nie trzeba roic szumu bo niemedialny ???
No tak ale jakbyœmy zaczêli mówiÌ o ka¿dym szarym cz³owieku który jest pedofilem to byœmy codziennie mieli du¿¹ dawkê strachu i niepotrzebnego lêku. Panowa³a by atmosfera, ¿e wokól nas jest masa pedofili. Ale te¿ nie powiesz mi, ¿e wszystko co robi³y media w sprawie Andrzeja S. by³o s³uszne. Spójrz na "SE" czy "Fakt". Przecie¿ te gazety przez ca³e tygodnie tym ¿y³y i nie zawsze informacje przez nich by³y prawdziwe zachowane w duchu dziennkarskiej obiektywnoœci, niezale¿noœci i odpowiedzialnoœci za to co siê pisze.

Istnieje przecieÂż zasada domniemania niewinnoÂści czyli jak ktoÂś nie zostanie sklazany prawomocnym to do chwili orzekniĂŞcia kary jest niewinny a tylko toczy siĂŞ postĂŞpowanie przeciw jego osobie lub moÂże toczyĂŚ siĂŞ postĂŞpowanie w sprawie tak jak w sprawie praÂłata Jankowskiego.
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Do sprawy pedofilii trzeba moim zdaniem podchodziĂŚ bardzo ostroÂżnie, poniewaÂż moÂżna skrzywdziĂŚ niewinnego czÂłowieka. Taki przypadek miaÂł miejsce w Krakowie, gdzie o pedofiliĂŞ oskarÂżono jednego z tamtejszych aktorĂłw, a potem okazaÂło siĂŞ, Âże to wymysÂły byÂłej Âżony aktora, ktĂłra chciaÂła siĂŞ na nim odegraĂŚ. Co do warszawskiego dziennikarza, to wydaje mi siĂŞ, Âże w miarĂŞ postĂŞpĂłw w dochodzeniu media bĂŞdÂą o tej sprawie informowaĂŚ.
Przemek
Bywalec
Bywalec
Posty: 653
Rejestracja: środa 30 cze 2004, 13:47

Post autor: Przemek »

mac pisze: poniewaÂż moÂżna skrzywdziĂŚ niewinnego czÂłowieka.


masz racje
Ostatnio zmieniony środa 25 sie 2004, 15:12 przez Przemek, łącznie zmieniany 1 raz.
Żartowałem.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

To sÂą wÂłaÂśnie Fakty Waszej kochanej Anitki czy Rymana.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ehh ato ja sie podobno spiskĂłw doszukuje ;):)
co ma do tego ANita czy Ryman poprostu oni mieli wtedy okazje prowadziĂŚ Fakty tak samo nie podaÂł by pewnie tej wiadomosci Grzegorz Kajdanowicz jak i Marcin PawÂłowski czy Lis.Nie podano jej teÂż w wiadomoÂściach wiĂŞc sÂądze Âże nie ma koniecznoÂści obarczaĂŚ tym ANity czy Rymana

Tu chodzi o caÂłe Âśrodowisko dziennikarskie
Owszem warto mówiÌ o g³œnych sprawach i sprawach w których uczestnikami s¹ znane osoby publiczne ale nie róbmy z tego pierwszorzêdnego problemu.

Ja nie mĂłwie Âże nie byÂło waÂżniejszych wiadomosci i Âże to sooper news chodzi mi tylko o to Âże w niektĂłrych serwisach wogole to przemilczano a w innych zbyto lakonicznÂą informacjÂą
Ja sobie naprawde nie wyobraÂżam jakby ten materiaÂł miaÂł wyglÂądaĂŚ.
Aresztowano znanego dziennkarza i zrobiono by zdjĂŞcie zasÂłoniĂŞtej twarzy tegoÂż dziennkarza. Dalej by przytoczyli poprzednie przypadki pedofili i reporter na koniec by dodaÂł, Âże problem pedofili jest powaÂżny i nie moÂżna byĂŚ gÂłuchym na tego typu zjawiska.
Dok³adnie tak to przykó³o by uwage widza na wiêcej ni¿ 2 sek. Tymbardziej ze wiêkszoœÌ ludzi w ci¹gu kilku pierwszych sekund i tak skupia siê na prowadz¹cym a nie na news'ie
Istnieje przecieÂż zasada domniemania niewinnoÂści czyli jak ktoÂś nie zostanie sklazany prawomocnym to do chwili orzekniĂŞcia kary jest niewinny a tylko toczy siĂŞ postĂŞpowanie przeciw jego osobie lub moÂże toczyĂŚ siĂŞ postĂŞpowanie w sprawie tak jak w sprawie praÂłata Jankowskiego.
No ale jakoÂś Jankowskiego atakujÂą prawda ? nie wiem czy molestowal to siĂŞ nie wypowiadam na pewno caÂła ta nagonka nie jest niczym dobrym. Inna sprawa ze za coÂś zupeÂłnie innego powinni go wywaliĂŚ
Ale teÂż nie powiesz mi, Âże wszystko co robiÂły media w sprawie Andrzeja S. byÂło sÂłuszne. SpĂłjrz na "SE" czy "Fakt". PrzecieÂż te gazety przez caÂłe tygodnie tym ÂżyÂły i nie zawsze informacje przez nich byÂły prawdziwe zachowane w duchu dziennkarskiej obiektywnoÂści, niezaleÂżnoÂści i odpowiedzialnoÂści za to co siĂŞ pisze.
ByÂły czy nie byÂły Andrzej S siĂŞ przyznaÂł w tym wypadku nie mam nic do obiektywnoÂści dzinnikarskiej bo jaka by nie byÂła nagonka na niego naleÂżaÂło mu siĂŞ.Pozatym w tym wypadku nagonka byÂła trochĂŞ podyktowana tym Âże oni go sami uczynili sÂławnym i 1 expertem w dziedzinie psychologii wiĂŞc teraz siĂŞ pewnie czuli winni. (polecam najnowszy press)

Ja nie popieram nagonek ani na Andrzeja S ani na Jankowskiego ani na tego dziennikarza ale jeÂśli ich siĂŞ publicznie atakuje to czemu tego samego nie robiÂą z Dziennikarzem

A co do spiskowej teorii dziejĂłw to nie tylko ja zwrĂłciÂłam na to uwagĂŞ o calej sprawie rozpisywaÂł siĂŞ juÂż Press :lol: poza tym co ja juÂż poradze na to ze sie czepiam tak to juÂż jest jakby powiedziÂł michnik "mi nie jest wszstko jedno" :)
Android <3
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czy dzisiejsze Fakty prowadzi Marcin PawÂłowski?
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Nie, nie prowadzi.
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

Czyli, znĂłw Anita?
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

ANita chyba do czwartku potem pewnie Grzegorz Kajdanowicz
Android <3
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości