tvn24.pl

Dyskusje na temat informacyjnych kanałów TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Faktomaniak »

Rewelacyjnie wyglÂąda nowa , odÂświeÂżona , strona ,
pierwszej polskiej stacji informacyjnej - TVN24.
Ca³oœÌ prezentuje sie teraz bardziej czytelnie.
Niby tylko kilka zmian , ale za to jaki efekt koĂącowy.
Brawo dla TVN24 :brawa:
NOWA ERA W TVN
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

gratulacje dla tych ktorzy sie przyczynili do zmiany na stronie, naprawde wyglÂąda niezle, choc do tamtej grafiki sie troche przyzwyczailem
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

OdÂświeÂżona strona jest OK, choĂŚ tamta - wydaje mi siĂŞ, Âże byÂła lepsza. ByĂŚ moÂże jest to kwestia przyzwyczajenia.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

przyzwyczajenie drugÂą naturÂą czÂłowieka i z tÂą da siĂŞ zaprzyjaÂźniĂŚ :)
TVN innowacja i nowoczesność...
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

A mnie siĂŞ ta odÂświeÂżona strona bardzo podoba!
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

LubiĂŞ czytaĂŚ tvn24.pl, ale wczoraj pierwszy raz zauwaÂżyÂłem, Âże zanim obejrzĂŞ niektĂłre filmy - muszĂŞ najpierw zobaczyĂŚ reklamĂŞ :]
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

DoszedÂł nowy blogowicz- Jacek StawiĂąski. Od niedawna prowadzi program Horyzont. W TVN24 jest dopiero od sierpnia. WczeÂśniej pracowaÂł w RMF i BBC. W pierwszym wpisie podaÂł, Âże chce pisaĂŚ o sprawach miĂŞdzynarodowych. :D
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Post autor: Martin »

Stawiski nie StawiĂąski :)
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Z informacji z tvn24.pl wynika, Âże po wczorajszej debacie KwaÂśniewski-Tusk, padÂło rekordowe wejÂście na ich strony.
tvn24.pl pisze:DZIÊKUJEMY NASZYM INTERNAUTOM
Polityczne debaty - to temat, który o¿ywia naszych internautów. Przy okazji wczorajszego starcia Tusk - Kwaœniewski pad³ kolejny rekord: w ci¹gu godziny odnotowaliœmy 238 tys. wejœÌ na nasze strony.
TuÂż po starciu, w ciÂągu godziny, portal tvn24.pl zanotowaÂł 238 tys. odwiedzin internautĂłw. To wiĂŞcej niÂż po piÂątkowej debacie premiera z liderem PO. TakÂże liczba osĂłb, ktĂłre tego dnia odwiedziÂły tvn24.pl byÂła jednÂą z najwiĂŞkszych w naszej historii. Tak jak poprzednie, debatĂŞ Tusk - KwaÂśniewski moÂżna byÂło oglÂądaĂŚ u nas na Âżywo (...)
ÂżrĂłdÂło
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Po wczorajszej publikacji sondaÂży wyborczych na portalu tvn24.pl przed zakoĂączeniem ciszy wyborczej mĂłwi siĂŞ, Âże tvn24.pl zÂłamaÂło ciszĂŞ. Oni sami siĂŞ broniÂą, mĂłwiÂąc, Âże to sprawa hakerĂłw :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

tvn24.pl pisze:DZIÊKUJEMY NASZYM INTERNAUTOM
PadÂł rekord oglÂądalnoÂści portalu tvn24.pl
W wieczór wyborczy nasz portal mia³ najlepsz¹ ogl¹dalnoœÌ od czasu powstania. Odnotowaliœmy ponad 3 mln ods³on. Witrynê odwiedzi³o prawie 330 tys. osób.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wykradziony sondaÂż TVN24.pl udostĂŞpniono w Internecie w czasie ciszy wyborczej
Internauci mogli poznaĂŚ sondaÂżowe wyniki wyborĂłw w niedzielĂŞ juÂż przed 21, a wiĂŞc przed zakoĂączeniem ciszy wyborczej. W sieci zostaÂł opublikowany artykuÂł wykradziony z systemu edycyjnego TVN24.pl.
ArtykuÂł byÂł przygotowany do zamieszczenia na portalu TVN24.pl zaraz po zakoĂączeniu ciszy wyborczej. - KtoÂś z zewnÂątrz wÂłamaÂł siĂŞ do naszego systemu edycyjnego i skopiowaÂł stronĂŞ przygotowanÂą do publikacji – tÂłumaczy Jakub Sufin, szef TVN24.pl. ArtykuÂł ”!!!Platforma wygraÂła wybory” w formie zrzutu z ekranu kr¹¿yÂł w Internecie juÂż przed 21, czyli na dwie godziny przed zakoĂączeniem ciszy wyborczej. PojawiÂł siĂŞ m.in. na stronie pstryk.net/wyniki.jpg. O 22.55 zostaÂł opublikowany w prawie identycznej formie na stronie TVN24.pl (z tytuÂłu zniknĂŞÂły wykrzykniki, zmieniono zdjĂŞcie i zaktualizowano wyniki). Sufin zapewnia, Âże w Âżadnym momencie trwania ciszy wyborczej sondaÂże nie zostaÂły opublikowane na portalu TVN24.pl. Przyznaje jednak, Âże ok. 19.40 na stronie g³ównej pojawiÂła siĂŞ plansza ze sÂłupkami i wynikami, jednak nie byÂły to wyniki sondaÂży. – KtoÂś przez pomyÂłkĂŞ umieÂściÂł na stronie testowÂą grafikĂŞ z wymyÂślonymi danymi – zaznacza Sufin. Ta plansza (na ktĂłrej wynik PO to 33,9 proc, a PiS – 32,5 proc.) zniknĂŞÂła jeszcze przed 20.
ÂźrĂłdÂło: Press
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Post autor: tetar »

Troche z innej beczki ale dotyczy jakosci TVN24. Szkoda, ze te inwestycje w "architekture" kanau nie maja odzwierciedlenia w tym co widac na ekranie TV. Studio wybocze, ktore mozna bylo ogladac na TVN24 i TVN pokazalo jaka jest przepasc jakosci obrazu miedzy tymi kanalami. TVN24 slaba ostrosc, pikseloza! - co ciekawe najgorsza jakosc TVN24 maja abonenci platformy N, a C+ i Polsatu nieco lepiej - dosc osobliwe traktowanie swoich abonentow (N).
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: tvn24.pl

Post autor: pop »

Obrazek
Czyżby miała nastąpić zmiana nazwy? :D
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Underek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 14
Rejestracja: piątek 10 lis 2006, 17:31

Re: tvn24.pl

Post autor: Underek »

Mam pytanie, na stronie tvn24.pl była informacja o koncercie korna w Polsce. Było też zamieszczone nagranie tego koncertu. Od osób które tam były wiem ze byla tam kamera tvn24. Teraz pytanie. Co i do kogo napisać żeby uzyskać to nagranie. Wiem ze to trochę nobskie pytanie ale bardzo mi na tym zależy.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości