JESIEN 2007 W TVN

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Memory
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 337
Rejestracja: czwartek 30 lis 2006, 08:51

Post autor: Memory »

no tak .... to co ju¿ jest tylko nowe serie szkoda, ze nie bedzie serialu obyczajowego typu magda m tylko nastepny kryminalny..ciekawe czy poci¹gn¹ odwróconych ale chyba nie bo ogl¹dalnoœÌ spada ni¿ wzrasta

a program 'show' ciekawe czy znĂłw bedzie tzg...

to dziesiêciolecie (mam nadzieje , ze bedzie nowa oprawa) a ma³o nowoœci ale mam nadzieje, ze maj¹ jak¹œ niespodzianke :neutral:
...najpiękniejsze jest niewidoczne dla oczu.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ludzie nie zaÂłamujcie mnie... PrzecieÂż mamy dopiero kwiecieĂą, do wrzeÂśnia jeszcze 4,5 miesiÂąca TVN nie odkryje wszystkich swoich kart teraz. ÂŻadna stacja tak nie robi. :? Poczekajmy do koĂącĂłwki sierpnia, wtedy pewnie bĂŞdziemy juÂż (prawie?) wszystko wiedzieĂŚ. :roll:

Poza tym ten artyku³ jest z tvn.blox.pl? :? Mo¿e poda³byœ nazwê prawdziwego serwisu, który o tym napisa³? :? Ca³oœÌ zer¿niêta z wirtualnemedia.pl!!! :/
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Telewizja TVN zapowiada, ¿e szykuje mocn¹ ofertê na jesieù, dziêki której chce, aby ogl¹dalnoœÌ TVN w grupie docelowej w prime time powróci³a do poziomu ubieg³ego roku.
To cytat z Piotra Waltera, ktĂłry na konferencji prasowej powiedziaÂł, Âże TVN szykuje ogromny projekt na jesieĂą. JuÂż wiadomo, Âże jesieniÂą w TVN na pewno pojawi siĂŞ nowy program Huberta UrbaĂąskiego, a prawdopodonie takÂże Kamila Durczoka. Poza tym jesieniÂą ruszy multiwortal tvn.pl. Zapowiada siĂŞ bardzo ciekawie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Program UrbaĂąskiego? :rozglada: RĂłwnolegle z TaĂącem?
Durczoka? A po co? :devil: Ale niech mu bĂŞdzie.

Ale wierzĂŞ Walterowi, Âże na 10lecie TVN naszykuje ÂładnÂą ramĂłwkĂŞ z nowoÂściami.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Marcin pisze:Program UrbaĂąskiego? :rozglada: RĂłwnolegle z TaĂącem?
Durczoka? A po co? :devil: Ale niech mu bĂŞdzie.
Co do Urbanskiego to nie wiem, ale Durczok mĂłwiÂł kiedyÂś juz Âże bĂŞdzie miec swĂłj program nie wczeÂśniej niÂż wiosnÂą 2007 roku.

Wiemy juÂż o serialu "twarzÂą w twarz" i trzeba tu podkreslic, Âże nie jest to serial kryminalny!!!

Pewnikiem tez jest nowy wortal tvn.pl, ktory ruszy pewnie po zmianie grafiki - stÂąd nowy desing strony.

Licze tez na jakiÂś program w jakoÂści HD. I na zmianĂŞ studia TzG, ktore byÂło zapowiadane juÂż dawno. Wiem, Âże studio nie ma wielkiego znaczenia dla show, ale przez 5 edycji to samo to juz nuda ( oczywiÂście nie liczÂąc greenroomu)

A teraz to o co postuluje juz od dawna - niech wkoĂącu w TVN bedzie jakiÂś teleturniej na miarĂŞ milionerĂłw, grasz czy nie grasz, gry w ciemno albo najslabszego ogniwa!
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Oj bardzo by siĂŞ przydaÂł jakiÂś fajny teleturniej. Jeszcze dobrze by byÂło zobaczyĂŚ jakiÂś program reality-show. A Durczok zapewne bĂŞdzie miaÂł jakiÂś program publicystyczny :D
marcin2056
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wtorek 15 maja 2007, 22:00
Lokalizacja: katowice
Kontakt:

Walter: mamy tajny projekt

Post autor: marcin2056 »

- To duÂży projekt, znaczÂący. Ale na skalĂŞ mniejszÂą niÂż przejĂŞcie Onetu. Na decyzje dajcie nam paĂąstwo jeszcze miesiÂąc - tak Piotr Walter, prezes zarzÂądu TVN SA, zapowiadaÂł na dzisiejszej konferencji prasowej nowy tajemniczy projekt.
Nie bĂŞdÂą to inwestycje ani w technologie, ani w rozgÂłoÂśniĂŞ radiowÂą. Prawdopodobnie nie bĂŞdzie to rĂłwnieÂż nowy tematyczny kanaÂł telewizyjny.

- Rozwijamy siê dynamicznie. Mamy najwiêksze portfolio i ró¿nych jeszcze zachowaù mo¿na siê po nas spodziewaÌ. Niekoniecznie nasza aktywnoœÌ zwi¹zana z tym rokiem zamykaÌ siê musi tylko i wy³¹cznie w rejonie kana³ów tematycznych - mówi Walter.

Mimo kolejnych pytaù i domys³ów dziennikarzy, prezes nie zdradzi³ ¿adnych szczegó³ów dotycz¹cych projektu.

Walter skomentowa³ planowane przez Polsat przekszta³cenie TV Biznes w stacjê informacyjno-biznesow¹. - Trudno nam jest powiedzieÌ w jakim kierunku zmierza Polsat, kupuj¹c z jednej strony Superstacjê, z drugiej TV Biznes. Prawdopodobnie to bêdzie sekwencja tych kana³ów. Wydaje mi siê, ¿e Polsat bêdzie chcia³ wypracowaÌ model programowy bezpoœrednio nawi¹zuj¹cy do TVN24 - twierdzi prezes Walter.

Czy jest zatem miejsce na biznesowy kanaÂł TVN? - Widzimy drogĂŞ rozwoju kanaÂłu biznesowego. Mamy 6-7 letnie doÂświadczenia w budowaniu TVN24. W wyniku przeksztaÂłceĂą TV Biznes powstaje na rynku luka. W tym wypadku nasz planowany kanaÂł bĂŞdzie jedynÂą stacja biznesowÂą. Od naszych umiejĂŞtnoÂści i zapotrzebowania rynku zaleÂży czy nowy kanaÂł stanie siĂŞ w ciÂągu dwĂłch lat rentowny i czy zainteresujemy nim reklamodawcĂłw. WedÂług naszych badaĂą i przewidywaĂą jak najbardziej jest miejsce na kanaÂł biznesowy - dodaÂł Piotr Walter.

Jako konkurencjĂŞ dla TVN24, prezes bardziej widzi informacyjny kanaÂł TVP Info, niÂż nowy TV Biznes. Jak podkreÂśla, TVN24 na swojÂą pozycjĂŞ pracowaÂł 6 lat. Widzowie majÂą juÂż swoje przyzwyczajenia i ulubione dziennikarskie "gwiazdy". - Tej kompetencji trzeba siĂŞ nauczyĂŚ i na pewno zajmie to Polsatowi trochĂŞ czasu, nawet zakÂładajÂąc, Âże przetarliÂśmy juÂż szlak - twierdzi Walter. I dodaje, Âże ze wzglĂŞdu na zasiĂŞg groÂźniejszym przeciwnikiem dla jego stacji jest TVP Info.

Na konferencji og³oszono wyniki finansowe TVN za pierwszy kwarta³ 2007 r. - Zysk netto spad³ o 4 proc. do 47 milionów z³ z 49 milionów w analogicznym okresie 2006 r. Wy³¹czaj¹c wyniki Grupy Onet, nasz zysk netto spad³ o 2 proc. do 48 milionów z³ - poda³ TVN w komunikacie prasowym. Spó³ka poda³a, ¿e zysk obni¿y³ siê g³ównie na skutek spadku zysku inwestycyjnego, wynikaj¹cego z wczeœniejszej sp³aty obligacji ITI Media.

Zysk operacyjny TVN w I kwartale tego roku wzrós³ o 41 proc. do 95,25 mln z³, co oznacza, ¿e mar¿a operacyjna by³a na poziomie 29 proc. EBITDA wzros³a o 43 proc. do prawie 112 mln z³ i przebi³a konsensus rynkowy na poziomie 106 mln z³ zysku na tym poziomie. TVN poda³, ¿e wy³¹czaj¹c koszty programu motywacyjnego EBITDA wynios³a 125 mln z³, a mar¿a EBITDA wynios³a 38 proc.

Przychody TVN wzros³y w I kwartale 2007 r. do 329,1 mln z³ z 236 mln z³ w I kwartale 2006 roku (o 39 proc.) i by³y wy¿sze od œredniej prognoz rynkowych, zak³adaj¹cej 322 mln z³ przychodów. - Wy³¹czaj¹c wyniki Grupy Onet nasze przychody netto wzros³y o 26 proc. do 297 milionów z³ - poda³a spó³ka.

Przychody reklamowe grupy TVN wzros³y o 32 proc. do 248 mln z³, a wy³¹czaj¹c wyniki Grupy Onet przychody reklamowe wzros³y o 20 proc. do 224 mln z³. - Wzrost ten wynika³ przede wszystkim ze wzrostu o 31 milionów z³ przychodów netto z tytu³u emisji reklam w programie TVN, który zanotowa³ 8-proc. wzrost przeciêtnej ceny netto za ka¿dy sprzedany punkt ratingowy i 13-proc. wzrost liczby sprzedanych punktów ratingowych - wyjaœni³ TVN.

Grupa TVN prognozuje w 2007 roku wzrost przychodĂłw o 23-26 proc. oraz, Âże jej marÂża EBITDA bĂŞdzie miĂŞdzy 33 a 35 proc. Firma podtrzymuje teÂż politykĂŞ dywidendowÂą.

- Zamierzamy wypÂłacaĂŚ od 30 proc. do 50 proc. rocznego zysku netto w postaci rocznej dywidendy, w zaleÂżnoÂści od moÂżliwoÂści finansowych, wskaÂźnikĂłw zadÂłuÂżenia i kapitaÂłu rezerwowego ustanowionego ustawowo - podaÂł TVN. 11 maja walne TVN zatwierdziÂło dywidendĂŞ w wysokoÂści 0,37 zÂł za akcjĂŞ z zysku netto za 2006 r. DzieĂą dywidendy jest ustalony na 30 maja, a wypÂłaty - na 14 czerwca.
zrodlo medialink.pl
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Walter: mamy tajny projekt

Post autor: pawell »

Urbaùski z nowym programem na jesieni? :roll: "Taniec z gwiazdami" i t¹ nowoœÌ poprowadzi jedna osoba - ciê¿ko mi w to uwierzyÌ. TVN to nie Polsat, a Urbaùski nie Ibisz. :D Zobaczymy. :roll:

Kamil Durczok na pewno bĂŞdzie miaÂł program publicystyczny, przecieÂż nie rozrywkowy - innego wyjÂścia nie ma. :D

Greg Haus pisze:Wiemy juÂż o serialu "twarzÂą w twarz" i trzeba tu podkreslic, Âże nie jest to serial kryminalny!!!
JuÂż trochĂŞ czasu wiemy, iÂż - jak to napisaÂła jedna ze stron o mediach - " "TwarzÂą w twarz" jest serialem obyczajowym osadzonym w Âświecie sensacji " . :D I pewnie ta telenowela zastÂąpi "MagdĂŞ M.", bo tak szczerze za duÂżo TVN miejsca nie ma (duÂżo kontynuacji) chyba, Âże w koĂącu wezmÂą siĂŞ za ÂśrodĂŞ i czwartek po "Na WspĂłlnej". :P
Greg Haus pisze:Pewnikiem tez jest nowy wortal tvn.pl, ktory ruszy pewnie po zmianie grafiki - stÂąd nowy desing strony.
O interesujÂące spostrzeÂżenie. Nie wpadÂłem na to, Âże nowy wortal tvn.pl moÂże byĂŚ powiÂązany ze zmianÂą grafiki. :roll: Wydaje siĂŞ, Âże tak stanie - oby! :rydzyk: :rydzyk:
Greg Haus pisze:I na zmianĂŞ studia TzG, ktore byÂło zapowiadane juÂż dawno. Wiem, Âże studio nie ma wielkiego znaczenia dla show, ale przez 5 edycji to samo to juz nuda ( oczywiÂście nie liczÂąc greenroomu)
Mogliby zmieniĂŚ. To studio jest rzeczywiÂście nudne, stare, maÂło nowoczesne. :roll: Ale czy teraz opÂłacaÂłoby siĂŞ inwestowaĂŚ na jednÂą edycjĂŞ? Chyba, Âże zdecydujÂą siĂŞ na jeszcze kolejnÂą... :rozglada:

No i teÂż jestem teÂż za jakimÂś porzÂądnym teleturniejem. :D Tego brakuje obecnie najbardziej na antenie TVN.

marcin2056 pisze:- To duÂży projekt, znaczÂący. Ale na skalĂŞ mniejszÂą niÂż przejĂŞcie Onetu. Na decyzje dajcie nam paĂąstwo jeszcze miesiÂąc - tak Piotr Walter, prezes zarzÂądu TVN SA, zapowiadaÂł na dzisiejszej konferencji prasowej nowy tajemniczy projekt.
Nie bĂŞdÂą to inwestycje ani w technologie, ani w rozgÂłoÂśniĂŞ radiowÂą. Prawdopodobnie nie bĂŞdzie to rĂłwnieÂż nowy tematyczny kanaÂł telewizyjny.
Co to bêdzie, co to bêdzie?! :roll: :mhm: :spiewa: CiekawoœÌ mnie z¿era. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

tez mi sie wydaje ze im sie nie oplaca na jeszcze jedne edycje zmieniac studia tzg a ta zmiana w studiu ktora tak oglaszano to chyba chodzilo o greenroom
wortal pojawi sie z nowa grafika to naturalne
urbanski i nowy program ciekawe o czym heheh
ehh bo zaczne odliczaĂŚ dni do jesieni a przecieÂż lato to najfajniejsza pora roku heehe :D
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

TVN nie planuje kolejnych przejĂŞĂŚ, ale:
Wirtualnemedia pisze:Spó³ka koncentruje siê na jesiennej ramówce stacji TVN - poinformowa³ w poniedzia³ek Piotr Walter, prezes TVN.
No ciekawe, co wymyÂślÂą. JuÂż kontynuacje znanych i dobrych programĂłw nie pomogÂą. Potrzeba nowych, interesujÂących rzeczy, Âżeby skutecznie walczyĂŚ z Polsatem, ktĂłry pewnie przygotuje mocnÂą ofertĂŞ - tak jak na wiosnĂŞ. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

pawell pisze:Potrzeba nowych, interesujÂących rzeczy, Âżeby skutecznie walczyĂŚ z Polsatem. :roll:
Dobrze wiemy, Âże uÂłoÂżenie TVN ramĂłwki, ktĂłra jest obecnie zajĂŞÂło stacji kilka sezonĂłw. "W11", "Detektywi", "Na WspĂłlnej", "Szymon Majewski Show" i kilka innych programĂłw miaÂło (niktĂłre nawet kilkukrotnie) zmieniÂą porĂŞ emisji. Mam nadziejĂŞ, Âże jesieniÂą TVN nie planuje rewolucji w ramĂłwce, bo na pewno nie byÂłoby dobrze...
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

No i nigdzie nie napisa³em, aby TVN zmienia³ ca³¹ ramówkê. :? Wspomnia³em tylko o nowoœciach, które musz¹ byÌ, bo przecie¿ trzeba zape³niÌ lukê po "Magdzie M." i "Odwróconych".
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Szkoda, Âże tak maÂło piszÂą tu o tym serialu. Prawie wszystko poÂświĂŞcili tej aktorce z Kanday.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

"twarzÂą w twarz" teÂż bedzie, a ten serial zastÂąpi z kolei "odwrĂłconych" jak dobrze domniemam :)
TVN innowacja i nowoczesność...
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 89 gości