EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Faktomaniak
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 247
Rejestracja: niedziela 18 cze 2006, 20:37
Lokalizacja: Kraków

EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Post autor: Faktomaniak »

DecyzjÂą Komitetu Wykonawczego Europejskiej Unii Pilkarskiej Polska i Ukraina zorganizujÂą Mistrzostwa Europy w 2012 - za 5 lat.

Jest to fenomenalna decyzja !!!
Wreszczie na tak wielkiej imprezie skorzystajÂą tak naprawde wszyscy .
Polskim kibicom sie to poprostu naleÂży !!!

Euro w Polsce ???
Jeszcze 3 lata temu bylo to tylko w swerze marzeù ale UEFA podje³a odwa¿n¹ i s³uszn¹ decyzê. Nale¿¹ siê jej s³owa wielkiej wdziecznoœci.

Zapraszam do dzielenia siĂŞ swoimi refleksjami na temat polsko - ukraiĂąskich sukcesu.


Ps; Mam nadziejĂŞ Âże dzisiejsze Fakty o 19 - zaskocza nas pozytywnie .
NOWA ERA W TVN
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

TeÂż siĂŞ strasznie ciesze z tej decyzji, mam nadzieje ze Polska da sobie radĂŞ z organizacjÂą tak wielkiej imprezy.

Projekty stadionĂłw wygladaja imponujÂąca, ale narazie to tylko projekty. Szkoda tylko, Âże stadion narodowy nie bĂŞdzie miec zadaszenia.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: EURO 2012 w Polsce i na Ukrainie !!!

Post autor: pawell »

Faktomaniak pisze:Ps; Mam nadziejĂŞ Âże dzisiejsze Fakty o 19 - zaskocza nas pozytywnie .
Na pewno to bêdzie temat nr 1, mo¿e te¿ ³¹czenie z jakimœ reporterem... :roll:

Chyba kaÂżdy siĂŞ cieszy, bo to sukces i ogromna szansa dla Polski. :D W koĂącu coÂś siĂŞ w tym kraju ruszy - wielkie inwestycje w infrastrukturĂŞ i w stadiony. EURO 2012 tylko przyspieszy te prace. No i do tego trzeba dodaĂŚ reklamĂŞ dla Polski. :D A tak szczerze mĂłwiÂąc to od wczoraj byÂłem pewny, Âże Polska i Ukraina wspĂłlnie zorganizujÂą ME za 5 lat no i mamy. :tanczy: Teraz tylko Âżeby wszystko szÂło zgodnie z planem. :rydzyk:

P.S. Taka ciekawostka - na PolskĂŞ byÂło 8/12 gÂłosĂłw, 4 dostaÂły WÂłochy, a WĂŞgry i Chorwacja 0. :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

Œwietnie! Mo¿e wkoùcu bêdziemy cywilizowanym krajem :D. Ale TVP bêdzie mia³a ogl¹dalnoœÌ tych meczy. Pewnie bêdzie 15 milionów spokojnie :D
adam
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2836
Rejestracja: wtorek 08 sie 2006, 23:19
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: adam »

TeÂż sie cieszĂŞ -ale ten entuzjazm jaki widzĂŞ w mediach mnie przeraÂża .
Jak znam Âżycie wszyscy bĂŞdÂą chcieli sobie przypisywaĂŚ sukcesy.
OczywiÂście ze staropolskim zwyczajem politycy zacznÂą siĂŞ obwiniaĂŚ o wszystko co bĂŞdzie szÂło Âżle i kaÂżdy bĂŞdzie chciaÂł coÂś na tym ugraĂŚ -a to przecieÂż ma byĂŚ ÂświĂŞto nie politykĂłw a kibicĂłw
Mam nadziejĂŞ Âże zacznÂą budowaĂŚ porzÂądnÂą reprezentacjĂŞ na te mistrzostwa :mhm:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Ja rĂłwnieÂż bardzo siĂŞ cieszĂŞ. Polska w koĂącu dogoni zachodniÂą EuropĂŞ. :D

Teraz tak¿e zacznie siê bitwa miêdzy TVP, Polsatem, a TVN o prawa do transmisji EURO 2012. TVP ma jedynie prawa do transmisji meczów eliminacyjnych do EURO 2012. Robert Korzeniowski powiedzia³, ¿e zrobi dos³ownie wszystko, aby TVP zdoby³a prawa do transmisji EURO 2012. Jak jednak s¹dzê, ¿e nawet du¿e szanse ma na to TVN. W koùcu ta stacja ma bardzo dobre kontakty z Micha³em Listkiewiczem. Ale niestety mówi siê, ¿e na czele komisji organizacyjnej EURO 2012 ma stan¹Ì... Jaros³aw Kaczyùski. Wtedy sytuacja siê dla TVN trochê skomplikuje. Jeœli jednak rz¹dz¹cym zale¿y na prawdziwie œwiatowej transmisji, na wysokim poziomie, w œwietnej jakoœci, to powinna to byÌ telewizja TVN. Nale¿y pamiêtaÌ, ¿e TVN ma tak¿e dobre kontakty z ukraiùskim kana³em 5., który zapewne bêdzie transmitowa³ mecze EURO 2012 na Ukrainie. A to ma znaczenie.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Ale TVP ma doÂświadczenie w tej dziedzinie, a TVN nie. I nie chodzi tu tylko o samÂą transmisjĂŞ meczy, ale o miĂŞdzynarodowÂą transmisjĂŞ. TVP zajmowaÂła siĂŞ wielokrotnie pielgrzymkami papieskimi. Nie wierzĂŞ w EURO 2012 w TVN. ZresztÂą organizacjÂą przedsiĂŞwziĂŞcia od strony telewizyjnej chyba tak czy siak zajmowaĂŚ siĂŞ bĂŞdzie TVP niezaleÂżnie od tego kto bĂŞdzie imprezĂŞ transmitowaÂł w Polsce. To stacja publiczna.
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5086
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

Narazie wiemy,co prawda nieoficjalnie,¿e g³ówne prawa do Euro 2008 ma Polsat.
Pewnie troche siĂŞ podzielÂą z TVP jak to miaÂło miejsce ostatnio.
Trudno wyrokowaÌ jak to bêdzie za 5 lat,ale moim zdaniem Euro powinno byÌ w otwartej telewizji.I tak wiêkszoœÌ meczy przerzucili by do tvp sport.
Jakby miaÂło byĂŚ w tvp przypadkiem to Âżycze sobie Âżeby siĂŞ za 5 lat nauczyli,Âżeby transmisji nie zaczynaĂŚ w poÂłowie hymnĂłw.W komercyjnych stacjach byle ligowy mecz poprzedzony jest wywiadami,dokÂładna analiza.A euro to ma byc ÂświĂŞto.

A co do samego euro,teÂż siĂŞ cieszĂŞ-powinno wreszcie coÂś ruszyĂŚ z gospodarczego i ekonomicznego punktu widzenia.JuÂż nie chce siĂŞ powtarzac o wymiernych korzysciach,ktĂłre przecieÂż pozostanÂą.
Propaganda sukcesu powoli powinna siĂŞ skoĂączyĂŚ i pasuje zabrac siĂŞ do pracy.
Dobrze ,Âże piÂłka noÂżna jest ponad podziaÂłami(przynajmniej w zaÂłoÂżeniu :spiewa: )i ze strzelonych przez naszych bramek(miejmy nadzieje)uciesza siĂŞ wszyscy niezalezni od sympatii i antypatii politycznych.
MoÂże wreszcie siĂŞ coÂś dobrego uda stworzyĂŚ bo nie oszukujmy siĂŞ takiej imprezy nie dostaniemy przez 40 najbliÂższych lat-trzeba to wykorzystaĂŚ! :aniol:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
PaŁka
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 174
Rejestracja: sobota 30 wrz 2006, 16:59
Kontakt:

Post autor: PaŁka »

Tak tak, teÂż siĂŞ cieszĂŞ, naturalnie.

W dzieĂą ogÂłoszenia wynikĂłw poraziÂło mnie jedno.

Na TVN24 puszczono materiaÂł z reakcjami PolakĂłw podczas ogÂłaszania wynikĂłw.

WÂśrĂłd tych ludzi byÂła grupka chÂłopcĂłw przedziaÂł wiekowy 8-12 lat.

Reporter siĂŞ zapytaÂł: Kto wygra Euro 2012 ?
ChÂłopak: Polska
Reporter: A dlaczego ?
ChÂłopak: Bo tamte to DUPY sÂą :shock:

No doprawdy, ja rozumiem, Âże ten chÂłopak odpowiada sam za to co mĂłwi, ale nie rozumiem jaki w tym sens aby puszczaĂŚ to na antene :roll:
sybic
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1968
Rejestracja: piątek 11 lis 2005, 18:57
Kontakt:

Post autor: sybic »

Na razie ruszyÂła budowa autostrad...
Przynajmniej na papierze.

Tu ciekawy :

projekt
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

kurde wszyscy krytykuj¹, ¿e nie zd¹¿ymy itp.
a s³yszeliœcie o tej prowokacji rmf fm.... która mówi³a, ¿e ka¿dy obywatel Polski bêdzie musia³ odpracowaÌ 2 dni na rzecz euro 2012? to paranoja, ale mo¿e by jednak coœ zmieni³a.... jakby pó³ warszawy posz³o wyburzyÌ stadion dziesiêciolecia.... :D a potem podawaÌ cegie³ki. albe by³yby jaja.
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
lunasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wtorek 31 lip 2007, 14:23
Kontakt:

oby

Post autor: lunasz »

oby doszÂło do tych 2012 bo jak widzi siĂŞ przygotowania to jest duÂża szansa na to Âże nam odbiorÂą prawa do tych cudnych przeÂżyĂŚ.Szkoda by byÂło.
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

a nie wiecie, czy kiedyÂś juÂż komuÂś odebrali takie prawa?
bo jak tego nigdy nie zrobili, to u nas teÂż nie zrobiÂą,
a jak robili, to niestety mamy szanse...
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie odbior¹, bo inni te¿ nie zd¹¿yliby przygotowaÌ. A my oprócz nieszczêsnego Stadionu Narodowego w Warszawie, mamy równie¿ inne areny mistrzostw, z realizacj¹ których jest lepiej. I stadiony na Ukrainie.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Marcin pisze:Nie odbior¹, bo inni te¿ nie zd¹¿yliby przygotowaÌ.
Nikt nie powiedziaÂł, Âże UEFA musi oddaĂŚ prawa krajowi, ktĂłry nie ma jeszcze odpowiedniej infrastruktury. Prawdopodobny scenariusz po ewentualnym odebraniu nam praw do organizacji EURO, to przekazanie tychÂże praw WÂłochom, ktĂłrzy majÂą i stadiony, i autostrady, i Âświetnie przygotowanÂą bazĂŞ hotelowÂą.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości