Prezenterzy pogody

Dyskusje na temat pozostałych stacji telewizyjnych.

Moderator: Łukasz

kolorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 22 lip 2004, 18:14
Lokalizacja: sama dokładnie nie wiem chyba z kosmosu:)

Prezenterzy pogody

Post autor: kolorek »

Chcia³a bym zauwa¿yÌ jak ciê¿ko maj¹ prezenterzy a szczególnie Ci nowi... przy ka¿dej emisji zastanawiaj¹ sie czy dobrze to zostanie przez nas odebrane...czy siê podoba..czy nie pope³nili gafy.. A ja naprawdê chcia³am podziekowaÌ niektórym z nich za ciê¿k¹ pracê i poœwiencenie.. ..Przepraszam ¿e tak uparcie maglujê ten temat (ale widzê ¿e moja wczeœniejsza wypowiedŸ chyba siê nie spodoba³a bo nie mogê jej znaleŸÌ)I tak jak wczeœniej pisa³am P.Omena pozwala mi choÌ na chwilê pomyœleÌ o miejscu moich marzeù ( Afryce) o której tak czêsto wspomina, P.Aleksander jest zabawny i poprawia mi humor itp. i td. Ludzie zastanówcie siê czy ktoœ w ¿yciu da³ wam szansê by spe³niÌ swoje marzenia....Ci m³odzi prezenterzy dostali tak¹ szansê i wierzê ¿e im siê uda(trzymam kciuki :D ) Gdybyœcie to wy staneli na ich miejscu to ciekawa jestem wygl¹du tego programu....... :?:
Zawsze wesoła
kolorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 22 lip 2004, 18:14
Lokalizacja: sama dokładnie nie wiem chyba z kosmosu:)

Jeszcze coÂś chciaÂłam dodaĂŚ:)

Post autor: kolorek »

Czytam te wasze komentarze odnoÂśnie tych nowych i jest mi za was wstyd.....ludzie kto z was nie uczyÂł siĂŞ swojego fachu??..czy kaÂżdy byÂł kierownikiem,managerem,nauczycielem od urodzenia ....przypomnijcie sobie momenty kiedy siĂŞ uczyliÂście....nie byÂło Âłatwo a do tego krytyka innych nie budowaÂła was...czyÂż nie prawda :?:
A teraz z czystym sumieniem krytykujecie innych....
KaÂżdy ma swoje zdanie... ale nie kaÂżdy pamieta swoje poczÂątki
Zawsze wesoła
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

NapisaÂłaÂś 2 posty w odstĂŞpie piĂŞcio minutowym. I poco tak? WystarczyÂło edytowaĂŚ. Poza tym ja nie mĂłwie, Âże oni siĂŞ nie starajÂą czy coÂś takiego. SÂą nowi i dobra, ale to nie zmienia faktu, Âże poprostu mi siĂŞ nie podobajÂą!
Pozdrawiam, Filip
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Kolorek - ja w kwestii formalnej 8) Jesteœ tutaj nowa, wiêc po pierwsze proponujê przeczytaÌ regulamin tego Forum, a póŸniej pamiêtaÌ, ¿e jak siê napisa³o jakiegoœ posta i po wys³aniu przypomnia³o ci siê, ¿e warto coœ dopisaÌ to na tym twoim poœcie po lewej jest przycisk EDYTUJ, klikasz, dopisujesz co chcesz i wysy³asz :idea: Oczywiœcie kiedy od napisania pierwszego posta minê³o ju¿ trochê czasu to lepiej napisaÌ pod spodem nowego (trochê czasu to nie 5 minut :) ). Po drugie nie mamy tutaj jakiejœ cenzury specjalnie groŸnej (a przynajmniej staram siê j¹ zwalczaÌ), wiêc jeœli twój post nie by³ wulgarny to nie zostanie usuniêty. Czasami mylicie siê z tym w jakim dziale za³o¿yÌ jakiœ w¹tek i wtedy mogê go przenieœÌ (w nienaruszonym stanie) do innego dzia³u. Pozdrawiam i zachêcam do wypowiedzi.
PS Trochê siê z tob¹ zgadzam odnoœnie tych prezenterów, ale pamiêtaj, ¿e my ich nie chcemy na ryneczku od razy wieszaÌ, a tylko zauwa¿amy, ¿e pope³niaj¹ b³êdy (co zda¿a siê nie tylko nowym dziennikarzom).
Pozdrawiam - KRASU 8)
kolorek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: czwartek 22 lip 2004, 18:14
Lokalizacja: sama dokładnie nie wiem chyba z kosmosu:)

.........

Post autor: kolorek »

w celu wyjaÂśnienia .....znĂłw dyskryminujecie ..."nowych" :wink:
a tak na serio to przepraszam jeÂżeli potknĂŞ siĂŞ jeszcze kilka razy ale dopiero siĂŞ wyuczam....ps nigdy nie byÂłam i nie bĂŞdĂŞ wulgarna itp. :cry: skÂąd te pomĂłwienia.... :wink:
Zawsze wesoła
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Kolorku nie przejmuje siĂŞ poczÂątki bywajÂą ciĂŞzkie :P
Tak w pe³ni podzielam twoja opinie - praca prezentera jest niezwykle trudna - wymaga nerwów ze stali, dobrego g³osu, szybkiego refleksu i umiejtnoœci tzw. :"szycia" to jest nadrabiania jak¹œ gatk¹ w razie trudnoœci technicznych lub informacji z ostatniej chwili. Jeszcze ciêzsze s¹ rozmowy z politykami i innymi goœÌmi w studiu (nie koniecznie zajmuj¹cych siê polityk¹) - przy niektórych rêce po prostu opadaj¹ z szelestem. A wracaj¹c do pani Omeny - cóz nie patrze na ni¹ przez pryzmat Red Light - nigdy nie ogl¹da³em tego programu - ale naprawde fatalnie wypad³a w TVN METEO - mówi³a nieciekawie, wogólê nie zainteresowa³a mnie tym co mówi, nie dotar³a do mnie, a takie w³asnie by³o jej zadania, mia³a sprawiÌ abym przez chiwlê ztrzyma³ siê na TVN METEO. Cóz telewizja nie jest szko³a podstawow¹ , w której nale¿y chwaliÌ wszytkie cdzieci i doszukiwac siê ich ukrytych zalet i talentów. Jesetœ dobry/dobra - mo¿esz liczyÌ na pracê, jestes kiepski - szukaj czegoœ innego - tyle nic wiêcej.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Prezenterzy pogody.

Post autor: mac »

Kto jest najlepszym, a kto najgorszym prezenterem pogody w Tvn 24? KiedyÂś podobaÂł mi siĂŞ pan Zubilewicz, ale teraz straciÂł coÂś ze swojej zabawne osobowoÂści. A szkoda. A wiĂŞc stawiam na MajĂŞ PopielarskÂą, fajny dziewczĂŞcy uÂśmiech.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Po pierwsze, to nie TVN24 a TVNMeteo bo z tamtÂąd sÂą wszyscy prezenterze. A po drugie (kretynie) to TO: http://forum.tvn.personal.pl/viewtopic.php?t=143

Straszny sie na tym forum burdel robi! Chyba zaczyna brakowac ÂŁukasza...
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
Bartek
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1009
Rejestracja: piątek 09 lip 2004, 17:16
Lokalizacja: Przasnysz

Post autor: Bartek »

po prostu 2 adminow to za malo...
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

ChodziÂło mi o prezenterĂłw wystĂŞpujÂących w TVN 24, bo nie wszyscy z TVN Meteo przedstawiajÂą pogodĂŞ w TVN 24, a poza tym trochĂŞ wiĂŞcej kultury bo ja nie jestem Âżadnym kretynem!
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Nie no sorry, ale to samo mogÂłes umieÂściĂŚ pod tamtym tematem! Nie odwracaj kota ogonem i nie udwaj kretyna, ktĂłrym jak twierdzisz, nie jesteÂś!
Pozdrawiam, Filip
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Jak widzĂŞ swoboda wypowiedzi jest tu ograniczana. A szkoda.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Masz jeszcze PW, oraz mozesz mnie zbluzgaĂŚ na gg lub przez e-mail. :D
Pozdrawiam, Filip
mac
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: poniedziałek 16 sie 2004, 12:21
Lokalizacja: Północ

Post autor: mac »

Nie mam w zwyczaju kogokolwiek "bluzgaĂŚ", zawsze lepiej jest podyskutowaĂŚ.
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

MÂądre sÂłowa, jednakz w niektorych przypadkach zwykÂła, spokojna rozmowa nie wystarcza. Tyle razy bylo na to zwracane uwage, ze kjazdy glupi powinien to wiedziec. Niestety, jak na razie nie zostawaÂły wyciÂągane zadne powazne konsekwecje, a szkoda.
Pozdrawiam, Filip
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości