[TVN Style] 66 niezapomnianych chwil telewizji

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

[TVN Style] 66 niezapomnianych chwil telewizji

Post autor: Kuba »

No i kto oglÂądaÂł i jakie ma wraÂżenia? Moim zdaniem program jest naprawdĂŞ fajny, moÂżna byÂło zobaczyĂŚ wiele gwiazd TVN, ktĂłre czĂŞsto wyraÂżaÂły ciekawe opinie. Wiadomo, Âże program promuje pozycje TVNu - "Milionerzy, "Taniec", z pewnoÂściÂą bĂŞdzie jeszcze "Big Brother". Fajnie byÂło, jak jeÂździli po Mandarynie, rzeczywiÂście to byÂło fatalne. Jakie sÂą wasze opinie?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

OglÂądaÂłem i to dziĂŞki Tobie, bo przypomniaÂłeÂś o tym w SB. StraciÂłem poczucie czasu, bo jeszcze dziÂś widziaÂłem reklamĂŞ tego programu, ale "nie wiedziaÂłem, Âże jest piÂątek". :rozglada: :lol:

Dobry pomys³, aby zebraÌ i pokazaÌ ciekawe sytuacje z telewizji. Tym bardziej jak przygotuje siê to w fajny sposób - opinie ró¿nych osób o danym wydarzeniu po³¹czone z komentarzem lektora. :P Czekam na kolejne odcinki, a¿ szkoda, ¿e znaleŸli tylko "66 niezapomnianych chwil telewizji". :)
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Kuba
Bywalec
Bywalec
Posty: 876
Rejestracja: sobota 08 kwie 2006, 17:20
Lokalizacja: opolskie
Kontakt:

Post autor: Kuba »

W wersji amerykaùskiej emitowanej na bodaj¿e E! Entertainment, a w Polsce przez TVN Style i E! Polska by³o po 101 przypadków, tutaj chyba na próbê dali tylko 66. A w ogóle za tydzieù na TVNie leci powtórka, chyba tak jak w przypadku "Jazdy z Dod¹" - tydzieù opóŸnienia.
podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Post autor: podmark »

Oj program mizerniutki... Liczy³em na coœ lepszego. Jedyny plus to mo¿liwoœÌ przypomnienia sobie fragmentów starych programów.
Kuba pisze:Fajnie byÂło, jak jeÂździli po Mandarynie
A co w tym by³o fajnego ? Pokazali TOPtrendy, na których Mandaryna wcale nie fa³szowa³a, bo œpiewa³a z playbacku, zamiast pokazaÌ w³asny Sopot Festival. Poza tym, jak mo¿na wzi¹Ì, jako "ekspertkê" Odetê Moro-Figursk¹ ? Ta pani nie mia³a pojêcia co mówi. Pomiesza³a ze sob¹ dwa ró¿ne (odbywaj¹ce siê w ró¿nych latach) festiwale: mówi³a, ¿e siê pop³aka³a i pokaza³a, jaka to Mandaryna jest skrzywdzona przez los. A przecie¿ pop³aka³a siê na SF, a to "pokrzywdzenie przez los" ukaza³a na polsatowskich TOP trendach.

Mam nadziejĂŞ, Âże nastĂŞpne odcinki bĂŞdÂą ciekawsze.
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Niestety przegapiÂłem. PrzeczytaÂłem dopiero po 22 Âże dziÂś jest. Nie wiecie moÂże czy jest powtĂłrka?

[ Dodano: Sob Lip 28, 2007 3:35 pm ]
bardzo fajny program

I b.Âładnie Marta Kuligowska wyglÂądaÂła

Nie wiem czy mi siĂŞ przewidziaÂło czy nie ale w napisach koĂącowych charakteryzacja:Marta Kuligowska :mhm:
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

Widzêm, ¿e ten program jest nadawany codziennie ( powtórki) - w piatek by³ wieczorem, wczoraj tez i dzis rano w³¹czam tv, a tu znów to samo :shock:
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Wie ktoœ kiedy bêd¹ powtórki tego programu na TVN? Mia³y byÌ dziœ a tu Maraton Uœmiechu, chocia¿ nawet na stronie g³ównej tvn w programie jak byk pisze: 15.25 66 niezapomnianych... ale jak ju¿ wejœÌ w ca³y program to jest jednak Maraton; i co? Co ten tvn wyprawia?
karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Post autor: karolchelm »

ja oglÂądaÂłem na tvnstyle na razie tylko dwa odcinki :D i to te z ostatnimi miejscami....
komentarze do tych 'chwil' czasami sÂą ciekawa, a czasami maÂło Âśmieszne i bezsensowne :D
oryginaÂł byÂł fajniejszy, ale polska wersja moÂże byĂŚ :devil:
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Post autor: piotrek888 »

Wczoraj o 21 byÂło wszystko normalnie

do komentujÂących doszÂły Jola PieĂąkowska i Magda MoÂłek
Sztacheta
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: sobota 25 sie 2007, 21:54
Lokalizacja: Krasnystaw
Kontakt:

Post autor: Sztacheta »

Program mi siĂŞ bardzo podoba. SzczegĂłlnie te starsze programy - "PiÂątek z Pankracym" "Niewidzialna rĂŞka" - przypomina mi siĂŞ dziecinstwo ;) ChociaÂż miÂło sobie przypomnieĂŚ "Big Brothera" i "MilionerĂłw". Moim zdaniem, strzaÂł w dziesiÂątkĂŞ.
Dorotka969
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 256
Rejestracja: środa 08 sie 2007, 21:51
Lokalizacja: Bydgoszcz :))

Post autor: Dorotka969 »

heh... faktycznie "Milionerzy" to byÂło coÂś :):) szkoda, Âże juÂż ich nie ma...;/
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

fajny pomysÂł na program, przypomniÂł fajne momenty telewizji
TVN innowacja i nowoczesność...
Ptr15
Bywalec
Bywalec
Posty: 949
Rejestracja: niedziela 02 lip 2006, 13:18
Lokalizacja: Ełk

Post autor: Ptr15 »

BĂŞdzie kontynuacja programu tylko o troche innym tytule "66 niezapomnianych scen filmowych" :
Od piÂątku 28 wrzeÂśnia TVN Style pokaÂże nowy, siedmioodcinkowy cykl „66 niezapomnianych scen filmowych”. BĂŞdzie to unikalna „lista przebojĂłw” scen z polskich filmĂłw i seriali. Scen wielkich i maÂłych, wzniosÂłych i Âśmiesznych oraz dawnych i nowych. Ich wspĂłlnym mianownikiem jest to, Âże na trwaÂłe zapisaÂły siĂŞ w pamiĂŞci PolakĂłw. A jakie sÂą wasze ulubione sceny z polskich filmĂłw?
CaÂły artykuÂł: http://media2.pl/media/28204-66-niezapo ... style.html
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Wydaje mi siĂŞ, Âże w ktĂłrymÂś newsie o jesiennej ramĂłwce TVN Style wspomniano teÂż o kolejnych cyklach z serii "66 niezapomnianych...". Tylko nie pamiĂŞtam co dokÂładniej. O znalazÂłem:
filmweb pisze:TVN Style ma juÂż zaplanowane cztery nastĂŞpne programy z tego cyklu. Ich producentem i wydawcÂą bĂŞdzie Karolina Korwin-Piotrowska (wydawca "66 niezapomnianych scen filmowych", ktĂłrych producentem jest RafaÂł Sabara).
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

A bĂŞdÂą jeszcze powtarzaĂŚ chwile telewizji?
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości