[TVN] Warszawa - Stolica Sylwestra

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

Stacja jak stacja, ale w ogóle dziwne, że transmisja tej imprezy dojdzie do skutku. Już ubiegłoroczna pod wieloma względami zostawiała wiele do życzenia.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Powiem tak, TVN ewidentnie moim zdaniem nie potrafi udźwignąć tematu "imprez sylwestrowych".

2 lata temu - żenujący spektakl dla osób, które przyszły na rynek (począwszy od obsługi, telebimów niebędących telebimami, na fatalnym nagłośnieniu skończywszy), przekombinowanie z tematyką, scena im się rozjechała, sztywna atmosfera
1 rok temu - organizacja na ostatnią chwilę, klimat standardowego koncertu a nie imprezy sylwestrowej, gwiazdy a w zasadzie ich niedobór, sztywna atmosfera, koncert uratował Maleńczuk i Wilki
obecnie - hmmm, to co myślę nie nadaje się do opublikowania na publicznym forum, ban gwarantowany... jak można obudzić się 4 tygodnie przed imprezą... TVN i Kraków, gratuluję...

:lol: nawet zespoły w małych miejscowościach podpisują kontrakty kilka miesięcy wcześniej :lol:
roki1993
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 10 sty 2010, 11:41

Re: Sylwester w TVN

Post autor: roki1993 »

Prawda jest taka, ze i tak ktos normalny kto ma znajomych, albo spi, albo siedzi ze znajomymi na domowkach/na imprezach plenerowych/w klubach i ogolnie lokalach, albo pracuje. Te sylwestry sa dla starszych ludzi - Polsat a to sie wpisuje bo daje taka przasnosc, jarmacznosc, slodycz, wszystkie kolory teczy. Ta impreza TVNu jest kierowana do nikogo - owszem Ci wystepujacy sa gwiazdami, ale srednio nadaja sie na sylwestra. Przynudzajace Kukulska i Wyszkoni... Dramat. Juz chyba lepiej jakby zorganizowali sylwester w Bialymstoku z disco polo... Nie rozumiem czemu zadna z telewizji nie wspolpracuje z PoloTV i EskaTV - wtedy we trojke naprawde swietna impreze by mogli zrobic.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

TVN i disco polo? Wykluczone. :D
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Polecam prześledzić sobie komentarze na oficjalnym profilu sylwestra na facbook'u: https://www.facebook.com/sylwesterwkrakowie/timeline

Jak mieszkańcy Krakowa i widzowie domagają się ambitniejszej muzyki, typu: Mietek Szcześniak, Grzegorz Turnau, Zbigniew Wodecki. niesamowite

Swoją drogą, artyści tacy jak Turnau z marszu powinni występować na Krakowskiej imprezie, skoro chcą robić alternatywę, taka ambitniejsza alternatywa byłaby najlepsza i widzów by przyciągnęła.
Felippe
Bywalec
Bywalec
Posty: 745
Rejestracja: poniedziałek 02 lut 2015, 20:54

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Felippe »

Nie widzę Turnaua wśród tych gwiazdeczek.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Ja też nie, jest lepszy niż wszystkie te gwiazdeczki razem wzięte. Nie zgodzi się na udział w tym komediowym przedstawieniu... :P
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Camilo »

Jakoś tak bez entuzjazmu ta publika.

Udanego skoku w nowy rok wszystkim! :D
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tomalapt »

Steczkowska - na ogromny plus
Wyszkoni, Chylińska, Markowska, Mrozu, Future Folk, Honorata Skarbek - ujdą

Maleńczuk - co to kuźwa było? o ile w zeszłym roku porwał publikę swoją charyzmą i skoczną muzyką, to teraz była kicha zupełnie nie na klimat sylwestra
Kozak System - nie rozumiem ich udziału w imprezie, czyżby przysłowiowa zapchajdziura?
Górniak - dostała serio 120 tys i była najlepiej opłaconą gwiazdą sylwestra? <hahaha> moim zdaniem kpina i Pani 1000 razy gorsza od Justyny Steczkowskiej, mnie osobiście drażni.

Ewidentnie imprezie zabrakło gwiazdy z kultową muzyką (którą każdy zna) typu: Rodowicz, Bajm, Kayah, COMBI, Perfect, Dżem, Wilki...
Tłum był strasznie znudzony i w większości nieświadomy nowych "twórczości".

a o tradycyjnym spierdzieleniu przejścia w nowy rok przez organizatorów nawet nie wspomnę, tłumie raduj się ciszą... Najważniejszy punkt imprezy i jak zwykle skopany...

Impreza może mieć fatalną oglądalność, TVN i miasto muszą ewidentnie podszkolić się u konkurencji "czym jest promocja imprezy sylwestrowej?" i "czym jest zapewnienie mieszkańcom dobrej i nie sztywnej zabawy?".

w tej krytyce trzeba pochwalić jedną rzecz, scena była najlepsza ze wszystkich i gwiazdy też może i by były (gdyby nie ta moim zdaniem organizacja na ostatnią chwilę)
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Sylwester w TVN

Post autor: ~ »

tomalapt pisze: a o tradycyjnym spierdzieleniu przejścia w nowy rok przez organizatorów nawet nie wspomnę, tłumie raduj się ciszą... Najważniejszy punkt imprezy i jak zwykle skopany...
A co się działo?

TVN chyba nigdy nie zrobił dobrego Sylwestra, więc nawet się nie nastawiałem, że będę ich oglądał. Z ciekawości przełączyłem i zobaczyłem Chylińską. Jej sylwestrowa "kreacja" mnie powaliła. Ogólnie jakaś taka mdła była ta impreza. Przełączyłem z powrotem na Polsat.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Camilo »

Jak TVN następnego Sylwestra puści jeszcze w TVN7, TVN24 i TVN24 BiŚ, to udziały będą dwucyfrowe.

Obejrzałem przed 20.00 te parę minut i już na pierwszy rzut oka takie siermiężne mi się to wszystko wydało. Jak zwykle zresztą. Bardziej organizują to ze względu na prestiż.

I co do honorarium Edyty, o którym wspomniał @tomalapt, to powiem tylko tyle, że stawkę Jusi w tabloidach mocno zaniżono. I to bynajmniej nie przez przypadek.
majki87
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 16 lis 2012, 13:24

Re: Sylwester w TVN

Post autor: majki87 »

Oglądalność na poziomie około 8% to chyba najgorszy wynik TVN w sylwestra???
Poza tym scena bardzo fajna, lasery, światła bardzo fajne no a repertuar... dużo smutków i smętów... Szkoda.
tetar
Początkujący
Początkujący
Posty: 147
Rejestracja: niedziela 02 kwie 2006, 19:01

Re: Sylwester w TVN

Post autor: tetar »

Do TVN'u wpadłem na chwilę. Jak zobaczyłem te smęty na scenie i pod sceną to pa, pa...najwyżej plusik mogę dać za scenę ale reszta to klapa.
W ostatnich "minutach" 2015 roku znowu porażka TVN! Jak tak dalej pójdzie to TVN zacznie być telewizją strat wizerunkowych dla partnerów!
Nie sądziłem, że nadejdzie taka chwila, że TVN zamienię na Polsat!
felek
Bywalec
Bywalec
Posty: 744
Rejestracja: środa 11 sty 2012, 17:51

Re: Sylwester w TVN

Post autor: felek »

Oglądalność całkiem niezła, sama impreza na 3+, ogólnie to scena i realizacja o wiele lepiwj niż rok temu. Problem jest wciąż z doborem gwiazd, który co roku jest b. kiepski. No i może czas pomysleć nad zmiana miasta?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Sylwester w TVN

Post autor: Trzeciak »

8,6 % udziałów, i to w obu grupach to jednak wyniki poniżej średnich stacji. Nawet impreza w Krakowie dwa lata temu tak źle sobie nie radziła.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 30 gości