[TVP2] Koło Fortuny

Dział poświęcony archiwalnym produkcjom telewizyjnym.

Moderator: Łukasz

kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

[TVP2] Koło Fortuny

Post autor: kamiiloo »

jak podaje serwist media2.pl koÂło fortuny powraca do tvp

http://media2.pl/media/28369-kolo-fortu ... wizji.html

myÂślicie, ze ten program ma szanse byĂŚ hitem tvp? dla mnie to bĂŞdzie odgrzewany kotlet ale skoro jeszcze nie widziaÂłem jaka jakoÂśc teleturnieju zaserwuje tvp nie bede oceniaÂł
TVN innowacja i nowoczesność...
lukasz000
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 170
Rejestracja: środa 01 sie 2007, 19:58

Post autor: lukasz000 »

Moim zdaniem jest to dobry pomysÂł, bardzo dobrze wspominam KoÂło Fortuny.
Takie teleturnieje jak Familiada, czy 1 z 10 od tylu lat s¹ na antenie i maj¹ bardzo du¿¹
widowniê, wiêc tym bardziej po 10 latach powróci coœ co wiêkszoœÌ zna i Fani tego typu
teleturnieji na pewno bĂŞdÂą go oglÂądaĂŚ.
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

''KoÂło fortuny'' poprowadzi Krzysztof Tyniec, ktĂłrego osobiÂście nie lubiĂŞ.
Gospodarzem powracaj¹cego na antenê TVP2 teleturnieju 'Ko³o fortuny' zostanie aktor Krzysztof Tyniec - wynika z informacji Wirtualnemedia.pl. ZapewniÌ ma on programowi rozrywkow¹ formu³ê. Ca³y czas nie wiadomo natomiast, kto wcieli siê w rolê jego asystentki.

Krzysztof Tyniec ma ju¿ doœwiadczenie w prowadzeniu teleturniejów, by³ bowiem gospodarzem show "IdŸ na ca³oœÌ" w Polsacie. Znany jest tak¿e z prowadzenia gal piosenki biesiadnej w TVP oraz z "Kabaretu Olgi Lipiùskiej", w którym wystêpowa³ przez wiele lat.

Aktor ma w swoim dorobku wiele ról, g³ównie w produkcjach telewizyjnych. Zagra³ m. in. w "Pannach i wdowach", "Bo¿ej podszewce" czy "Daleko od noszy". Zajmuje siê tak¿e dubbingiem. Wiosn¹ tego roku zosta³ zwyciêzca pi¹tej edycji emitowanego w TVN "Taùca z gwiazdami".
ÂźrĂłdÂło: wirtualnemedia.pl
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

ciekawe czy sie sprawdzi, on prowadziÂł rĂłzne ballady i programy biesiadne
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Tyniec bĂŞdzie prowadziÂł ''KoÂło fortuny'', taĂączÂąc.
Krzysztof Tyniec zapowiada, ¿e "Ko³o fortuny", które poprowadzi od paŸdziernika w TVP 2, bêdzie prawdziwym show. Laureat ostatniej edycji "Taùca z gwiazdami" nie wyklucza, ¿e bêdzie nawet taùczy³, by program mia³ wiêksz¹ ogl¹dalnoœÌ - pisze "Fakt". "Nie wykluczam, ¿e bêdê taùczy³, a na pewno zabawia³ widzów" - powiedzia³ "Faktowi" Krzysztof Tyniec.
Obok Tyùca - tak jak kiedyœ Wojciecha Pijanowskiego - pojawi siê urocza asystentka. Bêdzie ni¹ Marta Lewandowska. Jak dowiedzia³ siê "Fakt", wspó³prowadz¹ca pracuje w TVP i jest asystentk¹ dyrektora telewizyjnej Dwójki. Na casting zosta³a zaproszona, poniewa¿ jest bardzo podobna do dziewczyny, która wspó³prowadzi "Ko³o fortuny" we francuskiej telewizji.
ÂźrĂłdÂło: dziennik.pl
Ciekaw jestem, czy reaktywacja programu siê uda. Ja ''Ko³a fortuny'' nie pamiêtam, dlatego bêdzie to dla mnie jak zupe³na nowoœÌ. Zapowiada siê ciekawie, choÌ nie jestem pewien, czy ogl¹dalnoœÌ bêdzie wysoka.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

a bedzie auto do wygrania? wtedy to byÂła nagroda
TVN innowacja i nowoczesność...
corner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 193
Rejestracja: niedziela 06 sie 2006, 14:23

Post autor: corner »

I te zakupy w sklepie? Wtedy to byÂła nagroda ;). NaprawdĂŞ.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

smutne czasy jakoÂś mi ten program przypomina wszystko deficytowe
TVN innowacja i nowoczesność...
epsztajnek
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 6125
Rejestracja: sobota 19 maja 2007, 00:21
Lokalizacja: warszawa

Post autor: epsztajnek »

kamiiloo pisze:a bedzie auto do wygrania? wtedy to byÂła nagroda
A zobaczymy, czy bĂŞdzie: "Magda ( o , pardon, Marta ) pocaÂłuj pana" :devil: :devil: :devil:
$
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 17:49

Post autor: $ »

tvp ma ogrom ludzi, a Âżaden z nich nie jest w stanie wymyÂśliĂŚ jakiegoÂś mÂądrego programu - tylko odgrzewajÂą starego, ÂśmierdzÂącego kotleta.

EDIT: tvp wymyÂśliÂła, Âżeby skopiowaĂŚ program taniec z gwiazdami - tyle Âżeby nie byÂło tak samo to gwizdy obijajÂą sie na lodzie. :tanczy:
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

$ pisze:EDIT: tvp wymyÂśliÂła, Âżeby skopiowaĂŚ program taniec z gwiazdami - tyle Âżeby nie byÂło tak samo to gwizdy obijajÂą sie na lodzie. :tanczy:
W ogĂłle to caÂłe TVP nie jest zbytnio odkrywcze - ÂściÂągajÂą z FaktĂłw, ÂściÂągajÂą z TaĂąca z Gwiazdami... nawet nazwa nie jest oryginalna - bez "na" byÂłoby lepiej.

A zgadniecie kto jest jednym z oceniajÂących? DODA! :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

To z DodÂą teÂż odkrywcze nie byÂło :devil:
Taniec na lodzie nie jest skopiowany bo tez jest na licencji choc chca zrobic z tanca na lodzie TzG, ale to nie ten temat wiec cos o kole fortuny:
ciesze sie ze program wraca - jestem bardzo ciekawy zposobu jego realizacji. Bardzo chcialem go zobaczyc dopoki sie nie dowiedzialem kto go prowadzi. osobiÂście nie lubiĂŞ Krzysztofa TyĂąca.
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

MoÂże byĂŚ fajnie, tylko Âże Tyniec w spocie zachowuje siĂŞ troche gÂłupkowato :P

Ale niestety klimat "tamtego" KoÂła juÂż nie wrĂłci na pewno: te nagrody - Polonez a w bagaÂżniku Pepsi-Cola :D To byÂły czasy...
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

z drugiej strony to ciekawe jak czasy i sytuacja w kraju moÂże spowodowaĂŚ, Âże teleturniej zostaÂł ciepÂło zapamiĂŞtany przez widzĂłw, hmm moÂże dlatego, Âże oferta programowa nie byÂła zbyt bogata?
TVN innowacja i nowoczesność...
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Program bĂŞdzie mogli oglÂądaĂŚ juÂż w najbliÂższy poniedziaÂłek o 19.00 (ÂźrĂłdÂło: dziennikarze.info) :)
Czy juÂż wiadomo jakie bĂŞdÂą nagrody? SamochĂłd?

[ Dodano: Czw PaÂź 25, 2007 10:05 am ]
ZnalazÂłem fragmenty ''KoÂła fortuny''.
Kolo fortuny z 1993 roku
KoÂło fortuny - Polozen Caro
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 77 gości