[TVN] Clever - widzisz i wiesz

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

SÂą juÂż dane firmy AGB na temat oglÂądalnoÂści Clever. Program oglÂądaÂło 1 851 407mln widzĂłw. To dosyĂŚ sÂłaby wynik, ale wedÂług mnie jest to wina sÂłabej kampanii reklamowej. TVN powinien nadaĂŚ ten program na wiosnĂŞ, a przez caÂły luty zorganizowaĂŚ ostrÂą kampaniĂŞ reklamowa i wyniki bĂŞdÂą rewelacyjne, gdyÂż program taki wÂłaÂśnie jest.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mateusz240 pisze:Program oglÂądaÂło 1 851 407mln widzĂłw.
Chyba nieÂźle jak na pierwszy odcinek. :> Ciekawe jaki udziaÂł i jak "Clever!" wyglÂądaÂł w porĂłwnaniu z innymi programami w tym samym czasie.
mateusz240 pisze:To dosyĂŚ sÂłaby wynik, ale wedÂług mnie jest to wina sÂłabej kampanii reklamowej.
ByĂŚ moÂże, ale nie warto byÂło robiĂŚ kampanii reklamowej dla jednego odcinka. Przed regularnÂą emisjÂą powinni o niej pomyÂśleĂŚ. I nie wiemy jakÂą porĂŞ "Clever!" dostanie w przyszÂłej ramĂłwce.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Wczoraj o 20.30 'strzelajÂąc' po kanaÂłach natrafiÂłem na kulisy programu emitowane w TVN Style :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

I co w zwiÂązku z tym? Kulisy "Clever! - widzisz i wiesz" pokazywane sÂą w "Telewizji od kuchni - flash" od tygodnia. Dodatkowo moÂżna to zobaczyĂŚ na oficjalnej stronie programu. :>
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

pawell pisze:Kulisy "Clever! - widzisz i wiesz" pokazywane sÂą w "Telewizji od kuchni - flash" od tygodnia. Dodatkowo moÂżna to zobaczyĂŚ na oficjalnej stronie programu.
Nie wiedzia³em :stop: TVN Style ogl¹dam doœÌ rzadko, a na stronie programu by³em tylko raz i jej nawet dok³adnie nie przejrza³em :rozglada:
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Wiadomo kiedy powrĂłcÂą nowe odcinki programu Clever o kiedy bĂŞdÂą emitowane?
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Kolejne odcinki w lutym, dzieĂą i godzina emisji sÂą nieznane.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Od 3 lutego Clever w niedziel? o 20:00 :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

To ju? wiadomo jaki? czas i by?o o tym na forum, ale przez to zamieszanie znik?o. :)

Ja si? zastanawiam co b?dzie w marcu - gdy pojawi si? VII edycja "Ta?ca z gwiazdami". Do wyemitowania zosta?o jeszcze 7 odcinkĂłw "Clever'a!". A w lutym s? 4 niedzielne wieczory (no mo?e jeszcze ten 2 marca), wi?c ciekawe co z pozosta?ymi epizodami? :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Mo?e Taniec z gwiazdami pojawi si? po Clever w kwietniu :my?li: 1 edycja by?a w kwietniu, wie kto wie... Gdyby si? zacz??o w kwietniu sko?czy?oby pewnie rĂłwno z Jak Oni Spiewaj?. Zobaczymy, co b?dzie :]
qmate
Bywalec
Bywalec
Posty: 549
Rejestracja: środa 27 gru 2006, 20:51

Post autor: qmate »

Przed kilkoma minutami by? zwiastun Clevera. W odcinku 3.II o 20.00 wyst?pi? Gra?yna Wolszczak i Pawe? Del?g.

[ Dodano: Sob Sty 26, 2008 8:31 pm ]
Przed kilkoma minutami by? zwiastun Clevera. W odcinku 3.II o 20.00 wyst?pi? Gra?yna Wolszczak i Pawe? Del?g. Dzia?a ju?

strona internetowa programu
//////////
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Strona jest ju? od dawna ;) Ciekawe jak b?dzie z Clever. Jest 7 odcinkĂłw, a 3 marca wchodzi Taniec z gwiazdami... Mo?e Clever b?d? potem po 2 odcinki ? A mo?e od marca b?dzie nowa pora i nakr?ca nowe odcinki na sezon wiosenny
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Adrian ;P pisze:a 3 marca wchodzi Taniec z gwiazdami...
2 marca.
Adrian ;P pisze:A mo?e od marca b?dzie nowa pora i nakr?ca nowe odcinki na sezon wiosenny
Mam nadziej? - mo?e w niedziele sobie dobrze poradzi i dostanie inny czas. :) Chyba, ?e TVN planuje zrobi? z tego programu "zapchajdziur?"... :roll:

[ Dodano: Sob Sty 26, 2008 10:59 pm ]
qmate pisze:W odcinku 3.II o 20.00 wyst?pi? Gra?yna Wolszczak i Pawe? Del?g.
To b?dzie fajny odcinek. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
mks
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 310
Rejestracja: środa 14 mar 2007, 17:58

Post autor: mks »

Wed?ug mnie program nie rokuje najlepiej. Fajny format zepsuto, nie podoba mi si? studio, prowadz?cy.. wszystko to jakie? takie nieprzyjemne jest.. zupe?nie jak w 'Dniu kangura' na polsacie.. format ciekawy, realizacja tragiczna..

Program na pewno nie bedzie nadawany w systemie jeden po drugim, to troche bez sensu..
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Nie zgodz? si?, ?e program w stylu do Dnia Kangura. Clever jest du?o ciekawszy i... hym... dynamiczny, ?e tka powiem x] Dzie? Kangura... tam wieje nud? dopiero! :|
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości