[TVN] Sport i Pogoda

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sport i Pogoda

Post autor: matik »

Z informacji jakie przekazał w poniedziałek Tomasz Zubilewicz podczas Wieczoru Meteo, wynika że w najbliższą niedzielę prognozy pogody w TVN24 i TVN Meteo będą nadawane z Czech. Prowadzić ma je Weronika Diallo.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sport i Pogoda

Post autor: matik »

Dzisiejsze wydanie Sportu po "Faktach" na żywo z Monachium prowadził Sergiusz Ryczel. Jest to związane z dzisiejszym finałem Ligi Mistrzów, którą będą transmitować na kanałach nSport, nPremium i nPremium 3.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sport i Pogoda

Post autor: matik »

Czyżby nikt nie mógł zapanować nad dzisiejszym wydaniem prognozy pogody? Kamera cały czas się ruszała z góry na dół i na boki. Strasznie irytujące to było, jakby obraz nie mógł być statyczny.
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Sport i Pogoda

Post autor: prze_kw »

Od kilku dni w studiu sportu jest nowa ambonka dla prowadzącego, wzorowana na stole w studiu głównym. Wcześniej był stolik wykorzystywany m.in. w "Expressie".
Liczą się tylko Fakty.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sport i Pogoda

Post autor: matik »

Ciekawe, że dla programu "Top Model" mogą zrobić ciekawszą i ładniejszą oprawę prognoz pogody, a na antenie korzystają z brzydszej i mniej czytelnej moim zdaniem - żółte cyfry i minusy czasem za bardzo zlewają się z tłem. Nazwy miejscowości na tych mapkach są celowo pomylone.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
adrea6767
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: wtorek 15 paź 2013, 10:54

Re: Sport i Pogoda

Post autor: adrea6767 »

Podoba Mi się sposób zapowiadania pogody;-]
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sport i Pogoda

Post autor: matik »

W TVN chyba zrezygnowali z prognoz długoterminowych - tydzień temu jak i dziś na koniec niedzielnego wydania nie było długoterminówki a tylko prognoza na następne 5 dni.
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Sport i Pogoda

Post autor: matik »

Od dziś w każdą niedziele wieczorem prognoza na 16-dni wyłącznie na tvnmeteo.pl - jest to autorska prognoza Tomasza Wasilewskiego.
http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pog ... 7,1,0.html
3405t
Bywalec
Bywalec
Posty: 600
Rejestracja: środa 31 paź 2012, 14:12
Lokalizacja: Region TVP3 WARSZAWA

Re: Sport i Pogoda

Post autor: 3405t »

czyżby zrezygnowali dlatego, że mieli jakieś 90% sprawdzalności?
prze_kw
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 1275
Rejestracja: niedziela 14 sty 2007, 10:15

Re: Sport i Pogoda

Post autor: prze_kw »

Bezsens. Nie powinni rezygnować z czegoś, co było symbolem rozpoznawczym pogody w TVN przez ponad 16 lat. Jeszcze to "autorska pogoda Wasilewskiego"... :evil:
Liczą się tylko Fakty.
wafel
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 342
Rejestracja: poniedziałek 20 sie 2012, 14:33

Re: Sport i Pogoda

Post autor: wafel »

A może oni chcą zwyczajnie rozreklamować portal tvnmeteo.tvn24.pl :mhm:
kontaktowy24
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 13 cze 2013, 16:28

Re: Sport i Pogoda

Post autor: kontaktowy24 »

Zastanawia mnie dlaczego TVN nie pomyśli nad tym, żeby SPORT i Pogodę nadawać ze studia TVN 24 BIŚ - przecież w tym czasie studio chyba jest puste? :mhm:
A osobiście wydaje mi się, że program nadawany z "prawdziwego" studia wygląda lepiej :D
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Sport i Pogoda

Post autor: tomalapt »

kontaktowy24 pisze:Zastanawia mnie dlaczego TVN nie pomyśli nad tym, żeby SPORT i Pogodę nadawać ze studia TVN 24 BIŚ - przecież w tym czasie studio chyba jest puste? :mhm:
A osobiście wydaje mi się, że program nadawany z "prawdziwego" studia wygląda lepiej :D
Studia te różnią się od siebie, zmiana samej kolorystyki nic nie da. Ekipie FAKTÓW chodzi o to by całość wyglądała spójnie, dlatego walą z virtuala. TVN 24, FAKTY i TVN to nie TVP INFO w którym każdy program informacyjny, pogoda, sport etc. ma zupełnie inną grafikę, kompozycję, studio, kolorystykę, muzykę etc. ;)
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: [TVN] Sport i Pogoda

Post autor: melona »

8/03/2019

Dzisiejszą pogodę po Faktach prowadził aktor Piotr Adamczyk. Ma to związek z premierą filmu "Całe szczęście".

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
melona
Najwierniejszy fan TVN
Najwierniejszy fan TVN
Posty: 29539
Rejestracja: niedziela 07 wrz 2014, 16:07

Re: [TVN] Sport i Pogoda

Post autor: melona »

Dzisiaj Sport oraz Pogoda po Faktach zostały nadane z innego studia a nie z greenboxa tak jak do wczoraj, nie wiadomo jak długo taki stan będzie się utrzymywał.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości