TVN Style

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

ak, na cyfrze nie ma polsatów, ale nie ma równie¿ TVNStyle. Bêdzie napewno, jak inne kana³y grupy ITI, tylko pytanie: Kiedy?! Podobnie by³o z innymi kana³ami - wszystkie wchodzi³y z opóŸnieniem, prócz moze TVNTurbo, który by³ dl amnie duzym zaskoczeniem, kiedy go pierwszy raz zobaczy³em. Co do loga, to ju¿ wiadomo jakie bêdzie. Na forum http://www.satnews.tivi.pl/forum/ mo¿na znaleœÌ zamieszczony przez jednego z userów screen.
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

To po co w takim razie startuje.
Jak zaczynaĂŚ to z peÂłnÂą parÂą i byĂŚ dostĂŞpnym od razu wszĂŞdzie.
Jak nie bĂŞdzie na cyfrze, upc i pewnie na polsacie cyfrowym teÂż nie to w takim razie gdzie :?: Co na lokalnych kablĂłwkach bĂŞdzie szybciej. :?:
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Oj bêdzie, bêdzie, tylko mo¿e opóŸnieniem. Tak by³o z kana³em podró¿e.tv, który pojawi³ siê misi¹c póŸniej ni¿ pisa³o.
Pozdrawiam, Filip
doktorfaustus1
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2803
Rejestracja: sobota 29 maja 2004, 18:42
Lokalizacja: południe
Kontakt:

Post autor: doktorfaustus1 »

Ju¿ na miesi¹c przed oficialnym startem powinni podpisaÌ wszelkie stosowne umowy z operatorami platform cyfrowych i telewizji kablowych. Tylko w taki sposób mo¿na zyskaÌ w krótkim czasie du¿¹ widownie i przyci¹gn¹Ì niezbêdnych dla stacji komercyjnych reklamodawców. W innym wypadku szkoda po prostu marnowaÌ czas, pieni¹dze etc - nie ma ciê w najwiêkszych kablówkach - nie licz na sukces.
Za co można dostać tutaj bana? Za pisanie na innym niż Łukasza forum. Czy to jest wolność, o którą 15 lat temu walczono? Czy to są ideały pomarańczowej rewolucji, której wstążeczkę nasz Admin dał kilka miesięcy temu na swojej stronie? Wątpie....
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

TVN STYLE, a myÂślaÂłem ze czyta siĂŞ tvn stajl tak po angielskiemu, a tu niespodzianka, no chyba Âże Anitka siĂŞ w faktach pomyliÂła
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

arrow.pablo pisze:TVN STYLE, a myÂślaÂłem ze czyta siĂŞ tvn stajl tak po angielskiemu, a tu niespodzianka, no chyba Âże Anitka siĂŞ w faktach pomyliÂła
A ja myÂślaÂłem, Âże czyta siĂŞ tefauen styl, a okazaÂło siĂŞ jednak, Âże tefauen style :D
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

A mi siĂŞ i tak wydaje, Âże AnitkĂŞ trochĂŞ zacofaÂło (chyba, Âże juÂż taka jest, zacofana 8) ), bo w Âżyciu nie przeczytaÂłbym tego jako style. Stajl lub styl (chociaÂż to juÂż mniej).
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

Ja odstawiam opcjĂŞ Stajl. W koncu to z angielskiego - zobaczycie na pisownie choĂŚby :? .
Pozdrawiam, Filip
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

no ale w sumie skoro Anita w tvn pracuje to musiaÂła juÂż ta nazwe slyszeĂŚ i chyba by sie tak nie przejezyczyÂła, no nie? :arrow:
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

GdzieÂś czytaÂłem artykuÂł na temat TVN STYLE i pisaÂło w nim, Âże nazwe tego kanaÂłu czyta sie tak jak pisze czyli TVN Style
lord BaSzA
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 23
Rejestracja: czwartek 22 lip 2004, 00:37

Post autor: lord BaSzA »

ale siĂŞ kompromitujecie 8)

jak moÂżna STYLE przeczytaĂŚ jako "Styl", ewentualnie moÂżna to przeczytaĂŚ "stajl", ale w koĂącu to POLSKA stacja i nazwĂŞ czyta siĂŞ po polsku.
Jak moÂżecie mĂłwiĂŚ Âże Anita jest zacofana skoro sami macie problemy z podstawami angielskiego. Jestem przekonany Âże to jednak ona wie lepiej od nas jak to siĂŞ czyta. :evil:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Boshe - tylko nie kolejny "ubĂłstwiacz" Anity. Nie denerwuj siĂŞ tak - nie kaÂżdy jÂą uwaÂża za 100% ideaÂł :idea:
Pozdrawiam - KRASU 8)
Filip
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1046
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 16:35
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Filip »

A wiĂŞc chodzi tu o liczbĂŞ mnogÂą, zapewne. Nasze style :D
Pozdrawiam, Filip
Awatar użytkownika
michos
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1857
Rejestracja: poniedziałek 19 lip 2004, 12:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: michos »

Zgadzam siĂŞ caÂłkowicie z lord baszÂą, Âże Anitka wie lepiej. PrzecieÂż tam pracuje i wie lepiej od nas.
Stacja tvnstyle jest stacj¹ polsk¹ i musi mieÌ wymowê polsk¹ a nie angielsk¹. Dla mnie jest rzecz¹ oczywist¹, ¿e tvnstyle czyta siê tak jak siê pisze a nie stajl czy styl by³o by to ca³kowicie bez sensu i jak mo¿na od razu mówiÌ, ¿e Anitka coœ Ÿle powiedzia³a. Anitka jest bezb³êdna w tym co robi i taka pomy³ka z pewnoœci¹ jest niemo¿liwa. :!:
Dla mnie wÂłaÂśnie Anitka jest 100% ideaÂłam kobiety. :lol: :lol: :lol:

TeÂż uwaÂżam, Âże wystartowanie z kanaÂłem z chwilÂą kiedy nie jest dostĂŞpny ani w kablĂłwkach ani na platformach jest idiotyzmem.
Co oni sami bĂŞdÂą ten kanaÂł oglÂądaĂŚ. PrzecieÂż telewizjĂŞ robi siĂŞ z myÂślÂą o widza a nie odwrotnie. :!: :!: :!:
Krasu
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 374
Rejestracja: piątek 07 maja 2004, 21:52
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: Krasu »

Do wÂątku dodana zostaÂła ankieta - zapraszam do gÂłosowania, nie przerywajÂąc przy tym dyskusji 8)
Pozdrawiam - KRASU 8)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 87 gości