Filmy | TVN | TVN7 | TVN Fabuła | Metro

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Awatar użytkownika
iSiO
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 28
Rejestracja: niedziela 17 kwie 2005, 17:49

Post autor: iSiO »

SMiesznie sie skonczy³o, Zaleska do tej kole¿anki Karola Wojty³y, która coœ mówi³a przerywajac jej w pó³ zdania "przepraszam ale czas nam sie skoùczy³" :shock:
tobi
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2460
Rejestracja: czwartek 24 cze 2004, 18:13
Lokalizacja: Olsztyn/Warszawa

Post autor: tobi »

emi pisze: ja ogladaÂłam. Zaleska rozmawiaÂła z jakÂąs baba ( przyjaciĂłlkÂą WojtyÂły) A grysiak z ks. Bonieckim.
a soÂłtysik z nikim...widziaÂłam go tylko jak z kims gadaÂł na korytarzu. ale to tak osobiscie.:P

mniam. kobietom oddano gÂłos :lol:
TVN odszedł wraz z Lisem i Olejnik....i kolejni odchodzą
:::...Cała prawda Całą dobe...:::TVN24

http://www.radiopin.pl
http://www.jazzradio.pl
Anonymus
Bywalec
Bywalec
Posty: 553
Rejestracja: sobota 12 cze 2004, 19:12
Lokalizacja: D-ca

Post autor: Anonymus »

Ja wczoraj byÂłem na tym filmie "Karol - czÂłowiek, ktĂłry zostaÂł papieÂżem". NaprawdĂŞ Âświetny film i bardzo wzruszajÂący. Trwa 2 godz. 45 minut - ale warto byÂło poÂświĂŞciĂŚ ten czas.
Najlepsza jest koĂącĂłwka filmu i chyba najbardziej wzruszajÂąca, do tego stopnia, Âże wiele osĂłb na sali kinowej siĂŞ poryczaÂło.
POLECAM WSZYSTKIM oglÂądniĂŞcie tego filmu
Każdego dnia toczy się życie - Jesteśmy po to aby je pokazać - Cała prawda całą dobę - TVN24
TVN - PROGRAMOWO NAJLEPSZA
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

Anonymus pisze:Ja wczoraj byÂłem na tym filmie "Karol - czÂłowiek, ktĂłry zostaÂł papieÂżem".

ja tez wczoraj byÂłam.


Anonymus pisze: Najlepsza jest koĂącĂłwka filmu i chyba najbardziej wzruszajÂąca, do tego stopnia, Âże wiele osĂłb na sali kinowej siĂŞ poryczaÂło.
No tak najlepsza byÂła koncĂłwka. Wkoncu byÂły to zdjecia archiwalne. Ale film naprawde bardzo wzruszajÂący, w pewnych momentach drastyczny.
I tak niestety z fimu wycieli duzo scen. Np. jest taka anegdota jak Wojty³a przychodzi spóŸniony na egzamin ( jest egazminatorem) a tam czeka³ na niego tylko jeden uczen i to taki, który nie uczeszcza³ na jego lekcje. Bardzo fajna scena, œmieszna. Ale do filmu jej nie dali. Szkoda. A nakrêcona by³a, bo pokazywali w piatek w rozmowach w toku.


hmmm...a mysla³am ze przyjació³ Wojty³y bed¹ grac tylko polacy. A np. Marysia tak naprawde jest w³oszk¹., ks. Tomasz Zaleski tez nie by³ polakiem.
Rozumiem ze Frank Hans to niemiec, i niemiec go zagraÂł. Ale przyjaciele mogli pozostaĂŚ "polscy".
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Post autor: :: Kamil »

Fusiak pisze:(...)konia z rzÂądem temu, kto powie jaki, bo nie byÂło go w programie(...)
czyÂżby "Bumerang" czy coÂś podobnego bo coÂś mi Âświta tylko nie wiem w ktĂłrym koÂściele ;)
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

A ja siê na ten film nie wybieram ... z prostego powodu nie popieram zarabiania na Papie¿u a juz w szzególnoœci w taki sposób. Wydaje mi siê (mogê siê myliÌ ale tak czyta³am na forum gazety) ¿e w innych krajach ten fllm nie jest puszczany w kinach no ale TVN musi zarobiÌ... :? PonoÌ dochód ze sprzedarzy ma iœc na jakiœ cel charytatwny... ale jakoœ w¹tpiê ze ca³y.... jeœli tak to chêtnie zmieniê zdanie i pójê jeœli nie no có¿ na pewno we wrzeœniu w tv bêdzie równie ciekawy. A film jest pociêty bo to film telewizyjny nie kinowy wiêc musieli go trochê skróciÌ ;)
Android <3
Awatar użytkownika
faithless
Początkujący
Początkujący
Posty: 55
Rejestracja: sobota 04 cze 2005, 00:14
Lokalizacja: Planeta TVN
Kontakt:

Post autor: faithless »

Napewo jest swietny!! Tylko ze ja go nie kojaÂże
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

tvn.tivi.pl pisze:w ÂśrodĂŞ 19 paÂździernika i dzieĂą pĂłzniej - w czwartek - o godzinie 20:10 dÂługo oczekiwana premiera telewizyjna dwuodcinkowego filmu o "Karol - historia czÂłowieka, ktĂłry zostaÂł papieÂżem".
no wrescie juz bylo i jest jeszcze w kinie teraz niedawno juz widzialem reklame tego filmu na DVD no i czas na TVN tylko prosze o jedno nie przesadzcie z reklamami najlepiej by bylo jakby dali reklamy 2 dlugie przyd i po filmie niz pare przerywajacych film :)
arrow
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1446
Rejestracja: środa 21 lip 2004, 12:43

Post autor: arrow »

WidziaÂłem ten film juz kilka razy. Jest niezÂły i warto go obejrzeĂŚ w telewizji. A TVN, mam nadziejĂŞ, pĂłjdzie po rozum do gÂłowy i nie przerwie go reklamami, bo to nie jest komercyjna produkcja. W kinach jest to chyba pierwszy od dawna film, ktĂłrego projekcja nie jest poprzedzana reklamami. -->
emi
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 284
Rejestracja: niedziela 15 maja 2005, 21:56
Lokalizacja: Kraków

Post autor: emi »

No wreszcie bedzie, miaÂł byc juz kilka tygdoniu temu. Zreszta potem zapowiadali ze bedzie 16 paÂździernika...coz, zmieniaja date czesto.
Widzia³am ten film w kinie, zreszta pewnie jak duza wiekszaœÌ z was. I przyznam ze jest bardzio wzruszaajacy i udany. Dobrze ze TVN go pokaze :D
....w świecie Faktów....
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Zmartwie was, jest juÂż rozpiska reklam na paÂżdziernik i bĂŞdÂą reklamy w w/w filmie
http://reklama.tvn.pl/_i/cennik_pazdziernik_tvn.xls
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

o moj boze jak duzo ich :( :placze: :placze: i jakie drogie :shock: moga byc takie drogie ale nie tak duzo pewnie beda po 15 jedna reklama :x a nie chwila tu sa podzielone na dni czyli na jeden odcinek bedzoe w srodku gdzies 2-3 reklamy i jeszcze beda powtorki no to TVN duzo zarobi
P.S. to chyba bedzie bardzo dobry tydzien dla TVN-u bo tego samego tygodnia bede ten fil i wladca pierscieni i naturalnie znane dobrze programy
PabloOoOo_90
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 441
Rejestracja: wtorek 25 sty 2005, 18:12
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: PabloOoOo_90 »

Niestety staÂło siĂŞ to czego najbardziej siĂŞ boawiaÂłem tvn duÂżo na tym straci :/
http://reklama.tvn.pl/6902,1247194,cennik.html
Liczą się tylko FAKTY TVN codziennie o 19:00 w TVN.
Zapraszają : Justyna Pochanke , Piotr Marciniak i Grzegorz Kajdanowicz.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

no tak 4 pewnie gdzies 15-sto minutowe jak nie dluzej reklamy na 2 godziny filmu nie byle jakiego filmu tylko o najslawniejszym polaku to za duzo mogli by dac 2 przed i po nawet 20 minutowe aby nie przerywac tego pieknego filmu ale jednak poraz kolejny kasa zwyciezyla wystarczy zobaczyc na cene 30 sek
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Post autor: Marcin »

Nie jest Âźle. PrzecieÂż film bĂŞdzie przerywany jedynie dwoma reklamiami. A pozostaÂłe dwie przed i po filmie. :]
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości