[TVN] Uwaga / [TTV] Uwaga po uwadze

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Uwaga

Post autor: Marcin »

Już? Koniec?
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Uwaga

Post autor: pop »

To co, od jutra "Achtung" w nowej oprawie? Bo jakoś brak jakichś zapowiedzi, spotów. Cztery lata temu, podczas pierwszych dużych zmian, Marcin Leśkiewicz na tydzień przed premierą pokazał widzom fragment nowej czołówki i logo. Teraz cisza.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
Martin
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1027
Rejestracja: piątek 22 lip 2005, 22:31

Re: Uwaga

Post autor: Martin »

Trudno, żeby pokazywali fragmenty czołówki skoro obecnie powtórki nadawają.
Anna Kalczyńska, Anita Werner - Damy Pik Europy i świata
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Uwaga

Post autor: ~ »

Kiedyś widziałem po Faktach reklamę. Zapraszali od września, ale była stara oprawa. Zapowiadają się ciekawe tematy.
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Uwaga

Post autor: mfdtv4 »

kamiltvnfan napisał(a):Mogą nas tak samo rozczarować jak "Fakty" 5 maja.
Kamil Durczok (2 maja): - A ja serdecznie zapraszam państwa na poniedziałkowe Fakty 5 maja...



Jak zwykle przekręciłeś. Durczok powiedział:
''A ja serdecznie zapraszam państwa na poniedziałkowe Fakty 5 maja...Wtedy będę miał dla państwa, mam nadzieję, miłą niespodziankę.''

I tą niespodzianką były Fakty po Faktach.

Co do zmian w Uwadze - radzę poczytać trochę gazety Kamilu, portale itd. Zmiany są niemal pewne.
I kto wtedy DJ Ice miał rację? Ja czy ty? :)
mfdtv4
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 481
Rejestracja: sobota 16 sie 2008, 22:30

Re: Uwaga

Post autor: mfdtv4 »

Zmiany w UWADZE nie były brane pod uwagę :) Jest to informacja zupełnie wyssana z palca a przez użytkowników tego forum powielana. Jak widzę, dużo osób się pewnie zawiodło. Następnym razem słuchajcie co inni mówią (czytaj: Ja). Ze zmianą emisji serialu NA WSPÓLNEJ też się nie myliłem. A jednak byłem negowany...
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Uwaga

Post autor: ~ »

Dzisiaj pokazali kolejny materiał z serii "Czy wiesz co jest?". Powiem szczerze: jestem zszokowany tym co robią z mlekiem.
Polecam wszystkim ten reportaż - powtórka jutro o 5:05 :D
I zaznaczam, że nie jest tak przerażający jak ten reportaż o mięsach ;).
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Uwaga

Post autor: adner »

Oglądałem i nic specjalnego się nie dowiedziałem. Co do tych perhydroli to na pewno nie stosują tego renomowane firmy typu Danone, tylko jakieś lokalne firemki. Mleko piję bo lubię, UHT mi bardziej smakuje od takiego prosto od krowy... a jeżeli chodzi o masło, to wg mnie roślinne jest smaczniejsze i się lepiej rozsmarowuje a poza tym podczas jego wytwarzania dodaje się do niego witaminy itp. :)
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Uwaga

Post autor: r_r16 »

Nowa witryna "Uwagi" :arrow: http://www.uwaga.onet.pl/.
skorupa2006
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 236
Rejestracja: sobota 26 lip 2008, 23:21

Re: Uwaga

Post autor: skorupa2006 »

Strona jest ładna, przejrzysta, poukładana a przy tym bogata w treść. Znacznie lepsza od poprzedniej, jest bardzo udana. Szkoda że tych samych słów nie można odnieść do nowej strony TVN ;(
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Uwaga

Post autor: ~ »

Wirtualnemedia pisze:Od stycznia 2009 roku do redakcji programu "Uwaga!" nadawanego w TVN dołączy dziennikarz śledczy Tomasz Patora - wynika z nieoficjalnych informacji portalu Wirtualnemedia.pl.

Patora od marca br. pracuje w łódzkiej agencji 3PR, które jest współzałożycielem. Wcześniej przez 16 lat był dziennikarzem łódzkiego oddziału "Gazety Wyborczej". W 2002 roku razem z Marcinem Stelmasiakiem napisał głośny tekst ujawniający sprawę łowców skór. Patora jest laureatem wielu nagród dziennikarskich m.in. Grand Press i "Polskiego Pulitzera".
DJ Ice
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 431
Rejestracja: wtorek 05 sie 2008, 18:17
Lokalizacja: To tu, to tam...

Re: Uwaga

Post autor: DJ Ice »

http://www.wirtualnemedia.pl/article/27 ... acyjna.htm

Jestem zażenowany tym co planują zrobić z ''Uwagą'''. Jeżeli program nadawany by był z wirtualnego studia TVN24 to kompletna porażka... Mam jednak nadzieję, że słowo 'prawdopodobne' jest w tym wypadku mocno osadzone.

Zdecydowanie z finansami w TVN nie jest wesoło. Polsat lepiej pod tym względem stoi. No, ale to wirtualne studio... Przecież to ohyda.
Nie jest ważne w życiu, żeby nie upaść, ale żeby podnieść się po każdym upadku
Marcin
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 3923
Rejestracja: środa 07 lip 2004, 19:31

Re: Uwaga

Post autor: Marcin »

W ogóle odnoszę wrażenie, że "Uwaga!" już się wypaliła. Może 7 razy w tygodniu to za często na taki program?
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Re: Uwaga

Post autor: ~ »

Marcin pisze:W ogóle odnoszę wrażenie, że "Uwaga!" już się wypaliła. Może 7 razy w tygodniu to za często na taki program?
"Uwaga!" się nie wypaliła, ale faktycznie 7 dni w tygodniu to za dużo. W ogóle ostatnio "Uwaga!" trochę się zepsuła. Zajmują się takimi "lekkimi" tematami zamiast pomagać ludziom rozwiązywać problemy i pokazywać bulwersujące sprawy. Nie wierzę, że takich w Polsce brakuje.
Mimo wszystko "Uwaga!" jest potrzebna tak jak "Fakty" i "Pogoda". Szkoda, że przez całe trzy miesiące zobaczymy tylko powtórki.
Wirtualne studio może być ciekawe, ale tu muszą się naprawdę postarać.
dude007
Początkujący
Początkujący
Posty: 86
Rejestracja: środa 30 kwie 2008, 08:04
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Uwaga

Post autor: dude007 »

Właśnie na tvn emitowana była reklama uwagi. Chyba nadawali ją z nowego studia (blueroom), ale nie jestem pewien. Napis taki jak wcześniej za prezenterem (taki wielki) i nagle obok wysłania się do przodu się litera U (z napisu uwaga),a z jej boku pojawił się obrazek że nowa uwaga już od września. Jeżeli studio będzie tak wyglądało ( a zapewne tak) to można pogratulować grafikom, niby nic, a jednak bardzo ładnie wygląda. Dodam jeszcze że ten napis w tle jest cały cza animowany. Nowości od 5-tego. Muzyka bardzo podobna (o ile nie ta sama).
TVP - totalna video porażka
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości