Charakteryzujemy Forumowiczów 2.1

Dyskusje na temat forum. Problemy techniczne, zmiany, sugestie, regulamin.

Moderator: Łukasz

karolchelm
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: czwartek 01 cze 2006, 13:19
Lokalizacja: Chełm
Kontakt:

Re: Charakteryzujemy ForumowiczĂłw 2.1

Post autor: karolchelm »

Kuba - jeden z nielicznych na forum, ktĂłrych widziaÂłem fotki :devil: . w zasadzie siĂŞ nie znamy, wydaje mi siĂŞ bardzo oczytany.

Marcin - praktycznie zawsze konsultujĂŞ z nim swoje przemyÂślenia i spostrzeÂżenia nt. tvn. bardzo pomocny, ostatnio dziĂŞki niemu stworzyÂłem powaÂżnÂą maturalnÂą prezentacjĂŞ o telewizji. :tanczy: wielkie dziĂŞki.

ÂŁukasz - kilka razy gadaÂłem z nim na gg, ogĂłlnie czujĂŞ przed nim strach :xx: :D, jak coÂś trzeba to pomoÂże, np. rozreklamowaÂł jednÂą z moich stronek.

mks - nie trawiĂŞ goÂścia, kiedyÂś znalazÂłem na forum media2.pl jakiÂś post, Âże niby ja jestem mks. a on wcale temu nie zaprzeczyÂł. ale mam do tego dystans. :stop:

POpieram - ja teÂż jestem za PO:D :mhm:
Kuba pisze: karolchelm - ma naszÂą-klasĂŞ. Na forum siĂŞ praktycznie nie udziela, a szkoda.
- masz racjĂŞ praktycznie siĂŞ nie udzielam, ale forum ÂśledzĂŞ bardzo czujnie.
http://www.tvnfakty.pl - Liczą się tylko Fakty, tvnfakty.pl... || http://karolnycz.com
maxxx
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5085
Rejestracja: poniedziałek 11 gru 2006, 23:58
Lokalizacja: Płd PL

Post autor: maxxx »

KolejnoœÌ zupe³nie przypadkowa :tanczy: :arrow:


adam-co ja mogĂŞ napisaĂŚ’adam,mordo Ty Moja!’PoruszaliÂśmy siĂŞ samotnie po pewnym wÂątku mnĂłstwo czasu jak po jakimÂś lesie z ktĂłrego ciĂŞÂżko do dziÂś jest wyjœÌ :spiewa: MoÂżna powiedziec,Âże to posrednio dzieki niemu napisaÂłem pierwszy post,spodobaÂł mi siĂŞ sposĂłb w jaki dyskutowaÂł o Joasi :P .Mistrz ciĂŞtej riposty,zakrecony,barwny jezyk,niepowtarzalny,posty zawsze z jajem-w ogĂłle kojarzy mi siĂŞ z tym forum jak maÂło kto.Szkoda,Âże teraz jest tak rzadko.Masz wrĂłcic :grozi: !Chyba zostaÂło pare kwestii do rozwikÂłania co :?: :!: :D

arczi-wielbiciel Joasi ,który spad³ jak grom z jasnego nieba :tanczy: .Wydaje mi siê ,¿e rozumiem siê z nim bez s³ów i to nie jest udawane 8) ¯arciki ma na koùcu klawiatury,strasznie lubie czytaÌ jego posty :tanczy: .Sa pochwalno- zaczepne-przepe³nione emocjami i pomys³ami :aniol: Z tego co wiem lubi te¿ Magde S i Agatke A-pewnie by mi nie wybaczy³ gdybym tego nie powiedzia³ ;)

pawell-skarbnica wiedzy forumowej 8) Ciekawostki,fakty,statystyki-zamiast szukaĂŚ po internecie moÂżna krĂłtkÂą drogÂą przeczytaĂŚ jego posty i juÂż siĂŞ jest na bierzÂąco :aniol: Liczba postĂłw robi wraÂżenie-waÂżne,Âże kaÂżdy coÂś wnosi do dyskusji :brawa:

epsztajnek-patrz¹c na Jego capsy mo¿na odnieœÌ wra¿enie,¿e sprawdzi³by siê w fotografii-szczególnie piêknych tefauenek :P Mia³ mocny pocz¹tek na forum broni¹c Joasiê przed nazwaniem Jej bezduszn¹ maszyn¹ czym pokaza³,¿e nie bêdzie tu tylko statyst¹ 8) Zawsze ma swoje zdanie,obecnie polubi³ poznansk¹ reporterke i prezenterke :spiewa:

TVN_FAN-chyba aktywniejszy by³ przed moj¹ obecnoœci¹ tutaj,ale zawsze lubie czytaÌ jego posty ;) Czêsto reaguj¹cy na ró¿ne kontrowersyjne wypowiedzi forumowiczów-ale to dobrze - porz¹dek musi byÌ 8)

obie¿yœwiat-pierwszy post jaki tu przeczyta³em by³ jego autorstwa-i z tym bêdzie mi sie kojarzy³ ;) Jeden z g³ównych architektów pewnego w¹tku,lubie te jego kropki przed prawie ka¿dym zdaniem,sympatyczna postaÌ :tanczy:

Nika-przesympatyczna forumowiczka z ktĂłrÂą od niedawna zdarza mi siĂŞ czĂŞÂściej podyskutowaĂŚ o naszych ulubieĂącach i nie tylko :tanczy: W takim oryginalnym stylu potrafi skomentowaĂŚ bierzÂące wydarzenia,a jak trzeba to nie zawaha siĂŞ uÂżyĂŚ pewnych sÂłownych Âśrodkow by nas uspokoiĂŚ-super siĂŞ to czyta! :P Wielka fanka serialu ‘PB’o ktĂłrym np. ja nie mam zielonego pojĂŞcia :red: No –5 Jej postawie,bo zawsze moÂże byĂŚ lepiej(czytaj:czĂŞÂściej wpadaĂŚ do Joasiowego wÂątku :P ) :tanczy:

marcinkowsky-fajne posty,takie Âżywe peÂłne emocji,peÂłno znakĂłw interpunkcyjnych!!!!! :D :tanczy:
Wydaje mi siĂŞ ,Âże ma duÂże poczucie humoru i duuuÂżo do powiedzenia na temat Agatty
:tanczy:

kamilo-niestrudzony capsiarz,wyprowadza wiele wÂątkĂłw ze stanu anabiozy :lol2: Dzieki Niemu moÂżna szybko zasiĂŞgn¹Ì informacji kogo danego dnia straciÂło siĂŞ nie ogladajÂąc np. ‘Dnia na ÂŻywo’ :aniol: Forumowy pracuÂś :D !

Alchemik-g³ównie znamy siê troche z w¹tku Sylwii Walendowskiej :aniol: .Jego posty s¹ mega dopracowane,eleganckie z lekk¹ nutk¹ dekadencji i szczypt¹ improwizacji :tanczy: Wydaje mi siê ,¿e najbardziej próbuje okie³znaÌ reszte za³ogi Agattowej-z ró¿nym skutkiem :spiewa: I w tym ca³y urok :tanczy: Chyba z ka¿dym znalaz³by wspólny jezyk :hyh: :spiewa:

ChciaÂłbym opisaĂŚ wiele wiĂŞcej osĂłb ale jak 10 to 10 :rozglada: Zasady zobowiÂązujÂą :tanczy:
Joanna Kryńska -magical journalist Tvn24 !
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości