[TVN] WOŚP

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

[TVN] WOŚP

Post autor: pawell »

gazeta.pl pisze: Transmisja XVI FinaÂłu Wielkiej Orkiestry ÂŚwiÂątecznej Pomocy zaplanowanego na 13 stycznia 2008 r. bĂŞdzie zarĂłwno w TVN, jak i w TVP - poinformowaÂł w poniedziaÂłek na konferencji prasowej szef Fundacji WOÂŚP Jerzy Owsiak.

- TrwajÂą jeszcze rozmowy nad stronÂą technicznÂą" - mĂłwiÂł Owsiak. Jak podkreÂśliÂł - spotkanie dwĂłch prezesĂłw: TVN i TVP "to byÂła sytuacja bez precedensu".

Jak wyjaÂśniÂł, Telewizja Polska bĂŞdzie robiÂła relacje z oÂśrodkĂłw regionalnych, z ktĂłrych bĂŞdzie mĂłgÂł korzystaĂŚ TVN. Natomiast w studiu TVN bĂŞdzie siĂŞ odbywaÂła dyskusja panelowa z ekspertami, m.in. o dotychczasowych efektach dziaÂłalnoÂści Fundacji WOÂŚP, ktĂłrÂą bĂŞdzie mogÂła transmitowaĂŚ TVP.

DodaÂł, Âże kaÂżda ze stacji telewizyjnych sama bĂŞdzie decydowaÂła, w jakim zakresie wykorzysta sygnaÂł od konkurenta. Telewizja Polska bĂŞdzie prowadziÂła transmisjĂŞ na antenie TVP2.
Dobra decyzja TVN. :) Tym razem to w TVN bêdzie to g³ówne studio XVI Fina³u WOŒP. :> WiêkszoœÌ programu poka¿¹ pewnie w ramach "Studia Z³ote Tarasy". :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

Ja myÂślĂŞ, Âże bĂŞdzie to po prostu specjalny program jak w TVP.
Greg Haus
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1773
Rejestracja: wtorek 22 sie 2006, 10:11

Post autor: Greg Haus »

A ja liczĂŞ, Âże wreÂście w Faktach prezenterzy bĂŞdÂą mieĂŚ tÂą naklejkĂŞ z serduszkiem na sobie dotÂąd tak nie byÂło, a szkoda bo WOÂŚP powinno byĂŚ nad podziaÂłami
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Greg Haus pisze:A ja liczĂŞ, Âże wreÂście w Faktach prezenterzy bĂŞdÂą mieĂŚ tÂą naklejkĂŞ z serduszkiem na sobie dotÂąd tak nie byÂło, a szkoda bo WOÂŚP powinno byĂŚ nad podziaÂłami
Tomasz Lis miaÂł takie serduszko w 2000 roku. ;) Ale to chyba nie jest najwaÂżniejsze. :]
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Program TVN na 13 stycznia 2008 roku :arrow: http://www.tvn.pl/2008-01-13,8006985,176,program.html . Trzy wejÂścia (13:30 - 13:45; 14:20 - 16:20 i 23:50 - 00:15), razem 2 godziny 40 minut. :roll:

WedÂług mnie lepiej byÂłoby "rozbiĂŚ" to dwugodzinne wejÂście na mniejsze czĂŞÂści. A o 23:50 to chyba jakaÂś pomyÂłka. :?
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
dragontor
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 39
Rejestracja: sobota 02 gru 2006, 16:41
Lokalizacja: Toruń
Kontakt:

Post autor: dragontor »

pawell pisze:WedÂług mnie lepiej byÂłoby "rozbiĂŚ" to dwugodzinne wejÂście na mniejsze czĂŞÂści. A o 23:50 to chyba jakaÂś pomyÂłka. :?
Czemu tak sÂądzisz?
Szymon Majewski Show - w poniedziałki o 21:30, tylko w TVN, a teraz również w nTalk.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

1. Bo mi lepiej jest oglÂądaĂŚ takie przedsiĂŞwziĂŞcie w kilkunastominutowych czĂŞÂściach jak to byÂło na TVP (moÂżna powiedzieĂŚ, Âże siĂŞ do takiego sposobu przyzwyczaiÂłem) niÂż np. 2 godziny z rzĂŞdu. :>

2. Rozumiem, ¿e wejœcie o 23:50 ma byÌ podsumowaniem ca³ego dnia, ale to po prostu trochê za póŸno.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Post autor: r_r16 »

DzieĂą dobry TVN teÂż pewnie bĂŞdzie poÂświĂŞcone w wiĂŞkszoÂści WOÂŚP.
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Ciekawe kto poprowadzi WOÂŚP? Prezenterzy TVP czy TVN?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

MoÂże Prokop i Welman xD Oni byli w TVP a teraz sÂą w TVN :P PasowaÂło by xD
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Post autor: Camilo »

Jak wiecie lub nie mieszkam na Helu. Jutro o 9.00 b?dzie rozpocz?cie WO?P. Jednak ju? jaka? impreza by?a dzi? o 18.00. Poszed?em na ni? z ciekawo?ci. Poszed?em i si? rozczarowa?em. Ca?o?? trwa?a ponad godzin?. W przeci?gu tej godziny na bulwarze za?piewano 3 piosenki (od 18. do 18.20). Nast?pnie, oko?o 18.20 na scen? wszed? Owsiak i zapowiedzia?, ze o 18.36 jest wej?cie 'na ?ywo' do ''Panoramy'', czym spowodowa? spory chaos. Zacz??y si? przygotowania. Zapad?a cisza. By?y jedynie prĂłby tresowania (bo tak ja to nazywam) publiczno?ci. Wszystko zako?czy?o sie mo?e minutowym wej?ciem. Dzieciaki pobieg?y do pierwszego rz?du, by by? w telewizji i to oni krzyczeli i klaskali, co zag?uszy?o w tle ?miech 'doros?ej' publiczno?ci. Po tym mia? bym pokaz sztucznych ogni. Nie wiem, czy to by?o 'na ?ywo', bo by?o tak s?odko, ale co? sie nie uda?o. Fajerwerki wystrzela?y z minutowym opĂł?nieniem. W czasie tej minuty sypa?y si? soczyste wi?zanki ze strony obs?ugi technicznej. Nast?pnie Owsiak powiedzia? wykuty na pami?? tekst, po?egna? wszystkich i zaprosi? na jutro. Momentalnie na scenie pojawi? si? t?um, by zdoby? autograf i zdj?cie.
Wzi??em te? aparat, by zrobi? kilka fotek i ewentualnie tu wrzuci?, ale jestem spĂł?nialski i jak przyby?em nie by?o ju? dobrego miejsca, z ktĂłrego mĂłg?bym strzeli? par? uj??. PĂł?niej, gdy si? roz?adowa?o, wszystko by?o ju? zwini?te.
Nika
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2100
Rejestracja: piątek 24 mar 2006, 23:00
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Nika »

Cebula w Uwadze w trakcie "swiatelka do nieba" nie wiedzial ze go slychac na antenie i powiedzial cos takiego: " musicie mi zajebiscie glosno mowic" :lol:
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: pop »

Oj, specjalne wydanie "Uwagi" to kompletna pora?ka. Pe?no wpadek, Cebula nie wiedzia? co robi?, a podczas '?wiate?ka do nieba' krzykn?? to mikrofonu "musicie mi zajebi?cie g?o?no mĂłwi?!". Widok z B??kitnego24 te? nie wyszed? - pilot po prostu polecia? od z?ej strony, a powinien by? lecie? od wschodniej strony Pa?acu Kultury, sk?d wylatywa?y fajerwerki. NiektĂłre uj?cia by?y z kamer TVP, a pĂł?niej pokazano tak?e widok z kamery "Faktowej" umieszczonej na budynku "Dzie? Dobry TVN".

Ciekawe kto poprowadzi wej?cie o 23.50.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
~
Bywalec
Bywalec
Posty: 597
Rejestracja: piątek 05 paź 2007, 14:59
Lokalizacja: podkarpackie
Kontakt:

Post autor: ~ »

a na koniec pan Cebula poprzekr?ca? nazw? WO?P na mnie wi?cej tak: Orkiestra Wielkiej Pomocy ?wi?tecznej
ale wtopa :P
Awatar użytkownika
miko
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 154
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 09:42
Lokalizacja: małopolskie

Post autor: miko »

Poprostu beznadziej?. Zamiast pokazywa? sztuczne ognie to oni pokazywali jak cebula co? tam robi, przecie? mĂłg? mĂłwi?, a pokazywa? mogli pokaz sztucznych ogni. Kompletna pora?ka, w sumie dobrze, ?e TVN nie transmituje sama WO?P bo by?aby pora?ka na ca?ej linii.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości