[TVN] Naznaczony

Dział poświęcony zakończonym produkcjom Grupy TVN Discovery Polska.

Moderator: Łukasz

Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

[TVN] Naznaczony

Post autor: Camilo »

Wed³ug informacji o jakich przeczyta³em w dzisiejszym ''Dzienniku'' zaledwie kilka dni temu rozpoczê³y siê zdjêcia do serialu ''Naznaczony'' z Piotrem Adamczykiem i Ann¹ Dereszowsk¹ w roli g³ównej. TVN jednak nie chce zdradziÌ fabu³y serialu - ma ona pozostaÌ, zgodnie z konwencj¹ gatunku, tajemnic¹. Wiadomo tylko, ¿e Adamczyk wcieli siê w tu rolê nauczyciela i g³owy rodziny. W jego ¿yciu pewnego dnia pojawia siê tajemnicza postaÌ. Jej obecnoœÌ bêdzie siê wi¹za³a ze splotem dziwnych, niewyjaœnionych wydarzeù oraz zjawisk paranormalnych. Autorem scenariusza jest Bartek Kurowski :)

Zapraszam do dyskusji nt. ''Naznaczonego''! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja jakoœ widzê w tvn coraz mniej miejsca na te seriale. Myœla³em, ze na miejsce Twarz¹ w twarz wejdzie gotowi na mi³oœÌ, a tu bêdzie chyba 2 seria. Sam nie wiem,a el zobaczymy co z tego wyjdzie :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

paranormalne to co oni chcÂą wskrzesiĂŚ strefe 11?:P
TVN innowacja i nowoczesność...
mexodio
Początkujący
Początkujący
Posty: 71
Rejestracja: środa 03 paź 2007, 20:48

Post autor: mexodio »

Adrian ;P pisze:Ja jakoÂś widzĂŞ w tvn coraz mniej miejsca na te seriale.
I caÂłe szczĂŞÂście - szkoda tylko, Âże nic nie robiÂą z tymi popoÂłudniowymi serialami - toÂż to zgroza!
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Jak to nic nie robiÂą! RobiÂą! Jeszce z 2lata temu leciaÂły z 3 seriale, potem 2 a teraz juÂż tylko jeden ;)
Isabelka
Początkujący
Początkujący
Posty: 65
Rejestracja: sobota 18 sie 2007, 21:18
Lokalizacja: Acapulco

Post autor: Isabelka »

Niewiem dlaczego tak krytykujesz telenowele
Telenowele w Tvn majÂą bardzo wysoka oglÂądalnoÂśc jak na godzine o ktĂłrej sÂą emitowane i brak promocji
Oto ogladalnoÂśc telenoweli Marina:
od poniedziaÂłku do Âśrody w czasie 15:15-16:15 TVN i telenowelĂŞ "Marina" wybiera(Âł) co piÂąty Polak - dane AGB Nielsen Media Reseach w okresie 29-31.10 wyglÂądajÂą nie inaczej: 1,326 mln (19,58 proc.), 1,312 mln (18,72 proc.) i 1,269 mln (20,77 proc.).
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

UwaÂżam, Âże mogliby daĂŚ serial mÂłodzieÂżowy jakiÂś typu Degrassi.
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

Czy nie wiecie czy ten serial bĂŞdzie od stycznia czy od marca? WedÂług mnie najlepszy czas dla tego serialu to mĂłgÂłby byĂŚ piÂątek o 20:00 i zaraz po filmie Superkino. Serial moÂże okazaĂŚ siĂŞ hitem i spokojnie bĂŞdzie pobijaĂŚ GTNL, ktĂłre powrĂłcÂą juÂż na wiosnĂŞ. A wy o ktĂłrej chcielibyÂście widzieĂŚ ten serial?
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Adrian ;P »

Ja bym go widzia³ we wtorki o 22:30, bo lepszej i dobrej opici na razie nie widze. W pi¹tki nie dawa³bym go na na 20:00. We wtorki by sobie dobrze poradzi³, a w pi¹tki by³oby coœ w podobie do Odwróconych... Chyba, ¿e po pierwszym filmie w pi¹tek oko³o 22-23. Ale w tym czasie to bym widzia³ Dextyera, który mo¿e mieÌ du¿¹ widownie :D
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

O BoÂże, nie kaÂżdy chodzi spaĂŚ o 3 nad ranem... Seriale o 22:30, szczegĂłlnie ciekawe seriale, to draĂąstwo! Jak moÂżna nie dawaĂŚ ludziom siĂŞ wyspaĂŚ :P
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

A dlaczego nie moÂże byĂŚ a piÂątek o 20? ByÂła na forum propozycja aby daĂŚ "Divy" (nie wiem czy dobrze napisaÂłem :P ) na piÂątek to teÂż wam nie pasuje. Dlaczego?
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Post autor: adner »

Ja w piÂątek o 20 to bym widziaÂł najchĂŞtniej Superkino, a nie seriale:P
mateusz240
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 175
Rejestracja: wtorek 16 sie 2005, 10:06

Post autor: mateusz240 »

No ja teÂż, ale co stoi na przeszkodzie, aby Superkino zaczynaÂło siĂŞ o 21:00??
D00
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 21 paź 2007, 19:54
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: D00 »

Superkino doskonale przecieÂż pasuje na 21:00! Jak OdwrĂłceni wiosnÂą lecieli, to nikt nie narzekaÂł...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

mateusz240 pisze:WedÂług mnie najlepszy czas dla tego serialu to mĂłgÂłby byĂŚ piÂątek o 20:00 i zaraz po filmie Superkino.
To zdecyduj siĂŞ czy w piÂątki o 20:00 czy po "Superkinie". :neutral: Bo z Twojej wyÂżej zacytowanej wypowiedzi wyÂłania siĂŞ zupeÂłna gÂłupota. 8)

I skÂąd wy wiecie, Âże o tej godzinie tego dnia serial da sobie radĂŞ? :wariat: WÂątpiĂŞ ÂżebyÂście byli znawcami od 'ukÂładania ramĂłwek'. :lol: Nie widzieliÂście (nikt nie widziaÂł) ani jednego odcinka, wiĂŞc nie wiadomo czego moÂżna siĂŞ spodziewaĂŚ (realizacja, gra aktorska, fabuÂła!...). :uhh: Co do tej propozycji umieszczenia tego serialu w piÂątki przed "Superkinem" - wiosnÂą byÂł tam serial, wszyscy wiemy jak to siĂŞ skoĂączyÂło.

Stwierdzenie, Âże "Naznaczony" spokojnie bĂŞdzie podbijaĂŚ "Gwiazdy taĂączÂą na lodzie" - wiĂŞkszej bzdury nie sÂłyszaÂłem, aÂż Âżal to komentowaĂŚ. :lol: M.in. z tych powodĂłw o ktĂłrych napisaÂłem wczeÂśniej.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości