Święta w TVN

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

Ja na TVN chyba zobacze 3 filmy i na 100% specjalne wydnie "Szymon Majewski SHOW" i swiateczny odcinek 'Maratony Usmiechu" i pewnie jeszcze cos ciekawego sie znajdzie... :roll: :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Post autor: kamiiloo »

cast away spoko film juz leciaÂł w tvn a co do reszty tonic ciekawego no oprĂłcz rozmĂłw w tÂłoku podobno majÂą byĂŚ 4 wydania :))) na ÂświĂŞta i niania wigilijna no i chyba na tvnie sie koĂączÂą ciekawe propozycje, no to zostaje komp i ÂściÂągniĂŞte na nim filmy :)))
TVN innowacja i nowoczesność...
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Gwiazdy seriali TVN na kartkach Onet.pl

Post autor: pawell »

Jak co œwiêta na stronie http://www.kartki.onet.pl s¹ swi¹teczne kartki z bohaterami serialów TVN. Niedawno by³ to tylko jednen serial "Na Wspólnej" w te œwiêta do³¹czy³y do niego "Magda M." oraz "Niania". :D Moim zdaniem to fajny pomys³ z tymi kartkami. :D Szczególnie uciesz¹ siê z niej fani bohaterów z tych seriali. :D

Kartki - "Na WspĂłlniej">>> http://kartki.onet.pl/kartki.html?TEM=1 ... =n-w@o2.pl
Kartki - "Magda M.">>> http://kartki.onet.pl/kartki.html?TEM=1 ... =n-w@o2.pl
Kartki - "Niania">>> http://kartki.onet.pl/kartki.html?TEM=1 ... =n-w@o2.pl
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

W sobotĂŞ 24 grudnia o 10:20 na TVN bedzie "KolĂŞda primadonny", a w poniedziaÂłek 26 grudnie TVN Siedem powtĂłrzy ten film. :? Ten sam film prawie rĂłwnoczeÂśnie na 2 stacjach to troche gÂłupio. :/ I nie dawno na TVN byÂł film "Wasabi: Hubert zawodowiec" to teraz bĂŞdzie o 20:10 w poniedziaÂłek na TVN Siedem. :? Tylko by powtarzali wszystko... :cry:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
marcin_k
Początkujący
Początkujący
Posty: 68
Rejestracja: środa 16 cze 2004, 11:23
Lokalizacja: Oleśnica
Kontakt:

Post autor: marcin_k »

Skoro dla was takie filmy jak Kewin sam w NY, Kubus Puchatek i przyjaciele, Szklana pulapka i inne filmy podobnego pokroju sa hitami i nowosciami jakimi bedzie nas poic polsat no to gratuluje. A i zapomnialem jeszcze dodac Jak rozpetalem 2 wojne swiatowa brakuje tylko samych swoich.
Polsatowi dziekujemy wole tvn
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Sylwester i Nowy Rok w TVN

Post autor: :: Kamil »

Medialink.pl pisze:W sylwestrowÂą noc telewizja TVN pokaÂże peÂłnometraÂżowy film zrealizowany z uczestnikami kontrowersyjnej audycji MTV "Jackass". Na emisjĂŞ produkcji przez dÂługi czas, nie chciaÂła zdecydowaĂŚ siĂŞ Âżadna z ogĂłlnopolskich stacji telewizyjnych.

Bohaterowie Jackass przed kamerami wykonujÂą niesamowicie gÂłupie, czĂŞsto niebezpieczne i niejednokrotnie odraÂżajÂące rzeczy. PÂływajÂą z rekinami, majÂąc przy sobie ich przysmak, pozwalajÂą do siebie strzelaĂŚ z shotguna, bÂądÂź idÂą do sklepu ze sprzĂŞtem Âłazienkowym, aby w wystawionym sedesie zaÂłatwiĂŚ potrzeby fizjologiczne.

Kana³ zaprezentuje film póŸn¹ noc¹ w czasie chronionym oraz opatrzy go czerwonym kó³kiem, sygnalizuj¹cym audycjê dla osób doros³ych- poinformowano nas w dziale prasowym stacji. Emisja produkcji bêdzie jednorazowym zabiegiem, TVN nie wyklucza jednak obecnoœci na antenie podobnych audycji w przysz³oœci.
Bardzo obiecuj¹co zapowiada siê wiêc sylwester :? Tak sobie pomyœla³em i doszed³em do wniosku ¿e fajnym pomys³em by³oby pokazanie na ¿ywo w TVN jak poszczególne miasta Polski czcz¹ nadejœcie Nowego Roku - myœlê tu g³ównie o pokazach pirotechnicznych. Bez ¿adnych komentarzy - tylko na zmienê obrazki z poszczególnych miast.
kamuii
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3029
Rejestracja: poniedziałek 21 cze 2004, 21:45
Lokalizacja: Hoghwart

Post autor: kamuii »

Niesmaczne ÂżenujÂące gÂłupie... typowy poziom audycji TVN...
Jestem pod ogromnym wraÂżeniem proponuje jeszcze Viva la Bam czy jak to siĂŞ tam pisze i Dirty Sanchez
Android <3
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Re: Sylwester i Nowy Rok w TVN

Post autor: chandler »

:: Kamil pisze: Tak sobie pomyœla³em i doszed³em do wniosku ¿e fajnym pomys³em by³oby pokazanie na ¿ywo w TVN jak poszczególne miasta Polski czcz¹ nadejœcie Nowego Roku - myœlê tu g³ównie o pokazach pirotechnicznych. Bez ¿adnych komentarzy - tylko na zmienê obrazki z poszczególnych miast.
Pewnie tak zrobiÂą na tvn24 a co do programy to mogliby puÂściĂŚ to niepopisali siĂŞ ma ten Sylwester i Nowy Rok tak samo jak i na ÂświĂŞta.
:: Kamil
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1333
Rejestracja: sobota 19 mar 2005, 17:00
Lokalizacja: Mazowsze
Kontakt:

Re: Sylwester i Nowy Rok w TVN

Post autor: :: Kamil »

chandler pisze:Pewnie tak zrobiÂą na tvn24 a co do programy to mogliby puÂściĂŚ to niepopisali siĂŞ ma ten Sylwester i Nowy Rok tak samo jak i na ÂświĂŞta.
To mogliby na TVN daĂŚ obraz z TVN24 i byÂłoby super. A jak nie to pozostaje mi tylko Doda na TVP2 :?
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

Mogli na stronie TVN24.pl w noc sylwestrowÂą taĂŚ obraz z TVN24 a nie tylko dzwiĂŞk leciÂą, co miaÂłem sÂłuchaĂŚ jak petardy wybuchajÂą, a u mnie jakoÂś byÂło krucho.
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

JuÂż powoli widaĂŚ Wielkanoc w TVN. :D

DziÂś widziaÂłem w przerwie reklamowej filmik - na pasach przechodzÂą ludzie i sÂą takie osoby, ktĂłre jakby w parze szÂły (tu nie jestem pewien) z innymi ludzmi, ktĂłrzy sÂą przebrani za... pomaraĂączowe jaja. :lol: :hahaha: I na dole ekranu pojawia siĂŞ napis: "IdÂą ÂświĂŞta" i logo TVN. :D
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
*Marcia*
Początkujący
Początkujący
Posty: 146
Rejestracja: sobota 22 paź 2005, 23:26
Lokalizacja: BYDGOSZCZ

Post autor: *Marcia* »

JA widziaÂłam podobnÂą reklame ale gdzie jajka stojÂą na przystanku autobusowym wÂśrĂłd ludzi i pisze ,,IdÂą ÂświĂŞta`` :)

Mogliby wymyÂślec coÂś podobnego na wzĂłr spotĂłw BoÂżonarodzeniowych i noworocznych 2006 gdzie Gwiazdy TVN ÂżyczyÂły nam WesoÂłych ÂŚwiÂąt bÂądz Sz. N Roku ;)
JakoÂś fajnie pomyslane no nie wiem np. Justyna Pochanke za ÂświÂątecznego zajÂączka :lol: albo inne cudeĂąka :)
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

*Marcia* pisze:(...)Mogliby wymyÂślec coÂś podobnego na wzĂłr spotĂłw BoÂżonarodzeniowych i noworocznych 2006 gdzie Gwiazdy TVN ÂżyczyÂły nam WesoÂłych ÂŚwiÂąt bÂądz Sz. N Roku ;)
JakoÂś fajnie pomyslane no nie wiem np. Justyna Pochanke za ÂświÂątecznego zajÂączka :lol: albo inne cudeĂąka :)
Te spoty z gwiazdami TVN, ktĂłre bĂŞdÂą nam ÂżyczyĂŚ WesoÂłych ÂŚwiÂąt napewno i teraz bĂŞdÂą - jak co roku, ale dopiero gdzieÂś 2 - 3 dni przed ÂświĂŞtami. :roll: :]
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
chandler
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 468
Rejestracja: sobota 20 sie 2005, 21:16
Lokalizacja: Ryki
Kontakt:

Post autor: chandler »

pawell pisze:JuÂż powoli widaĂŚ Wielkanoc w TVN. :D

DziÂś widziaÂłem w przerwie reklamowej filmik - na pasach przechodzÂą ludzie i sÂą takie osoby, ktĂłre jakby w parze szÂły (tu nie jestem pewien) z innymi ludzmi, ktĂłrzy sÂą przebrani za... pomaraĂączowe jaja. :lol: :hahaha: I na dole ekranu pojawia siĂŞ napis: "IdÂą ÂświĂŞta" i logo TVN. :D
No zajefajne sÂą te reklamĂłwki
a co do filmĂłw nic specjalnego mogliby daĂŚ "Tylko mnie kochaj" suuuuuuuuuupeeeeeer komedia roku!!!!!
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Post autor: pawell »

chandler pisze:(...)a co do filmĂłw nic specjalnego mogliby daĂŚ "Tylko mnie kochaj" suuuuuuuuuupeeeeeer komedia roku!!!!!
Nie mogliby daĂŚ, bo ten film jest jeszcze w kinach. :) Ale bĂŞdzie inny kinowy hit poraz pierwszy w telewizji - "Nigdy w zyciu"... :roll:
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 90 gości