Wojciech Zawioła

Dział poświęcony dziennikarzom i celebrytom, którzy nie są związani z TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

AgAZ pisze:Pana Wojtka nie znam osobiście ale słyszałam o nim same dobre rzeczy ...
Pozdrawiam i życzę miłych świąt :D
Skąd o nim słyszałaś? Wiesz może czy Pan Wojtek ma jakieś rodzeństwo, rodzinę?? Możesz napisać coś więcej o nim. Bardzo go lubię więc chciałabym coś więcej wiedzieć. Niestety w internecie nie ma dużo o nim, praktycznie nic nie ma. Tylko same wywiady które udzielał na temat pracy albo z gośćmi
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

cóż pewnie jeśli nie ma o nim wiele to dlatego ze sobie tego nie życzy lub jego życie jest normalne bez afer więc o czym tu pisać ....
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

a co życia prywatnego Pana Wojtka to przykro mi ale nic nie wiem ....

pozdrawiam :D :D :D
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

"Jestem dziennikarzem sportowym, być może nieco nietypowym, bo często uciekającym do literatury, muzyki, a ostatnio fotografii. Fotografować lubiłem zawsze. Ale dopiero niedawno chwytanie obrazów w kadrze zaczęło dawać mi więcej niż przyjemność. Szukanie obiektu, zatrzymanie go na ułamek sekundy a potem zabrać ze sobą. Tak rodzi się pasja"
http://cozatydzien.plejada.pl/5232,1,75 ... detal.html
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Armine93 pisze:"Jestem dziennikarzem sportowym, być może nieco nietypowym, bo często uciekającym do literatury, muzyki, a ostatnio fotografii. Fotografować lubiłem zawsze. Ale dopiero niedawno chwytanie obrazów w kadrze zaczęło dawać mi więcej niż przyjemność. Szukanie obiektu, zatrzymanie go na ułamek sekundy a potem zabrać ze sobą. Tak rodzi się pasja"
http://cozatydzien.plejada.pl/5232,1,75 ... detal.html

Hej, może znalazłaś coś jeszcze???
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

ttp://nsport.pl/ludzie_nsport/wojciech_zawiola.html
http://www.tvnfakty.pl/wojciech_zawiola.php

może to? no ale teraz wygląda dużo korzystniej Pozdrowienia dla Pana Wojtka :D
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

AgAZ pisze:ttp://nsport.pl/ludzie_nsport/wojciech_zawiola.html
http://www.tvnfakty.pl/wojciech_zawiola.php

może to? no ale teraz wygląda dużo korzystniej Pozdrowienia dla Pana Wojtka :D
Wielkie dzięki, trudno to było znaleźć :lol: :lol: :lol:
Ciekawe czy Pan Wojtek w ogóle tutaj zagląda, jeśli tak to ma z nas niezły ubaw :D
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

tak tak :D :D :D na pewno ma ubaw z nas :D
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

http://nsport.pl/materialy_dla_prasy/op ... kiego.html
Nie wiele o tym Wojtku jest ale skoro jest to może trzeba się cieszyćz tego że coś jest. Tak na prawdę-są ,,suche" to informacje. Na przykład o Anicie Werner albo o Kajdanowiczu jest więcej informacji. Znacznie więcej.

Wiemy już że był w Szwajcarii, Chinach i Meksyku.
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

ale z drugiej strony to poco te informacje o Panu Wojtku ....przecież to człowiek z telewizji inteligentny miły i przystojny dziennikarz sportowy w stacji tvn , podstawowe informacje wiesz o nim i wystarczy, :D poco komuś pchać się w zycie każdy ma swoje i niech się tego trzyma .... :D :D :D
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

AgAZ pisze:ale z drugiej strony to poco te informacje o Panu Wojtku ....przecież to człowiek z telewizji inteligentny miły i przystojny dziennikarz sportowy w stacji tvn , podstawowe informacje wiesz o nim i wystarczy, :D poco komuś pchać się w zycie każdy ma swoje i niech się tego trzyma .... :D :D :D
Wiem ale np. Grzegorz Kajdanowicz trochę upublicznił swoje życie prywatne, tak jak Anita Werner. I to jest trochę ciekawe.Bo tak jak wymieniłam Anita czy Kajdan udzielają wywiadów o swoim prywatnym życiu.
Nie pcham się w jego życie prywatne tylko jestem ciekawa bo inni opowiadają o swoim prywatnym życiu.
Wojtek Zawioła to fakt jest przystojnym mężczyzną, dlatego zwróciłam na niego uwagę
Wiem że pewnie Wojtek nie dostaje propozycji wywiadów(może odmawia)ale jak dostaje to mógłby powiedzieć coś więcej.

Trochę zazdroszczę tym ludziom z którymi pracuje Wojtek. To na pewno fanatastyczny facet. I nie jest taki jak na antenie podczas prezentowania wiadomości sportowych. Mam w swoim folderze rozmowę z Wojtkiem(nic ciekawego)-Jakub Porada wtedy odsłaniał kulisy TVN24 i rozmawiał z ludźmi TVN/TVN24. Wojtek śmiał się, widać że to sympatyczny człowiek.
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Koniec roku się zbliża a tu taka cisza :D
Może życzmy sobie aby w przyszłym roku Pan Wojtek miał codzienne dyżury w TVN abyśmy wszyscy mogli się nim nacieszyć :D :D :D
A Panu Wojtkowi?
Satysfakcji z pracy, dużo zdrowia żeby dał radę tyle pracować :D :D :D
Armine93
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 33
Rejestracja: niedziela 16 lis 2008, 14:47

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: Armine93 »

czytelnik pisze:Koniec roku się zbliża a tu taka cisza :D
Może życzmy sobie aby w przyszłym roku Pan Wojtek miał codzienne dyżury w TVN abyśmy wszyscy mogli się nim nacieszyć :D :D :D
A Panu Wojtkowi?
Satysfakcji z pracy, dużo zdrowia żeby dał radę tyle pracować :D :D :D
To prawda, mam nadzieje że cały czas będzie zdrowy. Jakub Porada jak chodził z mikrofonem po studiu i rozmawiał z ludźmi ,,TVN24 od kuchni" , Wojtek powiedział że w tym dniu ma dyżur - 12godzin i w kontraktach ma zapewnione 2 dni wolnego.
Pewnie do domu wraca zmęczony bardzo.
czytelnik
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: piątek 19 gru 2008, 12:39

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: czytelnik »

Od wigilii Pana Zawioły nie było na wizji, jeszcze troszkę i uschnę z tęsknoty.
Oczy sobie za nim wypatruję, ciekawe kto mi zwróci za okulary ;(
AgAZ
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 22
Rejestracja: czwartek 25 gru 2008, 17:40

Re: Wojciech Zawioła

Post autor: AgAZ »

hm...poczekaj w poniedziałek moze się już gdzies pojawi.... :D :D :D
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości