Monika Olejnik

Dyskusje na temat dziennikarzy, prowadzących i całego zespołu kanałów Grupy TVN Warner Bros. Discovery.

Moderator: Łukasz

martusia5004
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 318
Rejestracja: niedziela 21 lis 2010, 20:57

Re: Monika Olejnik

Post autor: martusia5004 »

Obrazek

Monika Olejnik na meczu TVN-TVP
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Monika Olejnik

Post autor: Camilo »

Coś jej ostatnio odibijać zaczęło, szczególnie w Radiu ZET :) Dzisiaj rzuciła długopisem w kierunku Michała Kamińskiego.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Monika Olejnik

Post autor: michal_borkowski »

Może wczesna pora jej nie służy? Swoją drogą, jest jakiś niepisany zakaz - dżentelmeński - nie wymieniania nazw konkurencyjnych stacji, np. gościom TVN - POLSATU etc? Z innej beczki - zauważyłem, że niektóre ikony TVN24 jak Maria Czubaszek występują swobodnie w innych tv, także tych komercyjnych, i nie wiąże się to z konsekwencjami - ale może są wyjątki od reguły, staż wiekowy itd.
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Monika Olejnik

Post autor: Camilo »

RMF FM twierdząc, że jeszcze niejeden gość się na nich powoła, wysłało Monice Olejnik do Radia ZET zestaw firmowych długopisów. Tak na zapas ;)
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Monika Olejnik

Post autor: michal_borkowski »

Zabawny, acz genialny PR-owy zabieg:-)
To tylko moje skromne zdanie
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Monika Olejnik

Post autor: Camilo »

Olejnik na Facebooku: Kilka miesięcy temu wydawca "Wprost" proponował mi stanowisko redaktor naczelnej tygodnika. Dobrze, że jej nie przyjęłam. Musiałabym dziś biegać po cudzych mieszkaniach i grzebać ludziom w szufladach. Uważajcie, co wrzucacie do śmietnika, zbliża się redaktor Latkowski...
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Monika Olejnik

Post autor: michal_borkowski »

Ktoś już komentując, zwrócił uwagę na to, jak DYSPOZYCYJNA jest dziennikarka, która dla zachowania stanowiska, zachowywałaby się niezgodnie z własnym sumieniem, "grzebiąc w cudzych rzeczach".
To tylko moje skromne zdanie
poi

Re: Monika Olejnik

Post autor: poi »

Czy nie sądzicie że pani Olejnik nie nadaje się żeby prowadzić Kropkę nad i ona cały czas się kompromituję na antenie kłóci się z tymi politykami prowokuję ich do kłótni z nią czy my naprawdę mamy takich polityków którzy dają się namawiać do tego żeby wystąpić w tym programie ja bym się nie dał namówić wqiedząc że będe musiał z nią gadać
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Monika Olejnik

Post autor: Camilo »

Najnowsze dzieło prawicowych sympatyków, zaprezentowane m.in. przez TV Republika: https://www.youtube.com/watch?v=7lpzO1lXtsI
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Monika Olejnik

Post autor: michal_borkowski »

Najlepsza jest końcówka:-) Pewnie T. Love, pisząc tekst piosenki, nie spodziewał się, że może być w ten sposób wykorzystana.
To tylko moje skromne zdanie
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Monika Olejnik

Post autor: matik »

Obrazek
matik
Przyjaciel TVNFakty.pl
Przyjaciel TVNFakty.pl
Posty: 5702
Rejestracja: piątek 27 sie 2010, 21:00

Re: Monika Olejnik

Post autor: matik »

Monice Olejnik ostatnio rozpięła się bluzka w trakcie wywiadu z Pawłem kukizem, co trochę odbiło się na rozmowie :D
http://wiadomosci.radiozet.pl/Wiadomosc ... M-00006312
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Monika Olejnik

Post autor: Camilo »

Press z okazji 20-lecia istnienia przypomina na Facebooku wszystkie okładki. Ta pochodzi z 1999 roku:

Obrazek
Camilo
Guru
Guru
Posty: 7565
Rejestracja: środa 21 mar 2007, 14:38

Re: Monika Olejnik

Post autor: Camilo »

Olejnik dziś na Facebooku odniosła się do rzekomego przejścia do TVP1. Pomysłodawcą tego miał być Paweł Kukiz:
Chciałabym zawiadomić pana dyrektora TVP1 - nazwiska nie pamiętam, dorobku nie znam - że nie staram się o pracę w Telewizji Publicznej. Nawet mi to przez myśl nie przeszło. Prowadzę Kropka nad i w TVN24. Zapraszam do oglądania. Z poważaniem, Monika Olejnik.
michal_borkowski
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2743
Rejestracja: wtorek 25 lut 2014, 14:20

Re: Monika Olejnik

Post autor: michal_borkowski »

Pewnie P. Kukiz chciał, by to ona prowadziła ten 5-minutowy program po Wiadomościach. Ale czy J. Kurski też? Niekoniecznie...
To tylko moje skromne zdanie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 28 gości