[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

podmark
Bywalec
Bywalec
Posty: 586
Rejestracja: niedziela 18 wrz 2005, 09:07

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: podmark »

Jeżeli ktoś ma ochotę wziąć udział w Got Talent, to proszę bardzo - terminy i miejsca castingów są zawarte w tej informacji FremantleMedia :)
Obrazek
:)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: piotrek888 »

Mam nadzieje że tego programu nie poprowadzi Magda Mołek :rydzyk:
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: Adrian ;P »

A ja mam nadzieję, że nie wejdzie za taniec z gwiazdami tylko w soboty o 20:30 Po Niani. Na pewno miałoby wyższą oglądalność niż Jak Oni śpiewają ;)
piotrek888
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2727
Rejestracja: wtorek 23 sty 2007, 08:23
Kontakt:

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: piotrek888 »

Lepiej w piątek o 20 zamiast SUPERKINA
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: r_r16 »

Może lepiej nie zastanawiać się nad porą emisji? Jaki jest w tym sens? Do startu programu jeszcze pół roku.
monetowy_chlopak

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: monetowy_chlopak »

Ja bym dał ten program we wtorki o 21:30.
szym
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1290
Rejestracja: sobota 08 maja 2004, 12:27

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: szym »

piotrek888 pisze:Lepiej w piątek o 20 zamiast SUPERKINA
Jasne. :lol:
:)
adner
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 244
Rejestracja: niedziela 18 lis 2007, 14:45

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: adner »

Mogliby trochę przystopować z tymi nowymi programami, bo niedługo dnia nie starczy :P
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: r_r16 »

No miejsca w ramówce powoli zaczyna brakować. Wątpię by Got Talent był równocześnie z Tańcem z Gwiazdami.
Isadora
Bywalec
Bywalec
Posty: 631
Rejestracja: piątek 10 sie 2007, 16:17

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: Isadora »

Ciekawe czy na eliminacje przyjdą ludzie z jakimiś oryginalnymi talentami, obawiam się, że znowu tancerze i piosenkarze zaatakują :ech:
po raz drugi nie zrobisz juz pierwszego wrazenia
pawell
Fanatyk :)
Fanatyk :)
Posty: 5465
Rejestracja: środa 27 lip 2005, 14:12
Lokalizacja: Żyrardów

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: pawell »

r_r16 pisze:Wątpię by Got Talent był równocześnie z Tańcem z Gwiazdami.
Chyba żartujesz. :> "Taniec z gwiazdami" na 100% będzie - wiadomo dlaczego. A "Got talent" - nie organizowaliby teraz castingów, gdyby nie mieli zapewnionego miejsca w jesiennej ramówce. Nie miałoby to sensu.
Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu MAM TALENT! :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: r_r16 »

Po prostu sądzę, że ramówka TVN jest już wypełniona do maksimum i nie ma w niej miejsca na kolejny show. Z czegoś trzeba będzie zrezygnować. Nie zdziwiłbym się, gdyby zrezygnowano z czwartkowego pasma filmowego, tak jak to zrobiono w przypadku YCD i środowego pasma.
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: Adrian ;P »

Ja się nie zdziwię jak zrezygnują z ''Kryminalnych''. Mają oni coraz mniejszą oglądalność i są emitowani już dość długo... Powiedzmy sobie szczerze, że czas zakończyć ich emisję :? A Got Talent w soboty o 20:30 pasowałby idealnie. Skończyłby się o 22 i puściliby jeszcze jakąś fajną komedię :P Na pewno miałby wyższą oglądalność od ''Jak Oni śpiewają'', które ogląda 3,5 mln widzów o 20 podczas, gdy ''You Can Dance'' o 21:30 ogląda tyle samo widzów :D A ''You Can Dance'' i ''Got Talent'' w pewnym stopniu są do siebie podobne ;)
pop
Zbanowany
Zbanowany
Posty: 2067
Rejestracja: sobota 03 mar 2007, 21:00
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: pop »

Adrian ;P pisze:Ja się nie zdziwię jak zrezygnują z ''Kryminalnych''. Mają oni coraz mniejszą oglądalność i są emitowani już dość długo... Powiedzmy sobie szczerze, że czas zakończyć ich emisję :?
Bzdura! To świetny, bardzo ciekawy serial. Oglądalność wcale nie jest coraz mniejsza.

Adrian, proszę, przestań się bawić w układanie ramówek. Nie nadajesz się do tego.
nbox recorder, 4 pakiety + HBO | http://www.hubert-urbanski.ovh.org
TVN Warszawa - moje miasto, moje życie.
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Got talent jesienią w TVN?

Post autor: r_r16 »

Dokładnie! Kryminalni to wciąż świetny serial. Poza tym w sobotę prawie zawsze lecą ciekawe filmy, niekiedy są to nawet premiery. 21.40 to już i tak późna pora i nie zawsze wytrzymuję do końca, a jeśli film byłby emitowany od 22.00 to już w ogóle nie ma o czym mówić. Poza tym jak już pisałem w TVN premiery telewizyjne są zazwyczaj w sobotę - premiera tv po 22.00. :lol: Sobotni prime - time jest świetny, czego nie można powiedzieć o czwartku.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 mar 2008, 17:54 przez r_r16, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 81 gości