[TVN] Mam talent

Miejsce na dyskusje związane z TVN Warner Bros. Discovery; dział poświęcony obecnym i archiwalnym audycjom.

Moderator: Łukasz

kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

Można już pobrać najnowszą aplikacje polskiej edycji Mam Talent .
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Najprawdopodobniej jeden z dzisiejszych wykonawców zostanie obdarzony "złotym brzęczykiem" i bezpośrednio zakwalifikuje się do półfinałów. ;)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

oglądając zwiastun to widać komu Prokop wciska ten guzik także już 1 półfinalista jest znany :P
kamico7
Początkujący
Początkujący
Posty: 133
Rejestracja: niedziela 18 sie 2013, 16:11

Re: Mam talent

Post autor: kamico7 »

No tak nieoficjalnie można powiedzieć że znane są 3 osoby które trafią do półfinałów . Ogólnie bardzo ciekawy odcinek i genialnie realizacyjnie . Jedyny zarzut że było mało zabawnie ale za to talenty na wysokim poziomie. Czekam na kolejne odcinki . No i oczywiście ta aplikacja która jest genialna szkoda że nie możemy przyznawać złotego brzęczyka tzw. Dzika karta. Ale ogólnie to dzięki tej aplikacji wyróżnia się ten program na tle konkurencji. Czyli X FACTOR 2015 może też będzie miał Taką aplikacje , bo na razie to nasz Mam Talent wydaje się świeższy od X Facora .Wie ktoś może ile będzie w tej edycji odcinków castingowych , bo mogli byś iść wzorem MBTM i zwiększyć ilość castingów, bo one są w tym formacie najciekawsze i w ogóle czy czekają jakieś zmiany odcinki na żywo ? czy będą dłuższe ?
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Tak jak w brytyjskim oryginale ilość odcinków zostaje bez zmian, czyli 7 castingowych, 5 półfinałowy i Wielki Finał - razem 13.

A odcinek świetny. Jedynie bym przyczepił się do nieco źle osadzonego slow motion w niektóych występach. Jedak i tak nie mam wątpliwości, że to na razie najlepsza edycja.

I poszedł także pierwszy "Złoty Brzęczyk" od Małgorzaty Foremniak dla "Pielgrzyma" - moim zdaniem bardzo dobrze przyznany. Za tydzień swojego "Złotego Brzęczyka" przyzna Marcin Prokop - bo są już słynne już uczestniczki ze zwiastunu. ;)
ktos
Bywalec
Bywalec
Posty: 810
Rejestracja: wtorek 04 kwie 2006, 16:30

Re: Mam talent

Post autor: ktos »

TzG - 3,32 mln
Masterchef - 2,83 mln
Mam Talent - 2,75 mln

http://www.wirtualnemedia.pl/artykul/ta ... w-tygodnia
SevenUP
Bywalec
Bywalec
Posty: 782
Rejestracja: sobota 03 mar 2012, 15:55

Re: Mam talent

Post autor: SevenUP »

Dodajmy, że Voice miał średnio 1,3 mln i jak tak dalej pójdzie spadnie. A TZG przegrał w 16-49 z Harrym, kolejna porażka Polsatu.
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Jednak to wciąż (nie licząc "Jakiej to melodii" i "Familiady") najchętniej oglądany program rozrywkowy w Polsce. Za to czarnym koniem okazuje się program Jedynki "Rolnik szuka żony", który obejrzało aż 2,5 mln widzów.
tomalapt
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 332
Rejestracja: czwartek 21 lip 2011, 23:10

Re: Mam talent

Post autor: tomalapt »

Trzeciak pisze:... Za to czarnym koniem okazuje się program Jedynki "Rolnik szuka żony", który obejrzało aż 2,5 mln widzów.
Przy takiej promocji programu w niemal każdym bloku reklamowym, programach informacyjnych... Gdyby wokół "Wawa non-stop" była taka otoczka i podniecenie nie wiadomo czym, oglądalność 3-4 miliony. xd :D24

Przeciętny polski widzu, nie masz gustu... Choć o gustach się niby nie dyskutuje. :D24
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Akurat pod względem widowni "Rolnik szuka żony" przebił pod względem widowni "Kto poślubi mojego syna?" i "Twoją Twarz Brzmi Znajomo". Poza tym, jak to polski widz nie ma gustu? W Polsce jest naprawdę świetnie zrealizowany (przy czymś takim, co wczoraj zaprezentowała TVP1 - producenci "Kto poślubi.." powinni ze wstydu schować się wstydu i długo tam nie wychodzić za tak koszmarną realizację), a format na świecie bije rekordy popularności. W Holandii (gdzie także jak w Polsce) ruszył ten format w postaci ósmej edycji aż o 1 mln widzów przegonił nawet tamtejszy "The Voice" i już jest najchętniej oglądanym programem rozrywkowym. Taka jest tendencja ogólnoświatowa, gdzie widz odchodzi od programów szukających talentów i przerzuca się na społeczne/randkowe reality-show.
bartek09
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 460
Rejestracja: czwartek 25 cze 2009, 20:15
Lokalizacja: Kraków

Re: Mam talent

Post autor: bartek09 »

Myślę, że to był jeden z najlepszych odcinków "Mam talent" i widzowie, którzy obejrzeli go w sobotę powrócą też za tydzień. Ciekawy jestem też jakie jest zainteresowanie aplikacją. Fajne jest to, że podczas programu pokazują wyniki z głosowania w aplikacji. Poczułem się trochę, jakbym oglądał "Rising Star", z tą oczywiście różnicą, że to głosowanie nie ma nic wpływu. Ale i tak uważam, że jest to dość ciekawy eksperyment w polskiej telewizji i jestem ciekaw, czy przyjmie się na dłużej.

A "The Voice" to chyba dawno nie miało tak słabych wyników, o ile w ogóle kiedyś? Udziały pewnie poniżej 10% w obu grupach. Trochę mnie to zdziwiło, zwłaszcza, że do programu wróciła Edyta Górniak. Zapewne w najbliższych tygodniach trochę podskoczy, ale nie spodziewałbym się jakiejś rewelacji. Nie ukrywam, że nie obraziłbym się, gdyby ten program dostał jakąś dłuższą przerwę w emisji.
Trzeciak pisze:W Polsce jest naprawdę świetnie zrealizowany (przy czymś takim, co wczoraj zaprezentowała TVP1 - producenci "Kto poślubi.." powinni ze wstydu schować się wstydu i długo tam nie wychodzić za tak koszmarną realizację), a format na świecie bije rekordy popularności. W Holandii (gdzie także jak w Polsce) ruszył ten format w postaci ósmej edycji aż o 1 mln widzów przegonił nawet tamtejszy "The Voice" i już jest najchętniej oglądanym programem rozrywkowym. Taka jest tendencja ogólnoświatowa, gdzie widz odchodzi od programów szukających talentów i przerzuca się na społeczne/randkowe reality-show.
Oglądałem trochę "Rolnika" i nie zgodzę się. Myślę, że "z dwojga złego" to "Kto poślubi..." jednak lepiej wypada. Pozytywnie zaskoczyła mnie Agnieszka Jastrzębska. Z kolei w "Rolniku" postawili bardziej na minimalizm i prostotę. Za dobrymi wynikami zapewne stoi intensywna promocja programu i po prostu ciekawość widzów. Kolejne odcinku już nie będą miały takiej oglądalnośći. Natomiast, okazuje się, że jest pewne zapotrzebowanie na programy o takiej tematyce (co również tłumaczy dobre wyniki programu TVN) i możliwe, że w przyszłości pojawi się ich więcej, mam nadzieję że tym razem już nieco poważniejsze i na większą skalę (może "Take Me Out"?).
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

bartek09 pisze:Oglądałem trochę "Rolnika" i nie zgodzę się. Myślę, że "z dwojga złego" to "Kto poślubi..." jednak lepiej wypada. Pozytywnie zaskoczyła mnie Agnieszka Jastrzębska.
Pozytywnie? Jej pierwsze wejście było tak sztuczne, że aż bije po oczach.
bartek09 pisze: kolei w "Rolniku" postawili bardziej na minimalizm i prostotę.
Ale właśnie takie są formaty randkowe, które są jedną z lżejszych form rozrywki telewizyjnej, i nie stawia się na nie wiadomo jaką dramaturgię. A program TVN-u był realizowany jak z jakiegoś horroru. Nawet tego nie można nazwać programu reality, bo widać tutaj aż nazbyt sporo reżyserki.
bartek09 pisze:Za dobrymi wynikami zapewne stoi intensywna promocja programu i po prostu ciekawość widzów. Kolejne odcinku już nie będą miały takiej oglądalności.
A skąd ta pewność? Wcale to nie jest wykluczone, tym bardziej, że "Blondynka" także notuje dobry wynik świetnie ciągnie ten program, czego TVN nie ma. Poza tym w środę na Polsacie wchodzi "Top Chef", a na Dwójce "Na Sygnale", które mogą nieźle rozłożyć ten program. ;)
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

MT - 3,16 MLN
MASTERCHEF - 2,38 MLN
TVoP - 1,48 MLN ( CZ.1 ) , 1,83 MLN ( CZ.2 )
TTBZ - 2,21 MLN
MBTM - 2,23 MLN
TzG - 3,18 MLN

Widać po wynikach , że Masterchef mocno stracił po dołączeniu MBTM do rywalizacji o widza Za to widownia w sb się podwyższyła , i dla MT i TVoP (choć ten program prawie napewno spadnie po tym sezonie z anteny) :) Twoja Twarz ... i MBTM jak widać też już się znudziła :) Jak na razie to TVN wygrywa w jesiennej walce o widza programów talent-show :D
Trzeciak
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 3612
Rejestracja: piątek 08 lip 2011, 22:40

Re: Mam talent

Post autor: Trzeciak »

Trzeciak pisze:
bartek09 pisze:Za dobrymi wynikami zapewne stoi intensywna promocja programu i po prostu ciekawość widzów. Kolejne odcinku już nie będą miały takiej oglądalności.
A skąd ta pewność? Wcale to nie jest wykluczone, tym bardziej, że "Blondynka" także notuje dobry wynik świetnie ciągnie ten program, czego TVN nie ma. Poza tym w środę na Polsacie wchodzi "Top Chef", a na Dwójce "Na Sygnale", które mogą nieźle rozłożyć ten program. ;)
I się nie myliłem. "Rolnik szuka żony" wczoraj zobaczyło aż 2,8 mln widzów, i był to trzeci najchętniej oglądalny program rozrywkowy tygodnia (wyprzedziły go tylko "Mam Talent" i "Taniec z Gwiazdami"). A program TVN-u odniósł porażkę, nie dość, że stracił widzów, to jeszcze zanotował gorszy udział w grupie komercyjnej (16,14%) od "Rolnika..." (17,09%), co tylko potwierdza klapę produkcji.
adik1148
Bywalec
Bywalec
Posty: 910
Rejestracja: wtorek 10 sie 2010, 13:11

Re: Mam talent

Post autor: adik1148 »

Z tym , że w paśmie 21 nd TVP1 nigdy nie bedzie miec mniej widzów , niż 2,5 MLN , więc to żaden sukces ;/ W tym paśmie wszystko w takim razie jest sukcesem stacji xd
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 82 gości