Horrory - Te stare i nowsze

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Horrory - Te stare i nowsze

Post autor: Adrian ;P »

Postanowiłem założyć taki temat, bo o horrorach jeszcze nie było :D

Ze starszych najbardziej lubię ''Koszmar z ulicy Wiązów'' oraz ''Halloween''.

Co do tych współczesnych to jest tego sporo... Chyba jak większość osób ''The Ring'' chociaż teraz powstaje dużo filmów o podobnej tematyce jak ''www.strach'' czy ''Nieodebrane połączenie''. DO ulubionych horrorów zaliczam też obydwie części ''Smakosza'' oraz ''rogi bez powrotu''.

Nie polecam filmów takich jak ''Boogeyman'', ''Hostel'' czy ''www.strach''
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Horrory - Te stare i nowsze

Post autor: r_r16 »

Fajnie, że założyłeś taki temat, bo jestem fanem horrorów.

Co do serii "Ring" - nie podoba mi się. Oglądam horrory po to, żeby się bać, a ten jest zwyczajnie nudny. Amerykańska wersja już trochę lepsza, ale japońska... :stop: Jeśli chodzi o Hostel to obydwie części bardzo mi się podobały. Lubię krwawe horrory, a tu jeszcze wszystko układa się w miarę logiczną całość. Nie to co np. "Piła", w której nic nie jest jasne. "Smakosz" jest świetny. :D Poza tym "Oszukać przeznaczenie" (wszystkie części) choć to bardziej thriller, świetny, psychologiczny "Efekt motyla", "Egzorcyzmy Emily Rose", "Dom woskowych ciał", "Wzgórza mają oczy", "Zejście", "Droga bez powrotu", "Turistas", "Halloween: Resurection", "Odkupienie". I to chyba wszystko z horrorów, które mi się bardzo podobały. Ale niestety widziałem też wiele dennych, a wręcz żałosnych filmów, takich jak np. "Lęk", "Bogeyman", "Nieuleczalny strach" ("Boo"), czy ostatnio "Mroczna plaża".
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Horrory - Te stare i nowsze

Post autor: Adrian ;P »

Co do ''Oszukać przeznaczenie'' też widziałem wszystkie części i najbardziej podobała mi się 2 :D Chociaż w 3 części podobało mi się to, że mogłem sobie sam decydować, co ma się w filmie dziać. Ale, tego nie będę opowiadał, bo to zbyt skomplikowane :P Czekam teraz na ''Smakosza 3''. A chyba w piątek wchodzi Polski horror pt. ''Pora mroku''. Ma to być połączenie ''Piły'' i ''Hostelu''. Jakoś świetnie się nie zapowiada, ale przynajmniej coś się ruszyło z horrorami w Polsce.. Ostatnio była też ''Hiena'' o ile można to nazwać horrorem :/ A co do ''Ringu'' to chodziło mi o wersję amerykańską, bo japońskich horrorów nie lubię dlatego ''Klątwa'' mi się nie podobała... Ale za to uważam, że ''Shutter - Widmo'' było świetne :D
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Horrory - Te stare i nowsze

Post autor: r_r16 »

"Klątwa" też była denna. Przy "Oszukać przeznaczenie 3" wybrałem wersję gdzie wszystko działo się "samo". :D Czekam z niecierpliwością na czwórkę. Wszystko ma się zacząć na torze gokartowym (lub coś w tym stylu :D )
r_r16
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2476
Rejestracja: piątek 31 sie 2007, 22:31
Lokalizacja: Oświęcim

Re: Horrory - Te stare i nowsze

Post autor: r_r16 »

Ja właśnie jestem po "Sierocińcu". Naprawdę polecam. :) Prawdziwy horror. Nie "siekanka", gdzie tylko leje się krew, ale prawdziwy, klasyczny horror. Trzyma w napięciu przez całe 2 godziny trwania. Naprawdę można się bać. Polecam! :D
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Horrory - Te stare i nowsze

Post autor: Adrian ;P »

Heh. Tak się składa, że ja też dzisiaj byłem na ''Sierocińcu'' :D Kilka rzeczy mnie zastanawia, ale horror bardzo dobry :) Również polecam :D
kamiiloo
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 1095
Rejestracja: poniedziałek 12 wrz 2005, 17:42

Re: Horrory - Te stare i nowsze

Post autor: kamiiloo »

a ogladaliście rec? fajny hehe :)
TVN innowacja i nowoczesność...
Adrian ;P
Fan Forum
Fan Forum
Posty: 2359
Rejestracja: sobota 22 wrz 2007, 14:13
Lokalizacja: Łódź

Re: Horrory - Te stare i nowsze

Post autor: Adrian ;P »

Ja teraz oglądam serial ''Mistrzowie Horroru' Każdy odcinek kręci inny reżyser, więc każdy odcinek jest o czymś innym. Polecam :D Teraz jestem na 2 sezonie
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 94 gości