Matury

Dyskusje o wszystkim, m.in. radiu, internecie i prasie.

Moderator: Łukasz

Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Matury

Post autor: Kreska »

konsta pisze:Hehe Nika jakbyś znała rozkład kalendarza Krzysztofa na pamięć :P
Pozdrawiam weekendowo.
PS. Kreska trzymam kciuki w poniedziałek
:brawa:

Nie dziękuję... Chyba padnę do poniedziałku. A później 3 dni egzaminów pod rząd... Bosko, bosko po prostu.
Alez ja sie lubię nad sobą użalać nad sobą :)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

Hej no co jest Krzysiek cały czas raczy nas serwisami a na forum cisza… Kreska ma wybaczone bo matura ale reszta śpi ? ;> Wiem, wiem to pewnie ta przytłaczająca pogoda. :P
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Rzecz w tym, że robię wszystko byle o niej ie mysleć, wiec nadużywam uprzejmosci mojego komputera :) Z Poranków z wyjatkiem 1 maja widziałam niewiele, bo generalnie wole spać niż sie denerwować.
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

I prawidłowo Kreska będzie dobrze, wierze w Ciebie :) A swoją droga aby nie dostać po uszach za gadanie nie na temat redaktora Krzysia ciekawe jak on wspomina maturę, jak mu poszło i co zdawał :P A ty Kreska musisz w mękach czekania wytrzymać jeszcze tą niedziele, proponuje Poranek z Jareczkiem i Krzyśkiem :) <trzymam kciuki za Kreskę>
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No co robi ;> ? Siedzi sobie :P Pozdrowienia dla redaktora Krzysia i forumowiczów w ostatni dzień weekendu.
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

dla kogo ostatni,dla tego ostatni.Ja mam jeszcze dwa dni wolne dzięki Maturzystom:)W zamain trzymam mocno kciuki i oczywiście czekamy na relacje jak tam poszło Naszej Kochanej Matuzystce:)A i pozdrawiam gorąco Pana Krzysia*)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

To dokładnie tak jak ja jeszcze 2 dni wolne dzięki maturzystom, biednym zresztą ale za rok ja wiec nie cieszę się aż tak bardzo. Pozdrowienia dla Krzysia. Jutro wszyscy myślami z Kreską. :*
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Ufff, jestem, żyję. Chyba nie było źle, chociaż czytanie z e zrozumieniem nieco mnie przybiło. Od czorta do napisania w 1 poleceniu, a tylko 1 punkt za całość. Zobaczymy, bo ostatnio też myślałam ,ze było dobrze,a polonistaka mnie zrównała z ziemią oceną za styl i język. Dzięki za głosy otuchy :)
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

my oczywiście nadal trzymamy kciuki:)
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

No oczywiście, że trzymamy i to mocno kciuki za Krewskę. Właśnie tak przeglądałam te tematy no i ta Lalka dla mnie ok. ale z czytania ze zrozumieniem u mnie tez problemy :P. No redaktor Krzysztof pewnie czyta i rozumie wszystko hehe. A co dalej Kreska zdajesz ? Wos historia czy raczej w ścisłą stronę poszłaś ? A nasz redaktor to ciekawe czy zdolności matematyczne posiada ? Widzisz Kreska jak wplątuje wątek Krzyśka do rozmowy żeby nie dostać… po uszach :P Trzymaj się pozdrawiam gorąco.
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Tak mnie coś poskusiło, że wszystko, co zdaję, zdaję na poziomie rozszerzonym. WOS, historia, angielski. W przeciwieństwie do p. Redaktora (aluzja coby również nie dostać :) ) wybieram się na coś niezwiązanego z przedmiotami ścisłymi. Może się uda prawo na UJ, chociaż zaczynam w swoje szanse wątpić. Zobaczymy, co do środy się wydarzy.
konsta
Czasem tu wpada
Czasem tu wpada
Posty: 199
Rejestracja: wtorek 12 lut 2008, 12:12

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: konsta »

To zdajesz to samo co ja tylko polski podstawowy:/ nie lubię :P. No ciekawe ten nasz redaktor to chyba uzdolniony wszechstronnie :P, zazdroszczę takim ludziom. No to jutro ang, potem wos i na końcu historia i masz wolne :D. Pozdrawiam serdecznie redaktora i Kreskę. Wierze, że z tym prawem wyjdzie na bank :) :brawa:
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

no to podziwiam Kreska i oczywiście połamania pióra:)a z tego co wiem to Pan redaktor nie jest do końca takim humanistycznym umyśle...gdzieś coś tam czytałam o jego doświadczeniach ze sprawami mechanicznymi...:p
Kreska
Początkujący
Początkujący
Posty: 93
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 22:11

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: Kreska »

Koniec marzeń. Boże, jaka ja byłam głupia, że liczyłam, ze mi pójdzie. Normalnie, z dnia na dzień coraz większa tragedia. Jak jeszcze historię położe, nie wiem co ze sobą zrobię... Czuję się beznadziejnie.
eve_lina
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 47
Rejestracja: piątek 15 lut 2008, 18:46
Lokalizacja: Gorzów Wlkp

Re: Krzysztof Górlicki

Post autor: eve_lina »

Kreska pisze:Koniec marzeń. Boże, jaka ja byłam głupia, że liczyłam, ze mi pójdzie. Normalnie, z dnia na dzień coraz większa tragedia. Jak jeszcze historię położe, nie wiem co ze sobą zrobię... Czuję się beznadziejnie.
czytałam,że to była najtrudniejsza matura z WOSu w ostatnich latach:(wiem,że to głupie,ale czasami nam sie tylko tak wydje,że tak zawaliliśmy,może i tym razem tak będzie:)
ODPOWIEDZ

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość